PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

zhUPer_C18 pet 17.9.2021 21:46

Pametno su napravili. Tako su praktički nerfali sva oružja, a da nisu dirali oružja.
Usporili su igru što je davno trebalo napraviti jer često pola lobbya izgine praktički do zatvaranja druge zone.
Dobro je što su povečali cijene na buy stationu. Bilo bi dobro da naprave korekcije cijena i u drugim modovima. Nerealno je da loadout u BR solo košta isto kao i u BR quad jer u quadu i bez contracta skupiš lovu za manje od minute. Treba korigirat cijena na npr. solo 10k, duo 15k, trio 20k i quad 25k za loadout i tako forsirat contracte.
Dead silence su mogli i pustit. Ionako je teško riješavat kampere, stun je nerfan pa sad ako ga i pogodiš sa stunom velike su šanse da te protivnik ubije (još veće ako protivnik igra sa gamepadom)

Veliki minus je najava bluprinta oružja s 8 attachmenta koji će se navodno kasnije moć kupit. to je čisti pay to win.

Nisam još probao novi mod pa ne znam što me točno čeka, a duo najviše igram s frendom. Za sad će ostat Kar98 i AK47 kao glavni loadout, al ako ću morat stavit 60 metaka na AK da mogu dvojicu riješit s jednim spremnikom, vjerojatno ću preći na MAC10.

Uglavnom, dobrodošle promjene. čak u zadjih par tjedana je ok igrat, full malo cheatera, SBMM radi kako treba. još sad ovaj novi mod. ma divno :)

Jurassic Park sub 18.9.2021 03:03
zhUPer_C18 kaže...
Pametno su napravili. Tako su praktički nerfali sva oružja, a da nisu dirali oružja.
Usporili su igru što je davno trebalo napraviti jer često pola lobbya izgine praktički do zatvaranja druge zone.
Dobro je što su povečali cijene na buy stationu. Bilo bi dobro da naprave korekcije cijena i u drugim modovima. Nerealno je da loadout u BR solo košta isto kao i u BR quad jer u quadu i bez contracta skupiš lovu za manje od minute. Treba korigirat cijena na npr. solo 10k, duo 15k, trio 20k i quad 25k za loadout i tako forsirat contracte.
Dead silence su mogli i pustit. Ionako je teško riješavat kampere, stun je nerfan pa sad ako ga i pogodiš sa stunom velike su šanse da te protivnik ubije (još veće ako protivnik igra sa gamepadom)

Veliki minus je najava bluprinta oružja s 8 attachmenta koji će se navodno kasnije moć kupit. to je čisti pay to win.

Nisam još probao novi mod pa ne znam što me točno čeka, a duo najviše igram s frendom. Za sad će ostat Kar98 i AK47 kao glavni loadout, al ako ću morat stavit 60 metaka na AK da mogu dvojicu riješit s jednim spremnikom, vjerojatno ću preći na MAC10.

Uglavnom, dobrodošle promjene. čak u zadjih par tjedana je ok igrat, full malo cheatera, SBMM radi kako treba. još sad ovaj novi mod. ma divno :)

Samo da pitam vezano uz oružja s 8 attachmenta,da li se to odnosi samo na Warzone ili i na Modern Warfare 2019. tj. Multiplayer mode?

Moram dodati da je divno vidjeti da ljudi još igraju COD:MW 2019. MP iako je igra stara skoro pune 2 godine.

Ovo mi je prvi COD koji sam igrao u MP i očekivao sam ono što slušam godinama,a to je da se nastavak igra samo jednu godinu do izlaska sljedećeg kad svi prelaze na novi i tako stalno pošto je COD tzv. ''annual franchise''

Inače,ja nisam primjetio da dobivam stvari iz battlepassa u MP-u iako piše da su ''free'' i da su za ''Warzone'' iako je Warzone praktički zamjenio naslov samog COD:MW pošto ga je nadmašio u popularnosti tako da ne znam da li je uopće moguće ako dobijem neki gun blueprint za armory i ako piše da je ''free/Warzone''?

