PC igre

Euro Truck Simulator 2

Prte čet 12.8.2021 15:42

Di ste mladići, vozi li se išta? Sezona je lagano pri kraju pa sam ja evo jučer sjeo za volan nakon dobrih 2-3 mjeseca 

Ako ima zainteresiranih da nas se skupi 4-5-6 mogli bi odvozit koju turu sad kad je dosao ovaj sluzbeni Mp 

Prte sri 20.10.2021 18:32
vrinho kaže...

Jednom tjedno odvozim turu dok nađem vremena, slabo u zadnje vrijeme. Inače naručio sam ovo čudo prije koji dan i jedva čekam da stigne pa da se još malo približim simulaciji 

 

Daje me nemoj jebati da nesto ovako postoji!!!!?? 
Čim ti stigne napiši kratak review i odmah uzimam! izgleda super!  

Prte sri 20.10.2021 19:18

Već sam ja to pogledao sve 
Baš je jebena stvar. mislim da neću ni čekati tebe nego ću odmah naručiti i to cijeli komplet 

A volio bih i kad bi SCS napravio nešto slično kao što je bilo i za farming simulator. Onakav side panel bi kupio bez razmišljanja. Čak kad bi radili kakve manje replike volana, promjera npr 30-35cm, i to bih uzeo bez razmišljanja. ne znam treba li im kakva licenca i za to

vrinho sri 20.10.2021 19:35

Nemam pojma da li planiraju nešto s volanima, i to se da izmodificirati s G29 ili T300 a side panel si možeš nabaviti nekakav button box ili si ga sam izraditi ko ja i čist je ok samo što i to košta a to ovisi koliko toga natrpaš na njega a može se svašta.

Prte čet 21.10.2021 12:06

Ma ja sam više mislio na repliku npr. Scanijinog volana. Što ne bi bilo fora imati mali Scanijin volan pa makar i za ukras? 
A button box sam i sam napravio i radi kako je zamišljeno, ali isto bi bilo lijepo imati nešto što daje doživljaj pravog kamiona. Ono plug-and-play, nema lemljenja i ovoga i onoga 

Ali ovi žmigavci što si ti uzeo... i dalje se ne mogu načuditi da tako nešto postoji i da izgleda jebeno. I nije ni skupo toliko 

vrinho čet 21.10.2021 12:52
Prte kaže...


Ali ovi žmigavci što si ti uzeo... i dalje se ne mogu načuditi da tako nešto postoji i da izgleda jebeno. I nije ni skupo toliko 

 Nije malo 165€ dati za ovaj nazovimo ga luksuz kad danas možeš polovni G29 naći za tu lovu ali mislim da za ovako nešto vrijedi. Najskuplja verzija je 165€ sa svim pa i onim poklopcem gore s tim da sam na njihov popust od 8€ na netu našao još kod od 9€ tako da su mi popusti isplatili poštarinu ali budemo vidjeli kako bude s carinom još. Dobio sam tracking kod koji završava s NL pa se nadam da neće ni otvarati.

dennocro čet 21.10.2021 13:37
Prte kaže...
dennocro kaže...

kupis scania original volan i adapter napravis i zamjenis i eto ti volana :)

 
Je, a koliko košta original, a koliko bi koštala "igračka"? 

 nasao za 120€ scania, brzinski, mozda ima i jeftinije a neka igracka bolje imati onda original od g29.

Prte čet 21.10.2021 13:57

A ne bih se složio da je bolje imati original od g29 ako se želimo što više približiti simulaciji. Ja sam kupio neki Momo volan i već mi je to poboljšalo osjećaj jer je veći nego original volan od g29
Pitanje je i koliko je original volan težak, hoće li to g29 moći podnijeti ili će ga satrati težina za koji mjesec. Dobro, vjerojatno bi se i to dalo riješiti tako da se volan postavi pod većim kutem. Onda treba napraviti adapter s kojim ćeš to moći staviti na g29.... Ovi volani što si ti našao (ako smo gledali na istoj stranici) su u estoniji, nizozemskoj, uk... ne znam ni koliko bi shipping bio za to.
Moja poanta je bila da bi bilo dobro imati nešto tako što je plug-and-play. Uštekaš i igraš, nema zajebancije

Prte čet 21.10.2021 14:22

A to je to! Stvarnije od ovoga je jedino pravi kamion! 
I još jedna stvar koju bi volio je da postoji volan koji ide preko 900° (mislim da sam negdje čitao da kamion ima 1800°). Vjerojatno oni skupi tipa Fanatec i mogu ići preko ali ti su stvarno preskupi