fromcelltohell pet 11.6.2021 17:31
boxer kaže...
fromcelltohell kaže...

Umjesto kaj kemijaju s glupostima, mogli bi poraditi malo na stabilnosti konekcije na servere i bugovima u samoj igri.

Ne prođem 1 jedini GR a da mi se igra ne freeza, neovisno o klasi. A, maloprije me počastilo i diskonekcijom u GR.

Jbt, postali su gori od BugPointa i Bugensanga.

 Postoji fix za freezanje, isprobaj, meni radi OK, ali onda nemaš zvuka.

Moj battletag BOXER#2395

 

http://www.youtube.com/watch?v=prwf8lD9LfE

 Znam za to, pročitao sam cijelu temu na forumu njihovom vezano za probleme u igri. I ne vjerujem da su u BNK modu, k'o da su učili od onih smradova iz BugPointa.

Kako sam od*ebao konačno pred koji mjesec DSO i ne mislim se vraćati nazad, odlučio se vratiti u D3 jer igru i tako imam kupljenu i stoji mi godinama.

A onda hladan tuš. I znaju za te sve probleme i ponašaju se k'o da se njih to uopće ne tiče. Nije da je problem od jučer pa eto, jadni...nisu imali vremena da to srede.

Da, tko još razmišlja o D3 kad spremaju 2 novo-stare zlatne koke koje će im napuniti džepove. E, pa ja im neću dati lovu, stiže također i par kvalitetnih alternativa Diablu i to uskoro.

 

boxer pet 11.6.2021 20:51

Ne znam da li ima problema na Win 7, ali koliko sam skontao sa prethodnim vecim azuriranjem Win 10 od prije par mjeseci se pojavio i problem. Koriste prastari Fmodll ili vec sta za zvuk kojeg nisu azurirali za D3 pa pravi errore koji dovedu do problema. Fix je da se fmod od Starcrafta prebrise u D3 mapi i onda nema problema ali nema ni zvuka. Hebes zvuk ionako se u grindanju slusa muzika ili audioknjige, bitno je da ne freeza. HC igraci ni slucajno da igraju bez fixa. Smrt je neminovna. Pucanje konekcije je doslo sa pocetkom 2020-te godine. Nemoj igrati preko wifi i napravi traceroute da vidis koji nod dropa pakete. Ja sam zamojenio providera i pucanje je sada vrlo rijetko. Prije je bilo frustrirajuce. Dodaj me pa da bacimo ponekad koju partiju grinda u vecernjim satima.

fromcelltohell pet 11.6.2021 23:35
boxer kaže...
Ne znam da li ima problema na Win 7, ali koliko sam skontao sa prethodnim vecim azuriranjem Win 10 od prije par mjeseci se pojavio i problem. Koriste prastari Fmodll ili vec sta za zvuk kojeg nisu azurirali za D3 pa pravi errore koji dovedu do problema. Fix je da se fmod od Starcrafta prebrise u D3 mapi i onda nema problema ali nema ni zvuka. Hebes zvuk ionako se u grindanju slusa muzika ili audioknjige, bitno je da ne freeza. HC igraci ni slucajno da igraju bez fixa. Smrt je neminovna. Pucanje konekcije je doslo sa pocetkom 2020-te godine. Nemoj igrati preko wifi i napravi traceroute da vidis koji nod dropa pakete. Ja sam zamojenio providera i pucanje je sada vrlo rijetko. Prije je bilo frustrirajuce. Dodaj me pa da bacimo ponekad koju partiju grinda u vecernjim satima.

 Riješio sam fix taj a inače sam konektan preko LAN-a. Inače nemam nikakvih problema s konekcijom na bilo kojoj drugoj instanci na internetu, samo me iz Diabla kicka i to se pojavi onaj famozni Error Code 1016.

