CyberDemonVZ sub 16.1.2021 17:27
Bee.Maja kaže...
Bok, trebam pomoć oko odabira sata :)
vježbam skoro svaki dan, ako ne, onda idem u šetnje, bicikliram, rolam... fora mi je pratiti sve to, koliko sam prošla km ili potrošila kalorija, a opet patim i na estetiku...
estetski mi se jako sviđa ovaj sat (https://www.ekupi.hr/hr/Sport/Sportski-gadgeti/Sportski-pametni-satovi/Garmin-Vivomove-3S%2C-Rosegold-okvir-sa-tamnoplavim-remenom%2C-pametni-sat/p/EK000249956), no ne znam da li bi mi bio ok po mojim željama...
ovaj mi je ok i vjerujem da je bolji, , ali nije tako lijep :D https://www.ekupi.hr/hr/Sport/Sportski-gadgeti/Sportski-pametni-satovi/Garmin-Vivoactive-4S-RoseGold%2C-bijeli-remen%2C-sportski-pametni-sat/p/EK000294710?fbclid=IwAR3jKQHWWtkFouxxWoqf6MBL6joD78MgxsXX_lGXclTcUtKDEI1kbvfG5zY
Molim neki pametni savjet da si olakšam muke

 Ja sam ženi kupio 4s.

Malo je previše toga promijenjeno da bi išao na slabiju verziju:

https://www.androidcentral.com/garmin-vivoactive-4-vs-vivoactive-3

foofajter sub 30.1.2021 16:29

Treba mi narukvica/sat koja ima gps i koju mogu uparit sa stravom ili nekom drugom popularnom aplikacijom.

Sat/narukvicu ću nosit samo za vrijeme trčanja/hodanja/bicikliranja. Ima kaj pametno, a da nije preskupo?

abyssis sub 13.2.2021 13:44
all_or_nothing kaže...

ne vidim previše vaših mišljenja o ovoj narukvici:

https://www.links.hr/hr/narukvica-fitbit-charge-4-black-hr-gps-fitbit-pay-770703116

 

recenzije su ok, ali koja nije?

 

i nisam zahtjevan, dizajn, osnovna funkcionalnost - gps tracking, alarm za pms, cijena...

 

zna li netko neku lošu osobinu ove narukvice zbog koje ju izbjeći?

 ima recenzija gdje je covjek u vise navrata trcao i pokazao kako se gps stalno gubi i to na duze vrijeme i na karti je to onda prikazano kao ravna linija. znaci jako lose

all_or_nothing sub 13.2.2021 14:13
abyssis kaže...
all_or_nothing kaže...

ne vidim previše vaših mišljenja o ovoj narukvici:

https://www.links.hr/hr/narukvica-fitbit-charge-4-black-hr-gps-fitbit-pay-770703116

 

recenzije su ok, ali koja nije?

 

i nisam zahtjevan, dizajn, osnovna funkcionalnost - gps tracking, alarm za pms, cijena...

 

zna li netko neku lošu osobinu ove narukvice zbog koje ju izbjeći?

 ima recenzija gdje je covjek u vise navrata trcao i pokazao kako se gps stalno gubi i to na duze vrijeme i na karti je to onda prikazano kao ravna linija. znaci jako lose

 e to već je problem.

thnx.

CyberDemonVZ pet 26.2.2021 18:50
Logigamer kaže...
Ima li u Hrvatskoj igdje za kupiti cellular smartwatch?

 Misliš bilo kakav smart watch koji ima mogućnosti mobitela?

Apple watch sigurno ima negdje.

A Android smartwatcheve gledam već neko vrijeme, ali mi nikad nije palo na pamet gledati dal ih ima kod nas. Sigurno daleko previsoke cijene.

Ako pronađeš nešto, javi.

 

 

CyberDemonVZ sub 27.2.2021 17:44
Logigamer kaže...
Čak ti odmah iznad bicikla eksplicitno piše Apple Watch nije podržan

 Hvala na info, uopće nisam prijetio! 