Keano16 sri 27.10.2021 13:06

Ima li tko problema s lagom nakon nekog perioda igranja (20-30 minuta)?

Nakon proteka cca. tog vremena, GPU time skoci na 30-40-50 ms i igra postane neigriva. Vidim na Redditu da jos ljudi ima slicne probleme, ali nisam nasao rjesenje koje radi.

Soldier977 čet 28.10.2021 09:28
Keano16 kaže...

Ima li tko problema s lagom nakon nekog perioda igranja (20-30 minuta)?

Nakon proteka cca. tog vremena, GPU time skoci na 30-40-50 ms i igra postane neigriva. Vidim na Redditu da jos ljudi ima slicne probleme, ali nisam nasao rjesenje koje radi.

 raste temperatura GPU-a ili CPU-a? Zamijeni pastu.

veseli007 pet 10.12.2021 00:32

Meni svaki puta ( Ps4 ) update nesto zezne samo jednom nije. Sada mi na multiplayeru zamrzne na 0.5 -1sec i tako svakih 10sec i onda se apk samo srusi i izbaci neki error cod. Tako da vjerovatno necu moci igrati do nove zakrpe, dvaput sam pokuso i oba puta ista stvar. Router sa restarto nije do njega.  Da ne kazem da mi je MW uzeo skoro cijeli HD 500GB. 🥴🍌🍌🍌 ✌️

 

EDIT: novi update 220MB rijesio stvar! ☺️

 

EDIT 2: jedan dan sve radilo, doso novi update 1.50 (16GB) 🥴 sada jos i gore, apk se stalno rusi. Ps4 moram istekat i struje jer se nece ni ugasiti, jer stalno gasi apk u pozadini, vrti da je gasi ali nikako da je ugasi, jdino kad je istekam onda valja. Sr*anje Veliko.

LukaSokol1 ned 12.12.2021 14:25

Pozz ljudi
Imam ogromni problem, zbog kojeg cu vjv razbit komp ako ga ne rjesim
Naime, cod mi ne radi, msm radi samo warzone potpuno normalno, ali cim uđem u multiplayer, izbaci mi dev error 6328
U zadnjih 2 mjeseca probao sam sve zivo i mrtvo sto postoji na internetu, nema pomoci
Odstekavao ruter, cak sam probao preko vpn-a, preko interneta od mobitela, resetirao ruter , reinstalirao igricu nez kolko puta, reinstalirao windowse, stavio windows 11, probao sam instalirati blizzard i cod na 3 razlicita ssd-a, pokretanje igrice i blizzarda kao admin, pokretanje na dx11, pokretanje u full screen boardless, brisao cache memoriju sa igrice, kompa, blizzarda, cak sam zvao a1 da mi ugase nekakvi cg-nat jer kao to isto zna zezat multy igrice, probao sam ni bog nezna kolko drivera za grafu, update bios, cak sam baterijicu vadio sa ploce da resetira bios, msm radio sam neke nebulozne stvari koje vjv nemaju veze s tim, jer vise nisam znao sta da radim jer nakon svega i dalje baca sugavi dev error 6328...
Glupo mi je sto warzone radi potpuno normalno, a multiplayer ne radi...
Molim pomoc, ako netko zna sto bi moglo biti, jer sam iskreno vec lud od tog sugavog problema
Odigrao sam valjda 50 igrica na ovom kompu, i sa niti jednom nisam imao problema kao sa ovim smecem od cod-a

razermario pet 17.12.2021 16:59

Dali itko ima problema sa cod mw na ps4 ? 

 

Zadnjih 2-3 dana od kada sam napravio upadate, igram i od jednom bude samo blackscreen, dok ne stisnem ps button nista se ne dogodi samo black ! 

 

Ili pocne , mi izbacivati iz igre u loading i tako neprestano... 

 

 

veseli007 pet 17.12.2021 22:23
razermario kaže...

Dali itko ima problema sa cod mw na ps4 ? 

