Ostalo

Život i ljubavni savjet

footballer uto 26.1.2021 09:46
Envy kaže...

Inače dobro je kada se obratio (to je pravi i prvi potez) ali bilo bi još bolje da ode i da popriča sa psihologom nekim

 Bilo bi najbolje da skuži nakon toliko godina da ženska za kojom plazi nema interesa za njim, al' ajde, kad već ima novaca, valjda si može priuštiti potrošiti 200-300 eura da mu netko s diplomom to stručnije kaže dok leži na kauču u njegovom/njenom uredu.  

Envy uto 26.1.2021 10:05
footballer kaže...
Envy kaže...

Inače dobro je kada se obratio (to je pravi i prvi potez) ali bilo bi još bolje da ode i da popriča sa psihologom nekim

 Bilo bi najbolje da skuži nakon toliko godina da ženska za kojom plazi nema interesa za njim, al' ajde, kad već ima novaca, valjda si može priuštiti potrošiti 200-300 eura da mu netko s diplomom to stručnije kaže dok leži na kauču u njegovom/njenom uredu.  

Ne mora značiti da nema interesa za njim. On otišao svojim putem ja svojim. Ja sam imao susjedu sa kojom sam isto tako bio dobar i uvije je bilo neke hemije među nama. Ona je i dalje solo ali ja single... a pristala bi na svašta da joj dam malo povoda. 

Uređivano: A bilo bi lijepo da se javi lik da vidimo šta se dešava trenutno, ili je možda preokupiran poslom)

NoDe31 uto 26.1.2021 11:36
Envy kaže...

Ne mora značiti da nema interesa za njim. On otišao svojim putem ja svojim. Ja sam imao susjedu sa kojom sam isto tako bio dobar i uvije je bilo neke hemije među nama. Ona je i dalje solo ali ja single... a pristala bi na svašta da joj dam malo povoda. 

Uređivano: A bilo bi lijepo da se javi lik da vidimo šta se dešava trenutno, ili je možda preokupiran poslom)

 Ili je možda cura sa kojom je u vezi vidjela post na forumu 

maliLovrek uto 26.1.2021 21:38

Tu sam, sve sam pročitao.

Imate jako razno razna mišljenja, neki govore da sam propao dok neki pljuju po ženskom spolu tkd. mišljenja su razna i to volim

 

Ići psihologu ili ne ići, prekinuti ili ne prekinuti, probati ili ne probati...

 

Da li ste mi jako puno opcija ali eto vidim da par Vas se slaže s tim da tjeram sadašnju vezu ''koliko ide, ide'' a s ovom malićkom probam eventualno kasnije da napokon nakon toliko godina mogu mirno zaspati i da mi se ne mota po glavi.

 

Ovako da saznam da me malićka neće a ovu moju sam otkantao, onda nemam više izbora.

 

Za ovu trenutnu znam da nije ''golddigger'' s obzirom na to da je bila sa mnom kad sam vozio bicikl tkd eto

 

S kolegom ''Envy'' ću se čuti naknadno na Discordu, pošto je imao sličnu situaciju i javio mi se u poruke

Čovjek je tu od 2008. pa eto miran sam da nije neki ''troll''

 

Cansee sri 27.1.2021 11:47

nema tu sigurno, već sam napisao da svaka opcija ima rizik a lako je moguće da ćeš završiti i sa nekom trećom. Takav je život, zato se ne treba bojati odlučiti, šta god odlučiš može biti ili dobro ili loše, nemaš sigurnost nikad. Al čovječe imaš 23 godine, pa mlad si, nemoj uopće previše razbijati glavu s time, bit će žena koliko ti srce hoće

