PC igre

Assassin’s Creed Valhala

Zec04 čet 9.9.2021 09:09
Bitanga kaže...
Zec04 kaže...

meni je igra odlicna, samo nju igram vec 105h, i to se otegnulo od 2. mjeseca. bas je ogromna igrica, ali nekako mi je zanimljiva, ne dosaduje mi. sada za oruzje imam dual spear i bas je gust s tim igrat

 

Je, ja sam isto na kraju završio na tome, nitko ti ne može skoro ni prići :-)

 

da odlicno mi to, mislin na momente malo prelagano ali pokreti su mi isto odlicni. prije sam kombinirao ali ovo mi je bas odlicno, jaki su a cak mi nisu previse upgradeani

Zec04 čet 9.9.2021 09:11
Cansee kaže...
Zec04 kaže...

meni je igra odlicna, samo nju igram vec 105h, i to se otegnulo od 2. mjeseca. bas je ogromna igrica, ali nekako mi je zanimljiva, ne dosaduje mi. sada za oruzje imam dual spear i bas je gust s tim igrat

 

Ma ja se isto ne mogu požalit, igra mi je vrlo dobra. Također sam igrao sad za vikend Watch dogs Legion, bilo je besplatno, i igra mi je baš zanimljiva, na kraju sam je i kupio jer je bio dobar popust. A Division 2 sam igrao u prvom mjesecu kad sam imao koronu, sa bratom pičio ko lud, natukli smo oko 40-50 sati, baš smo se zabavili, i još bi ja igrao samo što se teško pogodimo da smo slobodni.

 

Želim reći da su te Ubisoftove igre u biti dobre, fali im nešto da budu vrhunske, ali su mi dovoljno dobre da se fino zabavim i nauživam. Oni kad bi uzeli pravog pisca za igru, koji bi napravio malo bolju priču, to bi igre diglo automatski na viši nivo. Također kad bi napravili neprijatelje malo aktivnijima po mapi, da provode akcije na svoju ruku neovisno o igraču, to bi bilo brutalno, pogotovo u tim njihovim ogromnim mapama.

 

division 2 sam isto tukao dosta dok mi se bas nije zamjerila skroz. isto period korone ali prvi val, i taman nakon operacije. bas mi je sjela. ali valhallu planiram igrat dok ne izade forbidden west

Cansee čet 9.9.2021 09:23
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
Zec04 kaže...

meni je igra odlicna, samo nju igram vec 105h, i to se otegnulo od 2. mjeseca. bas je ogromna igrica, ali nekako mi je zanimljiva, ne dosaduje mi. sada za oruzje imam dual spear i bas je gust s tim igrat

 

Ma ja se isto ne mogu požalit, igra mi je vrlo dobra. Također sam igrao sad za vikend Watch dogs Legion, bilo je besplatno, i igra mi je baš zanimljiva, na kraju sam je i kupio jer je bio dobar popust. A Division 2 sam igrao u prvom mjesecu kad sam imao koronu, sa bratom pičio ko lud, natukli smo oko 40-50 sati, baš smo se zabavili, i još bi ja igrao samo što se teško pogodimo da smo slobodni.

 

Želim reći da su te Ubisoftove igre u biti dobre, fali im nešto da budu vrhunske, ali su mi dovoljno dobre da se fino zabavim i nauživam. Oni kad bi uzeli pravog pisca za igru, koji bi napravio malo bolju priču, to bi igre diglo automatski na viši nivo. Također kad bi napravili neprijatelje malo aktivnijima po mapi, da provode akcije na svoju ruku neovisno o igraču, to bi bilo brutalno, pogotovo u tim njihovim ogromnim mapama.

 

Je, ja sam isto nakon Immortalsa i Valhalle na Legionu. Al preko Ubisoft+ pretplate.

Ima se šta za radit u Legionu iako je luckasta i repetitivna. Repetitivnost mi ne smeta, i Tetris je takav.