 

Zadnjih 2-3 dana od kada sam napravio upadate, igram i od jednom bude samo blackscreen, dok ne stisnem ps button nista se ne dogodi samo black ! 

 

Ili pocne , mi izbacivati iz igre u loading i tako neprestano... 

 

 

 I meni od update (16GB) PS4, isti problem, crni ekran. Odigram jednu rundu i izbaci me, nisam ni u menu ni vani kao da je HD u banani ping pong efekt,😁 ugasim akp ona nikako da se ugasi, pa istekam iz struje i onda sve proradi. Gledam na netu i drugi se zale na isti problem, tako da ostaje da cekamo novi patch. Valjda je to kod njih standarno, jedan update bude OK, sljedeci sve pokvari i tako u krug. 

Super64 sub 12.2.2022 14:13
Banjo-Kazooie kaže...

Infinity Ward je jucer na twitteru objavio da nam dolazi nova generacija COD-a. Vjerojatno ce biti COD MW2, a najvaznije je da na COD-u radi Infinity Ward

 

 

A new generation of Call of Duty is coming soon.

 Sve će resetirati. Devovi su priznali i službeno se oglasili o stanju Warzonea, priznaju da su integracije BO i Vanguarda bile korak u nazad. https://charlieintel.com/warzone-devs-admit-game-is-broken-and-promise-to-fix-it/162212/

 

Nakon toga oglasio se IW. Radi se na nastavku MW2019 i Warzoneu 2, sve to na novom engineu i do kraja ove godine. Samo im je dvije godine trebalo da sve ovo pohvataju, sitnica. https://twitter.com/charlieINTEL/status/1492197058895392769?cxt=HHwWgsC95bXUrLUpAAAA

dad0r ned 13.2.2022 08:51
fila2208 kaže...

Super. Mw je bio top kad je izašao, samo da slože nekakav ranked play da se može malo više timski i nitko više neće ni pitat za bf...

 

pratim razvoj

 

Meni je takoder MW bio top, zivcirale su me jedino mape koje su večina bile safe haven za kamperaj i njubare ali osim toga grafički,zvuk i pogotovo animacije pljuca su bile top topova pogotovo za COD.

 

Ako to mogu nadmašiti, a mogli bi pošto je u pitanju novi engine kako kažu mogel bi opet IW izbaciti poštenu igru.

Super64 ned 13.2.2022 09:09

Ja ne sumnjam da će biti ako ništa bolje od zadnja dva. Jedino što me brine je rolanje nove igre svake godine. MW2019 i Warzone prije BO su bile top igre u fps žanru bez konkurencije (mislim isključivo na nekakvu modernu ratnu tematiku). S obzirom da su drito istaknuli BO i Vanguard kao fulance jedino se možemo nadati da će MW2019/2 i WZ2 ostat primarni COD naslovi neko duže vrijeme. O tom potom, držim fige.

fila2208 ned 13.2.2022 11:05

MW je bio stvarno potez u pravom smjeru, igra je djelovala suorvije, hladnije, a što kažeš, zvuk i sve puno bolje. Grafika soldina, igra radila top i na stzarijim računalima. Natukao sam ja pošteno sati tamo sigurno.

Po meni usporiti kretanje kilazanje i sranja, ttk idealan. Oružja i sve top, dodati još koje, balanisrati to sve, izbaciti thermalne i ostale optike, njih staviti samo za noćne modove.

Ponuditi mode bez killstreakova, svakako više napraviti za ranked mode. Mi smo imali solidnu ekipu tada i bilo je par domaćih ekipica pa smo se međusobno natjecali i bilo je top.

 

Tak da što god poprave u mw2019 bit će welcome change.

Sickness ned 13.2.2022 11:31

Ja još gajim nadu da će to biti remaster MW2 iz 2009., ali vjerovatno će to biti nastavak MW iz 2019. Ovaj zadnji mi je bio super godinu dana, al još i ranije su me živcirale mape. Jednostavno su loše taktički raspoređene, vrti jedno te iste 2h, ... Ako idu na novi engine, naprave više mapa s lobby sustavom, moglo bi i to ličit na nešto. Kako kaže Fila, pratimo dalje situaciju.

