animosity_frenzy uto 22.8.2017 09:28

Relic radi na igri!  

 

Poprilično sam iznenađen. Nadam se da će biti dobra igra. Studio treba veliku pobjednu nakon katastrofe zvane Dawn of War 3. Pretpostavljam da ovo znači i da novi CoH neće ugledati svjetlo dana tako skoro.

 

 

esko čet 18.3.2021 19:39

Obzirom da u traileru nisu pokazali nista osim starih fotografija pretpostavit je da je ovo najava da ce za jedno 5 godina poceti razmisljati o izradi aoeiv 

 

edit: ono kad skontas da si u stvari gledao trailer iz 2017 

Brki1994 pet 19.3.2021 12:23

Taj cartoony style očito privlači danas ljude. 

Baš nedostaju neke RTS gdje imaš taj ozbiljan pristup materiji, a ne ovo...

Civ V mi je najbolji Civ u serijalu. Ozbiljan pristup, art deco/victorian style painting vizuali baš su davali onaj šti igri da je ozbiljna koliko i neozbiljna.

Civ VI nikad nisam uspio probvaiti koliko i peticu.

 

I jedan unpopular opinion: Age of Empires III je najbolji 

 

Mew sub 17.4.2021 08:18
Brki1994 kaže...

Taj cartoony style očito privlači danas ljude. 

Baš nedostaju neke RTS gdje imaš taj ozbiljan pristup materiji, a ne ovo...

Civ V mi je najbolji Civ u serijalu. Ozbiljan pristup, art deco/victorian style painting vizuali baš su davali onaj šti igri da je ozbiljna koliko i neozbiljna.

Civ VI nikad nisam uspio probvaiti koliko i peticu.

 

I jedan unpopular opinion: Age of Empires III je najbolji 

 

 Neznam koje iskreno. Forumi su puni samo kritika. Nebi me cudilo da to malo makar tone downaju.

Slazem se sa 6 sve su napravili vise cartooni ali to mi cak nije problem vec se igra neuzima ozbiljno, 6 ima najgore citate u serijalu ikada...

Santana sub 17.4.2021 08:40
Mew kaže...
Brki1994 kaže...

Taj cartoony style očito privlači danas ljude. 

Baš nedostaju neke RTS gdje imaš taj ozbiljan pristup materiji, a ne ovo...

Civ V mi je najbolji Civ u serijalu. Ozbiljan pristup, art deco/victorian style painting vizuali baš su davali onaj šti igri da je ozbiljna koliko i neozbiljna.

Civ VI nikad nisam uspio probvaiti koliko i peticu.

 

I jedan unpopular opinion: Age of Empires III je najbolji 

 

 Neznam koje iskreno. Forumi su puni samo kritika. Nebi me cudilo da to malo makar tone downaju.

Slazem se sa 6 sve su napravili vise cartooni ali to mi cak nije problem vec se igra neuzima ozbiljno, 6 ima najgore citate u serijalu ikada...

 ma pusti to nego meni ovo djeluje kao AOE 2 remake sa par dodatnih stvari

 

kao da ih je strah napravit revoluciju serijala nakon tolko godina

Wolf88 sub 17.4.2021 11:35
Santana kaže...
Mew kaže...
Brki1994 kaže...

Taj cartoony style očito privlači danas ljude. 

Baš nedostaju neke RTS gdje imaš taj ozbiljan pristup materiji, a ne ovo...

Civ V mi je najbolji Civ u serijalu. Ozbiljan pristup, art deco/victorian style painting vizuali baš su davali onaj šti igri da je ozbiljna koliko i neozbiljna.

Civ VI nikad nisam uspio probvaiti koliko i peticu.

 

I jedan unpopular opinion: Age of Empires III je najbolji 

 

 Neznam koje iskreno. Forumi su puni samo kritika. Nebi me cudilo da to malo makar tone downaju.

Slazem se sa 6 sve su napravili vise cartooni ali to mi cak nije problem vec se igra neuzima ozbiljno, 6 ima najgore citate u serijalu ikada...

 ma pusti to nego meni ovo djeluje kao AOE 2 remake sa par dodatnih stvari

 

kao da ih je strah napravit revoluciju serijala nakon tolko godina

 Gledam ove animacije u gameplay trailer i izgledaju mi jako loše. Mogli su bar uložiti truda u poboljšanje animacija.

