Ostalo

Ukočen vrat vec peti dan

CroatianRacer uto 9.8.2011 13:37

evo imam problem, nemam skroz ukocen vrat da ga nemogu micat, ali me bole vratni misici vec peti dan, mazao sam s delon gelom protiv bolova, konjskim balzamom, deep relifom, stavljao obloge pijem brufen i nista... svaki dan isto.. dali je vec netko imao sta slicno i sta da radim :O

DrNasty uto 9.8.2011 13:41

Meni se to periodično javlja, u prosjeku svake 2 godine. Uzrok je ozljeda, pa sad svaki put ako se protegnem a ne pazim kako se protežem, samo krcne i onda par dana psovanja i jaukanja.

Prije par godina sam završio na injekcijama voltarena i fizikalnoj terapiji (grijanje toplim oblozima pa struja, onda masaže ultrazvukom i gelovima), tretmani od sat vremena.

Odeš doktoru da ti propiše terapiju ako te ne popušta.

Jakovp uto 9.8.2011 13:41
CroatianRacer kaže...
evo imam problem, nemam skroz ukocen vrat da ga nemogu micat, ali me bole vratni misici vec peti dan, mazao sam s delon gelom protiv bolova, konjskim balzamom, deep relifom, stavljao obloge pijem brufen i nista... svaki dan isto.. dali je vec netko imao sta slicno i sta da radim :O

Imao sam ja slično, dosta mi se ukočio, ako ti ne prođe nakon dva tjedna to je već za ići doktoru.

CroatianRacer uto 9.8.2011 13:42

a od frenda je stara medicinska sestra i ona mi je dala tablete i kremu, i rekla mi nemoras bezveze ic na hitnu cekat ces 2 sata a nece te nitko ni pregledat, i onda eto doma sam sta cu, pa sam mislio ako je netko imao bilo kakav slican problem i ako ga je uspio rijesit bez hitne da mi pomogne, nikakva losa namjera, mozda ovo nije mjesto za takve stvari ali eto "ko pita ne skita!"

VirtUoso uto 9.8.2011 13:43
CroatianRacer kaže...
a od frenda je stara medicinska sestra i ona mi je dala tablete i kremu, i rekla mi nemoras bezveze ic na hitnu cekat ces 2 sata a nece te nitko ni pregledat, i onda eto doma sam sta cu, pa sam mislio ako je netko imao bilo kakav slican problem i ako ga je uspio rijesit bez hitne da mi pomogne, nikakva losa namjera, mozda ovo nije mjesto za takve stvari ali eto "ko pita ne skita!"

{#}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{#}  Ajd priznaj, dosadno ti je i zajebavas.

DrNasty uto 9.8.2011 13:44

Odeš doktoru i kažeš šta je problem, ako ti prepiše mast/gel, kažeš šta si koristio i da ne pomaže. Trebao bi te uputiti fizijatru/specijalisti.

Što se kuće tiče, pazi na čemu spavaš, nabavi anatomski ležaj i jastuk.

CroatianRacer uto 9.8.2011 13:47

dobro.. ja sam i mislio ic na hitnu, ali eto nisam. a sto se tice kuce, nikad problema sa jastukom ni krevetom, pa sam nakon drugog dana promjenio krevet tj. starci imaju taj neki skupocjeni krevet i jastuke, i spavam na tome i od kad spavam na tome smanjila se bol, ali idalje iritira imam osjecaj kao da mi je glava preteska za vrat ... kreme tablete i nista ne pomaze.

nine uto 9.8.2011 13:47

nije mi jasno koji k se događa sa ovim forumom.. :D

jednog bole oči od varenja, drugog vrat, treći raspravljaju o uletima curama...

 

mislim da je vrijeme da bug uvede još 250 podforuma i da se asimiliraju svi generički hr. forumi :D

 

ipak na bugu ima i lajk button :D

 

{#} zbog {#}

CroatianRacer uto 9.8.2011 13:51

ali cekaj malo.. lako je nekoga spustit i s oprostenjem "posrat" samo zato jer je potrazio nekakav savijet na forumu, a ovdje ima starijih ljudi koji bi mozda nesto korisno napisali ili ljudi koji su imali slican problem i savjetovali nesto korisno.. zasto ne? da tebe boli vrat ili nesto drugo i da otvoris temu, bolovi necega savijet? sta bi mi svi treali tebe "posrat" i pravit se najpametniji?

nine uto 9.8.2011 13:57

ne ne ne... nisam te mislio popljuvat zato što tražiš savjet..

 

bit mog posta je bila ideja o proširenju foruma, jer se sve više i više offtopica buba, a manje pravih it rasprava.

 

a što se tiče zdravstvenih problema, za prvu ruku google je brži od svakog foruma, a doktor je daleko najpouzdaniji :D

 

 

rustweaver uto 9.8.2011 18:41
CroatianRacer kaže...
a od frenda je stara medicinska sestra i ona mi je dala tablete i kremu, i rekla mi nemoras bezveze ic na hitnu cekat ces 2 sata a nece te nitko ni pregledat

Ma kakvu hitnu? Pravac kod lijecnika opce prakse.

