Jack Sparrow sub 23.10.2021 21:42
Volume kaže...
Ne virujte Kukyu ništa, za njega se zna da je ea-ov plaćenik. Novi cod je dobar

 ma preporučio sam Black ops cold war jer je bio dobar, kao i Warzone mi je dobar. Ali ovaj Vanguard baš ispljuvak.

BF5 ponekad nije imao feeling kao da igraš WW2, ali Vanguard ni malo ne djeluje kao WW2. O multiću pričamo, ne single playeru.

Volume sub 23.10.2021 23:59
Jack Sparrow kaže...
Volume kaže...
Ne virujte Kukyu ništa, za njega se zna da je ea-ov plaćenik. Novi cod je dobar

 ma preporučio sam Black ops cold war jer je bio dobar, kao i Warzone mi je dobar. Ali ovaj Vanguard baš ispljuvak.

BF5 ponekad nije imao feeling kao da igraš WW2, ali Vanguard ni malo ne djeluje kao WW2. O multiću pričamo, ne single playeru.

 Rugan se, šta se pravdaš odma

Brki1994 pon 25.10.2021 13:59

MRSKI a glavno oružje misgender gun koji omogućuje da neprijatelja učiniš rodno nesigurnim te ga tako uškopiš za bilo koje daljnje djelovanje 

 

Svake godine sam Battlefield čekao s veseljem, ali ove sam dosta ravnodušan. Portal je doduše saving grace 

 

dad0r pon 25.10.2021 18:43
Volume kaže...
Prije ikakve kupnje ja čekam reakcije igrača na Portal, ostalo me ni ne zanima

 

Imam feeling da če ograničiti tj namjerno sjebati Portal na neki način jer po komentarima, večinu zanima samo Portal.

Volume pon 25.10.2021 19:10
dad0r kaže...
Volume kaže...
Prije ikakve kupnje ja čekam reakcije igrača na Portal, ostalo me ni ne zanima

 

Imam feeling da če ograničiti tj namjerno sjebati Portal na neki način jer po komentarima, večinu zanima samo Portal.

 To im je slamka spasa po meni, sjebu li to još jedan nastavak koji ću preskočit. Ono iz bete je po meni napravljeno za new age kids i tu nema pomoći

gnomisa uto 26.10.2021 22:37

Jednom davn,o davno....bili Call of Duty i Battlefield. Svaki sa svojim prednostima. Danas imamo sranje od igara. Osim ako nisi neki balavac. Bolje se držat Squada i/ili Arme 3. Ili bar Insurgencya. Ovo je smijeh. Ali kaj ćeš kad masa m(l)adeži to voli.

Jack Sparrow uto 26.10.2021 22:51
gnomisa kaže...

Jednom davn,o davno....bili Call of Duty i Battlefield. Svaki sa svojim prednostima. Danas imamo sranje od igara. Osim ako nisi neki balavac. Bolje se držat Squada i/ili Arme 3. Ili bar Insurgencya. Ovo je smijeh. Ali kaj ćeš kad masa m(l)adeži to voli.

 Zašto bi morao biti balavac ako netko uživa u CODu ili BF-u? Pa koncept CODa je brza igra i kratke runde. Ljudi vole takvo nešto. Pa Squad i ARMA su igre koje zahtjevaju dosta pažnje i vremena. Kad dođeš umoran sa posla misliš da je svakome volja odvojiti 2 sata igre da bi bacio jednu partiju, hodao pješke 20 minuta samo kako bih krepao od nekoga koga nisi ni vidio? U tim igrama ponekad sat vremena samo voziš i gradiš baze. lol

 

Neki ljudi jednostavno vole upaliti igru. Ući u pratiju, napucavati se 20 minuta i izaći. A ne prvo imati pripreme 30minuta za to da pucaš po maloj točki na drugoj strani doline i sam neznaš jesi li ga ubio haha.

 

Insurgency i Rising Storm jesu bolji i s više akcije, ali i dalje duge partije gdje umireš od ljudi koje nikad ne skužiš di su.

 

 

 

Nema tu nekog pravila. Eto CSGO prepun klinaca, a igra je rađena kao esport.

fila2208 sri 27.10.2021 10:48

Većinom te super simulacije i arme su za strpljivu ekipu, često i slabijeg skilla koja se voli dobro ukopati i čekati da se netko pomakne na drugoj strani.

Neki od nijih su probali te fast paced igre pa su im jasno sranje kad su prespori za reakciju.

 

Kao što je kuki rekao, nekad je gušt ući, ispucat se i to je to, a ne pola sata samo razrađivat taktiku i upad za pucanje iz rova u rov.

 

Insurgecy je top igra, ali ekipa je samo ležala i čekala attackere koji se moraju kretat, i onda saspe rafal, slučajno te skine i kao to je jako zabavno.

ivanzu sri 27.10.2021 12:48
fila2208 kaže...

Većinom te super simulacije i arme su za strpljivu ekipu, često i slabijeg skilla koja se voli dobro ukopati i čekati da se netko pomakne na drugoj strani.

Neki od nijih su probali te fast paced igre pa su im jasno sranje kad su prespori za reakciju.

 

Kao što je kuki rekao, nekad je gušt ući, ispucat se i to je to, a ne pola sata samo razrađivat taktiku i upad za pucanje iz rova u rov.

 

Insurgecy je top igra, ali ekipa je samo ležala i čekala attackere koji se moraju kretat, i onda saspe rafal, slučajno te skine i kao to je jako zabavno.

   Stvarno spominješ reakcije u igri kao što je battlefield gdje treba pola spremnika da ubije čovjeka, gdje ti sve marka na mapi i glavna taktika je bunny hopanje? Battlefield jedino priznajem u hardcore modu. 

Casper127 sri 27.10.2021 13:34
ivanzu kaže...

   Stvarno spominješ reakcije u igri kao što je battlefield gdje treba pola spremnika da ubije čovjeka, gdje ti sve marka na mapi i glavna taktika je bunny hopanje? Battlefield jedino priznajem u hardcore modu. 

 Treba ti pola spremnika da ubijes nekoga? Yikes...naravno da  prizajes bf u hc modu, jer ti treba pol spremnika da ubijes nekog s dva metka. Kad god odem na taj hc mod vecina igra sa snajperima ili leze znojavi u kutu. S razlogom je bolji normal mode, jer te tjera da mijenjas poziciju a ne da stojis u kutu i cekas nekoga da protrci pored tebe.

 

Krunoo7 sri 27.10.2021 14:32
Casper127 kaže...

 Treba ti pola spremnika da ubijes nekoga? Yikes...naravno da  prizajes bf u hc modu, jer ti treba pol spremnika da ubijes nekog s dva metka. Kad god odem na taj hc mod vecina igra sa snajperima ili leze znojavi u kutu. S razlogom je bolji normal mode, jer te tjera da mijenjas poziciju a ne da stojis u kutu i cekas nekoga da protrci pored tebe.

 BF hc mod (bar na trojci i četvorci) je jedno od najvećih sranja ikad, svi igraju FLIR optiku sa snajperima/DMR-ovima, a ako ima limit, onda uzmu SCAR koji je i dalje 1 hit. S razlogom postoji gun balance u igri, koji hc odma baci u vodu.