PC igre

Diablo 2: Resurrected

Eld pet 22.10.2021 18:50

Kako se usudite igati HC? Ako sam dobro primijetio na nightmareu se u dungeonu prema Mephistu pojave oni mali superbrzi fetisi (valjda, nema ih u flayer jungle). U onom mraku odjednom izlete i skoro pa one shot! Sinoc sam sa sorcererkom valjda 5 puta zalego od njih, a mozda i vise.

Tututuru pet 22.10.2021 19:28
Eld kaže...

Kako se usudite igati HC? Ako sam dobro primijetio na nightmareu se u dungeonu prema Mephistu pojave oni mali superbrzi fetisi (valjda, nema ih u flayer jungle). U onom mraku odjednom izlete i skoro pa one shot! Sinoc sam sa sorcererkom valjda 5 puta zalego od njih, a mozda i vise.

 Da, to su dollsi. Pusti ih mercu da ih ubije, on ne prima skoro nikakav dmg od njih. Ili ako imas sorsu, nek ih on tanka, a ti ih iz daljine gadaj. Jos ces ih srest u Worldstone Keepu i u Throneu kod Baala. A za HC..godine sam provea na HC-u, pa se navikne covjek, triba bit malo oprezniji, drugi je nacin igre. Iako sam dosta sporiji nego prije 10 godina, al mozda je to samo stvar misicne memorije, nadan se da ce se vratit  

nixass kaže...

offline noises :D

 

nego, moj HC hammerdin ide sretno kroz nightmare, trenutno sam act 2, 53. level, ne bas najbolji gear ali hammers + blessed aim + concentration ubijaju sve redom

 

Ma cekicar je zakon. Sa dobrim charmovima + holy shield, 2 spirita i moze se pomalo i Hell proci. 

Tututuru pet 22.10.2021 20:44

Evo moja zasad jadna sorsa. Lose, al tek sam pocea farmat nightmare, triba bi bar neki Viper past, on mi redovno pada na NM. Ostatak opreme je ljuto smece, opremljeno samo da nesto stoji, a charmovi su vecinom life i fhr. 

Minneyar sub 23.10.2021 00:31
Eld kaže...

Kako se usudite igati HC? Ako sam dobro primijetio na nightmareu se u dungeonu prema Mephistu pojave oni mali superbrzi fetisi (valjda, nema ih u flayer jungle). U onom mraku odjednom izlete i skoro pa one shot! Sinoc sam sa sorcererkom valjda 5 puta zalego od njih, a mozda i vise.

 Pa prilagodis se, skroz je drugi mentalitet na HC. Ne ides raditi content na koji nisi spreman, sporiji progress, ali puno veci osjecaj postignuca. Ja si obicno postavim neki cilj, tipa "ove sezone igram tog i tog lika, ili predem hell, nabavim opremu, dodem na lvl 90 i ubijem uberse, ili RIPam, sto god se dogodi prvo" :D

 

Uglavnom sam vrlo malo umirao svojom greskom, u D2 jednom radi PK'era (navukli sve krave na crveni portal i lagali da je safe, PK klan), jednom zbog DC u Durance lvl 2. U Diablu 3 isto dvaput radi PK'era, a vlastitom greskom sam umro samo jednom, i to sa ful jakom Assassin, u Tower lvl 2 na hell; prodem kroz vrata i doceka me u glavu strijela od Aura enchanted (Might) + Amplify Dmg + Extra Strong packa i instant 1 shot :P

Eld sub 23.10.2021 09:08
Minneyar kaže...
Eld kaže...

 

 Pa prilagodis se, skroz je drugi mentalitet na HC. Ne ides raditi content na koji nisi spreman, sporiji progress, ali puno veci osjecaj postignuca. Ja si obicno postavim neki cilj, tipa "ove sezone igram tog i tog lika, ili predem hell, nabavim opremu, dodem na lvl 90 i ubijem uberse, ili RIPam, sto god se dogodi prvo" :D ....

