Xpider uto 14.4.2020 19:52
Envy kaže...
Xpider kaže...
Envy kaže...

Da li netko igra ovu igru?

 Da

 

 

Igzy20 kaže...

Zadnjih par dana sam malo prestao, ali inače sam se totalno navukao na Destiny. Sa frendom znam svake večeri igrati. Ili odemo koji Crucible baciti ili igramo neke questove koji nam se čine zanimljivi. Main story od base game sam prošao, sad ganjamo questove za bolji gear. 

 

Igrao sam je i prije, ali tek kad sam počeo sa frendom igrat i kad mi je pokazao neke stvari za koje nisam imao pojma mi je počela bit još zanimljivija.

 

Igra je fenomenalna za napucavanje i opuštanje poslije posla. Upališ, isključiš mozak i uživaš. Minus je što je dosta repetativna (doslovno smo imali situaciju da smo odigrali zadnju misiju iz main story i raid nakon toga je bio identičan, znači ista ta misija), puno raidova se ponavlja, ali kao što rekoh, to je igra kojz ćeš upaliti da se malo opustiš.

 

Definitivni plus je grafički dio. Znali smo po desetak minuta samo stajati i promatrati neke dijelove gore na Toweru kod Zavale prema gradu.

 

Da igra je zabavna sve dok ne shvatis da za jednu exoticnu pusku ili neki komad opreme budes morao otegnuti m . . a da bi ih dobio, i onda shvatis da to neces ni koristiti.

Ima sadrzaja ali je END GAME los totalno. . .

Ma iskreno igra me u neku ruku fascinira a u neku ruku "pravi budalom".

Igram sinoć od 22 do 02h onaj Raid. Leviathan Raid gdje je ona palača od zlata. Prvo sam sat i pol ubijao čuvare na početku ulaza u palaču.  Pa onda na vrhu opet čuvari. Jedno 45 minuta čekaj da se napuni bomba pa rokni jednog, pa mijenaj oružja dok ne skontaš koje najbolje paše a sve sam to radio sam samcat nigje nikoga da mi pomogne i plašio se da me ne obiju i ponovo da ne moram one čuvare ubijati. A valjda samo treba proći kraj njih.

I onda ulazak u palaču (Pa 20 mintua hodao k'o gluho krme dok nisam skontao kako se ulazi) i tu počinje prava lambada. Ubijem ja onog jednog sa tri žute crte i uzmem relikviju ali gde ju zabosti - pojma ne'am.

A onda deja vu iz Serious Sama dole gdje je ona čaša onih medvjeda izašlo je ako nije 4-rocifren broj.. ubijaj ubijaj ubijaj.. pa nakon 500tina njih ubijeni oni mene ubiju i onda se ja pitam: hoću li nastaviti tamo odakle sam ih ubijao ili ću ponovo morati. Danas mi po dana ode. Nema nikoga da mi pomogne.

Inače ne patim na te neke egzotic oružja i sl. čisto sam Casual igrač vjerujem da mi je pola tutoriala još ostalo otvoreno.

Milion nekkavih opcija, planeta, questova ovog onoga, izgleda da su trpali šta god da im se svidjelo.

Iskreno nemam pojma kakav je početak igre pa vjerojatno neću se ni zamarati sa krajem igre a nekako mi igra djeluje kao da nema ni početka ni kraja samo eto prelaziš - ubijaš - diviš se grafici, reload pa ponovo.

 Ni ne pokusavaj niti jedan raid solo, bez ekipe nema nista " i to iskusne ekipe" ekipa koja ne zna sta radi nece ga ni zavrsiti a solo je nemoguce.

Sve je ono na mjestu, samo vjerovatno nisi upoznat sa tim tipom igara, ponavljanje istog farmanje boljeg i to je to, nekome je to zanimljivo, a ako si naviko da prelazis neke SP igre onda ovo nije za tebe, predji Kampanju i zavrsi sa igrom.

