Ostalo

The Friendzone Club

TKScump pon 4.10.2021 14:18
Ramboxxx kaže...

Pazite ovo. U tu teretanu sam išao oko pola godine, onda sam odlučio mjesec dana napravit pauzu. Nakon što je prošlo tih mjesec dana vraćam se ja u teretanu, dolazim do recepcije, tamo je ona, i sad ja očekujem da će biti vesela jer me vidi, da će pitati kako sam, da će reći drago mi je što si se vratio, kad ono šok, pogled joj ozbiljan kao u robota, samo me onako službeno pita kako se zovem da može upisati da sam platio članarinu i ništa više, ja pola godine uvjeren da me želi a ona se nakon mjesec dana pauze čak ni mog  imena ne sjeća ili barem glumi da se ne sjeća. Pomislio sam bolje da si pucala u mene iz puške nego da si me to pitala. Htio sam joj od ljutnje reći neko kinesko ime. To je čak i neprofesionalno, da žena nije u stanju zapamtiti identitet čovjeka koji je već 50 puta bio u teretani u kojoj ona radi. Neke muškarce u teretani je redovito nazivala Luka, Marko, Josipe itd. Kako njima nije zaboravila imena ? Zar sam ja manje vrijedan od njih ? 

 

Prvo i osnovno šta mi je upalo u oko je, u godinu dana si bija 50 puta u teretani. To je u prosjeku 7 puta misecno. Da se nisi slučajno preforsira treningon. 

 

Drugo, vrlo jednostavni razlog zašto priča sa tobon u teretani, jer joj je to posal i nema nikog drugog i teretani i njoj je dosadno. Kad je neko drugi u teretani, taj fatalni Marko i Luka onda priča sa njima jer si ti mutav i u godinu dana nisi napravija korak prema naprid nego si ko najgori stalker doda na sve moguće profile na društvenin mrižama. 

 

Treće, zasto si očekiva da će te dočekat sa konfetima i torton kad si se pobjedonosno vratija u teretanu? WTF

TKScump pon 4.10.2021 14:21
Milki kaže...
Pozdrav!

Muči me vječno pitanje "zašto se cure lože na starije + loše dečke?"

 Naš šta ću ti ja reć, i vrlo vjerojatno će se večina iskusnih jebača sa foruma složit sa menon. Nema to veze sa godinama, nego jednostavno nisi dovoljno dobar u njihovin očima. 

LLAMABOY uto 10.5.2022 07:00

Upoznah jednu djevojku koja je ujedno i najsimpatičnija djevojka koju sam u upoznao u svome životu te teško mogu opisati koliko mi je legla kao osoba. Iako mi je prvi dan rekla da ima dečka te sam ja tu prekinuo našu komunikaciju za taj dan, naredna dva dana je sama dolazila u moje društvo gdje smo onda ona i ja odvojeno pričali po skoro 2 sata. Ne mislim da je to bio neki booty call zato što smo baš komentirali kako dosta cura i momaka na tom putovanju ima dečke/djevojke doma, ali ih tu varaju što mi nikada ne bi napravili. Posebice je istaknula da joj je najboljeg prijatelja prevarila cura i zna kakva je to bol bila za njega.

 

Imam li pravo poslati joj poruku za rođendan koji je za nekoliko dana i pokušati započeti neki razgovor preko mobitela te ju onda zvati na kavu?

 

Na jednu ruku nije u uredu prema njoj i njenom dečku, ali onda opet razmišljam da, ako cura to stvarno ne želi, može mi jednostavno to i reći pa ću konačno znati na čemu sam. U prilog idu dva slučaja za koja znam gdje su ljudi, dok su bili u vezi s drugim ljudima, upoznali nove ljude i na kraju prekinuli trenutnu vezu i ušli u vezu s tom novom osobom (nije bilo varanja) te su danas sretno oženjeni.

Veliki Brat uto 10.5.2022 08:02

Ne razumijem te, pa uvijek joj imaš pravo poslati poruku za rođendan. S jedne strane razumijem moralne dileme, ali mi se čini da overthinkaš.

Osobno, ja ne bi imao te moralne dileme osim ako dečko nije moj osobni prijatelj. Pa nisu vjenčani (a i tada nije smak svijeta ako se ljudi razvedu jer postojeća veza ne funkcionira a u životu im se pojavi interesantna osoba).

Jedino što je bitno je da stvarno ne uđete u taj lažan odnos, gdje netko nekog vara, jer to nije zdravo za ljudsku psihu. OK, pričali ste o tome, ali to mi više zvuči kao "razmišljam o tome da prevarim dečka s tobom ali imam moralnih problema s tim i moram to nekako iskomunicirati" nego "moralna sam osoba i ne dolazi u obzir da ikad ikog prevarim".

 

Moj savjet ti je da probaš, tvoja obaveza nije prema tom dečku nego prema tebi samom, tako i njena. One spike "nemoj ulijetati frajeru na teren" pale samo ako je tip lud ko puška (ipak treba poštovati nagon za samoodržanjem), u suprotnom neka se brine za to da mu cura ostane zainteresirana za njega. U najgorem slučaju nećete biti zajedno i neće ti biti frendica ili ukratko: što imaš za izgubiti?

LLAMABOY uto 10.5.2022 10:11

Tako sam nešto i mislio. Ne želim biti preagresivan jer ću je zasigurno odbit, a mogao bi me pojesti i mrak hehe, ali želim pokazati i da sam zainteresiran. 

 

Također, slažem se da ju trebam bolje upoznati jer ovo što smo mi pričali je bila samo zafrkancija, podje*avanje i upoznavanje na razini što volimo, a što ne volimo, ali na razini koju nisam doživio do sad.