PC igre

Euro Truck Simulator 2

malina22 čet 21.4.2011 13:26

prije nije bilo fizike nesto pretjerano sad su pretjerali sa istom, nigdje nisam vidio kabinu kamiona da se onako ljulja na najmanji pokret volanom...iako radim takav posao da se skoro svaki drugi dan vozikam u sleperu...

malina22 čet 21.4.2011 14:19

od svih igara iz 18wos serijala najdrazi mi je bio pedal to the metal a probao sam ih sve...i dalje mi je PTTM omiljen, kod kasnijih mi je najvise smetalo kad vozim i skrecem imam utisak da kamion lebdi a podloga skrece a ne kamion na njoj...nadam se da ce ovaj biti napokon kako treba...

blackchoco sri 27.4.2011 11:25

Prvo kad sam vidio euro truck simulator tu na bugovoj stranici...mislio sam ma neka bezveze igra...i još je bila oko 700 mb..reko to niš ne valja..al kad sam je instalirao preporodio sam se....:D...a po najavama mislim da će drugi dio bit barem 5 puta bolje nego prvi..:)

Mitsuoka sri 27.4.2011 11:35

Jedino sto me na prethodnicima zivciralo je slicnost cesta, a ako bude, kako tvrde, lokalnih cestica to ce biti odlicno, ali onda se moze ocekivati velicina od 10ak+ GB (naravno ako ne bude C/P cesta i lokacija)

mystik pon 9.5.2011 18:10

Očekujući ovaj nastavak, nadam se da će konačno ličit nečem.

Svi ovi dosadašnji pokušaji mi i nisu bili pretjerano dobri(ne kažem loši, igra je sasvim solidna za opustit se i pičit po cesti).

Ovi screenshotevi djeluju odlično i ako malo porade na samim mapama igra ima veliki potencijal.

Iako bih možda i promijenio malo koncept same igre tj. prijevoza tereta(ako je neko igrao King of the Road), al sve u svemu solidno. 

 

tuga000 pon 9.5.2011 19:01
mystik kaže...

Očekujući ovaj nastavak, nadam se da će konačno ličit nečem.

Svi ovi dosadašnji pokušaji mi i nisu bili pretjerano dobri(ne kažem loši, igra je sasvim solidna za opustit se i pičit po cesti).

Ovi screenshotevi djeluju odlično i ako malo porade na samim mapama igra ima veliki potencijal.

Iako bih možda i promijenio malo koncept same igre tj. prijevoza tereta(ako je neko igrao King of the Road), al sve u svemu solidno. 

 

Pa valjda ce se promijeniti... to i meni smeta da stalno mjenjam prikolice itd.... a mapa ce imati 60 gradova diljem europe... treba jos kaj reci ;) {#}

Mitsuoka pon 9.5.2011 19:07
tuga000 kaže...
mystik kaže...

Očekujući ovaj nastavak, nadam se da će konačno ličit nečem.

Svi ovi dosadašnji pokušaji mi i nisu bili pretjerano dobri(ne kažem loši, igra je sasvim solidna za opustit se i pičit po cesti).

Ovi screenshotevi djeluju odlično i ako malo porade na samim mapama igra ima veliki potencijal.

Iako bih možda i promijenio malo koncept same igre tj. prijevoza tereta(ako je neko igrao King of the Road), al sve u svemu solidno. 

 

Pa valjda ce se promijeniti... to i meni smeta da stalno mjenjam prikolice itd.... a mapa ce imati 60 gradova diljem europe... treba jos kaj reci ;) {#}

Nije bitna kvantiteta nego kvaliteta. Ne da bude 2 ulice u gradu nego da bar bude cili grad.