jumi1 pon 20.4.2020 16:11

U porukama se često spominje trajanje baterije na Samsung Galaxy Watchu od čak četiri dana. 

Moj SGW, 46 mm, R-800, pri napunjenosti od 100% pokazuje da je preostalo baterije za nešto više od dva dana. Isključio sam masu aplikacija i učinio sve što je po netu preporučeno.

Sat je star oko mjesec dana. Je li to normalno ili trebam aktivirati garanciju.

Zahvalan sam na svakom savjetu ili preporuci.

Lijepi Dzoni pon 20.4.2020 16:30
jumi1 kaže...

U porukama se često spominje trajanje baterije na Samsung Galaxy Watchu od čak četiri dana. 

Moj SGW, 46 mm, R-800, pri napunjenosti od 100% pokazuje da je preostalo baterije za nešto više od dva dana. Isključio sam masu aplikacija i učinio sve što je po netu preporučeno.

Sat je star oko mjesec dana. Je li to normalno ili trebam aktivirati garanciju.

Zahvalan sam na svakom savjetu ili preporuci.

 hmmm, mislim da je to normalno (trajanje baterije 2 dana), jer oni u kontroliranim uslovima mjere (a to je vjerovatno da ne ukljucuju cesto sat kao sto ga mi ukljucujemo svakih 10-ak min), tako da sam procitao na nekim forumima da iako se zamijeni baterija nista bolje se nece dobiti, mozda nekih 5-10% poboljsanja.......

R36 pon 20.4.2020 21:18
jumi1 kaže...

U porukama se često spominje trajanje baterije na Samsung Galaxy Watchu od čak četiri dana. 

Moj SGW, 46 mm, R-800, pri napunjenosti od 100% pokazuje da je preostalo baterije za nešto više od dva dana. Isključio sam masu aplikacija i učinio sve što je po netu preporučeno.

Sat je star oko mjesec dana. Je li to normalno ili trebam aktivirati garanciju.

Zahvalan sam na svakom savjetu ili preporuci.

Suprugi kupio Galaxy Watch i baš zbog trajanje baterije od 1 dana ga prodao. 

 

Njoj nije imalo smisla punit sat svaki dan. 

 

Jedino mogu kupit Galaxy Watch kad izmisle bateriju min 10-14 dana kako na GT2. 

 

Zemljanin uto 21.4.2020 00:02
R36 kaže...
jumi1 kaže...

U porukama se često spominje trajanje baterije na Samsung Galaxy Watchu od čak četiri dana. 

Moj SGW, 46 mm, R-800, pri napunjenosti od 100% pokazuje da je preostalo baterije za nešto više od dva dana. Isključio sam masu aplikacija i učinio sve što je po netu preporučeno.

Sat je star oko mjesec dana. Je li to normalno ili trebam aktivirati garanciju.

Zahvalan sam na svakom savjetu ili preporuci.

Suprugi kupio Galaxy Watch i baš zbog trajanje baterije od 1 dana ga prodao. 

 

Njoj nije imalo smisla punit sat svaki dan. 

 

Jedino mogu kupit Galaxy Watch kad izmisle bateriju min 10-14 dana kako na GT2. 

 

 Minimalno 2 dana mora izdrzat

HCgamingCRO uto 21.4.2020 16:07
R36 kaže...
jumi1 kaže...

U porukama se često spominje trajanje baterije na Samsung Galaxy Watchu od čak četiri dana. 

Moj SGW, 46 mm, R-800, pri napunjenosti od 100% pokazuje da je preostalo baterije za nešto više od dva dana. Isključio sam masu aplikacija i učinio sve što je po netu preporučeno.

Sat je star oko mjesec dana. Je li to normalno ili trebam aktivirati garanciju.

Zahvalan sam na svakom savjetu ili preporuci.

Suprugi kupio Galaxy Watch i baš zbog trajanje baterije od 1 dana ga prodao. 

 

Njoj nije imalo smisla punit sat svaki dan. 

 

Jedino mogu kupit Galaxy Watch kad izmisle bateriju min 10-14 dana kako na GT2. 