Poslao sam ti zahtjev za prijateljstvo ranije večeras. Bili smo mi nekad davno jedan drugome na listi frendova na Battlenetu, al' mene nije dugo bilo online pa si me valjda obrisao :P

fromcelltohell pet 18.6.2021 01:28

Ja sam ipak malo skromnije krenuo s Etherialima na PTR-u, al' bit će mi fin boost sljedećih par levela ;)

 

Edit: Vidim da i na ovom mojem bowu ima to za inc dmg per paragon lvl iako mi to ne znači baš ništa jer je bow lvl 18 a di sam ja još od prvog paragona.

Dok stignem do paragona promjenit ću još par oružja.

 

Edit2: Evo, i na lvl 24 mi je pao 1hand crossbow, ali u odnosu na bow je dosta slabiji (SS2)

 

striko sri 30.6.2021 08:07

Nova sezona, novi banwave.

Prošli četvrtak smo imali nešto baniranja.

Kao i uvijek, ima preživjelih, ali, bar neki su zaglavili.

Mada, izgleda da nakon svakog baniranja dođe i popust za nove bot***, ovaj, nove igrače.

Taok da je D3 opet na sniženju, kao i mnogo ostalog 

 

Malo sam se zabavljao na PTR.

Moram se složiti sa većinom streamera, (dobro) Ethereal oružje  diže snagu 7-10 GR levela.

 

Sa 1050 paragona sam  lagano odradio 122 sa GoD setom, i 105 sa UE setom.

Naravno, razlika je očita. UE neće biti push ili XP set, nego Bounty/key farmer.

GoD set, sa 3000 paragona, i augmentima, bi mogao lako ići do solo 140. Dobri igrači i 145+, sigurno.

Trenutni broj jedan na PTR je riješio 145 sa 2300 paragona.

Ostale setove i likove nisam ni pokušavao.

Wiz je naravno najjači, bit će hrpa solo 150 u sljedećoj sezoni ako ostane ovakav. 148 sa 2400 paragona je riješen.

Ostali su isto na 140 stigli, ali, npr, WD je riješio 140 sa 3500 paragona.

 

Ethereali su odlični, ali, sve će ovisiti o tome kako često će padati u sezoni.

Moramo dobiti i dobru pasivu (5 od 19) i dobar efekt za oružje (1 ili 2 od 15ak mogućnosti).

Ako se sve ne poklopi, postoji mogučnost da ne padne cijele sezone...

fromcelltohell sri 30.6.2021 15:15

I ja sam se zabavljao s DH na PTR-u, ali bome i izgubio živaca.

I dalje problemi sa freezanjem igre, to valjda nikad neće riješiti.

Šteta jedino savršenih itema koje sam skupio tamo, ode uskoro sve u propast.

Uspio čak GR lvl 131 riješiti, to ni sam ne znam kako sam uspio kad mi se inače

i po 10-ak puta znala igra freezati u jednom GR runu.

 

fromcelltohell čet 1.7.2021 00:19

Ovoga će mi biti naj više žao, na live serveru nemam teoretske šanse dobit Primal.

 

(dok sam ga vidio kod jednog lika s liste frendova koji inače ne igra DH, samo Barba I Cruza vozi a inače i u DSO isto tako je bilo, miljenik je bogovima RNG-a )

Eld čet 1.7.2021 06:36
fromcelltohell kaže...

Ovoga će mi biti naj više žao, na live serveru nemam teoretske šanse dobit Primal.

 

(dok sam ga vidio kod jednog lika s liste frendova koji inače ne igra DH, samo Barba I Cruza vozi a inače i u DSO isto tako je bilo, miljenik je bogovima RNG-a )

 Meni su prosle ili pretprosle sezone 2 takva dropala! Sto se freezanja tice ... Meni je freezalo povremeno ali dovoljno da je bilo iritantno ali dok sam imao zvuk iskljucen, kada sam prosle sezone ukljucio zvuk prestalo je freezanje.

boxer čet 1.7.2021 10:00
fromcelltohell kaže...

Ovoga će mi biti naj više žao, na live serveru nemam teoretske šanse dobit Primal.

