fila2208 sri 13.12.2017 01:16

 

Eto počeli su prvi leakovi pa da krene i nova tema prepuna spama i offtopica. :)

 

prvi leak je da će bit bf bc3 shema, kao u bc2, što je leakao lik koji je pogodio temu bf1.

 

Osobno mi je bc2 jedan od najdražih i najigrivijih battlefielda i volio bih da se igra vrati tim korijenima,  bez mikrotransakcija, kutija i s pravim dedicated serverima.

No vidjet ćemo kako vrijeme odmiče :)

 

edit1. https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=hHMJ6Fn_jXM

 

potvrđena ww2 tema...

 

Edit2. službeni reveal 23.05.2018.
edit3. https://www.youtube.com/watch?v=fb1MR85XFOc&t=1s

edit4.

  • Factions: There are seven factions including Great Britain, the United States, Free French, Third Reich, Kingdom Of Italy, USSR and Imperial Japan.
  • Maps: The retail game will launch with 10 maps with one free map arriving shortly thereafter.
  • DLC: Will work through a Premium Pass like always. Subject of DLC has not been decided.   NETOČNO
  • Combat: Skill plays a bigger role with the removal of random bullet deviation found in Battlefield 1.
  • Attachments: They return for Battlefield V. Options include suppressors, sights, scopes and more.
  • Four Classes: Assault (a medic with AR weapons), Support (LMGs, ammo access), Recon (Bolt actions for long range) and Engineer (SMGs, anti-tank weapons).
  • All-Kit Weapons: Some weapons will work for all classes like the M1 Garand.
  • Elite Classes & Behemoths Return NETOČNO
  • Customization: Cosmetic skins make their debut. They offer different combinations of headwear, footwear and camo. Skins will be sold as a cosmetic microtransaction.
  • Vehicles: Vehicles will function similar to Battlefield 3 and  Battlefield 4. They require skillful operation and include tanks, Jeeps, planes and more. Like soldiers, vehicles can also be customized with cosmetics.
  • Modes: Operations return and Incursions will be available at launch
  • Release Details: The game will be revealed in May with a beta in August and release in October.

 

Reveal trailer koji je počeo s dislikeovima, većini ljudi se ne sviđa trailer no vidjet ćemo što kaže igra sa e3 u 6mj. Stay tuned.

 

edit5. http://www.e3countdown.com/

odbrojavanje do e3, živi bili pa vidjeli (hvala cyberdemonvz)

 

https://www.youtube.com/watch?v=7CSJjQjUYXc

https://www.youtube.com/watch?v=JUaUciRJy3Y

 

 

edit6:

 Hvala cyberdemonvz za usporedbu cijena i datuma izlaska.

 

edit7:

Here are the Battlefield 5 system requirements (minimum)

  • CPU: Core i5 6600K / AMD FX-6350
  • CPU SPEED: Info
  • RAM: 8 GB
  • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
  • VIDEO CARD: DirectX 11.0 Compatible video card with 2 GB VRAM (AMD Radeon HD 7850 / nVidia GeForce GTX 660)
  • PIXEL SHADER: 5.0
  • VERTEX SHADER: 5.0
  • SOUND CARD: Yes
  • FREE DISK SPACE: 50 GB
  • DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB

Battlefield 5 Recommended Requirements

  • CPU: Intel Core i7 4790 / AMD Ryzen 3 1300X or equivalent
  • CPU SPEED: Info
  • RAM: 12 GB
  • OS: 64-bit Windows 10
  • VIDEO CARD: DirectX 11.1 Compatible video card 4GB AMD Radeon RX 480 / 3GB NVIDIA GeForce GTX 1060)
  • PIXEL SHADER: 5.1
  • VERTEX SHADER: 5.1
  • SOUND CARD: Yes
  • FREE DISK SPACE: 50 GB
  • DEDICATED VIDEO RAM: 3GB (4GB AMD)

 

edit8: usporedbe cijena

 

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-5-cd-key-compare-prices/

 

https://www.youtube.com/watch?v=PUPimAwTo3E

https://www.youtube.com/watch?v=SWVtV59mczk&t=6s

 

 

Evil Access sri 13.12.2017 22:53
ibme74 kaže...
Evil Access kaže...

Ovo postaje isto CoD. Koliki luzer trebas biti da pored PUBGa igras BF?

A jesi nasao s kojom ces ga igrom usporediti 

 Zasto da ne?! Kada sam ja igrao prvi BF prije sto godina je to bilo, igre ovoga tipa su zastarile. PUBG je nesto novo i uzbudljivo, jer nema respawn kada pogines i moras skupljati loot.

ibme74 sri 13.12.2017 22:57

Pa eto upravo si sam sebi odgovorio da uopce nisu igre istog tipa.

