PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

Grozni66666 ned 5.7.2020 18:51
veseli007 kaže...

Meni je nestao MP i to vec drugi puta, nakon svakog updatea co-op ili mp moram nanovo skidati! Napredak ostaje, nista nije izbrisano, da smeta, smeta! Ali eto na " srecu " nisi jedini. ✌️☺️

Ok skuzio sam da je igra i dalje na hardu pa sam je rucno locirao i sad je sve ok

VooDooZg sri 8.7.2020 13:51
Phnemonen kaže...

U storu ima kupiti novi operator pack balkan lighning unit . Baziran je na srpskoj CAJ postrojbi . Zanimljivo haha , cak moram priznati i mocno izgleda ali steta sto od nas nisu uzeli nekakav primjer . 

 

 

I to sad kad se dovede u kontekst jučerašnjih prosvjeda u Beogradu di Srpska specijalna policija tuče prosvjednike a Activision je u slučaju prosvijeda u Americi imao priču da su uz prosvjednike i da je "važan život crnaca"  - pa čovijek više ne zna jel bi im se smijao ili bi vrištao ( naravno na Activision mislim ) 

Phnemonen sri 8.7.2020 14:01
VooDooZg kaže...
Phnemonen kaže...

U storu ima kupiti novi operator pack balkan lighning unit . Baziran je na srpskoj CAJ postrojbi . Zanimljivo haha , cak moram priznati i mocno izgleda ali steta sto od nas nisu uzeli nekakav primjer . 

 

 

I to sad kad se dovede u kontekst jučerašnjih prosvjeda u Beogradu di Srpska specijalna policija tuče prosvjednike a Activision je u slučaju prosvijeda u Americi imao priču da su uz prosvjednike i da je "važan život crnaca"  - pa čovijek više ne zna jel bi im se smijao ili bi vrištao ( naravno na Activision mislim ) 

 Hahah apsolutno istina , mislim da im je dva tri tvita nabaciti nebih se cudio da ga maknu iz stora 

fila2208 čet 9.7.2020 11:43

u biti je SAJ - sp'ecijalna antiteroristička jedina ako se na varam, C je S kod njih. Na leđima je pisano ćirilcom.

Slažem se za ovo iznad, i + zašto su maknuli OK znak rukom? Navodno je počeo na chanu da dignu foru da je OK znak, znak bjelačke nadmoći. I sad debili to maknu. S čime se zamaraju smiješno, a ljdi i dalje imaju problema s igrom...

VooDooZg čet 9.7.2020 13:53
fila2208 kaže...

u biti je SAJ - sp'ecijalna antiteroristička jedina ako se na varam, C je S kod njih. Na leđima je pisano ćirilcom.

Slažem se za ovo iznad, i + zašto su maknuli OK znak rukom? Navodno je počeo na chanu da dignu foru da je OK znak, znak bjelačke nadmoći. I sad debili to maknu. S čime se zamaraju smiješno, a ljdi i dalje imaju problema s igrom...

 

 

Posao oko izrade operatera, bp, skinova, kartica, sprejeva 90%  a sama mehanika igre, serveri, hit-reg, lag ni 10%  isto je s financijama na kaj ulažu - servere ima bolje barbie online - strava..

veseli007 pon 27.7.2020 14:23

Ekipa, dali ima negdje u postavka opcija da kada mi je neprijatelj od mene nekih 2, 3, 5m da ne koristi melee udarce. 

Imam metak u cijevi a on koristi meleeng, i naravno igrac se povuce a ja u prazno po zraku mlatim. Umjesto da ispali metak.

 

Mozda nesto nesvjesno radim, ali stvarno mi to smeta. Tako je bilo i za neznam eng naziv, kad ti se zaljepi na zid a ti pucas. To sam ugasio, i bolje mi je tako ne gubim fokus na metu. 

Thx !

andi.bandi sri 29.7.2020 12:37
veseli007 kaže...

Ekipa, dali ima negdje u postavka opcija da kada mi je neprijatelj od mene nekih 2, 3, 5m da ne koristi melee udarce. 

Imam metak u cijevi a on koristi meleeng, i naravno igrac se povuce a ja u prazno po zraku mlatim. Umjesto da ispali metak.

 

Mozda nesto nesvjesno radim, ali stvarno mi to smeta. Tako je bilo i za neznam eng naziv, kad ti se zaljepi na zid a ti pucas. To sam ugasio, i bolje mi je tako ne gubim fokus na metu. 

Thx !

 Vjerujem da nešto nesvjesno u žaru borbe stisneš, vjerojatno tipku za melee. Primjerice meni je na melee na tipki sa strane miša i isto mi se par puta dogodilo da sam slučajno stisnuo kad sam zapravio htio pucati puškom. Promijeni možda tu tipku na neku na tipkovnici ako imaš stavljen melee na mišu.

