RePlaY sri 20.10.2021 12:52
Srce Isusovo kaže...
Kendo kaže...

Da li će biti ovog na ovom izdanju BF-a? To je bila ekipa koja je peglala do duboko u noć.

 koji cringe! lol 

 

edit: je to neko postavio ko naslovnu sliku na fejsu i te fore? Best day ever!

 Ja iman iznda stola ko posljednu veceru, tebe san maka

Srce Isusovo sri 20.10.2021 13:47

 Mene ni nema, lol... Precringe mi je taj fappening bio ali ok, ako vas to veseli i ako se pičke pale na to... Bože moj. Bio sam dosta aktivan u bc2, bf3 i bf4 ali nikako mi se nije svidjela ideja tj setting tih prošlih ratova pa te nisam ni igrao. Pratim temu ali ne mislim kupit igru jer mi je pun kurac mp igara, želim story driven fps i tu i tamo neki dobar RPG i to je to. Ali kad vidim ekipu od 40+ godina kako cmizdri o igrici kako ne valja ovo ne valja ono, da su uništili serijal i da neće više EA vidit njihove love (a od kad sam ja u bf za svaki se tako govorilo) a uredno kupuju jednu te istu igru - dođe mi da se pomolim...

 

 Svi vi starci niste ni ciljana demografija ove igrice, ili igraj takva kakva je ili šuti i gledaj svoj cover foto na fejsu di sa drugih 32 drkađije se naslikavate u nekoj igrici koja, kao, ne valja... Ja, da ne jebem, bi vjerojatno igrao igru ali eto... 

Jack Sparrow sri 20.10.2021 18:23
Srce Isusovo kaže...

 Mene ni nema, lol... Precringe mi je taj fappening bio ali ok, ako vas to veseli i ako se pičke pale na to... Bože moj. Bio sam dosta aktivan u bc2, bf3 i bf4 ali nikako mi se nije svidjela ideja tj setting tih prošlih ratova pa te nisam ni igrao. Pratim temu ali ne mislim kupit igru jer mi je pun kurac mp igara, želim story driven fps i tu i tamo neki dobar RPG i to je to. Ali kad vidim ekipu od 40+ godina kako cmizdri o igrici kako ne valja ovo ne valja ono, da su uništili serijal i da neće više EA vidit njihove love (a od kad sam ja u bf za svaki se tako govorilo) a uredno kupuju jednu te istu igru - dođe mi da se pomolim...

 

 Svi vi starci niste ni ciljana demografija ove igrice, ili igraj takva kakva je ili šuti i gledaj svoj cover foto na fejsu di sa drugih 32 drkađije se naslikavate u nekoj igrici koja, kao, ne valja... Ja, da ne jebem, bi vjerojatno igrao igru ali eto... 

 a gle možeš ti i mene jebat, ali tek ako imaš KD 3+

steve90 čet 21.10.2021 14:17
Srce Isusovo kaže...

 Ja, da ne jebem, bi vjerojatno igrao igru ali eto... 

 Lako tebi, ali kad imaš mali TTC (time to cum) pa ti duže traje cappanje zastave (čak i ako smo dvojica oko zastave) onda ima vremena i za jedno i za drugo. 

Jack Sparrow čet 21.10.2021 16:05
Srce Isusovo kaže...
steve90 kaže..

 Lako tebi, ali kad imaš mali TTC (time to cum) pa ti duže traje cappanje zastave (čak i ako smo dvojica oko zastave) onda ima vremena i za jedno i za drugo. 

 ne zovu me bezveze "čarobnih 13"

 13 minuta ti se diže?

 

Nije ni čudo da nemaš vremena za igru. Mi pravi BF igrači to obavimo u minuti kad zauzimamo zastavu, a onda nakon toga šibamo ubijamo. 

dery čet 21.10.2021 16:21

 Gledam ovde  Jedno krasno testiranje bf5 kako ta igra dobro radi sa jeftikanerom od hardwera.Ništa bolji bf2042 nije grafički plus izbacili su sve što je bfV imao. To je tako kad se uhvate igre nekompetentni ljudi jer oni koji su nešto znali odoše. To je jedino logično objašnjenje zašto je igra tako zahtjevna, nemoguće da je to radi 128 igraća od kojih su pola kurčevi botovi AI ih jebo da ih jebo.

Jack Sparrow čet 21.10.2021 16:23
Kendo kaže...

Da li će biti ovog na ovom izdanju BF-a? To je bila ekipa koja je peglala do duboko u noć.

 Ja se nadam. Nije ono da je netko nekome branio da se ekipa okupi u BF1, BF5. Sami su odlučili biti van ekipe. Mi smo šibali skoro svakodnevno. Kako BF1, tako i BF5.

 

To nije upučeno tebi, znam da si ti igrao BF5. Ali drugi koji žale za okupljanjem i što nikoga nije bilo nakon četvorke, a oni samo nisu igrali.

CyberDemonVZ kaže...

Info od Toma, samo zaključite dal je istina ili ne.

Zapravo, vidjet ćemo za 40 minuta :D

 

 

 Jedan od developera je sam rekao da će na pravi release date, znači 19. biti patch sa fixevima, ali ne prije. Pametan taj Tom, on kao leaker, a u biti samo čita što devovi pišu hehe.

 

 

Jack Sparrow čet 21.10.2021 16:27
dery kaže...

 Gledam ovde  Jedno krasno testiranje bf5 kako je ta igra dobro radila sa jeftikanerom od hardwera.Ništa bolji bf2042 nije grafički plus izbacili su sve što je bfV imao. To je tako kad se uhvate igre nekompetentni ljudi jer svi koji su nešto znali odoše. To je jedino logično objašnjenje zašto je igra tako zahtjevna, nemoguće da je to radi 128 igraća od kojih su pola kurčevi botovi AI ih jebo da ih jebo.

 moguće je da je zbog 64 freaking igrača više, pa BC2 je radio duplo bolje sa samo 8 igrača manje. Zato i jesu konzole imale 24p. Kamo li 64 igrača više.

PS4 i Xbox One imati samo 64, baš zato jer zahtjeva više. Nema veze jel bodovi ili ne.

 

Računaj na to da je i mapa veća. 

 

 

Zato sam napisao da me ne raduje tolko to što igra ima 128 igrača. Nije tolko bitno jer si mogao misliti da će uništiti prformanse, a i da će mape morati biti veće.