Envy uto 14.4.2020 20:59
Xpider kaže...
* * *

Ni ne pokusavaj niti jedan raid solo, bez ekipe nema nista " i to iskusne ekipe" ekipa koja ne zna sta radi nece ga ni zavrsiti a solo je nemoguce.

Sve je ono na mjestu, samo vjerovatno nisi upoznat sa tim tipom igara, ponavljanje istog farmanje boljeg i to je to, nekome je to zanimljivo, a ako si naviko da prelazis neke SP igre onda ovo nije za tebe, predji Kampanju i zavrsi sa igrom.

A najbolje je da ti kažem da sam FPS-ovaš Starog Kova. Znači Unreal Tournament za mene je oltar FPS-ova.

Iskreno ovu igru sam pokrenuo da probam GeForce Now uslugu. Postavim treći stari monitor (budući da mi je trebao 1080p) i tamo u opcijama odvrnem sve na maximumu i nekada se jednostavno ne mogu prestati diviti grafici a PC i Quadrovka mi radi u idlu.

Jedan radi sam uspio sam završiti nakon 6 sati rokanja do 04h ujutru ali iz trećeg pokušaja.

Iskreno da je za ovo meni sasvim novi tip igara ali sada me jako zabavlja i ne želim tek tako da završim igru mada iskreno nemam pojma o čemu se radi i kakav bi kraj bio. Pola animacija sam preskočio. Neke misije ne mogu da nađem više (kao neka željezna kiša na nekom crvenom planetu) a volio bih proći više. Ima jako puno raznolikosti u grafici. European Dead Zone je nekako najbolja ali uvijek me nešto novo iznenadi (kao ovaj Raid sa zlatnom palačom).

Iskreno ne znam ni kako se prelazi kampanja. Gledao sam neke forume i specijalizirane sajtove ali mi ubiju volju za čitanjem kada vidim koliko toga ima.

Uglavnom pisat ću ovdje neke gluposti da malo oživim ovaj dio foruma jer pola spike na početku je bilo oko toga valja li ili ne valja igra. Kome ne valja nema šta onda tražiti ovdje.
Lik mi je dogurao do 950 nečega. A onaj level mi je tek na 12. ili kojoj više pozicji ili čega već.

Malo me miš zeza. Uredski MX Master pa u žaru borbe ima onaj gumb za odmorište za palac pa ga stalno stisnem u žaru borbe a onda mi se na tri monitora otvore dodatni desktopi užas žešći nekad jedva živu glavu izvučem.

Kao što rekoh pisat ću kak ide i/ili ne ide pa ako netko igra nek se javi da nešto zajedno pređemo.

Xpider uto 14.4.2020 21:22
Envy kaže...
Xpider kaže...
* * *

Ni ne pokusavaj niti jedan raid solo, bez ekipe nema nista " i to iskusne ekipe" ekipa koja ne zna sta radi nece ga ni zavrsiti a solo je nemoguce.

Sve je ono na mjestu, samo vjerovatno nisi upoznat sa tim tipom igara, ponavljanje istog farmanje boljeg i to je to, nekome je to zanimljivo, a ako si naviko da prelazis neke SP igre onda ovo nije za tebe, predji Kampanju i zavrsi sa igrom.

A najbolje je da ti kažem da sam FPS-ovaš Starog Kova. Znači Unreal Tournament za mene je oltar FPS-ova.

Iskreno ovu igru sam pokrenuo da probam GeForce Now uslugu. Postavim treći stari monitor (budući da mi je trebao 1080p) i tamo u opcijama odvrnem sve na maximumu i nekada se jednostavno ne mogu prestati diviti grafici a PC i Quadrovka mi radi u idlu.

Jedan radi sam uspio sam završiti nakon 6 sati rokanja do 04h ujutru ali iz trećeg pokušaja.