 

svaka igra je repetitivna, a na developeru je da to zamaskira i učini zabavnim koliko je moguće. Meni je hrpu stvari bilo zabavno raditi, i u Originsu i u Odysseyu, sad i u Valhalli, a i u ostalim igrama koje sam naveo. Jedino mi far cry 5 nikako nije sjeo. 

 

Bitanga čet 9.9.2021 10:52
Cansee kaže...

 

svaka igra je repetitivna, a na developeru je da to zamaskira i učini zabavnim koliko je moguće. Meni je hrpu stvari bilo zabavno raditi, i u Originsu i u Odysseyu, sad i u Valhalli, a i u ostalim igrama koje sam naveo. Jedino mi far cry 5 nikako nije sjeo. 

 

 

Meni je čak i Far Cry 5 bio ok, odigrao sam i New Dawn. One prije nisam igrao. 

Sviđa mi se npr u Legionsu kako su ubacili Assassin's Creed misiju i lika.

MEGATAMA ned 10.7.2022 09:09

Od zadnjeg updatea vise ne mogu pokrenut igru,rusi se svaki put nakon sto dodje do pred sam izbornik za start igre.

Uplay verzija za PC,do ovog updatea je radilo....

Prosao integrity file check,imam zadnje drivere...

Smijeh zivi...das 1000eu za GPU i ako se dobro sjecam 60eu za igru i onda jednog dana nakon update vise ne radi 🥂

MEGATAMA ned 10.7.2022 09:33
Netherwind kaže...

Da mi je kuna svaki put kad spomeneš koliko si dao za GPU, TV ili neku igru bio bih bogataš...

Da mi je euro kad svaki protjerani trol otvori novi acount,zasto jednostavno ne odustanete od otvaranja novih acountova?

Zar nemas dovoljno godina da shvatis da si nepozeljan,da si protjeran jer ne mozes normalno komunicirat i da ti nije mjesto medju ljudima?

Btw linkaj te enormne prigode gdje konstantno navodim cijene grafe,ja se sjecam par puta ali nije valjda da bi ti bio bogat od....ajmo bit siroke ruke i rec 20 kuna?...

Moj savjet ti je da se zaposlis i nece morat brojat sto imaju drugi,brojat ces svoje 🥂

Cansee ned 10.7.2022 11:43
MEGATAMA kaže...

Od zadnjeg updatea vise ne mogu pokrenut igru,rusi se svaki put nakon sto dodje do pred sam izbornik za start igre.

Uplay verzija za PC,do ovog updatea je radilo....

Prosao integrity file check,imam zadnje drivere...

Smijeh zivi...das 1000eu za GPU i ako se dobro sjecam 60eu za igru i onda jednog dana nakon update vise ne radi 🥂

 

meni to radi sa Watch Dogs 3, sve isto kako si opisao, na uplayu, nakon što sam ubacio novu matičnu i proc, sve instalirao ispočetka, i uplay i WD3 i točno se ruši kako si opisao

MEGATAMA ned 10.7.2022 11:49
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...

Od zadnjeg updatea vise ne mogu pokrenut igru,rusi se svaki put nakon sto dodje do pred sam izbornik za start igre.

Uplay verzija za PC,do ovog updatea je radilo....

Prosao integrity file check,imam zadnje drivere...

Smijeh zivi...das 1000eu za GPU i ako se dobro sjecam 60eu za igru i onda jednog dana nakon update vise ne radi 🥂

 

meni to radi sa Watch Dogs 3, sve isto kako si opisao, na uplayu, nakon što sam ubacio novu matičnu i proc, sve instalirao ispočetka, i uplay i WD3 i točno se ruši kako si opisao

Probao sve osim uninstala...sad napravio i to.

Nismo samo nas dvoje,googlao malo i hrpa ljudi je pogodjena ovakvim situacijama.

Kad ce mi se dat ostavit cu preko noci da se skine opet pa cemo vidjet....

 

Ali posto nam se ruse razlicite igre a oboje koristimo isti servis tojest uplay lako moguce da nije problem u igrama nego u samom servisu i da moj ponovni instal nece pomoc.