stiffler13 sri 27.1.2021 14:15

Evo mogu ovdje pisati iz iskustva jer sam bio gotovo u identičnoj situaciji, kada se to događalo imao sam 25 godina, 7 godina u nekoj povuci - potegni vezi. A s druge strane najdivnije žensko stvorenje koju znam još iz srednje, uvijek smo gajili neke simpatije, još smo išli na isti faks ali nekako se nismo povezali osim na prijateljski načn. Došla raditi u moj grad i dogodila se privlačnost, pa čak i svemirska ljubav. Prekinuo sam vezu s onom dugogodišnjom da ne sjedim na dvije stolice, upustili se u vezu, uselili u zajednički stan, lebdim od sreće: a kad ono ispade katastrofa - baš sam ju idealizirao kao neku klinku iz drugog srednje, a ona ispade lijena, neuredna, lažljiva, droljasta.... Na kraju ispade da si je našla ljubavnika 3 mjeseca nakon što smo se uselili, srećom sam skužio šta se događa pa sam gledao kako da zbrišem što sam i napravio.  Odmah sam ju prekrižio, dok se ona natezala s tim likom, valjda je mene htjela za rezervu,  redovito se javljala, htjela na kave, kino. Dok joj nisam rekao da mi se uopće nikad ne javi. Nakon par mjeseci ostala trudna snjim, koji ju je napucao, pa se udala za trećeg, četvrtog... A ja ostade posve sam: osjećao sam se ko govno. Ali reko raditi ću na sebi, uživati u životu, teretana, izlasci, proputovao pola Europe i tada stvarno upoznam najdivnije stvorenje koje hoda zemljom: svoju suprugu. Naravno tada nisam znao da će mi biti supruga, ali prije bi se bojao i prići tako nekoj koja je 3 lige iznad mene. Ima najveće srce koje sam vidio, vrijedna, pametna, iskrena a izgleda kao Emily Rajtakowski, da sam nju prvo upoznao ne bi nikad ni pogledao drugu ženu. Jedino da nisam imao iskustvo sa ovim spodobama od prije, ne bi imao iskustva kako da ju osvojim... Tako da što god izabereš, sretno ti bilo...

Filox sri 27.1.2021 14:43

Novac ti je najmanje bitan u cijeloj ovoj priči, toga moraš bit svjestan. Dobro ga je imat za stabilnost u životu, ali neće ti to imat nikakvog utjecaja na ljubav, ako se radi o ljubavi, a ne o sponzoriranju. Molim razlučiti te dvije stvari.

 

Cura s kojom si sad ti je OK, kužim to, ali nije to to, pa prema tome NEMOJ je zaprosit. Znao bi da je to to i da je to cura za zaprosit. Na njenu žalost, iz tvog opisa, to nije to i bojim se da ćete se zeznit ako krenete u brak.

 

Tvoja stara ljubav... Zeznuta situacija. Po svemu do sada što sam prošao i što znam, ti si joj prijatelj iz djetinjstva i prije će te doživit kao brata, nego kao ljubavnika. A to je sranje, friendzone, ajme. Ako prekineš sa svojom sadašnjom, razmisli o nekakvom nalasku s tom svojom starom ljubavi. Možeš napravit sranje ako ona i dalje ima momka, a ti stupaš u kontakt s njom, bilo bi bolje i pametnije čekat prekid. S druge strane, ja sam tako čekao i kua sam dočekao, prođe voz dok ti čekaš, a ona izleti iz jedne i uleti u drugu još bolju vezu dok ti trepneš.

 

Ako se odlučiš na priču sa starom ljubavi, to moraš izgurat do kraja. Iskrena priča, priznat joj osjećaje, pa ćeš vidit što kaže. U svakom slučaju, tebi će bit lakše, čak i ako dobiješ friendzone odbijenicu. Isplačeš se, ispucaš te osječaje sam sa sobom i idemo dalje. Nakon toga ćeš lakše krenut dalje, ovako sam sebe kočiš u daljnjem razvoju i nastavku života (ljubavno-emotivnog), jer nikad nisi saznao DA ili NE. Jednom kad čuješ NE, lakše čovjek preboli i krene naprijed, vjeruj mi, imao sličnih gluposti nekad davno. A u slučaju da bude DA, onda svaka čast, čestitam i uživaj sa svojom ljubavi iz djetinjstva.

 

Iskreno, ne bi ti htio bit u koži. Sretno, oprezno i polako. Pazi da ne povrijediš ljude oko sebi, iako je to bar u nekoj mjeri neizbježno.

 

I zapamti, ništa pare ne igraju ulogu sada i za ovu priču. Mani se para, ne misli o tome tko ima koliko i ne spominji to. Ne hvali se s parama, ne treba pričat o tome. Imaš koliko imaš i sretan si. To je to.

