MASVA sub 12.6.2021 05:17

izbjegavati 1.0.4.20 firmware za mi band 6 jer isti shebe narukvicu, kao moju a i nisam jedini...

mi fit više nije u mogućnosti pronaći istu

mob vidi mi band ali ne može se povezati

imao sam auth key ali kako sam napravio factory reset isti više ne vrijedi

čekam update mi fit aplikacije, možda isprave nešto ili u kantu za smeće (kupljen na goldway-u)

 

abyssis ned 13.6.2021 21:06
MASVA kaže...

izbjegavati 1.0.4.20 firmware za mi band 6 jer isti shebe narukvicu, kao moju a i nisam jedini...

mi fit više nije u mogućnosti pronaći istu

mob vidi mi band ali ne može se povezati

imao sam auth key ali kako sam napravio factory reset isti više ne vrijedi

čekam update mi fit aplikacije, možda isprave nešto ili u kantu za smeće (kupljen na goldway-u)

 

 meni tog updatea nema

abyssis ned 4.7.2021 10:19

Koja je smiljuria ovaj band. Sinoc sjednem da gledam film, band registrovao kao spavanje i to i deep o rem fazu.
Nakupio treningom trcanja 50 pai, upalio trening hodanja, lagano se setkao, senzor srca se sludio, puls 167, pai skocio za 30.

MUĆAK sri 18.8.2021 10:38

Imam Mi band 4 cca 2 god  , jel ovo znak da baterija crkava ili je do softvera naime kad ga stavim puniti neće više da se napuni do 100%  nego prestane punnjenje samo od sebe cca 95% ili malo manje i da napomenem da ga punim sa Xiaomi powerbanka koji ima mogućnost punjenja sa slabijom strujom

upravo za narukvice,BT sluške ....

MrBlc sri 18.8.2021 11:21

Punjač (točnije, ispravljač, jer se punjač nalazi u narukvici) može limitirati maksimalnu struju punjenja, ali to zapravo znači obaranje napona, na što ne reagiraju svi uređaji jednako - na ispravljaču je da isporuči napon, dok struju regulira sklop za punjenje u uređaju.

 

Jedino što powerbank može raditi s uređajima slabe struje punjenja je isključiti auto-off sklop kako zbog preniske struje ne bi prekinio punjenje misleći da ništa nije spojeno.

 

 

Pokušaj s normalnim punjačem.

mAa+_ čet 23.9.2021 14:47
FiTop kaže...

Ima netko problem s MiBand 6 i MiBandTools, neće mi sinkronizirati watch face.


 Promijenio prije par dana watch face nekad se zblesira pa neće iz prve,

 ali iz drugog pokušaja uspješno sinkronizirao novi watch face.

sveupitni čet 23.9.2021 15:51

Imam mi band 6 jedno mjesec dana, prije toga imao mi band 3 i 4. Baterija je užas. Uz isto korištenje kao i Mi 4 mi izvuče cca tjedan dana, dok sam na Mi 4 imao cca 20 dana min baterije. Nisam uspio syncati sa mi fir, nego tek sa Xiaomi wear app. Nemogu raditi custom screen. Razoranje veliko. Jest da ima veći ekran ali brate katastrofa. Sve što sam mogao sam pogasio. Mi 6 mi pokazuje da trošim skoro duplo kalorija nego Mi 4... Kupljen u HGspotu pa sumnjam da je fejk 

mAa+_ pet 24.9.2021 07:20

Kao sto je rekao kolega komentar ispod tvog

pokusaj ju rasparit pa opet pronaci.

Mozes ju cak i rebootati.

 

Sto se tice baterije ja svoju ne drzim spojenu na bluethooth

ako ne bicikliram i kao takvoj baterija mi drzi do 20tak dana.

FiTop sub 25.9.2021 09:02

Ni ovo nije pomoglo, reboot i unpair. Moguće da je novi firmware to zeznul.. Meni baterija traje cca 9, baš ću pratiti sad, uključeno mi je sve, notifikacije za WhatsApp, pozive, da se otključava mob preko BT, otkucaji, saturacija..

FiTop pet 1.10.2021 10:50

Solution for Custom Watch Face in The Latest Mifit app

Download and sync a custom watch face provided by Xiaomi in the Mifit app.

 

Visit that downloaded watch face in the phone's directory (internal storage >android >data >com.xiaomi.hm.health >files >watch_skin_local > open the downloaded watch face folder)

 

Copy the name of the downloaded watch face file ("name.bin") and then delete the old one.

 

Replace the downloaded Xiaomi .bin file with your own custom .bin file and rename it with the one you copied. (The mifit app will think it is the one from the mifit app. But you know the truth that u repaced and & renamed it 🤪)

 

Open the mifit app and again go to the watchface option and sync the same watchface you downloaded earlier. (The thumbnail will be the same old one, but when you apply it , the watch face will be the new replaced one)

 

Yay! You have done it.

 

 

Tako i ja napravio i okej je, spojite mob na komp jer je puno lakše odraditi

MUĆAK sri 20.10.2021 09:45

IP67 ili IP68  jeli moguće sat ili narukvicu prati pod mlazom vode iz špine ili kod tuširanja , svoj Mi band 4 godinama perem upravo tako i sve OK.

 

Interesira me zbog ovog sata koji ima mic. i zvučnik a piše da podržava IP68.

 

 

ZEBLAZE GTS 2 

 

https://m.banggood.com/Music-Playback-Zeblaze-GTS-2-1_69-inch-Touch-Screen-bluetooth-Calling-Heart-Rate-Blood-Pressure-Oxygen-Monitor-Health-Tracking-Customized-Watch-Faces-IP68-Waterproof-Smart-Watch-p-1856924.html?rmmds=search&act_poa=POA8678402&cur_warehouse=CN

MUĆAK sri 20.10.2021 11:15
Punti kaže...

Ja moj Mi band 6 nisam skidao cijelo ljeto (kupanje, ronjenje) :)

 

Ja nisam bio u moru sa Mi band 4 ali ga operem sa tek sapunom i pod laganim mlazom vode i nikad voda nije ušla a ne znam dali Mi band imaju IP67 ili IP68 cert.  za ovaj kojeg sam naveo piše na njihovim stranicama da ima  i da se može prati ruke ili poprskati kiša ali ruke mogu oprati a da ga uopće ne poprskam a drugo je uroniti sat pod mlaz vode i oprati ga 

a sad opet je..

isti ima  mic i zvučnik a nisam siguran za ulaz vode unutra .

Didi91 ned 6.2.2022 10:07

Pozdrav ekipa!

Samo da pitam, ne znam jel to slučaj samo sa mojim mi band 6....

Sve što izmjeri spremi samo jucerasnji i današnji dan....

Ne kuzim koja je fora u uspredivanju podataka samo sa jednim danom unazad 🤷🏼‍♀️

itomic009 sub 19.3.2022 19:39

Pozz ekipa. Imam Mi band 5 i jedan problem. Dakle kad idem recimo trčati, ukljim trčanje mod i sve ok, prati aktivnost i tako to. No, stanem recimo zavezati tenisicu i on stane automatski jer tako je podešeno ali se ne resuma kako treba kad ja nastavim trčati. Nekad nekoliko minuta uopće ne resuma a nekad čak stane s aktinosti full. Jel ima opcija da deaktivirim to pauziranje potpuno?? Nije me briga što imam tako  pol minute praznog hoda gdje ne trčim, nek activity ide.