 

 Imam isti 46 mm galaxy watch i 4 dana traje baterija ako je isljucen auto monitoring otkucaja srca. 

BTW sat je kupljen  jesen 2018 godine.

R36 uto 21.4.2020 16:31
Zemljanin kaže...
R36 kaže...
jumi1 kaže...

U porukama se često spominje trajanje baterije na Samsung Galaxy Watchu od čak četiri dana. 

Moj SGW, 46 mm, R-800, pri napunjenosti od 100% pokazuje da je preostalo baterije za nešto više od dva dana. Isključio sam masu aplikacija i učinio sve što je po netu preporučeno.

Sat je star oko mjesec dana. Je li to normalno ili trebam aktivirati garanciju.

Zahvalan sam na svakom savjetu ili preporuci.

Suprugi kupio Galaxy Watch i baš zbog trajanje baterije od 1 dana ga prodao. 

 

Njoj nije imalo smisla punit sat svaki dan. 

 

Jedino mogu kupit Galaxy Watch kad izmisle bateriju min 10-14 dana kako na GT2. 

 

 Minimalno 2 dana mora izdrzat

 Ona je imala 42mm LTE model. Dan, max 2 dana. 

Lijepi Dzoni uto 21.4.2020 18:18

Ne znam zašto je to problem stavit sat pa i svaki dan na punjač, pa i mobilni telefon punimo svaki dan, zar ne? Kod mog sata koji je skoro 4 godine star baterija traje oko 2 dana, ali mi ne bi smetalo da traje i 1 dan, kad god radim na laptopu stavim sat da se puni preko usb kabla na laptop, ne razmisljam mnogo oko toga, cak i kad mi baterija padne na 70% opet ga stavim na punjač, ovdje se svi uhvatili dužine rada sata na bateriji, meni to nije prioritet, ja sam prezadovoljan sa svojim Samsung Gear S3 Frontier, ono što meni treba to mi sat i daje......

Mrljavi sri 29.4.2020 08:45

...i tako ja svako malo navratim u galeriju izgleda satova i vrtim, biram, isprobavam... Tražim čitljivi font, digital/analog prikaz, dobre boje...I sve je nešto super ali ipak ne vidim ono sitnije, pa opet ajd' u potragu. Nekako s godinama ti trebaju duže ruke da bi vidio sitniji tekst, jel  Cvikse imam samo za čitanje tako da neke sitnije stvari ne vidim na satu.

E, pazi sad. Pronađem si jedan, meni odličan izgled sata, sa opcijama podešavanja boja, izgleda bezela, customiziranjem svoja 3 'šortkata' itd. AO prikaz mi je fantastičan ali troši malo više batt pa rekao, ajd da ga isključim. I naiđem na opciju da si 3-klikom mogu zumirati bilo koji prikaz na satu!!   Pa kak nisam vidio tu opciju prije?? Koji sam ja tulipan! 

Uključim ja to, vratim se na sat i -issss, super!! Bilo koji dio ekrana mogu povečat i naravno, sada vidim kaj piše, hehe! E sada kad imam 1k skinutih skinova :) mogu isprobavati moje must-have watch faces! 

 

Evo kako konačno "vidim" ono što ne vidim 

Lijepi Dzoni sri 29.4.2020 09:44

da, moze se zumirati kad se brzo 3x dotakne ekran, i ja sam poskidao mnogo "Face"na svoj Samsung Gear S3 Frontier, za sada mi je ovo lice sata:

 

[img]https://i.imgur.com/QyZ4Ods.jpg[/img]

 

Već mjesec dana mi je ovo lice sata, pored ova tri kruga (lijevo brojač koraka, desno stanje baterije, dole kalendar) stavio sam otvaranje opcija (gdje su ova 4 siva mala šarafčića) opcije otvaranja (gore lijevo šaraf-otvaranje uključivanja/isključivanja upozorenja za svaki sat vremena da zvoni, gore desno šaraf-alarm, dole lijevo ulazak u meni/podešavanja, dole desno telefonski imenik), bas mi se svidjelo ovo lice sata, i bas je funkcionalno