 

Ocito je da to nije hitan slucaj, a opet trebas strucan savjet od lijecnika koji neces dobiti na ovom forumu.

SuperDox uto 9.8.2011 18:52
CroatianRacer kaže...
evo imam problem, nemam skroz ukocen vrat da ga nemogu micat, ali me bole vratni misici vec peti dan, mazao sam s delon gelom protiv bolova, konjskim balzamom, deep relifom, stavljao obloge pijem brufen i nista... svaki dan isto.. dali je vec netko imao sta slicno i sta da radim :O

vjerojatno si se zalezo.. imo sam isti problem.. doktor kaze da sam se zaležo... lol..xD stric mi je kupio dormeo i od kad spavam na njemu nijednom me nije vrati bolio kad sam se probudio...a imam ga nnegdje oko mjesec i pol.. :D preporučujem ti ga..xD nezz jeli još u yisku akcija.. mogo si ga dobit u pola cijene :D

Don Kihoty uto 9.8.2011 19:21

Ovako, prilikom seksa koristiš gotovo sve mišiće, a prilikom orgazma ti se svi zglobovi namjeste.

 

Zaključak: nisi dugo seksao. Odi u grad i seksaj nešto. Zahvali kasnije

PLASMAorLCD uto 9.8.2011 19:24
Don Kihoty kaže...

Ovako, prilikom seksa koristiš gotovo sve mišiće, a prilikom orgazma ti se svi zglobovi namjeste.

 

Zaključak: nisi dugo seksao. Odi u grad i seksaj nešto. Zahvali kasnije

WTF? {#}{#}

Badaboom uto 9.8.2011 20:47

To nije problem za hitnu. Pogotovo zato što već danima trpiš. Nije ni čudo kad su na hitnoj malo manje ljubazni nakon što im stalno dolaze sa takvim stvarima. Hitna je za HITNE slučajeve, i to kad tvoj liječnik ne radi. 

Jura iz druge galaksije uto 9.8.2011 20:51
CroatianRacer kaže...
evo imam problem, nemam skroz ukocen vrat da ga nemogu micat, ali me bole vratni misici vec peti dan, mazao sam s delon gelom protiv bolova, konjskim balzamom, deep relifom, stavljao obloge pijem brufen i nista... svaki dan isto.. dali je vec netko imao sta slicno i sta da radim :O

 

Uzrok je ili si se uležao (loš jastuk) ili ti klima uređaj uzrokuje taj problem. Meni je do sada uvijek pomogao voltaren. Uzmem odjednom 2 tabletice i nakon nekog vremena prođe. Ako ti ni to ne pomaže preporučam ti odlazak kod dobrog masera. Neznam odakle si, ali ako si iz okolice Osijeka preporuka ti je maser iz Beničanaca. Ne mogu se sjetiti njegovog nadimka trenutno, ali nemoš mašiti. Tip je do prije godinu dana bio maser hrvatske rukometne reprezentacije i nije potrebno isticati da se ne može pričati o nekom 'nježnom' sportu. Fenomenalan je i puno je pomogao velikom broju ljudi kojima fizijatri, struja ili Bizovačke toplice nisu ništa pomogle.

 

CroatianRacer uto 9.8.2011 20:54

Živim u Rijeci, ma iso bi ja i prije pet dana odmah kod masera, nego starci su mi na godisnjem ostavili su mi samo 300 kn i ja sam to vec potrosio , kad se vrate sigurno cu ic na masazu.. ali nikad problema s vratom nisam imao.. znao me cesto vrat bolit od kacige kad se vozim na motoru, ali cim bi skinuo kacigu odmorio malo eto olaksanje i nikakvih bolova.. cudno mi je... nista ne pomaze :O

Don Kihoty uto 9.8.2011 21:15
CroatianRacer kaže...

Živim u Rijeci, ma iso bi ja i prije pet dana odmah kod masera, nego starci su mi na godisnjem ostavili su mi samo 300 kn i ja sam to vec potrosio , kad se vrate sigurno cu ic na masazu.. ali nikad problema s vratom nisam imao.. znao me cesto vrat bolit od kacige kad se vozim na motoru, ali cim bi skinuo kacigu odmorio malo eto olaksanje i nikakvih bolova.. cudno mi je... nista ne pomaze :O

Trebao si potrošiti na kurve, ili bar neku ciganku za 50kn, nebi te više boljelo.. {#}

scenesports uto 9.8.2011 21:50
CroatianRacer kaže...
evo imam problem, nemam skroz ukocen vrat da ga nemogu micat, ali me bole vratni misici vec peti dan, mazao sam s delon gelom protiv bolova, konjskim balzamom, deep relifom, stavljao obloge pijem brufen i nista... svaki dan isto.. dali je vec netko imao sta slicno i sta da radim :O

Vjerovatno je u kičmi problem... Posjeti fizioterapeuta...