Ostalo

Privatni torrent trackeri P&O

Pero Dinamit pon 18.1.2021 16:40

Na kojem "domaćem" sajtu ima najviše domaćih sinkroniziranih crtića? Warezhr ima nešto, ali im je kvaliteta slike loša, barem na ovih par koje sam našao.

Korisnik sam partis-a, ali tamo ima slabo, barem za ove najmlađe što tražim... 

Strm sub 6.2.2021 20:00

Bok, treba mi invite za bilokakvog normalnog trackera za filmove.

 

Trenutno sam na YuBraci, ali mi je problem šta tamo nema baš nešto popularnih, novijih filmova i ne mogu naći torent da seedam i time si ne mogu dići ratio koliko bi htio, a imam dobar upload koji mogu tržati stalno, tu i tamo skinem neki film u jačoj rezoluciji ali više uploadam svakako, hvala!

 

Sickness sri 17.2.2021 21:54
Strm kaže...

Bok, treba mi invite za bilokakvog normalnog trackera za filmove.

 

Trenutno sam na YuBraci, ali mi je problem šta tamo nema baš nešto popularnih, novijih filmova i ne mogu naći torent da seedam i time si ne mogu dići ratio koliko bi htio, a imam dobar upload koji mogu tržati stalno, tu i tamo skinem neki film u jačoj rezoluciji ali više uploadam svakako, hvala!

 

 https://1337x.to/home/

goodye sri 17.2.2021 22:36
Strm kaže...

Bok, treba mi invite za bilokakvog normalnog trackera za filmove.

 

Trenutno sam na YuBraci, ali mi je problem šta tamo nema baš nešto popularnih, novijih filmova i ne mogu naći torent da seedam i time si ne mogu dići ratio koliko bi htio, a imam dobar upload koji mogu tržati stalno, tu i tamo skinem neki film u jačoj rezoluciji ali više uploadam svakako, hvala!

 

 https://www.partis.si/prijava

 

Meni jedan od boljih trackera

GSP sub 7.8.2021 12:16

Koji su trackeri sad popularni.godinama sam bio na partisu i savrsen je bio.zanima me nesto slicno tome.

 

Nacisticke sajtove kao THR mi nemojte spominjati.

 

 

1337 mi se cini ok?

tuna-1 sub 7.8.2021 15:35
GSP kaže...

Koji su trackeri sad popularni.godinama sam bio na partisu i savrsen je bio.zanima me nesto slicno tome.

 

Nacisticke sajtove kao THR mi nemojte spominjati.

 

 

1337 mi se cini ok?

 Od balkanskih THR na prvom mjestu, na drugom isto THR, a na trećem, čini mi se isto THR..

Odličan pre-time, puno sinkroniziranog materijala, za svakoga po nešto.

 

gl&hf na ostalim domaćim trackerima i publicima.

pozz

goodye sri 8.9.2021 09:18

Jel netko od vas slucajno na Cinematik-u?

Ako netko ima racun tamo tebala bi mi usluga, naime, disable mi je racun, a ne znam gdje se trebam javiti da rijesim "problem". irc koji sam nasao ima 6 ljudi, ali nema admina vec 2 dana.

Pa samo da provjeri na njihovom forumu ili negdje na stranici, gdje i kome se javiti.

Ico2005 pet 26.11.2021 15:51

Vidim da te još peče što si popio ban prije prodaje acc-a... Nezgodno je kad ti tako sigurna lova klizne kroz prste... Eto, uživaj onda u torrentiranju nakon xy mjeseci suše...

 

Javi koji ti je nick na partisu, cujem se sa njihovim gazdom pa da te covjek adekvatno nagradi sto si tako vjeran zagovornik trackera...

GSP pet 26.11.2021 16:46

Uuu jake love,ima da se besim.

 

Partis je zakon,svaki blagdani dosad je bilo parsto gb gratis na racun

 

Thr drze neki klinci koji josnzive kod staraca a drustvu pricaju da su poduzetnici jakog sitea sa 178 clanova od toga aktivnih 13.nezalim ni sekunde za banom,tata se vratiio tako da thr iš nazad na regionalne margine

goodye uto 30.11.2021 09:49
qwertYxoZ kaže...

ima netko pozivnicu za partis.si ?

Cini se da nisu jo sdo kraja osposobili stranicu, do pada stranice nije trebala pozivnica, mogao se svatko registrirati, vjerujem da ce i ostati tako kada sve vrate u normalu

 

yaga01 ned 16.10.2022 11:33

Postoji li kakva domaća alternativa partisu (a i ne mora biti domoaća, na kraju krajeva)? Oni su se kao oporavili od onog velikog gubitka podataka, ali stranica im malo malo ne radi, search gotovo uopće ne funkcionira...

zeryx sri 8.3.2023 20:52

imam problem s torrent trackerom.
skidam samo s thra i tdaya.

Nekad mi torrent pocne odmah s Downloadom nekad po par sati nista. pokusavam sve zivo restartati i onda krene DL.

Uvijek skidam torrente koji imaju dovoljno seedera. 

Zapne mi na "trazim klijenta" tj looking for peer.

 

Do cega bi to moglo biti?

 

koristim utorrent

DukeOs čet 9.3.2023 04:09
zeryx kaže...

imam problem s torrent trackerom.
skidam samo s thra i tdaya.

Nekad mi torrent pocne odmah s Downloadom nekad po par sati nista. pokusavam sve zivo restartati i onda krene DL.

Uvijek skidam torrente koji imaju dovoljno seedera. 

Zapne mi na "trazim klijenta" tj looking for peer.

 

Do cega bi to moglo biti?

 

koristim utorrent

Imao istu situaciju  prije 2 mjeseca, promijenio klijent , ista stvar.

Reinstalirao winse i vratio se na utorrent , sve radi .

Vec sam bio poceo sumnjati na internet provajdera.