Mrljavi sri 29.4.2020 10:16
Lijepi Dzoni kaže...

da, moze se zumirati kad se brzo 3x dotakne ekran, i ja sam poskidao mnogo "Face"na svoj Samsung Gear S3 Frontier, za sada mi je ovo lice sata:

 

[img]https://i.imgur.com/QyZ4Ods.jpg[/img]

 

Već mjesec dana mi je ovo lice sata, pored ova tri kruga (lijevo brojač koraka, desno stanje baterije, dole kalendar) stavio sam otvaranje opcija (gdje su ova 4 siva mala šarafčića) opcije otvaranja (gore lijevo šaraf-otvaranje uključivanja/isključivanja upozorenja za svaki sat vremena da zvoni, gore desno šaraf-alarm, dole lijevo ulazak u meni/podešavanja, dole desno telefonski imenik), bas mi se svidjelo ovo lice sata, i bas je funkcionalno

..pa kaj je "oduvijek" postojala ta opcija ili je to došlo sa apdejtom tizena?

 

 

Da, stvarno odličan skin i opcije. Pregledno, nenatrpano, vizualno lijepo.

 

p.s.

Meni doduše ide na živce to što se u večinu skinova trpaju opcije i prikazi za korake, kalorije, trčanja, penjanja po štengama, planini, traci za trčanje, plivanje...Mislim, korisno je to nekome ali, bilo bi dobro da postoji opcija uključivanja i isključivanja nekih prikaza i opcija. Kužim ja da Samsung brije (i) sa ovim modelom da je ovo multifunkcionalni sat ali, on i likovi koji rade dodatne skinove trebali bi znati da nekoga ne interesira prikaz mjesečevih mjena, broj koraka po satu i sl. Ima puno skinova na koje sam naišao da su izvrsnog izgleda kada nebi bili pretrpani informacijama i prikazom svega i svačega. Ali ajde, ima preko 65 tis. skinova pa se stvarno uz malo truda mogu pronači cool look za u favorites ;-)

Zutimo80 ned 17.5.2020 16:25

Pozdrav,

 

Kupio Samsung Galaxy watch 46 mm BT te imam problem kada upalim vježbu Bicikliam, samo mi vrijeme prikazuje. Nema prikaza kilometara i km/h.

Pretesao sva podešavanja te je upaljeno lokacija na satu i mape na Samsung Health-u (na satu) ali opet nemam prikaza.

Dali netko ima slična iskustva i riješenja?

Hvala

 

Leeloo1981 pon 10.8.2020 14:26

Pozdrav ekipa. Imam Samsung Galaxy Watch 42mm, onaj rozi za curice ;) Ima li tko problem sa promjenom u boji kućišta i metalnog dijela narukvice? Moj je potamnio i izgleda kao jeftina bižuterija. Bio je već na reklamaciji i mijenjali su taj dio, međutim nakon nekog vremena opet isto. Jesam li jedini baksuz?

MaciStyle ned 24.1.2021 11:31

Lp, isplati li se uzimati Samsung galaxy watch , iako koristim Iphone , jednostavno su mi ovi okrugli satovi miljama lipsi od apple watcheva , koji su glavni nedostatci u usporedbi kada je koristen sa androidom

 

Hvala unaprijed.

JackFrost čet 11.2.2021 20:45

Kupio sam prije par dana Galaxy Watch. Imam problem sa bluetooth spajanjem s mobitelom, spoji mi, pa mi prekine, tj. često mi veza prekida neovisno o daljini mobitela i sata.
Inaće, mob mi je Huawei P30lite. Je li trebam neki update ili je problem u slaboj kompatibilnosti sa mobitelom zbog različitih proizvođača. 
Je li imao netko sličan problem i kako je riješio? 

Lijepi Dzoni pet 12.2.2021 10:12
JackFrost kaže...