Ja sam imao isto osječaj koda se radi o AOE 2 remake, a ne o novom nastavku.

fer-de-lance sub 17.4.2021 15:15

Inače, mislim da je ovo definitivno potez desetljeća.

Skužili su da gameri nemru nabavit grafe pa su skresali grafiku tolko da možemo igrat na ovim našima HD 3450 i GT 210 kaj su nam preostale.

Hvale vrijedan potez, samaritanski štoviše 

 

Santana sub 17.4.2021 18:21
Wolf88 kaže...
Santana kaže...
Mew kaže...
Brki1994 kaže...

Taj cartoony style očito privlači danas ljude. 

Baš nedostaju neke RTS gdje imaš taj ozbiljan pristup materiji, a ne ovo...

Civ V mi je najbolji Civ u serijalu. Ozbiljan pristup, art deco/victorian style painting vizuali baš su davali onaj šti igri da je ozbiljna koliko i neozbiljna.

Civ VI nikad nisam uspio probvaiti koliko i peticu.

 

I jedan unpopular opinion: Age of Empires III je najbolji 

 

 Neznam koje iskreno. Forumi su puni samo kritika. Nebi me cudilo da to malo makar tone downaju.

Slazem se sa 6 sve su napravili vise cartooni ali to mi cak nije problem vec se igra neuzima ozbiljno, 6 ima najgore citate u serijalu ikada...

 ma pusti to nego meni ovo djeluje kao AOE 2 remake sa par dodatnih stvari

 

kao da ih je strah napravit revoluciju serijala nakon tolko godina

 Gledam ove animacije u gameplay trailer i izgledaju mi jako loše. Mogli su bar uložiti truda u poboljšanje animacija.

Ja sam imao isto osječaj koda se radi o AOE 2 remake, a ne o novom nastavku.

 Ma igraju na sigurno, dosta ljudi jos igra AOE 2 i hoce da se oni prebace na 4. dio

Da nema te AOE 2 zajednice mislim da nebi bilo nikakve nove AOE igre

dayvee sub 18.9.2021 12:39

Beta dostupna svima za probati preko vikenda.

 

Za sada dojmovi, srednjevjekovni AOE 2 sa 3d grafikom.

Sva dobra obilježja i mehanike serijala su tu, Relic je dodao i neke svoje poput specijalnih mogućnosti određenih jedinica koje za koje treba micro management.

 

Igra izlazi za mjesec dana, dobrodošla prava RTS strategija nakon više od 10 godina suše žanra.

dayvee sub 18.9.2021 20:13
SamoPitam3 kaže...

Zali Boze para trositi na ovo... Sto netko napisao gore - aoe 2 remake... I to los.

 Čak bih se i složio podosta.

 

Sve je već viđeno, jedino sa nešto boljom grafikom.

Nema puno razlike između ovoga, i ostalih starijih nastavaka. Dosta male varijacije jedinica. multiplayer se svodi na duge bitke spamova 2-3 vrste jedinica.

Kresaux ned 19.9.2021 11:01

Grafika je tu najveći fail, uspjeli su da u isto vrijeme izgleda cartoony i isprano što stvarno nije lako. Zgrade su ogromne, a FoV previše zumiran. Ovo je paraktički AoE 3 samo u srednjem vijeku. Mekanike se čine prilagođene casual igračima, archeri ne promašuju pa nema smisla pokušavati neki micro.
I još traže 60€ za ovo.

spoonman039 ned 19.9.2021 22:56
Kresaux kaže...
Grafika je tu najveći fail, uspjeli su da u isto vrijeme izgleda cartoony i isprano što stvarno nije lako. Zgrade su ogromne, a FoV previše zumiran. Ovo je paraktički AoE 3 samo u srednjem vijeku. Mekanike se čine prilagođene casual igračima, archeri ne promašuju pa nema smisla pokušavati neki micro.
I još traže 60€ za ovo.

nisam igrao ali po ovome što sam vidio na youtubeu složio bi se. cijena svakako preskupa za svega nekoliko civilizacija, a narast će ogromno uz DLC-ove.

dodat ću još i subjektivno mišljenje kako nikad nisam volio 3D strategije zbog tog pogleda iz velike visine (visokog kuta), jednostavno preferiram izometriju. vjerojatno ću je probati kad izađe, ali ne očekujem puno.