 

 

 Sve je to meni jasno. U D3 svake sezone igram HC, ove sezone sam odigrao sve klase i sa svima se upisao na listu (u HC-u to bas i nije neki problem, ipak puno manje ljudi igra nego normal) i samo jednom sam zalegao ne svojom greskom kada mi se smrzla igra sa wizom tako da ni tri safe-a nisu pomogla, ali u D2 je ipak malo drugacije. Ja sam malo tuzan sa ocima :) i oni mracni dungeoni mi bas ne prijaju za tako brze zvijeri kao ti dollsi. Idem lagano korak po korak (hell, hurricane druid-81 level) ali svejedno me zaskoce iz mraka. Druga stvar su neke elite koje "eksplodiraju" kada ih ubijem. Prezivim za zilet, mozda par poena healtha fali. Da mi se to dogodi sa nekom dobrom opremom nafarmanom na HC-u srce bi mi stalo :))

Horned Reaer sub 23.10.2021 12:28

Sam sam popi... mrzim kad me ubiju u nekoj jbn guzvi i sad ne mogu doci do tjela nikako.

to me užasno živcira!! 

Inače fireball-frozen orb sorcer lvl 85

barbariana igram na Frenzy build, sve je islo lagano dok sad na hell koda ih udaram sa legendary kuhačom za pekmez

Rodić sub 23.10.2021 12:40

Za Frenzy na hellu trebaa imati papreno dobru opremu, ja inace koristim u kombinaciji sa Botd i Griefom, tada tuce sve bez problema, samo ima do te opreme poprilicno puno, a di jos armor, uniques i merc.

Tututuru sub 23.10.2021 14:00
Horned Reaer kaže...

a nista farmat cu memphista sa sorcerom na hell i cekati drop neki za barba

 Nema ti druge. Kako je kolega gore napisao, frenzy barb zahtjeva dosta opreme.

Btw. ako zelite poboljsat drop na Andariel, postoji glitch koji se moze napravit, al samo dok vam je quest otvoren. Kad je ubijete, vratite se u grad i direkt idete pricat s Warrivon. Otidete u drugi grad i izadete iz igre. To ce glichat Andariel na tom liku. 

 

Takoder jos 1 savjet za nove igrace, danas mi je palo na pamet kad sam minja merca. Kad uzimate novog merca, izbacite svu opremu sa postojeceg, jer ako samo unajmite novog, oprema sa starim ide u zaborav. Ne znam jesu li to promijenili u D2R.

Horned Reaer sub 23.10.2021 14:06

sto mislite da li je dobro da se  nesto od ovoga nadoda u igru?

 

  1. 1. poseban inventory space za charms 

  2. 2. stackable inventory za runees i gems
  3. 3. zlato koje se stavi u stash ostaje nakon sto pogines
  4. 4. redizajnirani user interface jednostavniji za koristenje sa timerom za skillove
  5. 5. nakon smrti gubis exp. i gold ali se mozes odmah revivati bez da trazis tjelo po mapi
  6. 6. ingame recepti za horradic cube
  7. 7. sezone sa nekim tematskim sadržajem i nagradom
  8. 8. treasure goblini
  9. 9. jos jedna tezina iznad hell
  10. 10. nesto kao rift ili grift ili neki dodatni end game content

 

Tututuru sub 23.10.2021 14:10
Horned Reaer kaže...

sto mislite da li je dobro da se  nesto od ovoga nadoda u igru?

 

  1. 1. poseban inventory space za charms 

  2. 2. stackable inventory za runees i gems
  3. 3. zlato koje se stavi u stash ostaje nakon sto pogines
  4. 4. redizajnirani user interface jednostavniji za koristenje sa timerom za skillove
  5. 5. nakon smrti gubis exp. i gold ali se mozes odmah revivati bez da trazis tjelo po mapi
  6. 6. ingame recepti za horradic cube
  7. 7. sezone sa nekim tematskim sadržajem i nagradom
  8. 8. treasure goblini
  9. 9. jos jedna tezina iznad hell
  10. 10. nesto kao rift ili grift ili neki dodatni end game content

 

 Za sve odgovor ne osim za 2 i eventualno 6 za nove igrace. Pod 4, ne znam sta znaci timer za skilleve?

Eld sub 23.10.2021 19:01

Jutros sam na hellu farmao monarch shield u mauzoleju i dropao mi je sa stalka jedan sa dva socketa. Ako sam dobro shvatio taj je beskoristan? Za Larzuka mora biti bez socketa? Da li se kod Larzuka mora biti na hellu kada se pravi socket ili moze i nightmare? Jer na hellu sam tek pred kraj 2. acta.

AFARON sub 23.10.2021 21:44
Tututuru kaže...
Horned Reaer kaže...

a nista farmat cu memphista sa sorcerom na hell i cekati drop neki za barba

 Nema ti druge. Kako je kolega gore napisao, frenzy barb zahtjeva dosta opreme.

