Gogy7 pet 15.7.2022 15:56

Hunter? To onaj sto se samo pojavi kod onih koliba? Njega sam porazio u nekom dvorcu, ali na terenu nisam.
Slab je na pierce i lighting.

Probaj ovo
try to get it stuck in a shield slam loop. Do this by going to his right hand side and sticking to his back for the entirety of the fight. If you do so, he will always do a shield slam attack one after the other. If he breaks one of these loops, don't worry because it is quite easy to get him in one again.

zeze88 čet 21.7.2022 12:07

Zaboravila sam se pohvalit, riješila ga ja slijedeći dan baš kako sam i rekla. Ne igram prečesto ali sam još u međuvremenu sredila Godskin Apostle i Radahna. On je bio zeznut malo, čak i dok samo dođeš do njega, šupak s onim ljubičastim i strijelama. Na kraju sam skontala da mi je lakše čak borit se s njim bez konja, samo sam ga izbjegavala kao luda i onda ga zvekla s Finesse kad bi završio sa svojim mahnitanjem. Prva faza mi je bila čak teža od druge.

 

Držat ću se ja Bloodhaund Fang, stvarno mi je super oružje, možda probam poslije kad dobijem Rivers of Blood kad svi o tome pričaju. 

Cansee čet 21.7.2022 14:03
zeze88 kaže...

Zaboravila sam se pohvalit, riješila ga ja slijedeći dan baš kako sam i rekla. Ne igram prečesto ali sam još u međuvremenu sredila Godskin Apostle i Radahna. On je bio zeznut malo, čak i dok samo dođeš do njega, šupak s onim ljubičastim i strijelama. Na kraju sam skontala da mi je lakše čak borit se s njim bez konja, samo sam ga izbjegavala kao luda i onda ga zvekla s Finesse kad bi završio sa svojim mahnitanjem. Prva faza mi je bila čak teža od druge.

 

Držat ću se ja Bloodhaund Fang, stvarno mi je super oružje, možda probam poslije kad dobijem Rivers of Blood kad svi o tome pričaju. 

 

Bloodhaund Fang je super ali jako slab protiv oklopljenih neprijatelja i onih crystalinea, imaj to na umu

zeze88 čet 21.7.2022 14:53
Cansee kaže...
zeze88 kaže...

Zaboravila sam se pohvalit, riješila ga ja slijedeći dan baš kako sam i rekla. Ne igram prečesto ali sam još u međuvremenu sredila Godskin Apostle i Radahna. On je bio zeznut malo, čak i dok samo dođeš do njega, šupak s onim ljubičastim i strijelama. Na kraju sam skontala da mi je lakše čak borit se s njim bez konja, samo sam ga izbjegavala kao luda i onda ga zvekla s Finesse kad bi završio sa svojim mahnitanjem. Prva faza mi je bila čak teža od druge.

 

Držat ću se ja Bloodhaund Fang, stvarno mi je super oružje, možda probam poslije kad dobijem Rivers of Blood kad svi o tome pričaju. 

 

Bloodhaund Fang je super ali jako slab protiv oklopljenih neprijatelja i onih crystalinea, imaj to na umu

 Znam, zato sam nadogradila malo i onaj Brick Hammer pa sam njih s tim sredila.

Rhodin pet 22.7.2022 15:27
hrka11 kaže...

Je li moguce da jedan drugom dropamo oruzje kad se sastanemo u igri?

Nisam upalio igru ima 2mj,sad je sranje sto ne znam odakle nastaviti 

 Mislim da se skoro sve može dropat, uz iznimke legendarnih oružja, boss soulova, ključeva...

Ima neka metoda instant levela na 300-400 maltene, gdje se dupliciraju najveće rune, pa ti netko dropa 99, izađe iz igre, restorea save, dropa ti ih opet i tako do kad treba.

 

Kako do 99 njih? uđete u session, bacite sve na hrpu, lik ih pokupi, izađe, save, uđe u session, baci, restora lika, pokupi, sad ima duplo, izađr, save...

Traje neko vrijeme, kad dođeš do 99 onda tako.