Jurassic Park ned 13.2.2022 15:26
fila2208 kaže...

MW je bio stvarno potez u pravom smjeru, igra je djelovala suorvije, hladnije, a što kažeš, zvuk i sve puno bolje. Grafika soldina, igra radila top i na stzarijim računalima. Natukao sam ja pošteno sati tamo sigurno.

Po meni usporiti kretanje kilazanje i sranja, ttk idealan. Oružja i sve top, dodati još koje, balanisrati to sve, izbaciti thermalne i ostale optike, njih staviti samo za noćne modove.

Ponuditi mode bez killstreakova, svakako više napraviti za ranked mode. Mi smo imali solidnu ekipu tada i bilo je par domaćih ekipica pa smo se međusobno natjecali i bilo je top.

 

Tak da što god poprave u mw2019 bit će welcome change.

 Termalne optike su dušu dale za borbu protiv kampera.

Ja sam ih baš počeo aktivno koristiti jučer,znači onaj hibrid termalne i obične i kad naletim na mjesto gdje znam da uvijek netko kampira samo bacim smoke prebacim na termal,koknem ih vratim na običnu i nastavim dalje.Užasno je koliko svi kampiraju.Baš iritantno.Pa nije vrag da jedino tako mogu ubiti nekoga??? I na kraju krajeva,znam za tipove koji su doslovno proveli 15-ak minuta čučeći u jednom dijelu mape kampirajući i nadajući se da će dobiti killstreakove dok mi igramo domination.Kad ono šipak,tip je uspio u 15 minuta naredati sveskupa  6 killova i ja mu još prekinuo niz nakon 4 i tip kao budala ''igrao''  15 minuta tako da je čučao u tišini i na kraju nije ni vidio akcije ni dobio ništa killove.

fila2208 ned 13.2.2022 20:35
Jurassic Park kaže...
fila2208 kaže...

MW je bio stvarno potez u pravom smjeru, igra je djelovala suorvije, hladnije, a što kažeš, zvuk i sve puno bolje. Grafika soldina, igra radila top i na stzarijim računalima. Natukao sam ja pošteno sati tamo sigurno.

Po meni usporiti kretanje kilazanje i sranja, ttk idealan. Oružja i sve top, dodati još koje, balanisrati to sve, izbaciti thermalne i ostale optike, njih staviti samo za noćne modove.

Ponuditi mode bez killstreakova, svakako više napraviti za ranked mode. Mi smo imali solidnu ekipu tada i bilo je par domaćih ekipica pa smo se međusobno natjecali i bilo je top.

 

Tak da što god poprave u mw2019 bit će welcome change.

 Termalne optike su dušu dale za borbu protiv kampera.

Ja sam ih baš počeo aktivno koristiti jučer,znači onaj hibrid termalne i obične i kad naletim na mjesto gdje znam da uvijek netko kampira samo bacim smoke prebacim na termal,koknem ih vratim na običnu i nastavim dalje.Užasno je koliko svi kampiraju.Baš iritantno.Pa nije vrag da jedino tako mogu ubiti nekoga??? I na kraju krajeva,znam za tipove koji su doslovno proveli 15-ak minuta čučeći u jednom dijelu mape kampirajući i nadajući se da će dobiti killstreakove dok mi igramo domination.Kad ono šipak,tip je uspio u 15 minuta naredati sveskupa  6 killova i ja mu još prekinuo niz nakon 4 i tip kao budala ''igrao''  15 minuta tako da je čučao u tišini i na kraju nije ni vidio akcije ni dobio ništa killove.

 Nemam vremena za to, prefiream sve te pozicije i ponekad kroz zid pa onda plaču da sam wh.

Neam vremena tako sporo igrat, taj mw sam toliko postao sweaty jer je svaki lobby bio skill based i bile su brutalne borbe ostat pozitivan na kdr.

