PC igre

Diablo 2: Resurrected

Dot uto 12.10.2021 17:28

U gotovo smo istoj fazi 
Lvl 78, act 2, koristim isti amulet i tražim Monarch. Jučer odradio nekih 15 farm runova Tunnelsa u nadi da ce mi pasti ali ništa.

 

Igraš samo sa Cold skillovima ili?
Ja sam se na Hellu prebacio na Cold + Fire, ali su mi Fire skillsi totalni pain in the a**


Mislim da će mi sve nakon sorserice biti totalno sporo i nezabavno. Pokušavao sam igrati s Paladinom, ali mi nikako nije gušt.

Horned Reaer uto 12.10.2021 22:39

Pa da i ja sam na cold plus fire buildu. Koristim frozen orb i fire ball.
Dropao mi je danas eye of etlich amulet . Mislim da je najbrze farmati council na nightmare i countess na hell.
Sorcer je jako zabavan drugi ce mi biti barbarian jer imam dosta itema bas za njega u stashu.

Eld sri 13.10.2021 06:12

Ja se za sada ne zamaram farmanjem i dropanjem. Prvo sam isprobao sve likove, krenio sa assassinkom 30 lvl pa barbarian isto 30 onda paladin 35 lvl. Sorcererka i amazonka nesto sitno levela a najvise mi se za sada svidjaju hurricane druid, 64 lvl i idem na pison nova necra trenutno 28 lvl. Tek sam skuzio i koliko je dobro kraftanje bijelih itema i amuleta i ringova pa trenutno vise proucavam to i rune. Sve u svemu zimu cu provesti uz Ressurected :)

Usput receno sve dobro radi na Win 11.

Rodić sri 13.10.2021 21:45

Glupost, fire/cold build funkcionira isto dobro sa hoto, nightwing veil i ostalim itemima, naravno ne kao light koja tuce preko 40k ali je i daleko najskuplja, fire/cold moze cistiti poprilicno dosta zona sa mercom koji ima forti, insight i andariels...

pavlovs_dog pet 15.10.2021 13:40

Cold sorca je najbolji starting MF lik u igri.

Možeš doslovno u gaćama šetati po mapi i kastat blizzard.

Sa njom na hellu samo Ancient tunnels i Pindleskin. U tunelima nema cold immune kripova, a za Pindleskina treba solidan merc jer je otprilike 1/5 puta cold immune. Moguće je farmati i mauzolej, ali dosta se vremena izgubi na dolazak do istoga pa je po meni neisplativo.

Boris grozni pet 15.10.2021 16:16

Sto znaci onaj plavo/ljubicasti gem u loobyu kad se klikne na njega? i druga stvar kad listam servere uvijek ih je 10-15? Stavio bi screenshots no ovaj usrani forum ne podrzava vise od 5mb morat cu si nabaviti nokiu 3310 samo radi toga

Boris grozni ned 17.10.2021 16:20
Streetpunk kaže...

U D2 nema legendarnih predmeta, samo Uniqe ...ako si na normal težini sve je to smeće.

 Ma da na to sam mislio! Svejedno nisam hc igrac, meni je na normal poslje se predmeti vizualno ponavljaju to mi je bezveze.

Rhox uto 19.10.2021 13:06

Nisam par dana igrao i rekoh idem danas malo ubiti pola sata. I imaju j***** queue za ulazak u igru, kakav ultra debilizam i nesposonost Blizzarda. 49 u redu i sada dvadesetak minuta kasnije i dalje sam u queue i maknuo se samo 10 pozicija naprijed...

nixass uto 19.10.2021 13:13

pitanje za online igrace..

zasto igrate online? jel zbog ekipe ili neceg drugog? (to drugo, ako mislimo na istu stvar, je postalo dostupno i na offline).

i smeta me kaj D2R izbornik forsa online igru kao default, umjesto da imamo neutralni splash screen i onda biramo ko kaj hoce.

ovak meni offline igracu uvijek turne online prompt a online me uopce ne zanima.

