PC igre

Euro Truck Simulator 2

Dex.pwn pon 30.11.2020 22:46

Čekam dan kad će bit vijest da je netko uranio s projektom i da ga prije izbacuje.

Staro osjetljenje izgleda bolje, u većini slučajeva.

Više bi volio vidjeti kvalitetnije teksture. One mi djeluju mutno.

Dex.pwn sri 2.12.2020 23:52

Zamislite da MS kupi SCS i iskoristi tehnologiju iz FS-a za ETS 3 i ATS 2.

Znači da budemo imali X država u početku, odaberemo jednu, a svaku ostalu kupujemo kao DLC, s tim da recimo ne mogu kupiti Španjolsku ako nemam Francusku

Chayy pon 7.12.2020 22:00

Mislio sam cekat 1.40 ali sad s ovom odgodom..zagrizao metak i reko ajmo na 1.39. Preko 100 modova treba updejtat..udri! Jedno 4 sata kasnije cudom uspio bez crashanja i nekompatibilnosti..Promods, Rusmap, Southern Region, RoEx, Poland Rebuild i hrpa kamiona, prikolica, điđa. Srecom pa su skinovi kompatibilni.

 

Na kraju moram reci da se isplatilo. ETS 2 izgleda i zvuci fenomenalno na 1.39, a isto tako se i "vrti". Sve je nekako fluidnije nego na 1.36. Imam dojam i da su gradovi i naselja dosta dobili na optimizaciji. Gdje bi prije imao i duplo manji fps u odnosu na otvorenu cestu, sad FPS pada za nekih 15-ak %. Jos samo da mi Kriechbaum updejta sound modove i nema da se skidam sa volana preko praznika

 

Sad sa svim updejtanim krenuo u ispitivanje (i razgledavanje) mapa i performansa. Idem Scaniom od Helsinborga na sjever do Murmanska, pa juzno preko Rusmapa do Southern Regiona, pa Turska, Middle East, pa nazad Turska na Istanbul, pa sjeverno preko RttBS na RoEx i Poland Rebuild. Nadam se da nece bit neugodnih iznenadjenja u vidu crashanja, velikih fps dropova itd.

 

Evo par shotova iz Svedske. U grafickim postavkama je sve na max (ukljucujuci AA i SSAO), osim reflections na medium.

Chayy sri 23.12.2020 16:13
DangerousB kaže...

nisam odavno igrao ets2 jel moze preporuka neki must have modova? planiram danas da pocnem da igram. Pa ako moze preporuka

Jazzycat traffic packs, Cip traffic, Grimey Weather mods, Sewer mod(instead of green wobbling cubes), Find your trailer, Kirchbaums truck sounds (dosta ih mora jos updejtat na 1.39), ima i hrpa odlicnih modova za kamione i prikolice (tipa RJL Scania ili Mencii cistern), skinova itd

 

Od mapa svakako Promods (+ Middle East) , Rusmap, Southern Region, Romania Extended, Project Turkey, Poland Rebuild, trenutno moj combo (vidi na YT Wombat Trucker kanal za load order). 

balvanar pon 28.12.2020 19:42

pozz dali bi mi mogao tko kupiti i posalti modove black sea i batic sea

 ta 2 moda su nekih 15e sad na akciji meni nesto nece opet paypall ,odma prebacim pare na racun nije problem eto ako netko moze pomoci ;)

Chayy pon 28.12.2020 21:39
Dex.pwn kaže...

Jesi probao s modom za fiziku na snijegu?

Šteta što se nitko iz SCS-a nije sjetio napraviti snijeg(mere i onaj koji se topi), maglu i vjetar.

Šteta što nema i promjene godišnjih doba.

 Ma Frosty se podrazumijeva sa fizikom. Kad pocne snijeg padat, smanjena vidljivost, pa ne koci, klize se, kaos..zimske radosti!

 

A SCS bi sto sta mogao napraviti, ali ni ne mora dok ima ovakvih modova. BTW autor Frosty-a ti ima pokrivena sva godišnja doba (osobno koristim i kasnu jesen, super mod).

Chayy pon 28.12.2020 21:59

SCS je veliki trud ulozio u Mod Toolse i reizdanje i dograđivanje istih kroz godine. ETS 2 je od pocetka zamisljen da bude modabilan i modovi su tu da oplemene igru.  Danas ima ogroman broj kvalitetnih modova i toliko se dobro uklapaju u igru da nemas uopce osjecaj da igras nesto sto nije od SCS-a.

 

Evo ja imam ukupno sad preko 120 modova i sve radi glatko i nista ne odskace..niti ne gledam na to kao na modove vec mini dlc-ove.

 

Minus je sto sa svakom novom verzijom igre moras vise ili manje modova updejtat (kod mapa je to uglavnom vise ), al na kraju se isplati.

balvanar pon 4.1.2021 21:08

nakon dugo vremena opet malo na igri 

vec sam i zaboravio kako je igrati ets a vidim i jakoooooo puno novih modova i svega,

novi dlc mapa za sada je fora turska i sjever europe hehe

p.s.hvala branitelju na pomoci oko igre :)