PC igre

Diablo 2: Resurrected

SamoPitam3 sub 20.2.2021 00:29

Jel' to oni rade ili... ?!?! Zapravo prema video materijalu izgleda da oni opet nesto kemijaju, jer izgleda lose. Ma zapravo me niti ne zanima. Ne mislim im opet za isto placati. Od masnih naslova nema nista ove godine. Od kada su ih ovi "prigrlili" nema vise niti dugmica on blizzard northa. Nisu niti sjena vise.

Rodić sub 20.2.2021 00:43

Radi bivsi Vicarious Vision koji je radio na Crash Remasteru, THPS serijalu. Meni ne izgleda lose, zvuk su zadrzali, animacije se cine ok kao i grafika, zivi bili pa vidili sta ce izaci na kraju od ovoga.

SamoPitam3 sub 20.2.2021 01:11
Rodić kaže...

Radi bivsi Vicarious Vision koji je radio na Crash Remasteru, THPS serijalu. Meni ne izgleda lose, zvuk su zadrzali, animacije se cine ok kao i grafika, zivi bili pa vidili sta ce izaci na kraju od ovoga.

 Neka radi tko sto zeli. Ovo bi trebalo biti besplatno za one koji su kupili d2. Ovo podsjeca na prvi starcraft remastered. Jad i bijeda, ali su i njega naplatili. Meni stvarno nije jasan taj hype oko dvojke rem/res. Igru je preslo vrijeme. Vise sluzi da se pokupe neke pare do cetvorke kada se opet ocekuju rune. Bolje da su u trojku uveli rune, ali ne bi se cudio da im je to plan za tamo nakon diabla 4. Pa i OW"2" je bio najavljen. Nisu sposobni izbaciti ni taj ow pve ove godine. Da ne spominjemo mobile diablo... Od mene nece dobiti niti za dugmice vise.

nixass sub 20.2.2021 09:50

cisto da se ponovim iz druge teme

 

 

 

to je to, GOTY 2021

 

3D likovi i efekti povrh starog sprites/2D enginea, mehanika ostaje netaknuta.

u bilo kojem trenutku se moze prebaciti iz 3D u 2D i obrnuto, 0 efekata na gameplay.

dodali su par stvari tipa auto collect zlata sa poda, moze se palit/gasit, ne utjece na mehaniku.

isto tako su dodali shared stash koji se isto tako moze palit/gasit, nema utjecaja na mehaniku.

dodani su i neki ambijentalni zvucni efekti tipa zvuk vjetra, propuha, sume, itd, ostataz zvukova je originalan ali remasteriran, nadam se da ce Matt-ov soundtrack ostat isti sa boljim bitrate-om.

sumnjam da su dodali support za ultrawide, lijepo bi to bilo vidjeti ali mehanika igre iline dopusta takve egzibicije ili totalno narusava gameplay.

ovo iskreno izgleda odlicno, bolje od D3 u svakom pogledu a i D4 sa kojim lutaju naokolo i ne znaju kaj bi.

 

e da, malo su 3D likove napravili cudnima, tj njihove "karakteristike" :D

amazona sad ima 3x manje siste (neko je to morao reci, i'll take one for the team) i facu ko Trump.

sorserka izgleda nesto starija, MILF.

barbarian izgleda ko neki tipican low IQ lik iz WWE-a, a druid je izgleda 20 godina bio na methu.

no ako je to jedina stvar koju su napravili cudno - i don't care :D

 

 

@SamoPitam
jel tebe muci to sto je igru preslo vrijeme, sto ti lose izgleda ili nesto drugo?

jer ovo je skoro identicno onome sto fanovi igre traze.

netaknuta mehanika sa poboljsanom grafikom i supportom za moderni OS + hardware, kaj bi ti vise?

D3 ni bog ne moze spasit u usporedbi sa D2, kamoli runewords.

naravno, do zavrsnog proizvoda jos ima vremena i ovo moze otici u oba smjera, katastrofu ko i W3 remaster ili sve ono sto smo cekali, mislim da nema izmedju, ali po vidjenome sve skupa je na odlicnom putu.

Rodić sub 20.2.2021 09:57

Gledao sam sinoc taj intervju sa devovima, kazu da apsolutno nista ne diraju ili mijenjaju od statsa, itema itd. cak postoji i dalje bugovi koji su u originalu kao sto je Ebuganje ETH armora u cubeu. Ovo izgleda sasvim drukcije od onog sta su radili sa Warcraftom i cini mi se da ce im uspiti.

