vmware pon 28.3.2022 13:48

Imam gt2 sat i odkada sam prešao na Xiaomi mobitel,  sat i mob se ne uparuju automatski, nego ja moram pokrenu health aplikaciju i onda se nakon nekog vremena spoje...

Čim se odpoje, ponovno moram ovo sa aplikacijom.  Prije sam imao Samsung i Sony mobitele i nije bilo tog problema. Čim bi bili u blizini bili bi povezani.

 

Pretpostavljam da moram podesiti neke permissione za Helath aplikaciju na mobitelu?  Ili nešto...

Međutim ne na nalazim ništa pametno...

 

Ima li itko ideju?

veseli007 sub 30.4.2022 13:28

Pozdrav! 

Moze pomoc!? Brat koristi Huawei 3Pro sa Samsung S20U i nikako mu ne prenosi pozive. Dok poruke, email, Fb, itd, sve radi. Sve smo pokusali update, reset, nista. Pozivi ne stizu. Dali ima koja caka za Samsung. Hvala! 

Zaporožac čet 29.9.2022 16:15

Deca !

Kupio bih Watch GT 2 ili 3..

 

Znam da sat ima opciju mjerenja otkucaja srca, no zanima me; može li se podesiti da se vide samo otkucaji srca u realnom vremenu, i to onako, da se malo bolje vidi na ekranu sata ?

 

Da razjasnim; npr. sad gledam 15 minuta u sat, ekran je stalno uključen, i pokazuje otkucaje  u realnom vremenu kako povećavam napor.

 

Sad imam MI Band 5 i na toj narukvici moraš stalno mrdati ruku da bi ekran uključio, ne mogu ostaviti samo da vidim otkucaje, da je ekran stalno uključen.

Kad hodam na traci, uključim MI FIT apk. na Samsung mobitelu i onda mogu u realnom vremenu gledati otkucaje, ali na mobitelu, u aplikaciji.

Opet, sve je to tako sitno, teško za pratiti.

gnomisa pet 30.9.2022 17:50
Smille kaže...

Postoji caka, a zove se samsung watch sa samy mobitelom onda sve radi bez problema ili Huawei mob ili Honor sa istim huawei satom. Barem po iskustvima ljudi.

 Caka je i da Galaxy watch ima sranje od baterije pa samo izvoli.

struja1911 sub 19.11.2022 12:11

Update: probah sa samsungom s10e. Uspio sam instalirati aplikaciju i upariti sat (iako mi je pri intalaciji izbacilo neku poruku na ćirilici da nešto prihvatim, pojma nemam šta) al kad probam prebaciti watchface kaže "nepodržan format" iako je hwt format teme za sat. Doduše, nisam skidao teme s tvog linka jer nemam Telegram nego s jedne web stranice gdje sam i prije skidao watchfaceove (također je u pitanju bila neka beta verzija Health aplikacije). Ma, nebitno.....

thebatman ned 20.11.2022 10:46
struja1911 kaže...
Update: probah sa samsungom s10e. Uspio sam instalirati aplikaciju i upariti sat (iako mi je pri intalaciji izbacilo neku poruku na ćirilici da nešto prihvatim, pojma nemam šta) al kad probam prebaciti watchface kaže "nepodržan format" iako je hwt format teme za sat. Doduše, nisam skidao teme s tvog linka jer nemam Telegram nego s jedne web stranice gdje sam i prije skidao watchfaceove (također je u pitanju bila neka beta verzija Health aplikacije). Ma, nebitno.....

 skini s telegrama tamo, pise ti u nazivu sata jeli gt2 ili 3

gnomisa sub 3.12.2022 17:00
struja1911 kaže...
Update: probah sa samsungom s10e. Uspio sam instalirati aplikaciju i upariti sat (iako mi je pri intalaciji izbacilo neku poruku na ćirilici da nešto prihvatim, pojma nemam šta) al kad probam prebaciti watchface kaže "nepodržan format" iako je hwt format teme za sat. Doduše, nisam skidao teme s tvog linka jer nemam Telegram nego s jedne web stranice gdje sam i prije skidao watchfaceove (također je u pitanju bila neka beta verzija Health aplikacije). Ma, nebitno.....

 Poruka nije važna, to je kao jel želiš backup, niš bitno. A .hwt face možeš prebaciti na sat samo iz foldera koji nije download. Dakle napravi si neki folder tipe "watchfaces" i tamo kopiraj .hwt fajlove i onda od tamo upload u samom Health appu (modanom, jasno). S tim da sada postoje faceovi odn. .hwt fajlovi koji su samo za GT3/pro/HW3 a nisu za GT2/pro. Obično ti na telegramu napišu za koji je sat face ili čak imaš u imenu fajla. NAdam se da sam pojasnio.

davor333 uto 25.4.2023 15:30

Pozdrav ekipa, koristim kratko vrijeme GT3 pro, i samo sam jednom uspio izmjeriti krvni tlak, i to negdje na početku kad sam ga počeo koristiti. Sada pokušavam ponovno ali nigdje ne nalazim tu opciju. EKG napravi normalno. Pa molim vašu pomoć.