Iskreno da je za ovo meni sasvim novi tip igara ali sada me jako zabavlja i ne želim tek tako da završim igru mada iskreno nemam pojma o čemu se radi i kakav bi kraj bio. Pola animacija sam preskočio. Neke misije ne mogu da nađem više (kao neka željezna kiša na nekom crvenom planetu) a volio bih proći više. Ima jako puno raznolikosti u grafici. European Dead Zone je nekako najbolja ali uvijek me nešto novo iznenadi (kao ovaj Raid sa zlatnom palačom).

Iskreno ne znam ni kako se prelazi kampanja. Gledao sam neke forume i specijalizirane sajtove ali mi ubiju volju za čitanjem kada vidim koliko toga ima.

Uglavnom pisat ću ovdje neke gluposti da malo oživim ovaj dio foruma jer pola spike na početku je bilo oko toga valja li ili ne valja igra. Kome ne valja nema šta onda tražiti ovdje.
Lik mi je dogurao do 950 nečega. A onaj level mi je tek na 12. ili kojoj više pozicji ili čega već.

Malo me miš zeza. Uredski MX Master pa u žaru borbe ima onaj gumb za odmorište za palac pa ga stalno stisnem u žaru borbe a onda mi se na tri monitora otvore dodatni desktopi užas žešći nekad jedva živu glavu izvučem.

Kao što rekoh pisat ću kak ide i/ili ne ide pa ako netko igra nek se javi da nešto zajedno pređemo.

 Mozda si zavrsio strike za 6h a ne raid, ali nebitno,

ne znam sta bih ti rekao, cini mi se da si skroz slabo upucen u gaming, ostao si negdje u 2007 2010 godini, gdje je singleplayer bio igra.

Sada je sve na multiplayeru i gdje je EndGame (mislim na ono sto ces raditi kad predjes glavnu pricu) toliko siromasan da neznas sta bih igrao.

Destiny ima naporan i smoren endgame.

Ponavljas sve isto iste misije, strajkove, raidove i razne stvari zarad nove opreme, i to je to, kraj price.

Sta ce ti ta nova oprema, sta ces sa njom, samo se mozes hvaliti frendovima da imas neki novi komad koji ti skoro pa nizasto ni ne sluzi :D

Envy uto 14.4.2020 22:36
Xpider kaže...
* * *

Mozda si zavrsio strike za 6h a ne raid, ali nebitno,

ne znam sta bih ti rekao, cini mi se da si skroz slabo upucen u gaming, ostao si negdje u 2007 2010 godini, gdje je singleplayer bio igra.

Sada je sve na multiplayeru i gdje je EndGame (mislim na ono sto ces raditi kad predjes glavnu pricu) toliko siromasan da neznas sta bih igrao.

Destiny ima naporan i smoren endgame.

Ponavljas sve isto iste misije, strajkove, raidove i razne stvari zarad nove opreme, i to je to, kraj price.

Sta ce ti ta nova oprema, sta ces sa njom, samo se mozes hvaliti frendovima da imas neki novi komad koji ti skoro pa nizasto ni ne sluzi :D

Šta god da sam završio bilo je zeznuto do neba. I ja mislim da je Strike.

Je, u igranje igrica bolje da kažem da sam zapeo u 1999. Malo se šalim. Nema kvalitetnih igara kao nekada. Sjećam se kada je Unreal Engine licenca koštala skoro 1M USD, danas besplatna ali ljudi ne rade nešto kvalitetne igre. Mmoguće i da su na ovog igri tako dugo radili na Enginu da su kasnije sve sfušerili.
Evo pišem ovu poruku iz browsera unutar Steam koji je otvoren unutar Destiny 2 a koji je pokrenut preko GeForce Now.

I gledam i ne mogu da vjerujem, ono Silver košta i do 100€ imaju paketi, jadna djeca od roditelja koji se dočepaju kreditne kartice. I na tome zarađuju i na ovim expanzijama. Sad meni 4 otvorene a dvije moram platiti. 