Meni osobno je taj PUBG bezveze, samo kad sam vidio ono kretanje i skakanje koje izgleda kao u igrama iz devedesetih meni dosta.

Ali to je moje misljenje i ljudi kojima se ta igra svidja neka u njoj uzivaju, necu reci ( kao neki ) da su luzeri jer igraju nesto sto se meni osobno ne sviđa.

fila2208 sri 13.12.2017 23:12

Jedno je ne imati preferencije za neku igru, drugo je vrijeđati i prozivati ljude jer je igraju.

Otkako sam otišao iz bf, jer me bf1 razočarao, vratio sam se run'n'gun cod shemi. DA prepun je djece, debila, i pub heroja, ali ww2 setting mi paše i brusim reflekse tamo dok čekam ovo.

U ovo polažem nade i nadam se competitive playu da se opet okupe ekipe i roka se na višoj razini od običnog pub tryhardanja.

Kako izaze leakovi i konkretniji newsi budem lijepio ovdje pa ćemo vijdeti :)

 

CyberDemonVZ pet 15.12.2017 17:51
fila2208 kaže...

Kako frajer to sve čupa, otkud...moguće da ima izvor direkt u dice koji mu dila informacije...ako je to sve točno, veoma neloše, sviđa mi se i jendo i drugo, samo da ne bude broken game na izlasku.

 1. Sve izmišlja i ima toliko sreće u pogađanju (bf1) da bi trebao igrati Loto :)

2. Ima izravnu vezu u DICE-u od koje dobija informacije. Ili u EA.

3. Sam radi u DICE ili EA.

 

Pretpostavljam da je 2. Ali to bi moglo značiti da će ovi iz EA napraviti sve kaj mogu da tome stanju na kraj.

A možda i bolje da niš ne znamo do samog izlaska, samo se nahajpamo pa razočaramo. :D

ibme74 pet 15.12.2017 21:56
animosity_frenzy kaže...

Mene brine ova CoD-izacija. Recimo da je istina ovo i 2018. izađe jedan pa onda 2019. drugi BF. To mi je nekako previše. Očekujem od BF instance da traje 3 godine, inače to smatram failom.

Pa BF već dugi niz godina izlazi svake druge godine, šta je tu sad čudno?
BF3 2011

BF4 2013

BFH 2015

BF1 2016

i sada ovaj 2018

S druge strane CoD izlazi svake godine jos tamo od 2007 i prvog MW

Soldier977 pet 15.12.2017 22:04
Evil Access kaže...
ibme74 kaže...
Evil Access kaže...

Ovo postaje isto CoD. Koliki luzer trebas biti da pored PUBGa igras BF?

A jesi nasao s kojom ces ga igrom usporediti 

 Zasto da ne?! Kada sam ja igrao prvi BF prije sto godina je to bilo, igre ovoga tipa su zastarile. PUBG je nesto novo i uzbudljivo, jer nema respawn kada pogines i moras skupljati loot.

 

animosity_frenzy sub 16.12.2017 00:23
ibme74 kaže...
animosity_frenzy kaže...

Mene brine ova CoD-izacija. Recimo da je istina ovo i 2018. izađe jedan pa onda 2019. drugi BF. To mi je nekako previše. Očekujem od BF instance da traje 3 godine, inače to smatram failom.

Pa BF već dugi niz godina izlazi svake druge godine, šta je tu sad čudno?
BF3 2011

BF4 2013

BFH 2015

BF1 2016

i sada ovaj 2018

S druge strane CoD izlazi svake godine jos tamo od 2007 i prvog MW

 

 2018. pa 2019. Kako je to svake druge godine? Nigdje nisam spomenuo da se čudim jer izlazi svake druge. 2 godine supporta mi je ok i onda još malo u slučaju da ne valja idući nastavak.

ibme74 sub 16.12.2017 00:26

Pa napisao si da mora izlazit svake 3 godine inace smatras failom a izlazi odavno svake dvije godine vec dug perijod.

Ja cak nebi imao nista protiv da izlazi svake godine ako bi se jedan tim fokusirao na bf radnjom u sadasnjosti a drugi u proslosti tako da jedne godine imamo ww1/ww2/vietnam a iduce moderno ratovanje poput bf bc2/bf3/4...

animosity_frenzy sub 16.12.2017 09:36
ibme74 kaže...

Pa napisao si da mora izlazit svake 3 godine inace smatras failom a izlazi odavno svake dvije godine vec dug perijod.

