Ostalo

Revolut pozivnice

Marko :D sub 26.10.2019 15:08
jozef kaže...

Ovo je tema za slanje revolut pozivnica kako ne bi zagađivali glavnu temu. Zainteresirani će ovdje naći pozivnice (predlažem adminu da ovdje dozvoljava i referal linkove)

Linkovi u porukama - Zabranjeno je postavljanje tzv. referral linkova. Zabranjeno je postavljanje bilo kakvih linkova samih za sebe, bez opisa na kakav sadržaj vode, a za sve linkove koji vode na neke maliciozne sadržaje dobiva se suspenzija ili trajno protjeruje s foruma.

Pravila foruma nisu bila dovoljno jasna ili?

 

Po tvojoj logici također bi mogli otvoriti i piratsku temu gdje bi si međusobno slali linkove do piratskog sadržaja... 

 

jozef sub 26.10.2019 20:29

Moj je prijedlog bio adminu da ih ovdje dozvoli. Nisam rekao da bi ih netko trebao ostavljati, niti išta slično. Jedini cilj je bio da se pozivnice presele iz glavne teme. Izgleda da je admin revniji u brisanju postova ovdje nego tamo gdje su isti stvarno PITA. 

Marko :D sub 26.10.2019 20:35

Nema iznimki, pravila su tu da se poštuju. Inače, prvo se pita moderatore preko privatnih poruka, pa ako dozvole onda otvoriš temu, a ne bez dozvole.

 

Moderatori su vam rekli da pozivnice šaljete preko privatnih poruka.

Marko :D sub 26.10.2019 22:54

Ako tema krši pravila, a misliš da bi bilo dobro da se napravi iznimka, obrati se moderatorima. Sumnjam da si ikoga od moderatora pitao možeš li otvoriti temu u kojoj se planiraju kršiti pravila foruma...

TomekK pet 19.3.2021 20:43

Pozivnica za revolut,ovaj put daju 75 kn nakon što povežete debitnu ili kreditnu pa napravite topup i naručite karticu, te napravite s njom 3 kupovine.

 

Link šaljem na pp

darkborg pet 19.3.2021 21:28

Daju 75kn korisniku koji se preko tebe registrira ili tebi?
Jer meni već par mjeseci stoji ponuda da ja dobijem te bonus kune dok za korisnike koji se registriraju preko mene ne piše ništa.

darkborg sri 14.4.2021 22:50

Evo revolut mi opet povećao bonus, pa ako koga zanima i dalje nudim pola svog bonusa za reganje preko mene.napomena: da bi ostvario bonus koji ću podjeliti s vama morate se registrirati preko mog linka, naručiti fizičku karticu od revoluta, i izvršiti tri  plaćanja (ne nužno tom fizičkom, može i virtualnom koju odmah dobijete. Ponuda vrijedi 29 dana.

TomekK čet 2.9.2021 08:15

Nudim pozivnicu za Revolut. DAjem 150 kn onome koji se registrira. Da bi ostvario bonus morate se registrirati preko mog linka, naručiti fizičku karticu od revoluta, i izvršiti tri  plaćanja od min 25 kn(može i virtualnom karticom)koju odmah dobijete. Link šaljem u PP

Zokisan čet 2.9.2021 13:26

Takodjer, kao što je u dva posta iznad, nudim 150kn (pola bonusa) za one koji se jave u PP te se registriraju putem linka koji im pošaljem.
Uvjeti (tri narudžbe iznad 25kn/virtualnom karticom i naručivanje besplatne fizičke kartice); nakon toga i vi sami možete ostvariti dodatne bonuse pozivajući druge osobe.

Kolacic čet 2.9.2021 21:03
TomekK kaže...