Zanima me može li se na onaj most popeti gore u onom Dream Citiyu (zadnji "planet" što se otvara)?

Nije da se ne zabavljam igrajući ovu igricu, užasno mi je zabavna ali kada se sjetrim Half Life 2 i posljednje epizode.. uhh.. Mogli su i ovo napraviti kao SP ali bilo bi to šaranje iz planeta na planet nešto što je bilo već i zvalo se Unreal 2: Awakening. Ima još dobrih igara ali da ne idem dalje od ove teme.

Odo po ovoj farmi malo lutati. Da vidim ima li koga da mi pomogne da završim neki od Strikeova ili Raidova ili kako se već zovu.

Envy pet 24.4.2020 23:39

Ima li netko ovdje dobre volje da napiše neko upustvo za ovu igricu. Završio sam sve skoro Adventure ili Avanture ne znam ni ja kako se zovu (one narandčaste male ikone) na svakom planmetu. Sada imaju one plave buni me jer ne znam ima li tome kraja ili ne.

Avanture su mi bile posebno zanimljive jer sam na svakom planetu mogao fino da otkrivam čari grafičkog engina a i naravno ideje ljudi koji su to sve dizajnirali.

Preksinoć igrao neki Strike jedno 4 sata i Nightfall -> Strike -> Arcadian Valley i skontao sam da sam došao tek do pola Strikea.
Sinoć mi jedan lik pomogao (ja dobar kao 10% njega) i momak nije odustao sve do 01h ja mu se zahvalim i on dođe danas i dovedemo još jednog i sve sredimo za 15 minuta. 15 minuta za ono što samo što nisam polomio MX Mastera.

Sutra igramo Raid taj od 6 ljudi što je potrebno.

Ono što me posebno opet fascinira je prosto da ne mogu da vjerujem koliko su ti ljudi (ili djeca) sposobni da mi pomognu. Šta god da upitam uskaču ili se ispričaju pa mi kaću eto nas za 10 minuta.

Neki ljudi imaju bolesno jaka oružja i ja ne znam gdje su ih nabavili (uglavnom imaju više power levela od mene [ja imam 950]. Sinoć ovaj momak X-ira 5-6 neprijatelja i sve ih rasu na proste faktore. 

Xpider sub 25.4.2020 11:27
Envy kaže...

Ima li netko ovdje dobre volje da napiše neko upustvo za ovu igricu. Završio sam sve skoro Adventure ili Avanture ne znam ni ja kako se zovu (one narandčaste male ikone) na svakom planmetu. Sada imaju one plave buni me jer ne znam ima li tome kraja ili ne.

Avanture su mi bile posebno zanimljive jer sam na svakom planetu mogao fino da otkrivam čari grafičkog engina a i naravno ideje ljudi koji su to sve dizajnirali.

Preksinoć igrao neki Strike jedno 4 sata i Nightfall -> Strike -> Arcadian Valley i skontao sam da sam došao tek do pola Strikea.
Sinoć mi jedan lik pomogao (ja dobar kao 10% njega) i momak nije odustao sve do 01h ja mu se zahvalim i on dođe danas i dovedemo još jednog i sve sredimo za 15 minuta. 15 minuta za ono što samo što nisam polomio MX Mastera.

Sutra igramo Raid taj od 6 ljudi što je potrebno.

Ono što me posebno opet fascinira je prosto da ne mogu da vjerujem koliko su ti ljudi (ili djeca) sposobni da mi pomognu. Šta god da upitam uskaču ili se ispričaju pa mi kaću eto nas za 10 minuta.

Neki ljudi imaju bolesno jaka oružja i ja ne znam gdje su ih nabavili (uglavnom imaju više power levela od mene [ja imam 950]. Sinoć ovaj momak X-ira 5-6 neprijatelja i sve ih rasu na proste faktore. 