 

Drugim riječima "dupliciranje" ičega je više nego lagano ako manipuliraš save u multiplayeru. Može ti pobacati sve što ti treba (dozvoljeno igrom) i restore save i ne gubi ništa.

hrka11 pet 22.7.2022 15:32

Vidis to nisam ni znao...negdje sam naletio da mi moze dropat ali davno je to bilo,iskreno ni guglao nisam...moram samo jos shvatit odakle krenuti pa da nastavim dalje.

Je li bilo ikakvih znacajnijih updejta?

Zadnje sto se sicam da sam pokusavao slozit bleed sa ona dva maca "Scavenger's Curved Sword",zato sam i pitao vezi ovog dropanja jer mi treba drugi mac.

Ako netko bude vcrs online i voljan da mi mac izbaci nek se javi.

Rhodin pet 22.7.2022 21:59
hrka11 kaže...

Vidis to nisam ni znao...negdje sam naletio da mi moze dropat ali davno je to bilo,iskreno ni guglao nisam...moram samo jos shvatit odakle krenuti pa da nastavim dalje.

Je li bilo ikakvih znacajnijih updejta?

Zadnje sto se sicam da sam pokusavao slozit bleed sa ona dva maca "Scavenger's Curved Sword",zato sam i pitao vezi ovog dropanja jer mi treba drugi mac.

Ako netko bude vcrs online i voljan da mi mac izbaci nek se javi.

 Ja na žalost nisam u Zg.

 

Spominjalo se kao neki DLC, ali ne znam kada.

 

Ovo je prvi souls like od From Software gdje nisam multiplayer igrao pretjerano, osim 3 invazije za quest i Melaniu.

Negdje sam na trečini NG++ i onda zaključio da mi je dosta, sve napamet znam, da ću te DLC pričekat 

zeze88 sri 21.9.2022 13:02

Kako igram jednom tjednom, sporo ide ali sad lakše prelazim kad sam sve dobro nadogradila. Idem pomalo po onoj planini, barem se bližim kraju. I ako ništa, ne mogu se žalit da bezveze potrošim pare kad kupim igru na izlasku - evo, Elden Ring će mi trajat do kraja godine 

zeze88 pet 23.9.2022 20:23

Ekipa, trebam pomoć. Pratila sam malo po internetu da ne bi zeznula koji NPC quest ali čini mi se da sam ipak nešto falila. Dala sam Millicent onu protezu i piše da bi je trebala naći na planini. Međutim, nje tamo nema. Znam da sam falila što sam ubila Godskina prije nego sam joj dala protezu ali je li stvarno moguće da je to prouzrokovalo glitch? Ako je sad nema na planini kod Ancient Valley Grace, je li to znači da je gotovo, nikad je neću naći, ili kako? 

Cansee pet 23.9.2022 20:25
zeze88 kaže...

Ekipa, trebam pomoć. Pratila sam malo po internetu da ne bi zeznula koji NPC quest ali čini mi se da sam ipak nešto falila. Dala sam Millicent onu protezu i piše da bi je trebala naći na planini. Međutim, nje tamo nema. Znam da sam falila što sam ubila Godskina prije nego sam joj dala protezu ali je li stvarno moguće da je to prouzrokovalo glitch? Ako je sad nema na planini kod Ancient Valley Grace, je li to znači da je gotovo, nikad je neću naći, ili kako? 

 

jesi sigurno na dobroj lokaciji/planini? najbolje guglat pa vidjet kad je već takva situacija. Iskreno nisam pojma imao da su godskin i Milicent ikako povezani

zeze88 pet 23.9.2022 21:50

Pogledala sam video i znam gdje bi se trebala pojavit ali nje nema. A ništa, najbolje da idem dalje pa se nadat da ću je naći na slijedećoj lokaciji nakon tog Ancient Valley. Ako ispadne da je neki glitch, fakat debilno.

Rhodin sub 24.9.2022 20:36
zeze88 kaže...

Pogledala sam video i znam gdje bi se trebala pojavit ali nje nema. A ništa, najbolje da idem dalje pa se nadat da ću je naći na slijedećoj lokaciji nakon tog Ancient Valley. Ako ispadne da je neki glitch, fakat debilno.