 

(dok sam ga vidio kod jednog lika s liste frendova koji inače ne igra DH, samo Barba I Cruza vozi a inače i u DSO isto tako je bilo, miljenik je bogovima RNG-a )

 Ne sekiraj se, imaš šanse samo moraš imati malo sreće i dosta igrati. Otprilike svakih 400 legendary dropova baci jedan primal. 

Povećaj sebi šansu da to bude primal Yang tako što ćeš farmati pa onda sve bloodsharde potrošiti kod Kadale na 2H Bow i pretvaraj ih legendary. Dva primal Yanga su mi dropala, jedan u T16 a jedan kod Kadale. 

fromcelltohell čet 1.7.2021 14:52
Eld kaže...
Sto se freezanja tice ... Meni je freezalo povremeno ali dovoljno da je bilo iritantno ali dok sam imao zvuk iskljucen, kada sam prosle sezone ukljucio zvuk prestalo je freezanje.

 Ma, na live serveru lako riješim taj problem sa "onim fix-om", zamjena fmodex.dll-a i dalje vozim bez problema.

I tako uvijek pržim u pozadini neku glazbu pa mi svejedno za zvuk, iako nije to adekvatno riješenje.

Ali na PTR-u taj "bug fix" nije prolazio nikako, jer kad bih pokrenuo igru preko Diablo III64.exe

događalo se da Battle.net klijent odmah počne čekirati i javi da ima nova nadogradnja i onda mi zamjeni 

fmodex.dll s originalnim od D3 i tako u krug.

Blizzard je postao kao BugPoint, taman se odmaknuo od tih kretena a godinama trpio njihova sranja i 

nesposobnost da odrade svoj posao kako treba.

I onda me to isto dočeka od Blizza nakon što sam se vratio D3 igrati.

Eld čet 1.7.2021 16:31
fromcelltohell kaže...
Eld kaže...
Sto se freezanja tice ... Meni je freezalo povremeno ali dovoljno da je bilo iritantno ali dok sam imao zvuk iskljucen, kada sam prosle sezone ukljucio zvuk prestalo je freezanje.

 Ma, na live serveru lako riješim taj problem sa "onim fix-om", zamjena fmodex.dll-a i dalje vozim bez problema.

I tako uvijek pržim u pozadini neku glazbu pa mi svejedno za zvuk, iako nije to adekvatno riješenje.

Ali na PTR-u taj "bug fix" nije prolazio nikako, jer kad bih pokrenuo igru preko Diablo III64.exe

događalo se da Battle.net klijent odmah počne čekirati i javi da ima nova nadogradnja i onda mi zamjeni 

fmodex.dll s originalnim od D3 i tako u krug.

Blizzard je postao kao BugPoint, taman se odmaknuo od tih kretena a godinama trpio njihova sranja i 

nesposobnost da odrade svoj posao kako treba.

I onda me to isto dočeka od Blizza nakon što sam se vratio D3 igrati.

 Nisam ja nikakve fixeve radio :) Igram Diablo 3 od prvog dana i mozda sam igrao mjesec-dva sa ukljucenim zvukom i onda sam ga iskljucio i naravno igrao sa nekom glazbom ili radiom u pozadini. Ali ... ne sjecam se kada ali pocelo je stekati, tj freezati da je to na trenutke postalo neigrivo, recimo volim igrati HC (pomalo ziceraski :)) i samo zbog tog "bug"-a sam 2-3 lika izgubio . I onda sam negdje usput izguglao da nema freeza sa zvukom ukljucenim! I gle zaista .. ukljucio zvuk i bez ikakvih fixeva, dll-ova vise nema freezanja.

Ali nevezano za to Diablo 3 mi je dopizdio definitivo i za koji dan namjeravam kupiti D2 Resurrected :) Nisam igrao ni jedinicu ni dvojku tako da je to za mene novo :) A zasto? Ako me sjecanje dobro sluzi Diablo je bio jedna od prvih ako ne i prva igra koja imala sistem sejvanja igre sa checkpointom. A to mi se onda uopce nije svidjalo pa sam ga preskocio :)

 

Edit:

Evo napravio sam preorder D2:resurrected - kad krene u 8. mjesecu javim dojmove :) 

boxer čet 1.7.2021 21:06

Sezona ubrzo zavrsava, no ne znam datum. Mozes probati zapoceti i za par sati ili dana ovisno koliko igras mozes zavrsiti season journey. Nema nista posebno vrijedno osim free slota u inventoriju kojeg mozes dobiti.