Nudim pozivnicu za Revolut. DAjem 150 kn onome koji se registrira. Da bi ostvario bonus morate se registrirati preko mog linka, naručiti fizičku karticu od revoluta, i izvršiti tri  plaćanja od min 25 kn(može i virtualnom karticom)koju odmah dobijete. Link šaljem u PP

 Takoder ali dajem 30 eura.

crni pauk sri 8.9.2021 14:24

Takodjer da se priključim :) , nudim 150kn (pola bonusa) za one koji se jave u PP te se registriraju putem linka koji im pošaljem.
Uvjeti (tri narudžbe iznad 25kn/virtualnom karticom i naručivanje besplatne fizičke kartice); nakon toga i vi sami možete ostvariti dodatne bonuse pozivajući druge osobe.

HowYesN0 uto 14.9.2021 11:47

Šaljem link za otvaranje novog Revolut računa:

 

https://revolut.com/referral/marinipv!AUG2AR

 

Nagrada meni je 300 kn,  dijelim po pola, nakon što meni sjedne lova.

 

  - Registrirati se na Revolut račun ovim linkom
  1.  - Potvrditi identitet (potrebna osobna) i proći provjere pod nazivom "Upoznaj svoga klijenta" (KYC)
  2.  - Nadoplatiti svoj račun povezivanjem na drugi bankovni račun ili pomoću bankovne kartice
  3.  - Naručiti fizičku Revolut karticu (poštarina oko 5 eura)
 - Odraditi 3 kupovine veće od 25kn (može se koristiti virtualna kartica
Zokisan čet 16.9.2021 18:15

Dajem/dijelim 150kn onome koji se registrira preko mog linka. (Javite se porukom)

Uvjeti: registracija na Revolut, naručivanje besplatne fizičke kartice i tri narudžbe od bar 25kn virtualnom karticom; nakon toga i sami možete ostvariti bonus pozivajući druge osobe.

 

 

Kolacic čet 16.9.2021 18:25
Kolacic kaže...
TomekK kaže...

Nudim pozivnicu za Revolut. DAjem 150 kn onome koji se registrira. Da bi ostvario bonus morate se registrirati preko mog linka, naručiti fizičku karticu od revoluta, i izvršiti tri  plaćanja od min 25 kn(može i virtualnom karticom)koju odmah dobijete. Link šaljem u PP

 Takoder ali dajem 30 eura.

 I dalje aktivno. 30€ dajem.

HowYesN0 čet 16.9.2021 19:43

Šaljem link za otvaranje novog Revolut računa

 

Dajem 150kn nakon vaše registracije, nakon što meni sjedne bonus.

 

  - Registrirati se na Revolut račun ovim linkom

  1.  - Potvrditi identitet (potrebna osobna) i proći provjere pod nazivom "Upoznaj svoga klijenta" (KYC)
  2.  - Nadoplatiti svoj račun povezivanjem na drugi bankovni račun ili pomoću bankovne kartice
  3.  - Naručiti fizičku Revolut karticu (poštarina oko 5 eura)

 - Odraditi 3 kupovine veće od 25kn (može se koristiti virtualna kartica

 

izbrisan link

HowYesN0 ned 26.9.2021 13:33
HowYesN0 kaže...

Šaljem link za otvaranje novog Revolut računa

 

Dajem 150kn nakon vaše registracije, nakon što meni sjedne bonus.

 

  - Registrirati se na Revolut račun ovim linkom

  1.  - Potvrditi identitet (potrebna osobna) i proći provjere pod nazivom "Upoznaj svoga klijenta" (KYC)
  2.  - Nadoplatiti svoj račun povezivanjem na drugi bankovni račun ili pomoću bankovne kartice
  3.  - Naručiti fizičku Revolut karticu (poštarina oko 5 eura)

 - Odraditi 3 kupovine veće od 25kn (može se koristiti virtualna kartica

 

izbrisan link

 nitko zainteresiran?

Zokisan uto 28.9.2021 14:50
Zokisan kaže...

Dajem/dijelim 150kn onome koji se registrira preko mog linka. (Javite se porukom)

Uvjeti: registracija na Revolut, naručivanje besplatne fizičke kartice i tri narudžbe od bar 25kn virtualnom karticom; nakon toga i sami možete ostvariti bonus pozivajući druge osobe.

 

 - i dalje aktualno, s tim da uz gore navedeni iznos dajem Ekupi bonove za popust u iznosu do 500kn.