Kupio sam prije par dana Galaxy Watch. Imam problem sa bluetooth spajanjem s mobitelom, spoji mi, pa mi prekine, tj. često mi veza prekida neovisno o daljini mobitela i sata.
Inaće, mob mi je Huawei P30lite. Je li trebam neki update ili je problem u slaboj kompatibilnosti sa mobitelom zbog različitih proizvođača. 
Je li imao netko sličan problem i kako je riješio? 

 Pokusajte sa najnovijim update softvera sata.....meni nikad nije prekidalo, tek poslije 10m udaljenosti......

Mrljavi uto 23.3.2021 21:26

Skinuo mi se update, ali na jedvite jade iz 5. pokušaja. Kako god, sve radi odlično, ima dosta novih stvari a sve radi fluidno. Nove melodije zvonjave, dojava, jačina zvonjave, neke ikone widgeta a konačno su stavili opciju da si za zvonjavu dodaš sa mobitela neku svoju melodiju. Neke su aplikacije apdejtane i malo vizualno dotjerane. Mislim da se brže konektira i synca sat i mob, barem mi je tako u jednoj od 'must have' kupljenih aplikacija (za shopping). Jedino mi se čini da mi viber i fb poruke kasne, što do sada nisu. Uglavnom, dojam je +5!

 

Edit: 

Iako sam istovario sve pohvale, mislim da update ima nekakav problem. Sve postavke (funkcije i opcije) koje sam imao prije nadogradnje ostale su iste ali sada, sat moram puniti svaku večer. Ujutro oko 9h sat skinem sa punjača i na 100% je a u 20h već na 28%! prije mi je znao i do 3 dana bez problema izdržati pa čak i četvrtog dana do ujutro.

 

Imate vi kakva iskustva sa novom nadogradnjom?

 

 

Mrljavi sri 21.4.2021 10:47

UPDATE!

 

Baterija se praznila po sistemu: Napunjena na 100% oko 6 ujutro, izdržala bi do popodne do cca 17h. Prije nadogradnje trajanje sa intenzivnim korištenjem bilo je otprilike dva dana.

Nakon spomenute nadogradnje, baterija i samo punjenje bilo je u apsolutnoj banani ali pronašao sam rješenje!

 

1. Napunite sat.

2. Na mobitelu pokrenite Samsung Wear aplikaciju sata, i napravite backup svega što vam je važno sačuvati

3. Deinstalirajte aplikaciju Wear i companion driver te restartajte mob

4. Ponovo instalirajte Samsung Wear app i companion

5. Sat vratite na tvorničke postavke

 

A) Nakon što se sat restarta, odaberite da ćete ga koristiti bez uparivanja i završite setup do kraja

B) Na mobitelu pokrenite Wear i ako na popisu uređaja za uparivanje ne vidite vaš sat, kliknite gumb za "traženje uređaja u blizini"

C) Na satu potvrdite dozvole koje traži za nastavak uparivanja i pričekajte da se ono završi

D) Prihvatite da se odvrti backup (logirajte se sa svojim samsung accountom ako zatraži), i sat će biti setapiran kao što je bio prije vračanja na tvorničke postavke

 

Baterija se nakon ovog postupka ispravno puni a čini mi se da je i potrošnja optimizirana.

Uz uobičajene radnje na satu (puruke, alarmi, pozivi, custom face...) a napunjena 100%, piše da će "izdržati" gotovo 4 dana!

(Sutra u ovo vrijeme staviti ću novi screnshot sata)

 

Hvala - molim! :) 

 

 

Mrljavi čet 22.4.2021 10:40

Potrošnja baterije pokazuje onoliko koliko je i predviđeno.

 

Rezultat:

Navečer od 23.30-05.00 isključeno je paljenje ekrana pokretom. Od 21.03., sa dnevno 5.5h mirovanja ekrana, desetak viber/fb poruka, jedan alarm i dva remindera, tri kopiranja fotki sa sata na mob i obratno. Koristim custom face koji ne pokazuje nikakvo ekstra korištenje baterije.

 

- Od 21.04.-24.04. = 3 dana + 10 sati rada

Nadam se da sve ovo bude pomoglo nekome