 

nadam se da će mape imat bolji flow a ne da si stalno otvoren sa 40 strana,a jedno 4-5 mjsta su kamper spots i dok se tučes sa dvojicom ne stigneš reagirati na gnjidu šta te kampa.

Ali cod je campers paradise bio ostao sad još više kako je ttk nemilsrdan pa ljudi zaboravili hodat od straha

dad0r ned 13.2.2022 21:14

Osobno imam velika očekivanja od ovoga jer svaki COD koji mi je bio dobar je bio od IW, a i za ovo nastavam MW tvrde da rade već 3 godinea pa eto jedva čekam da vidimo rezultat.

 

Treba mi neki moderan dobar FPS da isperem ovo govono iz ustiju zvano BF2042

fila2208 ned 13.2.2022 21:51
dad0r kaže...

Osobno imam velika očekivanja od ovoga jer svaki COD koji mi je bio dobar je bio od IW, a i za ovo nastavam MW tvrde da rade već 3 godinea pa eto jedva čekam da vidimo rezultat.

 

Treba mi neki moderan dobar FPS da isperem ovo govono iz ustiju zvano BF2042

 sve jasno, +1

Jurassic Park ned 13.2.2022 22:11
fila2208 kaže...
Jurassic Park kaže...
fila2208 kaže...

MW je bio stvarno potez u pravom smjeru, igra je djelovala suorvije, hladnije, a što kažeš, zvuk i sve puno bolje. Grafika soldina, igra radila top i na stzarijim računalima. Natukao sam ja pošteno sati tamo sigurno.

Po meni usporiti kretanje kilazanje i sranja, ttk idealan. Oružja i sve top, dodati još koje, balanisrati to sve, izbaciti thermalne i ostale optike, njih staviti samo za noćne modove.

Ponuditi mode bez killstreakova, svakako više napraviti za ranked mode. Mi smo imali solidnu ekipu tada i bilo je par domaćih ekipica pa smo se međusobno natjecali i bilo je top.

 

Tak da što god poprave u mw2019 bit će welcome change.

 Termalne optike su dušu dale za borbu protiv kampera.

Ja sam ih baš počeo aktivno koristiti jučer,znači onaj hibrid termalne i obične i kad naletim na mjesto gdje znam da uvijek netko kampira samo bacim smoke prebacim na termal,koknem ih vratim na običnu i nastavim dalje.Užasno je koliko svi kampiraju.Baš iritantno.Pa nije vrag da jedino tako mogu ubiti nekoga??? I na kraju krajeva,znam za tipove koji su doslovno proveli 15-ak minuta čučeći u jednom dijelu mape kampirajući i nadajući se da će dobiti killstreakove dok mi igramo domination.Kad ono šipak,tip je uspio u 15 minuta naredati sveskupa  6 killova i ja mu još prekinuo niz nakon 4 i tip kao budala ''igrao''  15 minuta tako da je čučao u tišini i na kraju nije ni vidio akcije ni dobio ništa killove.

 Nemam vremena za to, prefiream sve te pozicije i ponekad kroz zid pa onda plaču da sam wh.

Neam vremena tako sporo igrat, taj mw sam toliko postao sweaty jer je svaki lobby bio skill based i bile su brutalne borbe ostat pozitivan na kdr.

 

nadam se da će mape imat bolji flow a ne da si stalno otvoren sa 40 strana,a jedno 4-5 mjsta su kamper spots i dok se tučes sa dvojicom ne stigneš reagirati na gnjidu šta te kampa.

Ali cod je campers paradise bio ostao sad još više kako je ttk nemilsrdan pa ljudi zaboravili hodat od straha

 Slažem se.

I sam tako igram kano su rekao,baš ono teško rushanje,ali je fora baciti im smoke tek tako da ih malo ometeš i iznenadiš i onda se vratiš na staro.Meni je simpa kad ih vidim kroz smoke kako leže u prone poziciji kao gušteri na suncu i samo čekaju da nekoga ucmekaju,a kad ono sam ih iznenada drmne metak u glavu.