 Proteza nije jedini preduvjet. Sjećam se da ni meni nije bila tamo kad sam planirao da bi trebala biti.

Ne sjećam se kako sam ju dobio, da li kad se lift aktivira ili kad prođeš "alternativnu rutu", neki drugi boss..  znam samo da nešto još treba.

zeze88 čet 29.9.2022 08:40

Uspjela sam riješit, srećom nije glitch. Sad se malo peglam s Fire Giant, uvijek je najveći problem kamera kod tih gigantskih bossova. Znam što treba, mislm da mi samo malo sreće fali u 2. fazi.

Ovaj kanal baš dobro parodira sve probleme u igri 

https://www.youtube.com/watch?v=tKIiiSd7DgM

Baš me zanima kako će mi ić Malenia, znam da svi kukaju da je katastrofa.

I slažem se što je jednom netko tu spomenuo, preslična su imena, pogubim se često. Malenia, Melina, Godfrey, Godrick, daj malo varijacije... 

hummer0 čet 29.9.2022 11:09
zeze88 kaže...

Uspjela sam riješit, srećom nije glitch. Sad se malo peglam s Fire Giant, uvijek je najveći problem kamera kod tih gigantskih bossova. Znam što treba, mislm da mi samo malo sreće fali u 2. fazi.

Ovaj kanal baš dobro parodira sve probleme u igri 

https://www.youtube.com/watch?v=tKIiiSd7DgM

Baš me zanima kako će mi ić Malenia, znam da svi kukaju da je katastrofa.

I slažem se što je jednom netko tu spomenuo, preslična su imena, pogubim se često. Malenia, Melina, Godfrey, Godrick, daj malo varijacije... 

 zeze88

Malenia= teško za po*izditi.

hrka11 čet 29.9.2022 12:16
hummer0 kaže...

 zeze88

Malenia= teško za po*izditi.

 Ne znam ali mene ovaj zadnji jebe ko budalu,Melaniu sam uz pomoc mimica rijesio iz 4 pokusaja,ali ovog zadnjeg nema sanse.

 

Inace bleed build imam,mozda on nije idealan za njeg ili sta ja znam...dodajem do drugog oblika,skinem mu oko pola snage i to je to.

hummer0 čet 29.9.2022 17:05
hrka11 kaže...
hummer0 kaže...

 zeze88

Malenia= teško za po*izditi.

 Ne znam ali mene ovaj zadnji jebe ko budalu,Melaniu sam uz pomoc mimica rijesio iz 4 pokusaja,ali ovog zadnjeg nema sanse.

 

Inace bleed build imam,mozda on nije idealan za njeg ili sta ja znam...dodajem do drugog oblika,skinem mu oko pola snage i to je to.

 hrka11

Ma da onaj te prvi guzi i onda te 2. naguzi najbolje kad mi sa onim jednim napadom sav "health" skine.

Ja sam ga jedva prošao tako da sam pozvao 2 frenda. Sam nema šanse.

 

Cansee čet 29.9.2022 17:42
hrka11 kaže...
hummer0 kaže...

 zeze88

Malenia= teško za po*izditi.

 Ne znam ali mene ovaj zadnji jebe ko budalu,Melaniu sam uz pomoc mimica rijesio iz 4 pokusaja,ali ovog zadnjeg nema sanse.

 

Inace bleed build imam,mozda on nije idealan za njeg ili sta ja znam...dodajem do drugog oblika,skinem mu oko pola snage i to je to.

 

hummer0 kaže...
hrka11 kaže...
hummer0 kaže...

 zeze88

Malenia= teško za po*izditi.

 Ne znam ali mene ovaj zadnji jebe ko budalu,Melaniu sam uz pomoc mimica rijesio iz 4 pokusaja,ali ovog zadnjeg nema sanse.

 

Inace bleed build imam,mozda on nije idealan za njeg ili sta ja znam...dodajem do drugog oblika,skinem mu oko pola snage i to je to.

 hrka11

Ma da onaj te prvi guzi i onda te 2. naguzi najbolje kad mi sa onim jednim napadom sav "health" skine.

Ja sam ga jedva prošao tako da sam pozvao 2 frenda. Sam nema šanse.