 

A što se tiče Androida, Lemfo su dosta česti u nekim rewievima.

Npr. modeli Lem 10, Lem X, Lem 14...

 

Ali kako velim, nisam uopće  tražio kod nas.

Lijepi Dzoni sub 27.2.2021 21:48
Ivan35 kaže...

sve je to ok lijepo zamišljeno, ali trajanje baterije na tim satovima je katastrofa

imao sam huawei watch 2, i bez upaljene mobilne mreže baterija je jedva izdržala cijeli dan

Zavisi kako koji smart.....recimo imam Samsung Gear S3 Frontier, baterija 2 dana ako se ne ukljucuje GPS cesto i Bluetooth, ako se to ukljuci onda 1 dan, dok na Garminu Fenix 3 traje oko 8 dana baterija ako se normalno koristi sa ukljucenim Bluetooth,sa ukljucenim BT i GPS skoro cijeli dan izdrzi oko 5 dana, star 6 godina, baterija nije mijenjana, polovnog ga kupio pocetkom ovog mjeseca, 

gnomisa ned 28.2.2021 20:10
Ivan35 kaže...

sve je to ok lijepo zamišljeno, ali trajanje baterije na tim satovima je katastrofa

imao sam huawei watch 2, i bez upaljene mobilne mreže baterija je jedva izdržala cijeli dan

Punokrvnim smartwatchevima (Ticwatch 3pro/galaxy watchevi) baterija traje od 1 do 4 dana. 4 dana mi je durala na Galaxy watchu a toliko otprilike i ticwatch pro 3 uz prosječno korištenje. Galaxy 3 je jedan i pol dan top.

Smartwatch tipa Huawei GT2, Huawei GT2 pro, Honor magic watch 2, Amazfit GTR/GTR2, Trex itd baterija traje od 10 do 20 dana kako koji. Na GT2 je meni trajala oko 2 tjedna.

Huawei watch 2 je model star 2 ili 3 godine i tome baterija traej kao i novom galaxy 3 watchu oko dan i pol.

Ivan35 pon 1.3.2021 20:16
gnomisa kaže...
Ivan35 kaže...

sve je to ok lijepo zamišljeno, ali trajanje baterije na tim satovima je katastrofa

imao sam huawei watch 2, i bez upaljene mobilne mreže baterija je jedva izdržala cijeli dan

Punokrvnim smartwatchevima (Ticwatch 3pro/galaxy watchevi) baterija traje od 1 do 4 dana. 4 dana mi je durala na Galaxy watchu a toliko otprilike i ticwatch pro 3 uz prosječno korištenje. Galaxy 3 je jedan i pol dan top.

Smartwatch tipa Huawei GT2, Huawei GT2 pro, Honor magic watch 2, Amazfit GTR/GTR2, Trex itd baterija traje od 10 do 20 dana kako koji. Na GT2 je meni trajala oko 2 tjedna.

Huawei watch 2 je model star 2 ili 3 godine i tome baterija traej kao i novom galaxy 3 watchu oko dan i pol.

 nemam naviku citirati post na koji prvi odgovaram pa možda nije dobro shvaćeno na koje satove mislim da im je trajanje baterije katastrofa:

"...A što se tiče Androida, Lemfo su dosta česti u nekim rewievima. Npr. modeli Lem 10, Lem X, Lem 14..."

 

sad imam gt2 i preporodio sam se što se tiče baterije

a ovi koje si nabrojao, ima li koji mogućnost spajanja na LTE? jer gore se tražila mogućnost spajanja na mobilnu mrežu

dennocro čet 11.3.2021 07:06

imao sam active 2 jedno 2-3mj te ga prosljedio zeni jer je ona manja verzija a ja velik pa to ne ide skupa, sta uzeti iduce, da je bat kolko tolko ok, zapeo mi suunto 7, htio bi da je na touch a ovi garmin koji to imaju mi nisu nesto, vise su zenskasti. ili ici na galaxy watch 3 pa ga puniti kao i mobitel svaki dan. biciklizam rekreativno i hodanje manje vise, i ovako za notifikacije. znaci nista ekstra stvari mi ne treba.

