Lovac ned 12.9.2021 21:41

Vidim ova igra iako izlazi prekosutra nema svoju temu što mislim da je grijeh budući da iza nje stoje tvorci Dishonored serijala i Prey-a. O ćemu se radi? Teško je objasniti i sami developeri su zagonetni jer ne žele ništa spoilati, no zna se da igra ima immersive sim elemenata no nešto je dinamičnija (iako postoje "moći" tipa blink iz Dishonoreda). Igrač je assassin (ime Colt) zarobljen u timeloopu na jednom otoku, dan se cijelo vrijeme ponavlja, a da bi riješili priču potrebno je postepeno odgonetnuti na koji način i kojim redoslijedom ubiti 8 meta. Da stvar bude malo paprenija, u loopu je zarobljena i Julianna, još jedan assassin koja pak vjeruje da mora ubiti Colta kako bi sačuvala loop. Iako je primarno single player, bit će i MP opcija gdje drugi igrač upravlja s Juliannom.

C/P službenih zahtjeva:

Minimum (1080p, 30 fps, low settings):

  • OS : 64 bit Windows 10 version 1909 or higher
  • Processor : Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz or AMD Ryzen 5 1600
  • Memory : 12 GB
  • Graphics : Nvidia GTX 1060 (6GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)
  • DirectX : Version 12
  • Storage : 30 GB available space (HDD)

Recommended (1080p. 60 fps, high settings):

  • OS : 64 bit Windows 10 version 1909 or higher
  • Processor : Intel Core i7-9700K @ 3.60GHz or AMD Ryzen 7 2700X
  • Memory : 16 GB
  • Graphics : Nvidia RTX 2060 (6GB) or AMD Radeon RX 5700 (8GB)
  • DirectX : Version 12
  • Storage : 30 GB available space (SSD)

Ultra (4K, 60 fps, ultra settings)

  • OS: 64 bit Windows 10 version 1909 or higher
  • Processor : Intel Core i9-10900K @ 3.70GHz or AMD Ryzen 7 3800XT
  • Memory : 16 GB system RAM
  • Graphics : Nvidia RTX 3080 (10GB) or AMD Radeon RX 6800 XT (16GB)
  • DirectX : Version 12
  • Storage : 30 GB available space (SSD)

    Osobno jedva čekam budući da me Arkane Studios još nije razočarao (namjerno sam stavio stariji trailer čisto ako si netko ne želi puno toga "pokvariti")

    VIDEO

 

Trailer s više objašnjenja, no iskreno ako želite da vas iznenadi, preskočio bih:

VIDEO2

 

Lovac ned 12.9.2021 22:17

Definitivno izgleda zabavno, osobno ću pričekat utorak čisto da ne bude C2077 all over again, al mislim da ću uzeti odmah ak ne bude većih problema. "Mindfuck" SF tematika u settingu kao iz starijih 007 filmova, prvo idem solo da doživim to bez nekakvih prohoda s neta, a onda MP ako bude dobro.

Lovac uto 14.9.2021 01:48

Šteta pa je radni dan, ali nakon prvih 40 min, prvo što sam primjetio je glazba koja je stvarno vrhunska, igra izgleda kao Dishonored 2 ali u drugom settingu, priča je već napeta. S druge strane definitivno je više casual on njihovih prethodnih igara te ima manje interakcije s okolišem, a i sam gameplay se čini jednostavniji. E sad da li je to dobro ili loše, vrijeme će pokazati.

HINT: Prva vrata igra veli "you know the code". Kako je ovo immersive sim "light", znate koji kod ukucati :P

EDIT: Zaboravite do prvog patcha barem... Dakle skoro ni jedan review ne spominje tehničke probleme. Pročitajte malo user reviewe po Steamu. Znači prvo totalno oduševljenje kad sam je probao. Nakon toga microstuttering kao i većina drugih da bi na kraju došlo do toga da se igra ne želi ni pokrenuti. Ali hej, bitno da ima Denuvo ;)

MEGATAMA sri 21.9.2022 12:11
Lovac kaže...

Šteta pa je radni dan, ali nakon prvih 40 min, prvo što sam primjetio je glazba koja je stvarno vrhunska, igra izgleda kao Dishonored 2 ali u drugom settingu, priča je već napeta. S druge strane definitivno je više casual on njihovih prethodnih igara te ima manje interakcije s okolišem, a i sam gameplay se čini jednostavniji. E sad da li je to dobro ili loše, vrijeme će pokazati.

HINT: Prva vrata igra veli "you know the code". Kako je ovo immersive sim "light", znate koji kod ukucati :P

EDIT: Zaboravite do prvog patcha barem... Dakle skoro ni jedan review ne spominje tehničke probleme. Pročitajte malo user reviewe po Steamu. Znači prvo totalno oduševljenje kad sam je probao. Nakon toga microstuttering kao i većina drugih da bi na kraju došlo do toga da se igra ne želi ni pokrenuti. Ali hej, bitno da ima Denuvo ;)

Danas skinuo pc verziju sa gamepassa i da nazalost microstuttering u pc verziji dok je Ps5 verzija savrseno glatka.