BeLLicus pon 11.7.2022 11:38
MEGATAMA kaže...

Nocas skinuo Valhallu opet sto je 80-90 gigabajta i ne radi niti uz reinstall...nevjerovatno,sve druge igre na uplayu rade normalno..barem ove koje ja imam instalirane trenutno.

I sta sad napravit......

 A što će ti Valhalla? Zar je nisi prešao?

MEGATAMA pon 11.7.2022 11:41
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Nocas skinuo Valhallu opet sto je 80-90 gigabajta i ne radi niti uz reinstall...nevjerovatno,sve druge igre na uplayu rade normalno..barem ove koje ja imam instalirane trenutno.

I sta sad napravit......

 A što će ti Valhalla? Zar je nisi prešao?

Stao na mozda 70% igre

Sad je igra proradila....🤣🤣🤣🤣🤣

MEGATAMA uto 13.9.2022 10:32

Imam nekih 52h u igri i posto sam ju bio stavio na stranu a sad ponovo krenuo igrat prisjetio sam se zasto sam stao....

Igra ima kompletno broken progres,zadnjih valjda 20h sam u situaciji da mi je main story quest....nadogradi bazu...pa opet...pa opet.......pronadji sve papirice u igri o skrivenima.....nadji i eliminiraj sve skrivene.....

Znaci to je moj story progres.....u biti price nema jer je sve navedeno apsolutno generalno,ne znam kako je moguce da su tako odradili glavnu pricu.

Ne da mi se vise grindat da nadogradjujem kamp jer mi je to predosadno....

Igra je najljepsi i najigriviji(upravljanje likom) AC do sad ali i najrazvodjeniji sto se tice glavne price....milijardu svega istog po glavnoj mapi i nakon 50+ sati toga stvarno je previse ponavljat.

 

Cansee uto 13.9.2022 10:58
MEGATAMA kaže...

Imam nekih 52h u igri i posto sam ju bio stavio na stranu a sad ponovo krenuo igrat prisjetio sam se zasto sam stao....

Igra ima kompletno broken progres,zadnjih valjda 20h sam u situaciji da mi je main story quest....nadogradi bazu...pa opet...pa opet.......pronadji sve papirice u igri o skrivenima.....nadji i eliminiraj sve skrivene.....

Znaci to je moj story progres.....u biti price nema jer je sve navedeno apsolutno generalno,ne znam kako je moguce da su tako odradili glavnu pricu.

Ne da mi se vise grindat da nadogradjujem kamp jer mi je to predosadno....

Igra je najljepsi i najigriviji(upravljanje likom) AC do sad ali i najrazvodjeniji sto se tice glavne price....milijardu svega istog po glavnoj mapi i nakon 50+ sati toga stvarno je previse ponavljat.

 

 

ma kod mene je vrlo slično, isto tako oko 50 sati, isti problemi kao i kod tebe. Ali ono što mene najviše nervira je osjećaj borbe. Sve je premekano, zvukovi su totalno u banani, udarac se nekad čuje, a nekad ne i to mi sve skupa jako utječe na imerziju. A baš su borbu opisivali prije izlaska igre kao brutalnu, "crunchy", da će se dobro osjećati svaki udarac, kad ono kifla. Baš su lagali oko toga. Da su taj dio napravili kako treba htio bi igrati do kraja, a ovako možda me nekad uhvati želja, ali sumnjam. Last of us je 2013. godine na ps3 imao borbu prsa o prsa koja je bila dva koplja iznad Valhalle koja je izašla 2020.

 

 

Obi Wan uto 13.9.2022 14:51
forumaš kaže...
Uzeo uplay plus besplatno pa igram zadnju ekspaziju. Na 150 sati sam i nakon pauze sa ovom igrom, opet mi je zanimljiva.

to cu i ja napravit... trebao sam je odigrat davno ali krepani ubisoft je odlucio da je nece uvrstiti u season pass... smecari... kaze nekih 35 sati, dalo bi se to odigrat u par dana, ovisno u obavezama koje imam