 Koji si ti kralj :S

Envy ned 26.4.2020 13:11
Xpider kaže...
Envy kaže...

Ima li netko ovdje dobre volje da napiše neko upustvo za ovu igricu. Završio sam sve skoro Adventure ili Avanture ne znam ni ja kako se zovu (one narandčaste male ikone) na svakom planmetu. Sada imaju one plave buni me jer ne znam ima li tome kraja ili ne.

* * *

 Koji si ti kralj :S

Pa tema je Destiny 2, i ja čitao prvih 10 stranica i sve nakakva kuknjava kako je isti kao prvi dio i sl. Tako da vidim pola neaktivno, pola protjerano pa ako je kome zanimljiva ova igrica bilo bi top da se uključi u raspravu pa da taj Levithinan Raid odradimo (tko želi).

Ima na forumima i Wiki more toga ali eto volio bih da ovdje netko šta napiše ali od toga naravno nema ništa. Da mi kolega nije rekao za one Q F i C tipke samo bi džaba F pritiskao na onoj poglupoj pod-klasi.

Ajde javljat ću kako mi ide dalje. Zapeo sam Exodus Black ne'am blage veze kako da to pređem i šta treba da nađem na onom Nessus planetu.

Xpider ned 26.4.2020 14:10
Envy kaže...
Xpider kaže...
Envy kaže...

Ima li netko ovdje dobre volje da napiše neko upustvo za ovu igricu. Završio sam sve skoro Adventure ili Avanture ne znam ni ja kako se zovu (one narandčaste male ikone) na svakom planmetu. Sada imaju one plave buni me jer ne znam ima li tome kraja ili ne.

* * *

 Koji si ti kralj :S

Pa tema je Destiny 2, i ja čitao prvih 10 stranica i sve nakakva kuknjava kako je isti kao prvi dio i sl. Tako da vidim pola neaktivno, pola protjerano pa ako je kome zanimljiva ova igrica bilo bi top da se uključi u raspravu pa da taj Levithinan Raid odradimo (tko želi).

Ima na forumima i Wiki more toga ali eto volio bih da ovdje netko šta napiše ali od toga naravno nema ništa. Da mi kolega nije rekao za one Q F i C tipke samo bi džaba F pritiskao na onoj poglupoj pod-klasi.

Ajde javljat ću kako mi ide dalje. Zapeo sam Exodus Black ne'am blage veze kako da to pređem i šta treba da nađem na onom Nessus planetu.

Ovakav post si napisao vec 3 ili 4 puta, kao tema je destiny i ja cu tu pisati o destiny.

Zar ne vidis da tema nije aktivna, igra sama nije aktivna ne na forumu nego inace, malo je sad poguralo to sto su je dali besplatno prelaskom na steam i tjt.

A pored toga, ocigledno je da si neiskusan gamer ( ne mislim na skill) nego na igre uopste, ne snalazis se u igri i onda postavljas besmislena pitanja, (napises da si strike igro sam 6 sati, i onda sutradan sa nekim ko zna igrati preso si za 15 min) i tebi je to ok. ono wtf

Piso sam ti vec ranije u predhodna dva tri posta o kakoj vrsti igre je rijec, ali ti to uopste ne zelis da shvatis, nije ti ovo tip igre cod sp ili battlefield sp ili wolfenstain ili slicno, gdje imas linearnu putanju i pobij sve sto se krece i zavrsio si.

Ovo je FPS,MULTIPLAYER,LootShoter sa Rpg elementima. Zavrsio si SP pricu i tu bi ti bilo najbolje da stanes.

Envy ned 26.4.2020 22:05
Xpider kaže...
Envy kaže...
* * *


Ajde javljat ću kako mi ide dalje. Zapeo sam Exodus Black ne'am blage veze kako da to pređem i šta treba da nađem na onom Nessus planetu.

