Ostalo

Što se događa s našim društvom?

Batista sri 28.10.2009 15:37

Citam ovu vijest i jednostavno me neka zelja obuzme da sakupim ekipu za ciscenje takvih huligana. Sve vise je takvih p*zdarija, ne kuzim sta se dogadja u tim mozgovima. Opet je pretukao deckica, pa cekaj malo. Gori su nego nekad Tatari, vise ne mozes prosetat parkom, korzom u noci da te neko ne pokusa pokrast ili iscipelarit. Na svu srecu ima me pa sam uvijek izvukao tanji kraj u sukobima s takvim majmunima, na svu srecu bila su po dva takva gremlina, ali sta mozes kad te takva grupica napadne. Moze ti promjenit zivot da te osakati i sl. Pa da je kod nas normalno ko u Americi da se kupuje oruzje - streljali bi se na sve strane...

Hacker-ri sri 28.10.2009 15:48

A sta ces... Iskreno sam se jednom nasao u situaciji zrtve i u glavi mi je u sekundi proslo "jebote, ako mu sta slomim jos cu i nahebat"... na kraju je tako i bilo... napadac mene tuzi za pretrpljenu tjelednu i psihicku bol... ok, slomio sam mu lakat, pa sta :D

 

A da stvar bude gora, htjeo mi je ukrast burek koji kosta 10 kuna... on i njegov frend.

I da stvar bude jos gora nego kod onog bureka, zivimo u istoj zgradi, samo sta on do tada to nije znao :p

 

A kad je policajac dosao na uvid, prvo su mene na auto i pretrazili cijelog dok su njega jadnog "hospitalizirali". Trebali su mu i drugu slomit.

 

Zrtva je napadac, napadac zrtva. Ovaj je ubio covjeka i ostao nekaznjen.... pa di toga ima!!

Jurra sri 28.10.2009 15:50

...pa prošlo je točno sedam godina od kako su naši mediji promovirali Mirka Filipovića

u idola i ponos nacije da bi ga 2003 godine na listi SDP-a uveli i u sabor...ovo je rezultat...Nevinašce

Hacker-ri sri 28.10.2009 15:58
r420r kaže...

Opasno je živjeti u svijetu i to ne zbog onih koji čine zlo, već zbog onih koji to gledaju i ništa ne čine.   Albert Einstein

hmmm. iskreno... samo bi budala uletila medu 7 idiota da spasi onog jadnika na podu. mogu ga samo zalit, ali popit batine zbog neznanca, e tolika muda nemam.

Nazalost, moj pokojni prijatelj je to pokusao, u trenutku kad je jedan idiot slican ovome potegnuo noz...

 

Horagio sri 28.10.2009 16:00
Mentalist kaže...

To se desi kad gledas Brunu...

LOL Prema tome bi  mogao reći i da igre potiču na ubijanje. Ne kužim kakve veze Bruno kao film ima veze s ovime. Opet, sve se svodi je li osoba normalna.

 

ONTOPIC: Nevjerojatno mi je ovo. Toga samo u lijepoj našoj ima. Zapravo, nije mi niti previše čudno jer što očekujete od Vlade koja je opkrala narod? Konačno smo dobili tu PRILIKU da imamo svoju državu, ali pohlepa nema granica, makar u pitanju bio cijeli narod. Takvu gamad bi stavio u zatvor. Ako ih pustiš i još jednom naprave isto sranje, nema više "nisam htio". Te "ljude" bi kaznio zločinom koji su počinili.

Mentalist sri 28.10.2009 16:08
Horagio kaže...
Mentalist kaže...

To se desi kad gledas Brunu...

LOL Prema tome bi  mogao reći i da igre potiču na ubijanje. Ne kužim kakve veze Bruno kao film ima veze s ovime. Opet, sve se svodi je li osoba normalna.

 

ONTOPIC: Nevjerojatno mi je ovo. Toga samo u lijepoj našoj ima. Zapravo, nije mi niti previše čudno jer što očekujete od Vlade koja je opkrala narod? Konačno smo dobili tu PRILIKU da imamo svoju državu, ali pohlepa nema granica, makar u pitanju bio cijeli narod. Takvu gamad bi stavio u zatvor. Ako ih pustiš i još jednom naprave isto sranje, nema više "nisam htio". Te "ljude" bi kaznio zločinom koji su počinili.