 

Sretno čovječe.

 

Filox sri 27.1.2021 14:45
stiffler13 kaže...

Evo mogu ovdje pisati iz iskustva jer sam bio gotovo u identičnoj situaciji, kada se to događalo imao sam 25 godina, 7 godina u nekoj povuci - potegni vezi. A s druge strane najdivnije žensko stvorenje koju znam još iz srednje, uvijek smo gajili neke simpatije, još smo išli na isti faks ali nekako se nismo povezali osim na prijateljski načn. Došla raditi u moj grad i dogodila se privlačnost, pa čak i svemirska ljubav. Prekinuo sam vezu s onom dugogodišnjom da ne sjedim na dvije stolice, upustili se u vezu, uselili u zajednički stan, lebdim od sreće: a kad ono ispade katastrofa - baš sam ju idealizirao kao neku klinku iz drugog srednje, a ona ispade lijena, neuredna, lažljiva, droljasta.... Na kraju ispade da si je našla ljubavnika 3 mjeseca nakon što smo se uselili, srećom sam skužio šta se događa pa sam gledao kako da zbrišem što sam i napravio.  Odmah sam ju prekrižio, dok se ona natezala s tim likom, valjda je mene htjela za rezervu,  redovito se javljala, htjela na kave, kino. Dok joj nisam rekao da mi se uopće nikad ne javi. Nakon par mjeseci ostala trudna snjim, koji ju je napucao, pa se udala za trećeg, četvrtog... A ja ostade posve sam: osjećao sam se ko govno. Ali reko raditi ću na sebi, uživati u životu, teretana, izlasci, proputovao pola Europe i tada stvarno upoznam najdivnije stvorenje koje hoda zemljom: svoju suprugu. Naravno tada nisam znao da će mi biti supruga, ali prije bi se bojao i prići tako nekoj koja je 3 lige iznad mene. Ima najveće srce koje sam vidio, vrijedna, pametna, iskrena a izgleda kao Emily Rajtakowski, da sam nju prvo upoznao ne bi nikad ni pogledao drugu ženu. Jedino da nisam imao iskustvo sa ovim spodobama od prije, ne bi imao iskustva kako da ju osvojim... Tako da što god izabereš, sretno ti bilo...

 Odlična priča. Poanta je da treba provjerit, raskrsit s prošloću i tek kad čovjek pronađe sebe, može pronaći i svoju bolju polovicu.

 

Filox sri 27.1.2021 14:49
maliLovrek kaže...

Tu sam, sve sam pročitao.

Imate jako razno razna mišljenja, neki govore da sam propao dok neki pljuju po ženskom spolu tkd. mišljenja su razna i to volim

 

Ići psihologu ili ne ići, prekinuti ili ne prekinuti, probati ili ne probati...

 

Da li ste mi jako puno opcija ali eto vidim da par Vas se slaže s tim da tjeram sadašnju vezu ''koliko ide, ide'' a s ovom malićkom probam eventualno kasnije da napokon nakon toliko godina mogu mirno zaspati i da mi se ne mota po glavi.

 

Ovako da saznam da me malićka neće a ovu moju sam otkantao, onda nemam više izbora.

 

Za ovu trenutnu znam da nije ''golddigger'' s obzirom na to da je bila sa mnom kad sam vozio bicikl tkd eto

 

S kolegom ''Envy'' ću se čuti naknadno na Discordu, pošto je imao sličnu situaciju i javio mi se u poruke

Čovjek je tu od 2008. pa eto miran sam da nije neki ''troll''

 

 

Nemoj nikad nikoga držat za rezervu. Iskrenost. Ako nije to to, nemoj je vuć za nos. Radije malo bit i sam, pa sazrit u glavi i emocionalno, pa tek onda neke nove veze počinjat. Sam ćeš sebe najviše ispizdit s tim "držat ću ovu, probat ću s onom, pa ako ne ide vratit ću se ovoj, ako ide, onda ću otkantat onu..." Sebi i njima ćeš napravit tako probleme. 

 

Možda je najbolje da malo budeš sam, da se smisliš u glavi. Nije svako zlo za zlo, kako se kaže. 

