PC igre

Diablo 2: Resurrected

Kobajagi pet 24.6.2022 18:02
Horned Reaer kaže...

D2 je pregazilo vrijeme iako najbolji u serijalu ne nudi nikakav end game content! Za standarde prije 20 god ok ali danas ne. 

Farmanje Memphista i Balla i krava u nedogled za mene nema smisla toliko je dosadno i repetativno.

 Za standarde prije 20g?

Jel tebi jasno da ne postoji bolji "rpg" od Diabla, bolji rts od Starcrafta itd, imas dosta videa i članaka na tu temu i mnogi se slažu da do danjeg nečemo vidjeti išta bolje a da je došlo iz neke druge izdavačke kuće pogotovo sto se tiče rts i njihovog Starcrafta II jednostavno igra je 50g ispred svog vremena! Koje su to današnje igre  koje predstavljaju nekakav standard?

Rhodin uto 28.6.2022 14:26
Kobajagi kaže...
Horned Reaer kaže...

D2 je pregazilo vrijeme iako najbolji u serijalu ne nudi nikakav end game content! Za standarde prije 20 god ok ali danas ne. 

Farmanje Memphista i Balla i krava u nedogled za mene nema smisla toliko je dosadno i repetativno.

 Za standarde prije 20g?

Jel tebi jasno da ne postoji bolji "rpg" od Diabla, bolji rts od Starcrafta itd, imas dosta videa i članaka na tu temu i mnogi se slažu da do danjeg nečemo vidjeti išta bolje a da je došlo iz neke druge izdavačke kuće pogotovo sto se tiče rts i njihovog Starcrafta II jednostavno igra je 50g ispred svog vremena! Koje su to današnje igre  koje predstavljaju nekakav standard?

 Stvar je u tome da je to:

a) malo nostalgija, jer igru smo odigrali i teško ju je ponovo odigrati sa jednakim entuzijazmom kao prvi put

b) teško očekivati bolju sa novim trendovima DLCova i mikrotransakcija (Diablo Immortal looking at you) i da je žalosno, ali istinito da se lako prodaju ovakvi "remastered" naslovi koji nisu toliko dobri koliko im se pripisuje, u nedostatku bolje opcije

 

 

Slažem se sa time da su to najbolje igre koje trenutno imamo i da će dugo biti tako, ali žao mi je što se moram složiti sa time.

 

 

Rhodin čet 9.2.2023 11:02
Horned Reaer kaže...

kako rade ove terror zone? to mi ne izgleda kao nista posebno, ubijes monsterse tamo i sta sad? 

 Ja sam pao pod utjecaj dosade i uzeo igru ponovo. Šokiralo me nakon 20 godina kad sam shvatio koliko je D3 kopirao D2 i kako su prvi i drugi svijet maltene isti, bosovi se ponavljaju... da ne ulazim.

 

Ugl prešao ja igru u 3 dana, uživao u animacijama, sve pet. Kad pređeš igru imaš opciju vratiti se na normal, te tu kreću teror zone. Nešto mi je i prije iskakalo, ali nisam shvatio o čemu se radi te nije ljubičasto bilo označeno koje su to zone, sada jest.

Ugl, to je zona kao i sve ostale, ništa se ne mijenja, ničega novog nema, osim što su monsteri (i itemi koje bacaju) do 5 levela jači od tvoga. Drugim riječima to je neki pokušaj ubrzavanja nevelanja jer dobivaš jače neprijatelje, većeg levela, bolji exp i to je to.

 

Gledao sam kao top likove, top buildove, svašta nešto, shvatio koliko sam u stvari zaboravio o igri. Gdje slijedeći krug opreme, kreće opet od onih krpi, a ima višedefense od full plate maila. Kad se ide na nightmare? Da li se na lvl 31 može ići tamo?

fromcelltohell čet 9.2.2023 19:36

D2 Resurrected imam nekih pola godine na Battle-netu.

Uspio sam doći s Paladinom negdje pred kraj Act I i to je to.

 

Jednostavno me ta igra i u novom ruhu ne može zaokupiti u toj mjeri da ju igram ponovo.

 

Instalirao ponovo sinoć oko 21:00 Grim Dawn u koji sam do sada utukao dobrih 600-ak sati.

 

Jutros u pol 7 sam skužio da sam igrao cijelu noć.

 

D2 je jednostavno vrijeme pregazilo, džaba im remake.

GSP pet 10.2.2023 06:39
fromcelltohell kaže...

D2 Resurrected imam nekih pola godine na Battle-netu.

Uspio sam doći s Paladinom negdje pred kraj Act I i to je to.

 

Jednostavno me ta igra i u novom ruhu ne može zaokupiti u toj mjeri da ju igram ponovo.

