Soldier977 sub 27.11.2021 08:23
forumaš kaže...
Soldier977 kaže...

Je li pala cijena BF42? Koliko je sad?

 Nije, i dalje igram uz nižu preorder cijenu uz dobre performanse, bez problema.

 Ti imaš odličan komp. Moj drlog to ne može ni pokrenuti više od 20-42 FPSa. Tako da čekam da bude 12€ ili manje da bi probao. 

lange sub 27.11.2021 08:54
Soldier977 kaže...
forumaš kaže...
Soldier977 kaže...

Je li pala cijena BF42? Koliko je sad?

 Nije, i dalje igram uz nižu preorder cijenu uz dobre performanse, bez problema.

 Ti imaš odličan komp. Moj drlog to ne može ni pokrenuti više od 20-42 FPSa. Tako da čekam da bude 12€ ili manje da bi probao. 

 ma, bez problema ti igras bf.

ok ti je komp

Soldier977 sub 27.11.2021 09:02
forumaš kaže...

Mogao si probati za 0 € dok je bila beta i sve bi znao. Full verzija radi podjednako i nebu se tu vremeno dogdilo nikakvo čudo.

 To i jeste problem. Probao sam i super su bile performanse ali je igra loša radi puno loših stvari u njoj. 

 

Sinoć sam igrao ww3 i uživao ko kad sam igrao bf3. A zašto? Ww3 se ne može mjeriti sa bf serijalom jer se vidi da je radio Indie studio (zvuk loš , kretanje čudno), ali kad igraš osjećaš da igraš ratnu igru i feeling igre je super. 

 

Ja žugam ovdje i zajebajem se upravo radi velikog razočarenja u kojem su smjeru okrenuli BF.

forumaš sub 27.11.2021 09:10
Soldier977 kaže...
forumaš kaže...

Mogao si probati za 0 € dok je bila beta i sve bi znao. Full verzija radi podjednako i nebu se tu vremeno dogdilo nikakvo čudo.

 To i jeste problem. Probao sam i super su bile performanse ali je igra loša radi puno loših stvari u njoj. 

 

Sinoć sam igrao ww3 i uživao ko kad sam igrao bf3. A zašto? Ww3 se ne može mjeriti sa bf serijalom jer se vidi da je radio Indie studio (zvuk loš , kretanje čudno), ali kad igraš osjećaš da igraš ratnu igru i feeling igre je super. 

 

Ja žugam ovdje i zajebajem se upravo radi velikog razočarenja u kojem su smjeru okrenuli BF.

 New vidim problem, znači ima igara na tržištu koje te mogu zadovoljiti, BF to više nije i život ide dalje. Igraš kaj ti paše, kao i ostali valjda.

Soldier977 sub 27.11.2021 09:36
forumaš kaže...
Soldier977 kaže...
forumaš kaže...

Mogao si probati za 0 € dok je bila beta i sve bi znao. Full verzija radi podjednako i nebu se tu vremeno dogdilo nikakvo čudo.

 To i jeste problem. Probao sam i super su bile performanse ali je igra loša radi puno loših stvari u njoj. 

 

Sinoć sam igrao ww3 i uživao ko kad sam igrao bf3. A zašto? Ww3 se ne može mjeriti sa bf serijalom jer se vidi da je radio Indie studio (zvuk loš , kretanje čudno), ali kad igraš osjećaš da igraš ratnu igru i feeling igre je super. 

 

Ja žugam ovdje i zajebajem se upravo radi velikog razočarenja u kojem su smjeru okrenuli BF.

 New vidim problem, znači ima igara na tržištu koje te mogu zadovoljiti, BF to više nije i život ide dalje. Igraš kaj ti paše, kao i ostali valjda.

 Naravno.... Ima tu još milion igara koje su uspješne ali mi ne odgovaraju... Apex, Halo, Doom, COD, Arma, Squad......... Battlefield mi je odgovarao, i onda su opd njega napravili mix od nekih ovih koje sam nabrojao i koje mi ne odgovaraju. I sad opet nemam šta igrat. Jedino me spasio Sandstorm  (ali mi tu nema ekipe), kao i Tarkov ali Tarkova sam se naigrao zadnjih 4 godine.

 

Vidiš da su ipak mi oduzeli tu jednu igru na tržištu koja me mogla zadovoljiti. Iskreno, nije baš da mi smeta, nego se volim ovdje zezat sa starom ekipom, jer je jedino forum ostao gdje se možemo "družiti". I sad bi ti meni sa svojom ravnodušnošću i to oduzeo? 

forumaš sub 27.11.2021 10:10
Soldier977 kaže...
forumaš kaže...
Soldier977 kaže...
forumaš kaže...

Mogao si probati za 0 € dok je bila beta i sve bi znao. Full verzija radi podjednako i nebu se tu vremeno dogdilo nikakvo čudo.

 To i jeste problem. Probao sam i super su bile performanse ali je igra loša radi puno loših stvari u njoj. 

 

Sinoć sam igrao ww3 i uživao ko kad sam igrao bf3. A zašto? Ww3 se ne može mjeriti sa bf serijalom jer se vidi da je radio Indie studio (zvuk loš , kretanje čudno), ali kad igraš osjećaš da igraš ratnu igru i feeling igre je super. 

 

Ja žugam ovdje i zajebajem se upravo radi velikog razočarenja u kojem su smjeru okrenuli BF.

 New vidim problem, znači ima igara na tržištu koje te mogu zadovoljiti, BF to više nije i život ide dalje. Igraš kaj ti paše, kao i ostali valjda.

