Ostalo

Qwertee - unikatne i povoljne majice/duske za sve

Čitatelj sri 11.9.2019 17:12

Cudno kako jos nema teme, pa evo.

 

Qwertee je Geeky stranica koja se bavi tiskanjem i prodajom majica.

Dizajn majica proizvode sami korisnici, te za njih glasaju i biraju se za tiskanje

na majice - a i sami autori crteza dobiju dio zarade od majica.

 

Do sad sam narucio 6x po 8 majica, i mogu reci da sam zadovoljan.

 

Prvi dan u tjednu su dizajni po 11€, drugi dan su 13€, treci dan ili dok ne nestane su 16€,

s tim da su cesto akcije za 50%, ili 30%, free shipping (inace 9€), te svaki dan dobijete

newsletter sa kodom za 1€ discount ili obavjesti.

 

Povremeno budu akcije - 2€ za 1x Random Tee + Free shipping.

Dakle, kupite 8x Random Tee za 16€, -1€ dnevni kod, ispadne vas 15€ za 8 Tee-ja, bolje ne moze.

 

Danas je bas akcija 1 Tee + 1 Tee 4 Free - te Free Shipping.

Dakle ako kupite 4 majice, dobijete jos 4 komada "random" besplatno.

Maksimalno mozete naruciti 8 majica do XXL velicine, ili 6 majica do XXXL velicine (toliko stane u njihovu vrecicu).

Hoodice i veste nisam narucivao, tako da ne znam koliko ih se maksimalno moze odjednom.

 

Paketici stizu iz Irske, dakle nema carine i gluposti, obicno dodju kroz 7-10 dana.

 

Zanimljiva fora - u svakom paketicu koji narucite, dobijete i jedne male Haribo gumene bombone,

a uz prvu narudzbu dobijete uvijek nekakav poklon iznenadjenja - ja sam dobio jedan lijepi A3 poster.
(prodaju i postere dizajnova, to je novo u ponudi)

 

Ako nekog zanima - mogu pofotkati par majica koje sam kupio. Meni sluze ovako za casual

oblacanje, rekreaciju, sport, a neki geeky dizajni su mi super i na poslu (saljivi IT natpisi, IT dizajni, retro PC-i itd).

 

Inace, imaju i mali Youtube video, malo je zastario - cijene su narasle za 1€, ali je informativne prirode:

https://www.youtube.com/watch?v=baLGNa1kckE

 

Trenutno su mi najdraze majice koje svijetle u mraku i mijenjaju izgled dizajna dok svijetle:

 

   

 

Nema ih cesto, ali kad ima - redovno ih ubacim u kosaricu i zgrabim.

 

 https://www.qwertee.com/

 

Sretan shopping!

Čitatelj pet 27.9.2019 08:03

Zapravo je kvaliteta dobra - evo ti za usporedbu - imam original Toyotine T-Shirte,

te isto tako originalne JINX T-Shirte, i po kvaliteti su ove sa Qwertee mnogo bolje.

 

JINX sam vec reklamirao, jer su se neke majice raspale nakon 3 pranja, a kostaju visestruko vise,

primjerice 20€ za majicu + 9€ shipping.

 

Toyotine sam isto reklamirao, dodju u startu ne zazivene, tipa rukav visi. Dobio sam odmah nove,

i navucem je na sebi i rasije se kragna. Opet posaljem natrag i tek od treceg pokusaja dobijem

koliko toliko dobru majicu (otisak je dobar), ali pod rukom je to dosta "jeftino".

 

Tako da pogledaj malo bolje na internetu. Ja sam veoma kritican prema majicama,

volim imati lijepu otisnutu sliku, i da je kvaltietan materijal i dobro sasiven.

 

Da ne valja, ja nebi kupovao.

Čitatelj pet 27.9.2019 11:12

I brzi su na podrsci - jucer sam narucio 6 majica,

al jednu sam narucio koju vec imam, zabunom,

poslao sam im mail da mi zamjene za jednu drugu (od 3 ponudjene, koje imaju na stanju),

i izmjenili su mi narudzbu bez ikakvog problema i dodatne doplate.