 

Instalirao ponovo sinoć oko 21:00 Grim Dawn u koji sam do sada utukao dobrih 600-ak sati.

 

Jutros u pol 7 sam skužio da sam igrao cijelu noć.

 

D2 je jednostavno vrijeme pregazilo, džaba im remake.

 Tako je i meni bilo..grim dawn strasna igra.probaj wolcen, isto nije los.kopija grim dawn

fromcelltohell pet 10.2.2023 16:00
GSP kaže...

 Tako je i meni bilo..grim dawn strasna igra.probaj wolcen, isto nije los.kopija grim dawn

 Odigrao sam Wolcen, ali nije mi to to. Jednostavno mi nije sjela atmosfera u igri.

Ok su mi recimo bile The Incredible Adventures of Van Helsing, solidni ARPG-i.

 

Što se D2 tiče, ne znam možda sam prestrog...probati ću još jedared zaigrati pa ću vidjeti što dalje.

Tututuru pet 10.2.2023 16:22
fromcelltohell kaže...
GSP kaže...

 Tako je i meni bilo..grim dawn strasna igra.probaj wolcen, isto nije los.kopija grim dawn

 Odigrao sam Wolcen, ali nije mi to to. Jednostavno mi nije sjela atmosfera u igri.

Ok su mi recimo bile The Incredible Adventures of Van Helsing, solidni ARPG-i.

 

Što se D2 tiče, ne znam možda sam prestrog...probati ću još jedared zaigrati pa ću vidjeti što dalje.

 Ocemo skupa? Mozda ti bude zabavnije. Ja bas gledam ponovo pocet laganini. Igra sam na izlasku i izripale su mi 2 sorse i 1 paladin na HC-u oko 80og lvla i od tad nisam igra.

fromcelltohell pet 10.2.2023 16:26
Tututuru kaže...

 Ocemo skupa? Mozda ti bude zabavnije. Ja bas gledam ponovo pocet laganini. Igra sam na izlasku i izripale su mi 2 sorse i 1 paladin na HC-u oko 80og lvla i od tad nisam igra.

 Hvala na ponudi, malo sam u zadnje vrijeme asocijalan kaj se gaminga tiče. Uglavnom igram solo čak i MMO igre 

Jbg, što sam stariji sve manje živaca imam za socijalnu interakciju sa drugim igračima.

Tututuru pet 10.2.2023 16:34
fromcelltohell kaže...
Tututuru kaže...

 Ocemo skupa? Mozda ti bude zabavnije. Ja bas gledam ponovo pocet laganini. Igra sam na izlasku i izripale su mi 2 sorse i 1 paladin na HC-u oko 80og lvla i od tad nisam igra.

 Hvala na ponudi, malo sam u zadnje vrijeme asocijalan kaj se gaminga tiče. Uglavnom igram solo čak i MMO igre 

Jbg, što sam stariji sve manje živaca imam za socijalnu interakciju sa drugim igračima.

 Nema na cemu i u potpunosti te razumijem. Ja ne igram uopce, a kad se uspijem prisilit, igram solo.

Horned Reaer sri 15.2.2023 12:15
fromcelltohell kaže...
GSP kaže...

 

Što se D2 tiče, ne znam možda sam prestrog...probati ću još jedared zaigrati pa ću vidjeti što dalje.

 nisi prestrog D2 je odličan dok ne prođeš igru na hell. Sve poslje toga je sadomazo tehnika grindanja u besvjest da bi dobio HIGH runu tipa BER

ali da zgazilo ga je vrijeme da

SaintGriz pon 27.2.2023 08:58
GSP kaže...

Kad smo kod kreka nije mi jasno kako je moguce krekat d2 i npr crash bandicoot 4 a diablo 3 nikako...cisto ono sa tehnicke strane 

 Krekiran je Diablo 3, tj. mislim da je napravljen nekakav emulator.

Tututuru ned 19.3.2023 23:51

Danas mi je Diablo clone usa u igru, spawna san ga u Frigidima i pao je bez ikakvog problema. Dwarf ring za fire absorb i Hotspursice za +15% to max fire, life ne pada naglo niti kad stojim u crvenoj vatrici 

Minneyar sri 12.7.2023 11:50
Horned Reaer kaže...

Nakon što nam je Activision Blizzard prodao muda pod bubrege u polu završenopj igri Diablo 4, vračam se na D2R i to nakon 3 tjedna

Kada počinje nova sezona 5 ima li kakvih informacija?

 Hahah a lijepo sam vam govorio u D4 temi i farmao thumbs down od zaludenika blizzardovih, a na kraju su se doslovno sve brige i pretpostavke pokazale osnovanima :D