Ovakav post si napisao vec 3 ili 4 puta, kao tema je destiny i ja cu tu pisati o destiny.

Zar ne vidis da tema nije aktivna, igra sama nije aktivna ne na forumu nego inace, malo je sad poguralo to sto su je dali besplatno prelaskom na steam i tjt.

A pored toga, ocigledno je da si neiskusan gamer ( ne mislim na skill) nego na igre uopste, ne snalazis se u igri i onda postavljas besmislena pitanja, (napises da si strike igro sam 6 sati, i onda sutradan sa nekim ko zna igrati preso si za 15 min) i tebi je to ok. ono wtf

Piso sam ti vec ranije u predhodna dva tri posta o kakoj vrsti igre je rijec, ali ti to uopste ne zelis da shvatis, nije ti ovo tip igre cod sp ili battlefield sp ili wolfenstain ili slicno, gdje imas linearnu putanju i pobij sve sto se krece i zavrsio si.

Ovo je FPS,MULTIPLAYER,LootShoter sa Rpg elementima. Zavrsio si SP pricu i tu bi ti bilo najbolje da stanes.

Sve si ti u pravu i ne mogu ti ništa osporiti, jedino što mi preostaje da ti zahvalim na strpljenu.
Tačno je da sam neiskusan gamer čak i igre koji si nabojao. Ja sam lik zapeo što se FPS-a tiče u Unreal Tournamentu, Quake 3 Areni, Half-Life MP i sl. Ostale Multiplayere što sam igrao je Age of Empires II: Age og Kings, te od "novijih" World in Conflit" itd. itd. A tu sam itekako iskusan... pometem sve u LAN-u ili Online ali to nije aktivno već dva desetljeća.

Inače sam na neki način "namjerno" ovakav stil "kao dijete" pisanja uzeo u razmatranje da bude na neki način svima ovdje zanimljivo. Ja se isto kao i dijete radujem kada igram ovu igricu.

Hodam po onim svjetovima, mašem sa strelicima ljudima, nekad se nađe neki luđak pa ja sjednem i on sjedne pa gledamo svijet i chatamo.

To što je igra mrtva na ovom forumu, ništa ne znači da mi nastavimo pisati što se nama sviđa ili ne sviđa pa makar bili zadnji koji ćemo zamoliti moderatore da zaključaju temu.

Ovako eto ne znam ja ću pisati šta mi je zanimljivljo šta ne. Ne znam te alternativne modove oružja. Tek sam ona tri upoznao Q, F i C (ili V) a ima nešto i G.
Što se tiče Raida od 6 ljudi - da to sam skoro do pola prešao sam samcat za nekih 6 sati ali nismo još okupili ekipu da završimo.
Što se tiče Strike od 3 čovjeka tu sam daleko više igrao sam samcat dok nismo prešli za 15 minuta ono što sam ja pokušavao sam nekih 3-4 sata. Ovako zapnem oko 20-21h i do 01-02h ali eto desi se da smo završili za 15 minuta.

Zanimljivo da su mi dvije osobe ponudile da mi kupe Expanzije (jedna iz Francuske druga iz Njemačke) što sam lično odbio, razmijenili smo Adrese pa ću im poslati razglednice :-D Lijepo mi je to druženje i tolerancija. Ne patim od toga da imam neka exzotic oružja i sl.

I eto tako.. ako igraš slobodno se javi tamo u steamu. damir.h je username ili šta već. Pa da se i tu družimo. Ako igraš naravno. Imam ja još otkrivati svjetova i onih skirvenih budalaština označeni sa x čudnim na mapi. A Questova ne znam da li sam ijedan završio - otvoreno nekih stotine. Pa sada se time bavim.

Pišem opet za par dana neka iskustva.

Evo piva: 

macgyver sub 12.9.2020 12:47

Ja planiram poceti igrati danas, pa imam par pitanja...