 

Ovo drugo što si opisao ti je mount na engleskom. Po meni dosta koristan u igri. Recimo na long range puno lakše nekog ubiti i dosta smanjuje trzaj puške pa ti sugeriram da si to omogućiš.

 

Lp 

veseli007 sri 29.7.2020 13:06

Hvala ! 

 

Moguce je, da,  da nesto stiscem usput :) mount je uredu ali meni u MP se dogadja da kad se nadjem sa likom pored nekog zida, ugla, on ( Ja ) umjesto da puca ili napravi melee on mi se zaljepi, pa izgubim 1-2 secunde a onda je vec gotovo !  :)  Ali posto sam cackao po postavkama za controller u menu mislio sam da sam nesto krivo postavio. Ali na kraju ce biti da u zaru borbe stiscem sve i svasta!   Hvala jos jednom !

Skullscar1989 uto 4.8.2020 13:57

mislim da ću kupiti igru samo za online, napucava mi se nešto hehe. davno je prošlo vrijeme kako sam igrao battlefield bad company 2 online i ulovila me želja za nečime sličnim alaaaaaaaaaaa.

ali jel bolje kupiti preko steam-a ili battle.net? ili dođe na isto, spojeni serveri itd?

LeftY_CRO uto 4.8.2020 20:11
John_Doe_11 kaže...

Gdje najjeftinije uzeti key za Blizzard acc? Pretpostavljam da nije dozvoljeno stavljati oglašavati link pa ako se netko sjedi poslati u PM bio bih zahvalan.

 direktno od njih sa ruskim vpn-om

Tallahassee sri 5.8.2020 14:11

... valjda ne rade preload tjednima unaprijed jer nisu gotovi... a treba svako malo cmizdravoj klincadiji utrpat sadrzaja da se smire... pa se onda ta ista klincadija iscudjava kak je sporo i prenatrpano... i tak u krug... da, treba nabit placanje, vec sam reko - otjerat cmizdravce i usporit sa sadrzajem kojeg ionako ima dovoljno...

LeftY_CRO sri 5.8.2020 15:19

meni je danas ujutro skinulo tako brzo da nisam ni skuzio da je bio update sve dok mi frend nije rekao da mu skida po par kb..

kako to funkcionira, tko ce vise znati.

 

btw, bas sam isao pogledati koliko tezi igra - "samo" 225 GB

Jack Sparrow sri 5.8.2020 15:40
LeftY_CRO kaže...

meni je danas ujutro skinulo tako brzo da nisam ni skuzio da je bio update sve dok mi frend nije rekao da mu skida po par kb..

kako to funkcionira, tko ce vise znati.

 

btw, bas sam isao pogledati koliko tezi igra - "samo" 225 GB

 Ček je 225 samo warzone ili je to i full igra i jel samo jedan jezik?

LeftY_CRO sri 5.8.2020 15:42
Jack Sparrow kaže...
LeftY_CRO kaže...

meni je danas ujutro skinulo tako brzo da nisam ni skuzio da je bio update sve dok mi frend nije rekao da mu skida po par kb..

kako to funkcionira, tko ce vise znati.

 

btw, bas sam isao pogledati koliko tezi igra - "samo" 225 GB

 Ček je 225 samo warzone ili je to i full igra i jel samo jedan jezik?

 full igra, imam samo EN od jezika

Ukulele čet 6.8.2020 08:46

Ja sam pak jučer stavila skidat u dva navrata. Popodne je nakon par gigi palo na 100kb/s.

Pauzirala, pokrenula navečer, 0kb/s i stoji smrznuto i nakon nekog vremena javi "check your net connection" (nema veze s netom).

 

Vi ste svi uspijeli skinuti?

Pikapolonica čet 6.8.2020 10:19

Stavi da ti je regija Azija pokreni skidanje i cekaš da se digne download i onda opet prebacis na EU dok sikda. Zna se zblesirat i opet past na 0 ili par kb ali moraš pazit. Prošli update sam skido 2 puna dana jer nisam znao za tu foru

VooDooZg čet 6.8.2020 10:27

Ja već zadnja 2 update-a upalim launcher u pol 8 ujutro i do cca 10 mi skine sve uredno  - valjda budeš prvi u redu ili nešto na serveru pa skida normalno inaće frendu skida isto po 2 dana jer on naravno upali kasnije..

 

Imaju kalkulator za server, tak im se i igra ponaša sa hit-reg i desync-om od valjda 2-3.000ms  tak da ništ čudno..