 

 

čudi me ovo, mislite na baš zadnja dva bossa? Ja s njima nisam imao baš nikakvih problema, prešao sam ih iz prve ili druge, nisam točno siguran. Doduše tak je bilo u 5. mjesecu, ne znam jesu otad buffali te bossove. A ja sam išao na strenght build

hummer0 čet 29.9.2022 19:12
Cansee kaže...
hrka11 kaže...
hummer0 kaže...

 zeze88

Malenia= teško za po*izditi.

 Ne znam ali mene ovaj zadnji jebe ko budalu,Melaniu sam uz pomoc mimica rijesio iz 4 pokusaja,ali ovog zadnjeg nema sanse.

 

Inace bleed build imam,mozda on nije idealan za njeg ili sta ja znam...dodajem do drugog oblika,skinem mu oko pola snage i to je to.

 

hummer0 kaže...
hrka11 kaže...
hummer0 kaže...

 zeze88

Malenia= teško za po*izditi.

 Ne znam ali mene ovaj zadnji jebe ko budalu,Melaniu sam uz pomoc mimica rijesio iz 4 pokusaja,ali ovog zadnjeg nema sanse.

 

Inace bleed build imam,mozda on nije idealan za njeg ili sta ja znam...dodajem do drugog oblika,skinem mu oko pola snage i to je to.

 hrka11

Ma da onaj te prvi guzi i onda te 2. naguzi najbolje kad mi sa onim jednim napadom sav "health" skine.

Ja sam ga jedva prošao tako da sam pozvao 2 frenda. Sam nema šanse.

 

 

čudi me ovo, mislite na baš zadnja dva bossa? Ja s njima nisam imao baš nikakvih problema, prešao sam ih iz prve ili druge, nisam točno siguran. Doduše tak je bilo u 5. mjesecu, ne znam jesu otad buffali te bossove. A ja sam išao na strenght build

 Dobar sjedi 5.

Mislim na Radagon-a i Elden Beast.

Valjda sam ja šlampav. 

hrka11 pon 10.10.2022 14:15
hummer0 kaže...

 hrka11

Ma da onaj te prvi guzi i onda te 2. naguzi najbolje kad mi sa onim jednim napadom sav "health" skine.

Ja sam ga jedva prošao tako da sam pozvao 2 frenda. Sam nema šanse.

 

Ma jeba sam im mater neki dan,veci je meni problem sto ja trcim i zurim,a tog nema kod ove igre.

Cim sam se smirio kontam sad cu lagano i jos sam zamjenio 2 talismana rijesio ih iz 3 pokusaja i to doslovno satrao ih mimic mi nije ni trebao i onda posle kontam koji k....pa mogao sam odma ovako.

 

Nego sta sad ng+ ili lutate jos? Je li ima nesto da je drukcije u ng+ ili jedino radi drukcijeg zavrsetka igre?

zeze88 pon 17.10.2022 09:45

Još malo pa mi je Malenia na redu, držite mi fige

 

Ali stvarno ću vidjet koliko ću se peglat, možda pozovem pomoć online po prvi put, neću se previše opterećivat. 

 

A jesu nabacali komplicirane mini bossove u Haligrtree, malo su ga pretjerali. 

zeze88 uto 18.10.2022 08:13

Kad sam ja vidjela njene poteze i to da ona dobije snagu kad me udari... bjež tamo, pozvala sam online pomoć i iz prve smo je dobili. Nisam stajala po strani, udarila sam je i ja par puta.

 

Briga me, nemam živaca više za takvu luđakinju.  

zeze88 uto 18.10.2022 09:19

Vjerujem ali s obzirom da sam blizu kraja jednostavno mi se nije dalo trošit dane na nju. Možda bi čak i probala da ne dobiva snagu kad te udari, to me odmah nekako obeshrabrilo.

 

S Mimicom sam uspjela 1. fazu proć ali sam eto prvi put htjela i vidjeti kako to online pomaganje pomaže jer stvarno do sad nisam, a baš sam svakog bossa do sada sredila.

 

Ostaje mi samo još zadnja lokacija, voljela bi to završit dok još imam PS+ pa da vidim sve krajeve.