Htio bih igrati iskljucivo SP misije, barem u pocetku, ako mi se svidi mozda nastavim i MP kasnije, ali prvo je zelim odigrati kao bilo koju drugu SP igru. Citao sam da se moze, da samo treba pokupiti misije od neke zenske u HUBu, sam isto tako vidio da ce se povremeno pojavljavati drugi igraci, pa me zanima kako to tocno funkcionira. Dal se moze desiti da ja igram neku SP misiju i onda se pojavi netko sa 200+ sati igre i ubije me samo zato jer moze? Ili sam u SP siguran od ostalih?

 

Onda, zanima me dal se uopce isplati igrati samo SP? Nije mi bitna prica, zelim samo kvalitetno napucavanje u lijepim krajolicima. Znam da je dosta bitno lootanje, level upanje i sl., pa dal se samo u SP misijama uopce mogu pokupiti neka malo jaca oruzja i oprema da mi igra bude zanimljiva, a ne mucenje s nekim jadnim pistoljima?

 

Koji je uopce pravi nacin da se igra ova igra? Dal svi pocnu s SP dok malo ne ojacaju pa se onda prebace u MP evente ili kako? Kako MP uopce izgleda, dal su samo 5-6 istih aktivnosti koje mozes izvrsavati koliko hoces ili...?

Dalthor sub 12.9.2020 14:55
macgyver kaže...

Ja planiram poceti igrati danas, pa imam par pitanja...

Htio bih igrati iskljucivo SP misije, barem u pocetku, ako mi se svidi mozda nastavim i MP kasnije, ali prvo je zelim odigrati kao bilo koju drugu SP igru. Citao sam da se moze, da samo treba pokupiti misije od neke zenske u HUBu, sam isto tako vidio da ce se povremeno pojavljavati drugi igraci, pa me zanima kako to tocno funkcionira. Dal se moze desiti da ja igram neku SP misiju i onda se pojavi netko sa 200+ sati igre i ubije me samo zato jer moze? Ili sam u SP siguran od ostalih?

 

Onda, zanima me dal se uopce isplati igrati samo SP? Nije mi bitna prica, zelim samo kvalitetno napucavanje u lijepim krajolicima. Znam da je dosta bitno lootanje, level upanje i sl., pa dal se samo u SP misijama uopce mogu pokupiti neka malo jaca oruzja i oprema da mi igra bude zanimljiva, a ne mucenje s nekim jadnim pistoljima?

 

Koji je uopce pravi nacin da se igra ova igra? Dal svi pocnu s SP dok malo ne ojacaju pa se onda prebace u MP evente ili kako? Kako MP uopce izgleda, dal su samo 5-6 istih aktivnosti koje mozes izvrsavati koliko hoces ili...?

 možeš SP igrati bez bojazni da će te netko od igrača ubiti. protiv drugih igrača se boriš samo u posebnim PVP modovima poput crucible i gambit. a dok lutaš okolo po svijetu ćeš naletiti na druge igrače s kojima ćeš skupa raditi world evente (ne morate u partyu biti).

sami story dio možeš solirati, iako su neki dijelovi malo teži za solo igranje. inače je igra dizajnirana da većinu sadržaja prelaziš u grupi od 3 ljudi(osim raidova koji su za 6 ljudi), pa bi bilo idealno ako imaš još 2 frenda.

što se tiče opreme većina ti može dropati bilo gdje, osim određenih exotic oružja  koji su vezani za određeni RAID ili određeni exotic quest, ali to ćeš u hodu pohvatati.

Envy ned 13.9.2020 11:59
Nvidia GTX 680 kaže...

Igra jos neko tu d2?

Ja sam prestao jer mi je istekla pretlata za GeForce Now a i valjda mi je dojadila igrica. A tek me je neki britanac proveo kroz neke "šeme" i dobio sam egzotična oružja sa kojim igra tek dobija smisla :-D Vjerojatno se vratim u zimske dane.