PC igre

Call of Duty: Warzone

Tallahassee čet 6.8.2020 13:20

... predlozio bi ti da se bacis na Reddit grupu CODWarzone... imas tamo sve i tutoriale i pomoc i rasprave... sve... zivo i osvjezavajuce... ovdje ako nije bf ne mozes puno ocekivat... ovaj forum je za gejmanje NEUPOTREBLJIV...

Tallahassee pet 7.8.2020 13:33

... trebas skupit 9 bodova da bi mogao normalno postat i otvarat teme na Redtu... da bi to ostvario, a vrlo je lako, komentiraj postove drugih korisnika i djeli TU... drz se pravila i za sat vremena ces ih skupit...

Rondo9 čet 13.8.2020 10:26

Pozdrav 

 

Uglavom imam problem s Warzonom da nikako nemogu uci u igru otkad sam prešao na ISKON , s do tada sve normalno radilo. Bio sam ih zvao i kazu da su svi portovi otvoreni . Znači kada spojim kod prijatelj il' preko moba sve normalno radi. 

Pa ako netko mi moze pomoci u čemu je problem i evo što piše kada hoću u igru uci.

Hvala 

Vandit sub 15.8.2020 21:27
Rondo9 kaže...

Pozdrav 

 

Uglavom imam problem s Warzonom da nikako nemogu uci u igru otkad sam prešao na ISKON , s do tada sve normalno radilo. Bio sam ih zvao i kazu da su svi portovi otvoreni . Znači kada spojim kod prijatelj il' preko moba sve normalno radi. 

Pa ako netko mi moze pomoci u čemu je problem i evo što piše kada hoću u igru uci.

Hvala 

 

Ja sam na Iskonu i prije par dana sam imao isti problem. Preko hotspota na mobitelu radi, ali preko Iskona ne. I to je počelo samo odjednom, iz čista mira. Obrisao sam Warzone i ponovno instalirao (PS4) i od tada radi. Iskreno ne znam jel' to imalo ikakve veze, možda i nije, ali nakon ponovne instalacije igra radi k'o ura. Probaj tako, možda prođe. 

Grancigula pet 18.9.2020 18:18

Nakon zamjene procesora, ploče i RAM-a, igra još trokira. Nakon analize izgleda da igra koristi samo jedan RAM.

Ima li ko kakvu ideju u čemu je problem.

 

 

AMD Ryzen 5 1600 AF
ASRock B450M-HDV R4.0
Patriot Viper4, 3000Mhz, 16GB (2x8GB), CL16
Zalman Z3
Fortron Hyper 500W
GIGABYTE GF GTX 1060 GAMING 6GB
HDD SEAGATE Barracuda 1TB
BENQ GW2765HT

 

 

AmD uto 29.9.2020 12:46

Battle Pass mi je automatski izbacio da imam 24 tokena za iskoristiti, iako ih nigje prije toga nisam nasao, pa su mi se vec otkljucala 24 levela. Nekakav bug ili nas je Activision nagradio? 

AmD čet 15.10.2020 18:52

Imam problem sa warzone-om. Dakle imam RTX 2070, na 1080p (sve normal / low / high) ide do tek 90 fps bez obzira na postavke, kada stavim na 2440p ostane isto, probao sam windows reinstall, skidao igru iznova, prebacio na SSD, drivere.. Ima li tko ideju sto bi se moglo desavati? 

INCOGNITO99 pon 18.1.2021 18:27

Imam problem  sa fpsom, PC iz potpisa, OC ao sam cpu ali i dalje ništa posebno... znači GPU usage je od 65-80%, a CPU usage se vrti na 60 - 80%. FPS ne ide do limita koji sam postavio(150) i vrti se na 75-110 FPSa, a igra ne iskorištava resurse... zna netko možda zašto?