TomoR pet 2.7.2021 16:50
fromcelltohell kaže...
Kant kaže...

Dečki, jel se isplati sada počet igrati 23. Sezona? Pitam pošto uskoro završava. 

 Ako je vjerovati ovome, može se još odraditi season objektive i uhvatiti nagrade:

 Sve nagrade se mogu odraditi u 2 dana igranja, kraj sezone nije službeno najavljen, a najave ga uglavnom 2 tjedna prije.

 

Ovaj datum je netko stavio, s obzirom na iskustvo prijašnjih sezona i kraja PTR-a. Eto, sumnjam da će završiti prije 18.7.

fromcelltohell sri 4.8.2021 09:40
boxer kaže...

Pitanje - nova oružja "Ethereals" su dostupna samo u sezoni?

 

Da li postoje naznake da će "Ethereals" dropati non seasonal nakon što završi sezona? 

 Etherealsi su dostupni samo u sezoni 24. Ako skupiš svih 21 komad, otključati će se jedino skinovi istih.

Nakon što sezona završi, neće ih prebaciti u nonseasonal kao iteme iz prijašnjih sezona.

Nije nigdje najavljeno, koliko sam popratio da će ih ubaciti u igru za stalno.

A, u sezoni dropaju sasvim solidno. Ja igram, po običaju samo DH i svako toliko padne pokoji Ethereal.

Padaju ne samo od bosseva ili elita, već znaju i dropati i iz škrinja, par dobio kad sam kamen okrenuo :P

 

"Collecting all 21 Ethereals during Season 24 will reward players with the Feat of Strength, Ethereal Recollection.

  • Players who accomplish this will have all Ethereal transmogrify options available for future seasonal and non-seasonal play. 
  • Ethereals only drop in Seasonal play, and will not transfer to your non-seasonal character when the season ends."

 

striko sri 11.8.2021 22:28
boxer kaže...

Pitanje - nova oružja "Ethereals" su dostupna samo u sezoni?

 

Da li postoje naznake da će "Ethereals" dropati non seasonal nakon što završi sezona? 

 Apsolutno neće.

Al prebaci se na sezonu. Što prije...

Ovi Ethereals dižu prolaznost GR za laganih 10 levela 

Prošlu sezonu sam odsolirao 125 sa DH. Jedva ušao u top 600, sa 3200 paragona, i svim augmentima 120+

 

Ovu sezonu sam riješio (iz drugog pokušaja) 130 sa 1200 paragona, i samo par augmenata.

 

Možeš čuda raditi sa 1000 paragona, a i njih možeš skupiti u nekoliko dana. 

 

Navrati akostigneš...

 

fromcelltohell sri 18.8.2021 18:25

Falim te Bože. U ovoj sezoni mi se to freezanje događalo na samom početku i onda prestalo. Čak mislim da ima veze kad stišam zvuk u igri a da bih dok igram slušao glazbu sa Spotify ili s YT, da se onda događalo.

Kad sam prestao to tako raditi sad nema više freezanja. Ne znam, možda se jednostavno poklopilo a možda je stvarno taj problem otklonjen na neki način.

Uglavnom, onaj "fix" sa zamjenom tog .dll i pokretanje direktno preko prečaca igre isto nije bogznakakvo riješenje.

fromcelltohell pon 27.9.2021 14:36
blackdevil kaže...

igra tko sezonu i ima volje me provuć kroz prvih 70 lvl čist toliko da ne moram solo igrat? moja ekipa se raspala još prije 3 godine a mrsko mi grindat solo. 

 Igram ja povremeno, nije greda. Ostavi mi battletag u PP pa te dodam, brzo ćemo to odraditi.