 

 

 

Tako da sam s njima prilicno zadovoljan. Rade to profesionalno,

za razliku od JINX-a s kojem je bilo natezanja, kad sam dobio 9 majica 3XL velice umjesto XXL,

doslovno velicina haljine - i jos na narudzbi pise XXL - pa im poslikaj,

pa salji majice natrag, plati postarinu, pa cekaj cekaj cekaj.

 

Qwertee ako ti posalje krivu velicinu, ne moras slati natrag, nego ti samo posalju majice u pravoj velicini,

ili u slucaju da nemaju tvoju velicinu - dobijes refund novca natrag. Sto smatram OK.

all_or_nothing pet 15.1.2021 14:57

znam da je staro godinu dana, ali vidio sam da se Qwertee hvalilo i na temi o black fridayu, pa sam se zaletio. 

dakle, bez ikakve akcije na stranici, popusta ili slično, platim majce oko 10.12., platim punu poštarinu i osiguranje od gubitka pošiljke.

31. dan se javim u help da majce nisu stigle.

duboko se ispričavaju i obećavaju poslati zamjenske, jedan dan, ne znaju kad ali sigurno ovaj tjedan, kad im se skupi dovoljno takvih prigovora (zvoni li vam?).

ok, prođe 2-3 dana stiže mail da je poslan novi paket. nije mi bilo teško pa provjerim na stranici narudžbe kad ono ponovo naplaćena poštarina i osiguranje (8+8 eura) koju sam već platio, i skinuta još jedna majca iz narudžbe, valjda vrijednost nove poštarine i osiguranja.

i rok dostave novih 30 dana.

 

danas hoću poslati mail i otvorim narudžbu da provjerim podatke koje ću napisati u prigovor a tamo novi rok isporuke - 45 dana. do 01.03.2021., onda da im se javim ako ne stignu.

 

volio bih da vam mogu reći kakva je kvaliteta majci, ali čisto sumnjam da ću ih uopće dobiti.

 

izbjegavajte u širokom luku.

Stoja pet 15.1.2021 15:10

Ja sam pred par mjeseci naručio majicu kod njih, došla je u roku desetak dana, sve super bilo. Sada sam oko božića naručio ponovo kad su imali akciju 6€ po majici, 4 komada, i za sada još uvijek ništa. Rok je negdje do kraja mjeseca pa ćemo vidjeti oće li stići.

Grozni_Zabac pet 15.1.2021 15:21

Hmm, oko black friday-a i sad za blagdane su vjerojatno pretrpani narudzbama pa zato to tako traje...

Ja sam napravio preko 10-ak narudzbi do sada i uvijek su prosle bez problema, samo sto do zadnje narudzbe nisam narucio unutar nekog zahtjevnog perioda. Vidjet cu sad kad ce stici ova zadnja narudzba posto sam oko bozica narucivao.

 

Evo, bas sad isao provjeriti kad je rok za tu narudzbu (najkasije 29.1.) i vidim da su dodali obavijest: "All postal services are experiencing significant delays due to Covid-19 and Christmas backlogs. Your order, if not yet delivered, is very likely still to reach you safely! "

all_or_nothing uto 26.1.2021 12:58

da zaključim ovu odiseju:

 

majice su u drugom pokušaju ipak stigle. stigle su 3 iako su plaćene 4. služba za korisnike više mi ne odgovara na mailove. 

moram priznati da mi je žao što su stigle. do sada sam imao osjećaj da su mi uskratili nešto vrijedno. kvalitetno. teško dostupno. ekstra traženo...

 

sad kad su stigle pogotovo mi nisu jasni oni koji ih hvale. majce su teško smeće i niti su napravljene od kvalitetnog materijala niti su precizno šivane. na jednoj je rukav ušiven 5 cm niže od drugog. ljudi, ovakve se više ni na placu ne prodaju. 

 

izbjegavajte, ako ikako možete.