Frk sri 26.4.2023 10:40
davor333 kaže...
Pozdrav ekipa, koristim kratko vrijeme GT3 pro, i samo sam jednom uspio izmjeriti krvni tlak, i to negdje na početku kad sam ga počeo koristiti. Sada pokušavam ponovno ali nigdje ne nalazim tu opciju. EKG napravi normalno. Pa molim vašu pomoć.

 

Koliko ja znam Gt3 ( pro ) ne može mjeriti krvni tlak (sat nema takvu opciju), može mjeriti SpO2 (Oxygen saturation in blood), al to dvoje nije isto.

Frk čet 27.4.2023 14:02
davor333 kaže...
Nije ni meni jasno, ali u aplikaciji na mobu imam izmjereno prvi dan. Poslije nisam vise uspio, vidi sliku

 

Dobio si to tako što si u healthu pod edit dodao krvni tlak (vidi slike), ali ti i dalje sat to ne mjeri pošto nema tu mogućnost.A ovo (to pod edit što si izabrao) ti je da si ti sam mjeriš  krvni tlak (ako imaš aparat) pa si  ručno upisuješ u health i tako pratiš.

Ja sam na svojem sve prekopao i nisam ništa takvog našao, po netu jedino Huawei Watch D ima tu opciju. Nek me netko slobodno ispravi ako sam neš zaj.....

gyges uto 11.7.2023 08:58

Mislim da mi umire baterija na Huawei GT2 PRO. Nakon kupanja u moru s 40% se ugasio. Kada ga napunim na 100% ujutro padne na 67%. Inače ga 2 godine svakodnevno koristim. I altimetar počeo zezati, stalno ga moram kalibrirati. Otvorio sam sat da vidim koji model baterije i jer sam mislio da je voda možda ušla, ali čini se sve OK.

Jel netko mijenjao bateriju?

Uspio sam naći samo jedan video i čini se dosta komplicirano. 

https://www.youtube.com/watch?v=4YX3bHwR75s

Na običnom GT2 je zamijeniti "piece of cake" 

gnomisa uto 11.7.2023 12:18

Pametni satovi idu pod vodu ali ne slanu. Slana voda ih uništi baš kao i mobitele. Sol je razorna. Koliko god proizvođači brujili da može. Sa satom samo u bazene, nikakvo more. To si trebao znati. Tako da je prije baterija (a vjerojatno i još nešto) nastradalo u moru neg da je kapacitet otišao. Ako se već ide u more s njim obavezno ga treba dobro isprati slatkom vodom poslije.

gyges uto 11.7.2023 13:34
gnomisa kaže...

Pametni satovi idu pod vodu ali ne slanu. Slana voda ih uništi baš kao i mobitele. Sol je razorna. Koliko god proizvođači brujili da može. Sa satom samo u bazene, nikakvo more. To si trebao znati. Tako da je prije baterija (a vjerojatno i još nešto) nastradalo u moru neg da je kapacitet otišao. Ako se već ide u more s njim obavezno ga treba dobro isprati slatkom vodom poslije.

 Isperem slatkom i napravim "drain".

Kupam se u moru 2 godine s njim. 

 

Dr. Vicko uto 11.7.2023 22:57

Ja jos koristim prvu generaciju GT sata, meni za vrijeme, notifikacije i stopericu odlican.

 

Mislim da je kod mene 4 godine i otkako ga imam kupao sam se sa njim u moru i nikada nikakvih problema. 

Baterija je idalje odlicna ako uzmemo u obzir koliko ga koristim 

Lijepi Dzoni sri 12.7.2023 11:54
gyges kaže...

Rastavio, napravio tvornički reset, baterija radi kao prije.

Jedino barometar i visinomjer ne rade. Ne znam kako oni dobivaju podatke, preko senzora ili GPS

 Mislim da na sličnom principu rade senzori za barometar i visinomjer....ja sam imao problema na svom Garmin Fenix 5x (upravo ovi senzori), kupio sam na e-bay donje kućište za ovaj sat, i sam zamijenio donje kućište. Probao sam ga poslije i pod vodu, dihtunzi dobro obavljaju posao, sve radi kako i treba da radi, sada tačno mjeri visinu i barometar. Na ovom mom satu mogu podesiti da se i preko gps-a kalibriše visina, ali ja to uvijek ručno kalibrišem.

gnomisa čet 13.7.2023 12:55
gyges kaže...
gnomisa kaže...

Pametni satovi idu pod vodu ali ne slanu. Slana voda ih uništi baš kao i mobitele. Sol je razorna. Koliko god proizvođači brujili da može. Sa satom samo u bazene, nikakvo more. To si trebao znati. Tako da je prije baterija (a vjerojatno i još nešto) nastradalo u moru neg da je kapacitet otišao. Ako se već ide u more s njim obavezno ga treba dobro isprati slatkom vodom poslije.

 Isperem slatkom i napravim "drain".

Kupam se u moru 2 godine s njim. 

 

 Super je onda i izdržao, kaj bi ti. Da ga nisi močio u slanu vodu imao bi ga 7g. Ako to ima smisla.