TKScump uto 5.10.2021 10:40

Da, navodno nova tehnologija Kraken kompresije podataka koja smanjuje data do 40%. Izgleda da funkcionira savrseno jer je recimo Control na PS4 45 gb dok je na PS5 oko 28 gb. 

I dalje je 825gb prepremalo

Cansee uto 5.10.2021 14:44
Mitohondri kaže...

na PC-u se moze igrat uz Ubisoft+ pretplatu?

 da, stoposto, i to ultimate edition

 

ako ju prvi put uzimaš mislim da ti je cijena oko 1 euro za prvi mjesec

 

VELIKA preporuka ti je da tu pretplatu plaćaš preko paypala. Jer ako plaćaš direktno preko neke svoje kartice skinut će ti dupli iznos, kao neka verifikacija kartice (pička materina) i vrate ti iznos tek nakon tjedan dana. Ja sam se klao s njihovom korisničkom službom zbog tih povrata, tako da ti u najboljoj namjeri preporučam da sve što njima plaćaš radiš preko paypala.

 

 

Mitohondri uto 5.10.2021 15:04
Cansee kaže...
Mitohondri kaže...

na PC-u se moze igrat uz Ubisoft+ pretplatu?

 da, stoposto, i to ultimate edition

 

ako ju prvi put uzimaš mislim da ti je cijena oko 1 euro za prvi mjesec

 

VELIKA preporuka ti je da tu pretplatu plaćaš preko paypala. Jer ako plaćaš direktno preko neke svoje kartice skinut će ti dupli iznos, kao neka verifikacija kartice (pička materina) i vrate ti iznos tek nakon tjedan dana. Ja sam se klao s njihovom korisničkom službom zbog tih povrata, tako da ti u najboljoj namjeri preporučam da sve što njima plaćaš radiš preko paypala.

 

 

 nije prvi puta, imao pretplatu kad se zvalo Uplay :), medutim nisam nista igrao od njih od tada

 

Hvala na korisnoj informaciji 

Lovac čet 7.10.2021 01:09

Uzeo pretplatu, mjesec dana i za 15eur fino odigram Ultimate hehe. Na žalost treba raditi pa sam isprobao samo sat vremena, no za sad mi se čini definitivno najbolji nakon FC3. Ima onu tropsku atmosferu i dok texture i detalji još kako pokazuju godine enginea, artistički izgleda lijepo i živo (boje i lightning baš "dižu" dojam). Stealth je doživio blagi upgrade i korak u pravom smjeru. Koliko je zapravo dobar na duge staze, vidjet će se tek dok malo AI proučim. Petovi ili "amigos" su mi tak-tak, malo ubija imerziju, al ajd štos je. Neki prvi dojmovi, čini se da bi mogao biti zabavan (pogotovo naspram FC5)

Cansee čet 7.10.2021 08:36
BeLLicus kaže...

Oke je optimizirana igra, 1440p, na High sve 84fpsa average sa mojom konfom, ja zadovoljan sutra krećemo sa igrom. 

 

ajde fino. Nemoj samo skidati HD teksture, kažu da to guta vrame ko ludo. Treba bit barem 12 gb vrama za 1440p rezu sa HD teksturama

Lovac čet 7.10.2021 12:16

Par screenova, nisam mogao odoljet u jutro. Stvarno sam ugodno iznenađen. Odlično mi je statse dizati odjećom, dizajn interijera je bolji nego prije (prvi fort sam stvarno uživao čistiti), nema tagiranja preko nišana, po defaultu je isključen outline za stvari koje možete pokupiti itd. A kad počne kiša - izgleda čarobno.

antimadridista čet 7.10.2021 16:41

Prema svim relevantnijim recenzijama, igra je čisto ok, svijet je lijep ali ništa novo ne donosi u odnosu na prošle igre iz serijala i priča je ispodprosječna. Radije ću pričekati black friday ili Božić jer sam uvjeren da će biti upola cijene već tad. Pune cijene mislim da nije vrijedna.

kostolomac čet 7.10.2021 17:10
The Unforgiven kaže...

Uzeo i ja premium za 15 ojra da odigram ovo cudo, uspjeli ste me nahajpati prvim dojmovima.

 

Dugo nisam nis Ubisoftovo igrao, zaboravio sam vec sto ocekivati od launchera...

 Deinstaliraj ubisoft, i ponovo instaliraj i pokreni kao administrator.

 

Trebalo bi riješit problem, ako ne javi se ponovo ovdje

The Unforgiven čet 7.10.2021 17:20
kostolomac kaže...
The Unforgiven kaže...

Uzeo i ja premium za 15 ojra da odigram ovo cudo, uspjeli ste me nahajpati prvim dojmovima.

 

Dugo nisam nis Ubisoftovo igrao, zaboravio sam vec sto ocekivati od launchera...

 Deinstaliraj ubisoft, i ponovo instaliraj i pokreni kao administrator.

 

Trebalo bi riješit problem, ako ne javi se ponovo ovdje

 Hvala, rijesio sam tak da sam klikao ko sivonja, skida se upravo, hvala 

 

Jos zanimljivije je sto su mi vratili 15 eura za pretplatu, a vidim normalno da sam Ubisoft+ clan, tak da se ne mogu zalit..