Ja cak nebi imao nista protiv da izlazi svake godine ako bi se jedan tim fokusirao na bf radnjom u sadasnjosti a drugi u proslosti tako da jedne godine imamo ww1/ww2/vietnam a iduce moderno ratovanje poput bf bc2/bf3/4...

 

Nisam napisao da mora izlazit svake 3 godine, nego da traje toliko, što bi u prijevodu značilo da postoji interes za igru. Ako svake godine izlazi full blown BF release, smatram da će doći do zasićenja i svega što ide s time. Bojim se da će EA izmusti franšizu do smrti, što su već i napravili dosta puta.

CyberDemonVZ ned 17.12.2017 19:50
Jack Sparrow kaže...

Ajde da se i Fili ostvare snovi kao i Cyberu, pa da i on otvori jedno BF temu.

Samo se nadam da će ti se ovaj BF dopasti.

 A što ako stvarno izađu dva BFa u 2018, koja će onda ovo tema biti? :D

 

EDIT: Zabrinjavajuće malo ljudi ovdje želi WW2, prema prvoj poruci. Da opet ne bi bilo razočaranja.

Stjepanj ned 17.12.2017 20:50
CyberDemonVZ kaže...
Jack Sparrow kaže...

Ajde da se i Fili ostvare snovi kao i Cyberu, pa da i on otvori jedno BF temu.

Samo se nadam da će ti se ovaj BF dopasti.

 A što ako stvarno izađu dva BFa u 2018, koja će onda ovo tema biti? :D

 

EDIT: Zabrinjavajuće malo ljudi ovdje želi WW2, prema prvoj poruci. Da opet ne bi bilo razočaranja.

 bas cudno, a bf1 se prodao u preko 25mil. ni ja ne volim ww vise volim sadasnje doba kao sto je bio bf3 i pogotovo bf4 s znatno vise sadrzaja, ww je izgleda bio samo zabavan dok smo bili klinci jer pogledaj samo sta sve mozes dati mašti na volju u bf4 i to realizirati a kaj u bijednom bf1 i sl, dosada ziva.lp

fila2208 ned 17.12.2017 22:03
Jack Sparrow kaže...

Ajde da se i Fili ostvare snovi kao i Cyberu, pa da i on otvori jedno BF temu.

 

Samo se nadam da će ti se ovaj BF dopasti.

 Ma nije do toga, otvorio jer se počelo pričati,a neda mi se čitat bf1 temu da tamo spamam leakove za novi gejm.

I ja se iskreno nadam, jedna od te dve da će mi se svdjeti jer mi je dosta izmišljanja zamjenskih igara...hoću da se vrati pravi bf i ekipa da rokaju svi skupa opet :)

 

animosity_frenzy ned 17.12.2017 22:32

Ako idući bude WW2 i bude ličio na BF1, preskočit ću ili eventualno uzeti kad bude na nekom jačem sniženju. Ma ni to ako budem imao šta igrati za razonodu. U osnovi BF1 je već WW2 samo imaju WW1 skinove i to je to. Uvreda povijesnom materijalu što se mene tiče.

 

Nadam se da će idući bit BC3, čisto da malo protresu kolotečinu. Ma u biti nek idući BF bude dobra igra prije svega, jebeš setting. U svakom naslovu uvedu niz poboljšanja, ali zato i s druge strane uvedu toliko iritantnih gluposti da čovjek ne povjeruje. Zato iskreno strepim.

skank666 uto 19.12.2017 09:03
animosity_frenzy kaže...

Ako idući bude WW2 i bude ličio na BF1, preskočit ću ili eventualno uzeti kad bude na nekom jačem sniženju. Ma ni to ako budem imao šta igrati za razonodu. U osnovi BF1 je već WW2 samo imaju WW1 skinove i to je to. Uvreda povijesnom materijalu što se mene tiče.

 

Nadam se da će idući bit BC3, čisto da malo protresu kolotečinu. Ma u biti nek idući BF bude dobra igra prije svega, jebeš setting. U svakom naslovu uvedu niz poboljšanja, ali zato i s druge strane uvedu toliko iritantnih gluposti da čovjek ne povjeruje. Zato iskreno strepim.

 Možda mi je lakše pisat o onome što nebi volio vidjeti u sljedećem bf a to je:

  1. pickupi
  2. lock on sranja
  3. miljardu i jedna optika za jednu pušku
  4. WW i WW2 setting
Jack Sparrow uto 19.12.2017 11:55
skank666 kaže...
animosity_frenzy kaže...

Ako idući bude WW2 i bude ličio na BF1, preskočit ću ili eventualno uzeti kad bude na nekom jačem sniženju. Ma ni to ako budem imao šta igrati za razonodu. U osnovi BF1 je već WW2 samo imaju WW1 skinove i to je to. Uvreda povijesnom materijalu što se mene tiče.