 

Ne, odma ih kamenovat... Za preljub kamenovat... Zar kradju rezat ruku...

 

Pogresno razmisljanje.

Hacker-ri sri 28.10.2009 16:16
Mentalist kaže...
š jednom naprave isto sranje, nema više "nisam htio". Te "ljude" bi kaznio zločinom koji su počinili.

 

Ne, odma ih kamenovat... Za preljub kamenovat... Zar kradju rezat ruku...

 

Pogresno razmisljanje.

ali za neke stvari nemozes napraviti istu kaznu ...

 

u singaporeu je bio slucaj austrianca (ako se sjecam dobro) i sverca droge...

 

sutkinja: - tko vam je spremao torbu za putovanje

okrivljenik: - ja

sutkinja: vjesanje za 2 dana

 

BANG

 

za dva dana okrivljenik visi na glavnom trgu uz prijenos na nacionalnoj televiziji a trgh pun ljudi... dovidenja...

 

natpisi i molbe raznih institucija, politicara udruga itd...

tuziteljevo pitanje je bilo: - dali ste vi sudac okrivljeniku ili mi ?

 

BANG

 

visi za 2 dana !

 

happy end

 

 

SPAWNK4MPER ti mama sri 28.10.2009 16:39
Hacker-ri kaže...
Mentalist kaže...
š jednom naprave isto sranje, nema više "nisam htio". Te "ljude" bi kaznio zločinom koji su počinili.

 

Ne, odma ih kamenovat... Za preljub kamenovat... Zar kradju rezat ruku...

 

Pogresno razmisljanje.

ali za neke stvari nemozes napraviti istu kaznu ...

 

u singaporeu je bio slucaj austrianca (ako se sjecam dobro) i sverca droge...

 

sutkinja: - tko vam je spremao torbu za putovanje

okrivljenik: - ja

sutkinja: vjesanje za 2 dana

 

BANG

 

za dva dana okrivljenik visi na glavnom trgu uz prijenos na nacionalnoj televiziji a trgh pun ljudi... dovidenja...

 

natpisi i molbe raznih institucija, politicara udruga itd...

tuziteljevo pitanje je bilo: - dali ste vi sudac okrivljeniku ili mi ?

 

BANG

 

visi za 2 dana !

 

happy end

 

 

odvratno.

Hacker-ri sri 28.10.2009 16:41
SPAWNK4MPER ti mama kaže...
Hacker-ri kaže...
....

 

odvratno.

razlog?

covjek je ubio- biva ubijen

covjek je silovao- biva silovan

covjek je ukrao- e vise nece

covjek je dilao- e vise nece

covjek je nekome razlio kiselinu po licu- ni taj se vise nece gledat u ogledalo

covjek je nekoga oslijepio- progledati nece

 

cista ravnoteza u svemiru...

Inace nisam neki pokvareni tip, ali se ne vodim onom ...tko tebe kamenom... jer odavno se zna da se kamen mora vratit nazad za balans svijeta

!mpact35 sri 28.10.2009 16:47

Slazem se apsolutno sa hacker ri. Prvi put blaga kazna ili opomena, drugi put kazna istovjetna onome sto si pocinio.

 

A sto se tice ovih sto ljude batinaju bez razloga i uniste im ili oduzmu zivot..dati specijalcima da im polome i ruke i noge sa pendrecima.

Hacker-ri sri 28.10.2009 16:50
!mpact35 kaže...

Slazem se apsolutno sa hacker ri. Prvi put blaga kazna ili opomena, drugi put kazna istovjetna onome sto si pocinio.

 

A sto se tice ovih sto ljude batinaju bez razloga i uniste im ili oduzmu zivot..dati specijalcima da im polome i ruke i noge sa pendrecima.

1. nikakve opomene ne dolaze u obzir... covjek je vec sa 12 godina dovoljno bistar da zna sta se moze sta ne, kakve opomene kakvi pakraci... gdje je bila opomena pretucenoj zeni od strane pijanog suproga, ili opljackanoj prodavacici na salteru? kakva prokleta opomena :D gaziii

 

2. ma kojim specijalcima, treba tad onima u zatvoru da mu polome noge...