BorgMater pon 22.2.2021 08:00

Igrao sam D2, ali kao dijete i dosta povrsno, nezainteresirano. Bio je tu jedan period wowa dok nije D3 izasao kojeg sam igrao jedno vrijeme i stao, izgubilo mi dubinu i draz. Volio bih cut od vas koji ste strastveno igrali i D2 i D3, kolika je razlika u replayabilitiju D2 naspram D3 i koji aspekti D2 su nadmocniji nad D3? Hvala!

nixass pon 22.2.2021 13:35
Cansee kaže...

jel se to meni čini ili malo igra zaštekava? ne kužim zašto ne napraviti 60 fpsa

meni izgleda poprilicno fluidno, mozda sa corav i naviko na originalnih 25fps pa mi je ovo vrh :D

inace su pricali da su dosta mozgali kak napraviti remake, jer se originalni engine vrti na 25fps i cijela mehanika igre (sve magije, recover time, attack speed, sve sve sve, bugovi itd itd) zakljucana na tih 25fps, i ako to taknu - vise nemamo D2 i ono zbog cega ga volimo. s time se 100% slazem.

3D povrh toga nekak uspije syncati sve to skupa da mi vidimo veci fps al sama igra ispod povrsine i dalje svu mehaniku obavlja na 25fps

Filox pon 22.2.2021 13:41
Cansee kaže...

jel se to meni čini ili malo igra zaštekava? ne kužim zašto ne napraviti 60 fpsa

 Probaj s boljom/jačom grafikom, slaba ti je ta tvoja za ovakvu igru, ipak je ovo nova igra, tek izlazi.

 

nixass pon 22.2.2021 16:42

https://www.youtube.com/watch?v=pfPRTJZHQw0

 


MrLlamaSC

Diablo 2 RESURRECTED - Private Q/A Answers

 

For those of you interested here's some times stamps with the relevant questions.
1:20 - How do stash tabs work or how are they planned to work?
2:44 - Will there be controller support for pc?
4:02 - Will there be loot filter functionality? rune stacking? other quality of life changes?
5:28 - Will there be cross play?
6:11 - Will any of the bugs in the game be changing?
9:35 - Will internet connection be required for the game?
9:56 - What patch will the game be available in?
10:51 - Realm Down?
11:16 - Will diablo clone spawning rules change?
12:03 - Will there be changes to ladder only runeword requirements?
13:16 - Are there any plans for mac or other operating system support?
13:46 - Will ultrawide monitors be supported?
14:36 - Will modding be supported?
15:43 - Will the darkness be too much?
16:40 - Will the arreat summit website be changing? does it have a future?
16:59 - Will any monster ai changes be made?
17:06 - Will there be changes to the friends list management?
17:36 - FRIENDS? WHAT FRIENDS?
18:07 - What are the objectives of the tech alpha?
18:38 - What will be the ui differences between console and pc?
18:50 - Is the project collaborating with David Brevik or Max Schaefer?
19:10 - Will frame rate changes occur? what does that look like?
19:39 - Will there be couch co-op?
20:06 - Will there be any new runewords added to the game?
21:24 - Will there be internal voice chat?
21:49 - Any news about desync?
21:55 - Questions that weren't answered yet?
23:30 - Will I be able to use my existing single player saves?

 

Rodić sri 24.2.2021 12:18

Looking for Baal.

Za sve koji ne zele cekati sad u trecem mj izlazi S2 Project Diabla 2, ima masu novog end game contenta koja ne kvari ugodjaj igre niti je lore breaking, puno unique itema je rebalansiranov i sad imaju korist kao i puno skillova i buildova.

wyks sri 24.2.2021 12:33
nixass kaže...

#onokad dodjes na Duriela na nightmare sa cold sorcom a lik je imune to cold

 Šta je ovo, nešta elemental damage!?.

 

- pitanje koje postavi zaboravni igrač RPGa cca 3 sekunda nakon što vidi da meša tipke, a health bar enemya se ne smanjuje.

R3nchi pet 26.2.2021 20:35

Netko je pito za replayability.JA ni jednu igru u zivotu nisam igro 2x..Prodjem i to je to.

d1,d2,d3 sve preso i nisam se vise nbikad vraco..

Al sam guusto u sve tri.. 

I meni su sve tri dobre...

Jedino sto je meni bilo jadno su respawnoovi monstera..Ono kad se vratis na neki dio umjesto da su svi pobijeni oni opet zivi.

nixass pet 26.2.2021 20:59
R3nchi kaže...

 

Jedino sto je meni bilo jadno su respawnoovi monstera..Ono kad se vratis na neki dio umjesto da su svi pobijeni oni opet zivi.

 To je jedan od temelja diabla 2 i zašto ima toliki replayability, zajedno sa itemima i cijelom mehanikom dropova.