Btw. ako zelite poboljsat drop na Andariel, postoji glitch koji se moze napravit, al samo dok vam je quest otvoren. Kad je ubijete, vratite se u grad i direkt idete pricat s Warrivon. Otidete u drugi grad i izadete iz igre. To ce glichat Andariel na tom liku. 

 

 

 

Mislim da je sada Andariel permenently buged, to jeste nije potrebno držati quest otvorenim.

 

https://www.youtube.com/watch?v=74h82q6xLyE

Tututuru sub 23.10.2021 21:55
AFARON kaže...
Tututuru kaže...
Horned Reaer kaže...

a nista farmat cu memphista sa sorcerom na hell i cekati drop neki za barba

 Nema ti druge. Kako je kolega gore napisao, frenzy barb zahtjeva dosta opreme.

Btw. ako zelite poboljsat drop na Andariel, postoji glitch koji se moze napravit, al samo dok vam je quest otvoren. Kad je ubijete, vratite se u grad i direkt idete pricat s Warrivon. Otidete u drugi grad i izadete iz igre. To ce glichat Andariel na tom liku. 

 

 

 

Mislim da je sada Andariel permenently buged, to jeste nije potrebno držati quest otvorenim.

 

https://www.youtube.com/watch?v=74h82q6xLyE

Nene, ne treba drzat quest otvoren. Nego kad imas otvoren q, prije nego je ubijes prvi put, mozes je glitchat.

 

edit: pogleda sam video, odlicno ako je stalno. Pomoc ce novim igracima koji ne znaju za glitch.

Streetpunk ned 24.10.2021 10:27
Horned Reaer kaže...

kakav glich pretvorio sam se u uho

 Kad ti je aktivan quest da ubiješ Andariela, i kad ga ubiješ nemoj pričati sa nikime nego samo sa likom koji te vodi u Act 2 u pustinju.

 

Nakon toga Andy će bacati svaki puta loot ko da si ga prvi puta ubio.

 

Znaći veča šansa da će dropat dobre iteme!

AFARON ned 24.10.2021 18:32
Horned Reaer kaže...

kakav glich pretvorio sam se u uho

 

Zanemari, bilo nekad, prije ressurecteda. Sada nema glitcha, odnosno loot je sada uvijek kao nekada sa glitchom. Što znači da se isplati farmati i Andariela.

Rocinante2112 pon 25.10.2021 19:37
Horned Reaer kaže...

sto mislite da li je dobro da se  nesto od ovoga nadoda u igru?

 

  1. 1. poseban inventory space za charms 

  2. 2. stackable inventory za runees i gems
  3. 3. zlato koje se stavi u stash ostaje nakon sto pogines
  4. 4. redizajnirani user interface jednostavniji za koristenje sa timerom za skillove
  5. 5. nakon smrti gubis exp. i gold ali se mozes odmah revivati bez da trazis tjelo po mapi
  6. 6. ingame recepti za horradic cube
  7. 7. sezone sa nekim tematskim sadržajem i nagradom
  8. 8. treasure goblini
  9. 9. jos jedna tezina iznad hell
  10. 10. nesto kao rift ili grift ili neki dodatni end game content

 

 ništa od navedenog. osim mozda broja 10.

Horned Reaer pon 25.10.2021 21:14

danas sam dobio tal rashu helm i oculusa :) imam wizardpsike koji mi se pokazao odlicnim sad ne znam potreban mi je taj +75 all resistance trenutno

kasnije ce ocito oculus biti bolji izbor kad nukim resistance na ostalim itemima?

imam i tri dobra armora a nikako da se odlucim za kojeg , vipermagi , ormus robes, que hegan wisdom

trenutno koristim ovaj posljednji... ako ima koji ekspert za sorcer malo da mi pomogne

Minneyar pon 25.10.2021 22:01
Horned Reaer kaže...

danas sam dobio tal rashu helm i oculusa :) imam wizardpsike koji mi se pokazao odlicnim sad ne znam potreban mi je taj +75 all resistance trenutno

kasnije ce ocito oculus biti bolji izbor kad nukim resistance na ostalim itemima?

imam i tri dobra armora a nikako da se odlucim za kojeg , vipermagi , ormus robes, que hegan wisdom

trenutno koristim ovaj posljednji... ako ima koji ekspert za sorcer malo da mi pomogne