Cansee sri 27.1.2021 14:50

E drago mi je da si podijelio to iskustvo, to je životna realnost, zaljubiš se u neku savršenu curu u prvom srednje a godinama poslije ona živi užas a ti je i dalje gledaš kao da je predivna.

A da ne pričam kako ljudi često imaju iskrivljenu sliku o svojim partnericama, misle da su u sretnoj vezi a ove ih zlostavljaju. Pa moj prijatelj ne zna prdnit bez svoje žene, nas dvojica kupujemo alkohol da se izbijemo sa još nekoliko prijatelja, dakle muško druženje, i ja stavljam cugu u kolica a ovaj glupan zove ženu da je pita koliko će NAMA trebat cuge i koju cugu da uzmemo. Čovjek ju doslovno pitao jel da pije pivo ili vino.

Milki ned 17.10.2021 22:52

Htio bi vamo napisat svoje iskustvo s nesretno završenom vezom. Ne znam ni sam muči li me to, jesam li ju prebolio ili je to jednostavno taj loš trag ostavljen na meni što mi stvara tjeskobu.

Bili smo 3 godine u vezi. Sve divno krasno prvih god ipo. Nebitan taj dio sad... Onda je ona odnikud počela tražit "probleme" i navodila sve ono što nam je do tad bilo "normalno". Npr kaže prerijetko se viđamo u zadnje vrijeme (viđali smo se kao i inače) ,a nije bila spremna ić češće van.

Da skratim priču, tražila je probleme gdje ih nema i bila je ful uvjerena da je to problem i kidala se oko toga a ja nisam mogao iskočit iz svoje kože i činit ono nemoguće što je ona zahtjevala tj da joj budem na raspolaganju 24/7 , da ne idem više radit ni na faks , da ostavim sve prijatelje i obitelj, a ona je sve to "smjela" (sto je i normalno...).

Nakon što smo se vukli god ipo dana, pokušavali skrpat taj odnos, ja njoj ukazat da nije upravu, nije uspjelo i ona me ostavila jer "sam se ja ponašao nedovoljno dobro prema njoj" , "tražio sam cure s prijateljima na kavi" i što još ne.

Bila mi je jedina cura koju sam tih 3 god imao u glavi i da je imala "ono nešto" za mene no stvarno je postala nemoguća i taj konačni (treći) prekid sam ju pustio da ode. Nisam joj se više javljao. Pustio sam ju da radi po svom.

Na kraju sad, 8 mjeseci nakon tog, iskopala je mreže di smo još uvijek povezani i tamo objavi koju sliku , saznao sam da se preko svih mojih bližnjih s kojima je ostala "dobra" potajno raspituje za mene , jel imam koga itd.

Da budem jasan. Ne želim stupit s njom u bilo kakav odnos više nikad. Barem ne dok se neke stvari što se tiče nje ne promijene za 180°. Ona mi je nanjela tešku bol i jako teško da ću joj to ikad oprostit pa makar ju nikad više ne vidio. U meni je izazvala to da sumnjam u sve pa i ono što vidim. Kad mi netko kaže laku noć, moram provjerit jel vani stvarno noć.

Što se tiče mene, pronašao sam posao za stalno. Završio faks. Krenuo u teretanu i napredovao dosta (kad smo se upoznali sam radi nje prestao ići jer je govorila kak tamo idem gledat ženske iako su sve muski bili).

Spustio sam se na jako nizak nivo s tim što sam njoj dopušto da mi tako uskraćuje neke normalne stvari i na kraju je napravila sve što je rekla da nikad neće, a sada me želi nazad. Što je pisac htio reći... Ne zna ni sam. Samo mi je to na pameti i ne mogu si objasnit dosta stvari oko toga i totalno krenut dalje.

Milki pon 18.10.2021 21:39

Taman maloprije idem kući tek mi ona doleti svojim autom na gepek...nabijala se a nije htjela zaobic. Jako lose vozi , nikad nije preko 70 isla. Ja namjerno stiso malo gas na obilaznici da je se otarasim a ona zapelaaa. Sve vise mi se cini da se htjela zabit i kao "e pa ne mogu te nikako zaustavit da te pitam za kavu" psiho haha