CyberDemonVZ čet 11.3.2021 09:37
dennocro kaže...

imao sam active 2 jedno 2-3mj te ga prosljedio zeni jer je ona manja verzija a ja velik pa to ne ide skupa, sta uzeti iduce, da je bat kolko tolko ok, zapeo mi suunto 7, htio bi da je na touch a ovi garmin koji to imaju mi nisu nesto, vise su zenskasti. ili ici na galaxy watch 3 pa ga puniti kao i mobitel svaki dan. biciklizam rekreativno i hodanje manje vise, i ovako za notifikacije. znaci nista ekstra stvari mi ne treba.

 I ja sam tražio točno nešto takvo i na kraju uzeo Garmin Vivoactive 4. Crni model sva sreća nije ženskasti, i dobro izgleda.

Razlog odabira je mislim da je trenutno jedini smartwatch (osim Applea) s kojim se može plaćati u HR.

 

Ali pazi, ne znam za tvoj prošli sat, ali ako je bio OLED, AMOLED.. ili nešto u tom stilu, onda se možda nećeš moći naviknuti na ovaj. Ja sam baš to tražio, always on i trajanje baterije mi je važnije od izgleda.

ministar čet 11.3.2021 11:45
dennocro kaže...

ma dobro placanje kolko tolko, moze i ne mora, imam mobitel koji je opet stalno samnom.

da bio je amoled, tako da sve je to relativno, naviknes se i sa vremenom na losije, a baterija bar da traje 2 dana.

na Suunto 7 ce ti baterija vjerojatno biti 2 dana, ovisno koliko ga budes koristio.. notifikacije, sms, mail, karte i puno toga za sport

mika2210 čet 11.3.2021 12:50

A da uzmeš veći Active 2? Ima veću bateriju i veći ekran, pa bi ti bolje odgovarao možda.

 

Ja ga imam par mjeseci i zadovoljan sam. Baterija traje 3-4 dana (bez da je uključen always on), notifikacije super rade, GPS je točan. Mislim, imao si ga sam pa znaš. 

Zgusrcu uto 13.4.2021 09:56

Pozdrav,

preporuka sata ili narukvice za ženu, dakle da sat nije prevelik i da je donekle ženstven :).

Iznosi:

cca 1500 kn za sat i 500-600 kn za narukvicu.

 

Najrađe bi Xiaomi mi band 6 ali ne znam kad dolazi u prodaju (treba mi za 2 tjedna najkasnije :)) a od satova sam gledao Garmin Lily.

Velika prednost je što bolje držanje baterije, nema mi žena živaca puniti to svaki drugi dan kao ja svoj samsung.

 

 

Hvala

BoTiA uto 13.4.2021 10:00
Zgusrcu kaže...

Pozdrav,

preporuka sata ili narukvice za ženu, dakle da sat nije prevelik i da je donekle ženstven :).

Iznosi:

cca 1500 kn za sat i 500-600 kn za narukvicu.

 

Najrađe bi Xiaomi mi band 6 ali ne znam kad dolazi u prodaju (treba mi za 2 tjedna najkasnije :)) a od satova sam gledao Garmin Lily.

Velika prednost je što bolje držanje baterije, nema mi žena živaca puniti to svaki drugi dan kao ja svoj samsung.

 

 

Hvala

 https://mi.hr/amazfit-gts

 

za sat

donzega čet 27.5.2021 12:19

Da ne prekopam cijeli forum, dali netko koristi Series 6 Apple Watch i dali možda koristi kojim slučajem LTE verziju? Zanima me dali se kod nas može to uzeti, ako da, kod kojih operatera radi? Tražim si neki pametni sat da mi prati zdravstveno stanje i da mogu razgovarati/slati poruke, koristiti internet odvojeno bez mobitela jer mi je tlaka ići na trčanje sa Iphone 8 plus to je kao da ciglu imaš u đepu.