MGloc pon 18.1.2021 18:45

Dosta ljudi se zali na Warzone ubiti ljudi sa ryzen procesorom, sada sam pogledoa malo svoje highlightse iz 3. mjeseca 2020 i gpu mi je stalno bio zakucan na 90-97% ne znam koji display driver sam tada imao na RTX 2060s a evo danas ako pokrenem warzone isto gpu usage pada na 70-80% sto prije nije bio slucaj.

Sumnjam da je do drivera vjerovatno su oni nesto smrdali.(battle.net/IW)

renato1977 pon 18.1.2021 20:40
INCOGNITO99 kaže...

Imam problem  sa fpsom, PC iz potpisa, OC ao sam cpu ali i dalje ništa posebno... znači GPU usage je od 65-80%, a CPU usage se vrti na 60 - 80%. FPS ne ide do limita koji sam postavio(150) i vrti se na 75-110 FPSa, a igra ne iskorištava resurse... zna netko možda zašto?

Na žalost sa 1660Super nečeš imati 150fps-a,to možeš slobodno zaboraviti..

Probaj max postavke i istestiraj kod one največe zgrade u igri-tamo ti gori onaj "tamić" ili ti kombi i tamo si provjeri kolko možeš izvuč fps-a pošto je tu najzahtjevniji dio mape

Low postavke rasterečuješ gpu,max postavke rasterečuješ cpu

A kako se ponaša u drugim igrama?Kakav ti je gpu usage?

I procesor baš nije bajka ali nije ni toliko loš da nebi iskoristio tvoju grafičku

Vidi javi

 

mersimh pet 29.1.2021 10:10

ljudi je li ko ikad od vas dobio shadowban?
moj drug dobio shadowban to mu rekao i support ali mu nece da kazu zasto.

znaci nema apsolutno logike, u kika KD 0.50 koliko je los. ima po gameu max 2 kila u resurgance modu a u Battleroyalu vecinom niti jedan.
kakav je ovo retardiran sistem, lik cak neki dan kupio battle pass.
sad ne zna ni zasto ni do kad ce ovo trajati.
jel se ko susretao sa tim?

VooDooZg pet 29.1.2021 10:55
mersimh kaže...
ljudi je li ko ikad od vas dobio shadowban?
moj drug dobio shadowban to mu rekao i support ali mu nece da kazu zasto.

znaci nema apsolutno logike, u kika KD 0.50 koliko je los. ima po gameu max 2 kila u resurgance modu a u Battleroyalu vecinom niti jedan.
kakav je ovo retardiran sistem, lik cak neki dan kupio battle pass.
sad ne zna ni zasto ni do kad ce ovo trajati.
jel se ko susretao sa tim?

 

 

Zato im ovi sa KD 47 i više ne smetaju ...

morbida pet 12.3.2021 18:00
blackdevil kaže...

ne, engine warzone ostaje isti ( onaj iz modern warfare-a) dok će mapa biti u stilu 80ih i obilježena cold war tematikom.

 Znači Raven može uzdržavati warzone na novom enginu , a igricu cold war su radili na svom starom enginu , e sada postavlja se jasno pitanje zašto Raven nije napravio igricu na novom enginu (engine iz modern warfera) , znam da će mi ljudi reći da je infinity ward napravio modern warfera , ali zašto onda raven smije održavati igricu na novom enginu (warzone), a nije smio iskoristiti novi engine za svoju igru ? 

mislav88 pet 12.3.2021 18:28
morbida kaže...
blackdevil kaže...

ne, engine warzone ostaje isti ( onaj iz modern warfare-a) dok će mapa biti u stilu 80ih i obilježena cold war tematikom.

 Znači Raven može uzdržavati warzone na novom enginu , a igricu cold war su radili na svom starom enginu , e sada postavlja se jasno pitanje zašto Raven nije napravio igricu na novom enginu (engine iz modern warfera) , znam da će mi ljudi reći da je infinity ward napravio modern warfera , ali zašto onda raven smije održavati igricu na novom enginu (warzone), a nije smio iskoristiti novi engine za svoju igru ? 

Treyarch je radio Cold war