 

Nadam se da će idući bit BC3, čisto da malo protresu kolotečinu. Ma u biti nek idući BF bude dobra igra prije svega, jebeš setting. U svakom naslovu uvedu niz poboljšanja, ali zato i s druge strane uvedu toliko iritantnih gluposti da čovjek ne povjeruje. Zato iskreno strepim.

 Možda mi je lakše pisat o onome što nebi volio vidjeti u sljedećem bf a to je:

  1. pickupi
  2. lock on sranja
  3. miljardu i jedna optika za jednu pušku
  4. WW i WW2 setting

 1 i 4 mi je svejedno, ako nema spama pickupova na svakom djelu mape onda je ok.

 

2 i 3 se slažem. Lockon najgore što može biti, zapravo najgore su ona sranja gdje ni ne trebaš lockati, nego ispališ projektil samo u blizinu neprijatelja, a on se sam zalocka na njega. To je fuj-fuj. Isto i milijadru atečmenta od kojih pola njih radi istu stvar. Trebao kao u BC2, malo i jednostavno, ali efikasno.

 

Isto bi htio da imamo pilota i tankera klase za vozila, tak da ljudi ne iskaču iz njih samo tako. A i ono da možemo birati raznovrsnija vozila, odnosno tenkove. Recimo T90, Abrams, leopard itd. Ako WW2 Tiger, T34, IS ili Sherman, pa da svako vozilo donosi nešto drugačije kao u BF1.

Nebi se bunio ni da klase budu balansirane tako da je svaka specijalizirana za neki stil igre. Tak da Assault bude majstor za blizinu, ali zato support i medic rulaju na mid range, dok Recon mid-long range. Baš onaj starinski BF kamen-škare-papir balans.

 

EDIT: Classic mod sa BF4 bi isto volio vidjeti kao normal, a pokraj hard i soft core. Iako je ovo teško za očekivati.

ibme74 uto 19.12.2017 12:07
skank666 kaže...

 Možda mi je lakše pisat o onome što nebi volio vidjeti u sljedećem bf a to je:

  1. pickupi
  2. lock on sranja
  3. miljardu i jedna optika za jednu pušku
  4. WW i WW2 setting

Po čemu je ovo loše? To je zapravo odlična stvar jer imaš veliki izbor optike za svaku pušku pa svako neka koristi šta mu paše.

Jack Sparrow uto 19.12.2017 13:32
ibme74 kaže...
skank666 kaže...

 Možda mi je lakše pisat o onome što nebi volio vidjeti u sljedećem bf a to je:

  1. pickupi
  2. lock on sranja
  3. miljardu i jedna optika za jednu pušku
  4. WW i WW2 setting

Po čemu je ovo loše? To je zapravo odlična stvar jer imaš veliki izbor optike za svaku pušku pa svako neka koristi šta mu paše.

 zavisi. Imali smo po 2(ili 3?) gripa koja rade istu stvar, samo se drugačije zovu. 3 supresora, a svi su isti. 3 3.4x i 4x scopea, a obično svi koristili iste, onaj koji ima križič, a ne V ili onaj polukrug. Bezveze komplikacije za ljude, i bezveze utrošeno vrijeme od developera.

skank666 uto 19.12.2017 13:37
ibme74 kaže...

Po čemu je ovo loše? To je zapravo odlična stvar jer imaš veliki izbor optike za svaku pušku pa svako neka koristi šta mu paše.

 Ja sam ti volio, kad sam igrao BF, igrati na takav način da bi prvo išao na to da otključam sva oružja i onda dodatke za svako oružje, na taj način bi rješavao i klase. Dok ne otključam sve za npr snipera ne igram sa suportom itd. Meni je to bio gušt i volim kad imam što otključavat ali ne volim kad imam brdo tih glupih optika, pogotovo kad imaju isti crosshair a različito tijelo jer eto - nek se nađe.

 Što se tiće lockona, najbolje je bilo u BC2, ako si uspio pogodit helić sa onim pištoljem imao si i lockon ali, boga mi, nije baš bilo tako lako skinut helića kad je pilot znao što radi.

Soldier977 uto 19.12.2017 14:18
Tallahassee kaže...
.....ne kupujem vise ea igre ni mrtav. Uopce me ne zanima koja ce tema biti kad im je glavni cilj zarada i guljenje koze igracima.... A i bit ce jamacno konzolaski klon, samo jos dodatni razlog protiv.

 To boldano ti više ne postoji. Sve se sad radi za sve i sve je jednako (loše).