Inače je pušiona što ima toliko kampera.Što je još gore većina ih izbjegava igrati objective i koristi isti kako bi natukli lagane killove pogotovo na Hardpointu.

Super64 pon 14.2.2022 18:41
dad0r kaže...

Osobno imam velika očekivanja od ovoga jer svaki COD koji mi je bio dobar je bio od IW, a i za ovo nastavam MW tvrde da rade već 3 godinea pa eto jedva čekam da vidimo rezultat.

 

Treba mi neki moderan dobar FPS da isperem ovo govono iz ustiju zvano BF2042

 Igram Plundericu već par dana sa MW2019 oružjem. Mogu ti reći da je više nego dobra zamjena trenutno za bilo koju vrstu napucavanja. Opet su MW puške u modi tak da je praktički open box tdm protiv kretenčića koji grindaju Vanguard oružja iako ih je sve manje. M13, M4, Kilo, Grauuuuul, PKM i HDR rulaju, da i AK47 iz BO. Ima spotova po mapi gdje je samo rokanje COD style. Dobro dođe i koji Bounty contract za uzet i dodat malo napetosti. Skroz ok. Za zanimaciju i laganu zajebanciju.

dad0r pon 14.2.2022 20:32
Super64 kaže...
dad0r kaže...

Osobno imam velika očekivanja od ovoga jer svaki COD koji mi je bio dobar je bio od IW, a i za ovo nastavam MW tvrde da rade već 3 godinea pa eto jedva čekam da vidimo rezultat.

 

Treba mi neki moderan dobar FPS da isperem ovo govono iz ustiju zvano BF2042

 Igram Plundericu već par dana sa MW2019 oružjem. Mogu ti reći da je više nego dobra zamjena trenutno za bilo koju vrstu napucavanja. Opet su MW puške u modi tak da je praktički open box tdm protiv kretenčića koji grindaju Vanguard oružja iako ih je sve manje. M13, M4, Kilo, Grauuuuul, PKM i HDR rulaju, da i AK47 iz BO. Ima spotova po mapi gdje je samo rokanje COD style. Dobro dođe i koji Bounty contract za uzet i dodat malo napetosti. Skroz ok. Za zanimaciju i laganu zajebanciju.

 

Zanimljivo mozda kad nadem vremena bacim koji game.

Jurassic Park sri 16.2.2022 01:07

Dečki molio bi savjet ako nije problem.

Uglavnom,često se nađem u istom meču gdje igra jedan ekstreman kamper,ali ono baš ekstreman, nije jedan od onih dosadnih koje samo koknem i nastavim dalje nego baš ono žestoko kampira i to svaki put u Shoot House mapi u onom officeu.

Znači tip koristi standardnu kampersku opremu- Mine,thropy system,restock perk i killchain i evo što se dogodi.

Tip čim dođe gore se zabarikadira i stavi mine na vrata stavi thropy system pored prozora, legne na pod i doslovno svaki put dočeka nekoga tko na ulazu.

Probao sam sve od hakiranja mina do smoke i thermal pa sve do stavljanja mina na njegove,ali tip svaki put nakupi 8 killova iskoristi V-TOL i od kojeg dobije par killova i još se moj tim pokuša sakriti u taj office što iskoriti za još par killova i onda dobije chopper gunner i gunship.I tako doslovno svaki prokleti meč.A moji glupi tim ide u office iako im govorim da ne idu i što će se dogoditi i svako put isto.

Tip je još i bahat do srži.

Pošto mi se ne da grindati neki LMG jer su mi prespori i dosadni, zanima me da li mogu koristiti AK-47 s FMJ i drum magazineom za wallbanganje tog officea?

 

Išao sam mu gledati profil i tip je tako dobio 1300 gunshipova,90 juggernouta,300 chopper gunnera itd.

 

Fakat mi je više došao do vrha k. i ne znam što da napravim kad on dođe u meč.Još se ruga da rage quitam zbog toga jer je "nepobjediv" kako je rekao 

 

 

 

 

TL;DR da li mogu koristiti AK-47 s FMJ za wallbanganje officea u Shoot House mapi?