Ostalo

Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

rambox pet 18.3.2022 17:02
fromcelltohell kaže...

Nema više, nema više...naše birtijeeeeee. Jbg, umrla 

 Ima itekak, ti si svoje vlasništo Birtije zakockal pa prodal drugom vlasniku.

fromcelltohell pet 18.3.2022 17:26
rambox kaže...
fromcelltohell kaže...

Nema više, nema više...naše birtijeeeeee. Jbg, umrla 

 Ima itekak, ti si svoje vlasništo Birtije zakockal pa prodal drugom vlasniku.

 Nisam ja ništa prodao. Miro me je izreketario i preuzeo birtiju, a onda je sve krenulo nizbrdo 

rambox čet 21.7.2022 21:19
Tincha kaže...

A ja budem u šoku 2 dana kad mi "hladno" more dotakne yaya kad ulazim...

 Slab si muškarac,ipak je ženska iz Ukrajine a tam su zime vrlo ljute.To su geni ili kao od stijene odvaljena, a ne kao kod nas kad je ekipi u čarapama zima za noge na 10 stupnjeva.

rambox sub 3.9.2022 18:02
Softwer kaže...

Pozdrav svima, jesmo li za kavicu? Izgleda da je ova tema odavno mrtva.

 Ponudi nekaj za jest, pa buš videl kak se ljudovi i ljudovice brzo nakupe u Bircetini.

Tionio sri 11.1.2023 16:59

Pozdrav BUGovci...tema je zaista postala jako mrtva..svakako svima želim sve najbolje u 2023. jer vidim da to još nitko nije zaželio..a javljam se ovdje ako ima kakva dobra duša da bi udjelila kartu za Bug Future Show ili zna način kako doći do iste? Meni je velika želja otići a nikad nisam imao prilike...

4ucker sri 22.2.2023 19:31
Softwer kaže...

Veliki pozdrav svim forumasima dobre volje. Ima li vas zivih? Je li tko za hladan gemistek sa mnom?

 Nastavili su ljudi sa zivotom, i forum vise nije mjesto na kom se visi i provodi veci dio vremena. Vecina clanova koje poznajem cak i nisu tu, negdje su, i zive svoj zivot, imaju poslove, djecu.

 

Mene je tokom godina i godina znalo uhvatiti neko razmisljanje o tome koliko sam toga na ovom forumu naucio i kakve sam sve internet entitete upoznao, pitam se gdje li su sada.

 

U svakom slucaju, pozdrav i tebi. :)

4ucker pet 24.2.2023 15:43
Softwer kaže...

Nisam uvijek na alkoholu, pozeli covjek nekad cuti lijepu rijec i malo se razgovorit 

 Evo ja nemam nista striktno ni lijepo ni ruzno za reci, sjedim na recepciji jednog hotela u Austriji i predstavljam ga gostima ko da je hotel Casablanca sa sedam zvjezdica i treniram svoje zivce. Naucio sam da su ljudi u najvisem stupnju komfora (koji doduse placaju) jesu najvece gnjide.

Dud pet 24.2.2023 17:09
4ucker kaže...
Softwer kaže...

Nisam uvijek na alkoholu, pozeli covjek nekad cuti lijepu rijec i malo se razgovorit 

 Evo ja nemam nista striktno ni lijepo ni ruzno za reci, sjedim na recepciji jednog hotela u Austriji i predstavljam ga gostima ko da je hotel Casablanca sa sedam zvjezdica i treniram svoje zivce. Naucio sam da su ljudi u najvisem stupnju komfora (koji doduse placaju) jesu najvece gnjide.

 Tko zna jel moraš fakat biti gnjida da dođeš do tog stupnja da si možeš priuštiti najveći komfor. Hoću reči jesu li svi takvi bogatuni zapravo gnjide?
Btw pije se kava i mileralna 

 

MEGATAMA pet 24.2.2023 17:12

Ne moras imat ili ne imat novac da bi bio gnjida,siromasna gnjida koja dodje do novca postane bogata gnjida.

 

Napokon gotov sa skolom za ovaj tjedan,5x tjedno po 5 skolskih sati njemacki 🤮

Softwer pet 24.2.2023 17:43

Najgori su ljudi koji koji su dosli eto malo do novca u toj Njemackoj pa onda glume da su pokupili svu pamet svijeta, a zapravo su obicni smradovi koji nemaju pametnijeg posla osim pametovat nekome o zivotu i podsmjehivati se tudjoj muci.