 Naravno.... Ima tu još milion igara koje su uspješne ali mi ne odgovaraju... Apex, Halo, Doom, COD, Arma, Squad......... Battlefield mi je odgovarao, i onda su opd njega napravili mix od nekih ovih koje sam nabrojao i koje mi ne odgovaraju. I sad opet nemam šta igrat. Jedino me spasio Sandstorm  (ali mi tu nema ekipe), kao i Tarkov ali Tarkova sam se naigrao zadnjih 4 godine.

 

Vidiš da su ipak mi oduzeli tu jednu igru na tržištu koja me mogla zadovoljiti. Iskreno, nije baš da mi smeta, nego se volim ovdje zezat sa starom ekipom, jer je jedino forum ostao gdje se možemo "družiti". I sad bi ti meni sa svojom ravnodušnošću i to oduzeo? 

 Klin se klinom izbija, tijekom mamurluka drmneš deci rakije i lakše ti je. Kupiš BF 2042 i probiješ tu životnu krizu. 

Q-Tip sub 27.11.2021 10:32

Ja sam jučer konačno prerezao. Probao još jednom jer "nAkOn PaTcHa jE bAš sUuUuPeR". Odigrao jednu mapu, stavio jedan prst na ALT, drugi na F4, pa desni klik i uninstall.

 

Vidimo se u nekoj novoj BF temi za dvije godine, pa ispočetka. 

Soldier977 sub 27.11.2021 11:10
forumaš kaže...
Soldier977 kaže...
forumaš kaže...
Soldier977 kaže...
forumaš kaže...

Mogao si probati za 0 € dok je bila beta i sve bi znao. Full verzija radi podjednako i nebu se tu vremeno dogdilo nikakvo čudo.

 To i jeste problem. Probao sam i super su bile performanse ali je igra loša radi puno loših stvari u njoj. 

 

Sinoć sam igrao ww3 i uživao ko kad sam igrao bf3. A zašto? Ww3 se ne može mjeriti sa bf serijalom jer se vidi da je radio Indie studio (zvuk loš , kretanje čudno), ali kad igraš osjećaš da igraš ratnu igru i feeling igre je super. 

 

Ja žugam ovdje i zajebajem se upravo radi velikog razočarenja u kojem su smjeru okrenuli BF.

 New vidim problem, znači ima igara na tržištu koje te mogu zadovoljiti, BF to više nije i život ide dalje. Igraš kaj ti paše, kao i ostali valjda.

 Naravno.... Ima tu još milion igara koje su uspješne ali mi ne odgovaraju... Apex, Halo, Doom, COD, Arma, Squad......... Battlefield mi je odgovarao, i onda su opd njega napravili mix od nekih ovih koje sam nabrojao i koje mi ne odgovaraju. I sad opet nemam šta igrat. Jedino me spasio Sandstorm  (ali mi tu nema ekipe), kao i Tarkov ali Tarkova sam se naigrao zadnjih 4 godine.

 

Vidiš da su ipak mi oduzeli tu jednu igru na tržištu koja me mogla zadovoljiti. Iskreno, nije baš da mi smeta, nego se volim ovdje zezat sa starom ekipom, jer je jedino forum ostao gdje se možemo "družiti". I sad bi ti meni sa svojom ravnodušnošću i to oduzeo? 

 Klin se klinom izbija, tijekom mamurluka drmneš deci rakije i lakše ti je. Kupiš BF 2042 i probiješ tu životnu krizu. 

 Naravno da ću ja to uzeti ali mi nije žurba. Neka popeglaju malo.

UltrasVinkovci sub 27.11.2021 13:16

Onaj anti materiel rifle je kao hoover, treba mu nerf teski. Nemoguce da uzima tenku po 25Hp-a jednim hitom. On je uvijek bio dobar za light armor ili helice i tak, nikada za tenka, ako mu se uzimao 2 Hp-a dosad ja sam ISUS spasitelj.

NestašniDubravko sub 27.11.2021 14:29
Soldier977 kaže...

 Ti imaš odličan komp. Moj drlog to ne može ni pokrenuti više od 20-42 FPSa. Tako da čekam da bude 12€ ili manje da bi probao. 

 Ja sam gledao na youtube dosta videa o ljudima koji imaju lošije konfiguracije, puno njih kaže da dobar gaming stolac često rješi problem. Uostalom ako imaš dobar auto možeš iz njega izvadit. Uvjek sam spreman pomoći raji.

Soldier977 sub 27.11.2021 14:34
NestašniDubravko kaže...
Soldier977 kaže...

 Ti imaš odličan komp. Moj drlog to ne može ni pokrenuti više od 20-42 FPSa. Tako da čekam da bude 12€ ili manje da bi probao. 

 Ja sam gledao na youtube dosta videa o ljudima koji imaju lošije konfiguracije, puno njih kaže da dobar gaming stolac često rješi problem. Uostalom ako imaš dobar auto možeš iz njega izvadit. Uvjek sam spreman pomoći raji.

 Hvala Dujo. Haj nek si i ti svratio .

Super64 ned 28.11.2021 09:18
zhUPer_C18 kaže...
https://mp1st.com/news/someone-has-already-created-a-battlefield-2042-battle-royale-mode-using-portal-editor

Someone Has Already Created a Battlefield 2042 Battle Royale Mode Using Portal Editor

Eto ga na. Sad ce dezurni kmecavci u krizi srednjih godina jos vise kmecat na bf2042 hahahaha

 To ti je tako kad kreteni (EA/Dice) slušaju kretene (Redd, Twit, LvLCap gejming...). Najjače je kreštanje da je BR mrtav, to sam ovdje čitao unazad godinu-dvije. Samo baciš oko na ljestvicu trenutnog stanja igrača. Ne jedna, dvije BR igre u top deset. Gdje je BF2042, izašao prije dva tjedna??? Alo gdje se skriva? Nit ga je Portal spasio, nit ga išta više može spasiti.