 Occy i Viper daleko najbolja kombinacija osim ako imas bolesno rollani Ormus. Uz to dvoje ti fali jos 10% faster cast rate za solidan breakpoint (dakle prsten ili amu vjerojatno), daju puno resista i svega ostalog sto sorke vole; samo ako si na HC ce te Occu teleport potencijalno ubit pa pazi na to :P

 

Tal Mask smece, odnosno stavi na Merca, na njemu je odlican. A na sebi tek uz cijeli ostatak Tal Rasha seta

Horned Reaer uto 2.11.2021 21:34

samo kratko da mi neko pojasni igram fire ball / cold sorcera

dobio sam tal rashu amulet koja kaze add ligjtning dmg

jel to samo vrijedi ako koristim lightning skill ili ili nadodaje na ovo moje i lightning? 

Level Requirement: 67

+2 to Sorceress Skill Levels
Lightning Resist +33%
Adds 3-32 Lightning Damage
+42 to Mana
+50 to Life

 

 

Eld sri 3.11.2021 21:09

Ovdje se treba malo vise potruditi za nafarmati dobre stvari nego u D3. Solidno sam se oznojio dok sam dosao u poziciju da malo komotnije farmam hell i konacno sam uspio malo uz pomoc kocke malo uz drop nagrecati vex runu za HOTO za druida. Uz spirit shield i dobar cast rate to je sad druga prica. Isto kao i spirit shield. Dropalo mi je bar 10 monarcha i svi do jednog sa 1,2 ili 3 socketa! I onda neki dan aegis sa 4 socketa pa sam morao sve ulupati u strenght. Ali neka :) Sad idem polako ganjati enigmu. Ber runa mi je jos davno dropala cim sam poceo hell. 

Boris grozni čet 11.11.2021 22:36

Moze neki guide za sorca kako igrati na normal, nekuzim magije su mi preslabe kaj trebam staviti najnormalnije oruzje pa lupati na close combat? mana je nepostojeca igram samo da bi nju kupovao, bas mi je onak full tesko? moze nekakve opaske sto raditi i kako i koje skilove, bilo kaj? sad sam level 12 muku mucim! damage mi je doslovno 2-5

Horned Reaer čet 11.11.2021 23:01

a takav je diablo 2 teska igra ali..

za početak ti preporučam da bodove stavljas na fire ..odnsono na fire bolt -- pa kasnije na fireball

za weapon koristi neki wand plavi ili zuti dok ti ne dropa nesto bolje.. u drugome slotu koristi neki shield sto bolji sto imas (kasnije lidless wall ili monarch shield sa SPIRIT runeword)

ALL resistance ce ti biti od koristi za obranu pa biraj ring i amulet koji ti daju resistance.

neke od rukavica dobrodosle su magefist za fire dmg a za helm LORE (ort+sol) 

gledaj da imas veci cast rate (breakpoint je na 105)

ovo sa manom ćeš rješiti tako da čim prije na mercenary stavis Insight runeword (RalTirTalSol)
za sve ove runeworrde najbolje farmaj BLACK MARSH - Countess u toweru 

sorcerka je zanimljiva za igrati 

 

nixass pet 12.11.2021 00:16
Boris grozni kaže...

Moze neki guide za sorca kako igrati na normal, nekuzim magije su mi preslabe kaj trebam staviti najnormalnije oruzje pa lupati na close combat? mana je nepostojeca igram samo da bi nju kupovao, bas mi je onak full tesko? moze nekakve opaske sto raditi i kako i koje skilove, bilo kaj? sad sam level 12 muku mucim! damage mi je doslovno 2-5

 pogledaj neki guide za blizzball sorc, al definitivno startaj sa fire sorcom, imaj na umu da Duriel na NM i Hell ima jako velik cold resistance tako da ga moras roknut ili sa fire ili sa mercom

 

Leaf je jako lagan i jeftin runeword za sam start igre, i vjerojatno ces zavrsiti pola igre sa njime, bez obzira na defense (mozes kasnije stavit jaci armor al sa istim runama).

kasnije dodas spirit u shield

 


Tir + Ral

Adds 5-30 Fire Damage
+3 To Fire Skills
+3 To Fire Bolt (Sorceress Only)
+3 To Inferno (Sorceress Only)
+3 To Warmth (Sorceress Only)
+2 To Mana After Each Kill
+ (2 Per Character Level) +2-198 To Defense (Based On Character Level)
Cold Resist +33%

 

https://diablo.fandom.com/wiki/Leaf_Rune_Word