 

u americi u zatvoru nedao bog da dode pedofil, ili jos gore silovatelj maloljetne djece... ta ne bude kaznjen zatvorom, vec onim u zatvoru ;D a to je stotine napaljenih misica :D

SPAWNK4MPER ti mama sri 28.10.2009 16:53

neznam, možda bi odmah istovjetna kazna bila prestroga. čovjek se može za*ebat jednom, možda se zbuni, ponese ga situacija, bude pijan ili ko zna šta pa učini nešto loše.

za drugi put svakako treba stroga kazna. ko za ovog idiota koji je prebio prvo ritza i sad ovog dečka :( to treba izprebijat!

!mpact35 sri 28.10.2009 16:54

Evo jos jedan primjer. U mome gradu ovu subotu u narodnjackom klubu incident.

 

15-godisnjak nozem 11 puta ubo 16-godisnjaka. Razlog: ovaj ga slucajno okrznuo ramenom u prolazu.

 

Sta tu rec? Koja kazna je za to dobra? I sta ocekivati od nase drzave?

 

Hacker-ri sri 28.10.2009 16:55
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

neznam, možda bi odmah istovjetna kazna bila prestroga. čovjek se može za*ebat jednom, možda se zbuni, ponese ga situacija, bude pijan ili ko zna šta pa učini nešto loše.

za drugi put svakako treba stroga kazna. ko za ovog idiota koji je prebio prvo ritza i sad ovog dečka :( to treba izprebijat!

aha...

ubio je Luku pa ga treba opomenut...

jebi ga, covjek se zanese?

 

EDIT: kako bi razmisljao da te netko ozljedi bez nekog razloga? onako bzv

F1-IVO sri 28.10.2009 16:56

Treba promjeniti drustvo od temelja a ne krenuti sa vrha. Puno toga je zakazalo i zato se svakojaka sra..a desavaju. Veliki problem je i u zakonima jer danas ljudski zivot gotovo i ne vrijedi. Ubijes covjeka i dobijes 3 godine jer kao u trenutku ubojstva nisi bio pri sebi.

Dodje mi da opljackam banku i odlezim koju godinu (ako budem dobar mozda i manje) i to je to.

Hacker-ri sri 28.10.2009 16:57
!mpact35 kaže...

Evo jos jedan primjer. U mome gradu ovu subotu u narodnjackom klubu incident.

 

15-godisnjak nozem 11 puta ubo 16-godisnjaka. Razlog: ovaj ga slucajno okrznuo ramenom u prolazu.

 

Sta tu rec? Koja kazna je za to dobra? I sta ocekivati od nase drzave?

 

Polomit mu sve prste na rukama, JEDAN PO JEDAN (jako bitno u situaciji)

nakon toga mu jedan po jedan rezat pilom, i to rucnom, nenazubljenom 

 

EDIT: zao mu je

SPAWNK4MPER ti mama sri 28.10.2009 17:00
Hacker-ri kaže...
!mpact35 kaže...

Evo jos jedan primjer. U mome gradu ovu subotu u narodnjackom klubu incident.

 

15-godisnjak nozem 11 puta ubo 16-godisnjaka. Razlog: ovaj ga slucajno okrznuo ramenom u prolazu.

 

Sta tu rec? Koja kazna je za to dobra? I sta ocekivati od nase drzave?

 

Polomit mu sve prste na rukama, JEDAN PO JEDAN (jako bitno u situaciji)

nakon toga mu jedan po jedan rezat pilom, i to rucnom, nenazubljenom 

daj popij nesto za smirenje. :)

netreba nasilje, mislim da bi bilo dovoljno strašno da mu oduzmu najbolje godine, 15-30 sa kaznom zatvora od 15 godina hehehe NAJMANJE 15 godina!

Ige sri 28.10.2009 17:02

Sramota, možeš pobrat batine, bilo kada bilo gdje bilo kako od bilo koga..Ovo što se događa danas je čisto pubertetsko dokazivanje, bez ikakvog razloga, a opet to se ne sankcionira kako treba

Hacker-ri sri 28.10.2009 17:03
Ige kaže...

Sramota, možeš pobrat batine, bilo kada bilo gdje bilo kako od bilo koga..Ovo što se događa danas je čisto pubertetsko dokazivanje, bez ikakvog razloga, a opet to se ne sankcionira kako treba

pubertet cca zavrsava u 21. sta je poslije?