Rocinante2112 uto 19.10.2021 13:58
nixass kaže...

pitanje za online igrace..

zasto igrate online? jel zbog ekipe ili neceg drugog? (to drugo, ako mislimo na istu stvar, je postalo dostupno i na offline).

i smeta me kaj D2R izbornik forsa online igru kao default, umjesto da imamo neutralni splash screen i onda biramo ko kaj hoce.

ovak meni offline igracu uvijek turne online prompt a online me uopce ne zanima.

 zbog ekipe. D2 sam se naigrao offline u zadnjih 20 godina da se smrzneš. i s modovima i bez.
Sad kad napokon ocu sjest ,stavit headset,zapalit cigaru i rokat s frendom nemrem, jer su im serveri smece.

 

Tututuru sri 20.10.2021 08:04
nixass kaže...

pitanje za online igrace..

zasto igrate online? jel zbog ekipe ili neceg drugog? (to drugo, ako mislimo na istu stvar, je postalo dostupno i na offline).

i smeta me kaj D2R izbornik forsa online igru kao default, umjesto da imamo neutralni splash screen i onda biramo ko kaj hoce.

ovak meni offline igracu uvijek turne online prompt a online me uopce ne zanima.

Prvenstveno zbog ekipe i laddera. Naravno i zbog tradea. Preko Baal runova sam upozna ekipe iz cijele Europe. Tako sam redovno ubijao ubere sa likom iz Njemacke, koji je preko d2jspa naplacivao Uber Tristram leveliranje.

Ne znam jeste li upoznati s tom metodom, gdje u cca 45 minuta dodete s 1. levela na 80.

.

mrsmith pet 22.10.2021 13:21

Također igram offline (isprobao online s Necrom prošli tjedan malo, lvl 38.... ali kad je stigao queue, zajebi to sranje).

 

Sa Sorc (FO/FB hybrid) sam u Act2 Hell upravo (lvl 72) i ide onako, nekako.. fali mi geara brutalno. Napravio sam sorc nakon što sam s amazonkom (javazon) očistio nightmare, te pokušao hell.. ali jednostavno nema šanse ovako bez respeca ili Infinity runeworda protiv Lightning Immune, unište me odmah. Čak bi isprobao physical bowazon malo ali nemam ni Windforce ni Burizu, a ni rune za neke bolje missile weapone.

 

EDIT: Da ne govorim da mi offline puno više paše na poslu gdje mogu stisnuti ESC za pauziranje kad netko dođe u ured... online nema pauze pa izginem zbog alt-tabanja 

Minneyar pet 22.10.2021 14:39

Ja malo nolajfao od launcha, skupio prvo lightning sorku (osim Infinity), pa Phys Bowazonku (WF+Faith+2x Fortitude itd); i onda mi dojadilo jer sta cu :P Dosao na lvl 90, nabavio gg lika, presao Uberse dvaput, MFanje mi dopizdilo jer ne nalazim nista dok svi oko mene nalaze cuda...

 

I zakljucak je da moram na HC, tamo je opcenito puno zabavnije jer se puno vise veselis svakom dropu, moras igrati polakse i opreznije i stalno pod adrenalinom :D

Tututuru pet 22.10.2021 14:59
Minneyar kaže...

Ja malo nolajfao od launcha, skupio prvo lightning sorku (osim Infinity), pa Phys Bowazonku (WF+Faith+2x Fortitude itd); i onda mi dojadilo jer sta cu :P Dosao na lvl 90, nabavio gg lika, presao Uberse dvaput, MFanje mi dopizdilo jer ne nalazim nista dok svi oko mene nalaze cuda...

 

I zakljucak je da moram na HC, tamo je opcenito puno zabavnije jer se puno vise veselis svakom dropu, moras igrati polakse i opreznije i stalno pod adrenalinom :D

 Konacno netko na HC  Javi se ako zelis u partyu igrat. Ja sam jucer cili dan pegla, dosa sam do NM a4 i morat cu isporit. Lightning res mi je nepostojec (7 ja mislin) i na granici sam ripavanja. Cold sorsa, 750 hp, ja mislim 56 lvl. 

Btw. provea sam sate na normal kravama i NM countess - tribala su mi ili 3 amna ili sol za insight i thul i amn za spirit.. ma nebi gospa, na kraju su mi rune za spirit pale kroz a2, a sol na pocetku a3.