Ostalo

Privatni torrent trackeri P&O

Ico2005 pon 6.5.2019 18:40

Iz prve ruke ću ti reći da administracija THR-a u 05.20 nema pojma gdje im je dupe a gdje glava jer spavaju kao sav radni narod. I vjeruj mi na riječ da admninstraciji uopće nije do uploada, silnih TB i nabijanja e-penisa, mi smo svoje daaavno odbildali niti nitko od nas ne onanira na GoT da bi to išli odmah gledati uz jutarnju kavu.

 

Kako je borg rekao, postoji divna stvar koja se zove rss seedbox i koja automatski skida one kategorije koje mu je gazda zadao i za svega par minuta materijal preuzme nekoliko boxova da bi mi ostali slijepci koji nemamo para za box mogli nešto preuzeti na solidnim brzinama.

 

Lijepo od tebe što pratiš takve detalje, šteta samo što nisi navedeno objavio putem službenih kanala trackera u kontaktu sa tom zločestom administracijom (iako nije da ne znamo tvoj nick na trackeru).

 

Aj živili vi nama i dabogda nam do kraja godine svima uveli doma optiku :D

RuBiK uto 19.11.2019 14:01

Pozdrav svima, nov sam u svijetu privatnih trackera i imam par pitanja vezano za partis specifično.


Nisam baš na ti sa slovenskim, ali i google translate FAQ stranice mi nije dao odgovor na pitanje koji je minimalni ratio te postoji li on uopće? Nebi htio da mi se događaju H&R ako mi fali slobodnog prostora na disku i moram obrisati torrent.

 

Računa li se upload tek nakon što se preuzimanje završi ili će nakon preuzimanja sve biti zbrojeno sa onim odseedanim tokom preuzimanja?

 

Isto tako, zanima me koji je problem sa VPN-om na tom trackeru, sa otvorenim portom mi funkcionira najnormalnije i seeda na maksimalnoj mogućoj brzini linije ali sa uključenim VPN-om se malo ljudi uopće spoji (ProtonVPN ako ima veze, probao sam biti spojen na obične servere i na one koji bi trebali podržavati p2p, isprobano je na zdravim torrentima koji su se seedali bez VPN-a). Iako se radi o Hrvatskoj, i dalje bi probao sakriti IP i promet ako je to moguće.

goodye pet 28.2.2020 08:24
RuBiK kaže...

Pozdrav svima, nov sam u svijetu privatnih trackera i imam par pitanja vezano za partis specifično.


Nisam baš na ti sa slovenskim, ali i google translate FAQ stranice mi nije dao odgovor na pitanje koji je minimalni ratio te postoji li on uopće? Nebi htio da mi se događaju H&R ako mi fali slobodnog prostora na disku i moram obrisati torrent.

 

Računa li se upload tek nakon što se preuzimanje završi ili će nakon preuzimanja sve biti zbrojeno sa onim odseedanim tokom preuzimanja?

 

Isto tako, zanima me koji je problem sa VPN-om na tom trackeru, sa otvorenim portom mi funkcionira najnormalnije i seeda na maksimalnoj mogućoj brzini linije ali sa uključenim VPN-om se malo ljudi uopće spoji (ProtonVPN ako ima veze, probao sam biti spojen na obične servere i na one koji bi trebali podržavati p2p, isprobano je na zdravim torrentima koji su se seedali bez VPN-a). Iako se radi o Hrvatskoj, i dalje bi probao sakriti IP i promet ako je to moguće.

Koliko znam partis nema minimalni ratio i tesko da ce te tamo banati, ali ipak se ponasaj u skladu sa terrent bontonom. Ne znam da ces ikada doci u situaciju da moras brisati jedan torrent zobg prostora na disku. Skines torrent i ostavis da se seeda barem 2 tjedna, ako ti onda smeta slobodno brisi, ako ti ne smeta ostavi da i drugi ljudi mogu skinuti.

Upload se broji od onoga trenutka kada pocmes povlaciti podatke i ljudi pocmu povlaciti od tebe. Normalno neces dobiti upload za neki stari torrent koji nema leechera, ali za novi, ako imas dobru vezu, bit ce uploada.

Ako te toliko brine, Partis ima Freeleech torrente, pa skidaj te, ne broji se download, nego samo upload.

 

Ovo sa VPN ti ne mogu 100% reci jer ne koristim, ali u principu kupis neki VPN, skines app na racunalo i pokrenes, to bi trebalo biti to.

RuBiK pet 28.2.2020 21:51
goodye kaže...

Koliko znam partis nema minimalni ratio i tesko da ce te tamo banati, ali ipak se ponasaj u skladu sa terrent bontonom. Ne znam da ces ikada doci u situaciju da moras brisati jedan torrent zobg prostora na disku. Skines torrent i ostavis da se seeda barem 2 tjedna, ako ti onda smeta slobodno brisi, ako ti ne smeta ostavi da i drugi ljudi mogu skinuti.

Upload se broji od onoga trenutka kada pocmes povlaciti podatke i ljudi pocmu povlaciti od tebe. Normalno neces dobiti upload za neki stari torrent koji nema leechera, ali za novi, ako imas dobru vezu, bit ce uploada.

Ako te toliko brine, Partis ima Freeleech torrente, pa skidaj te, ne broji se download, nego samo upload.

 

Ovo sa VPN ti ne mogu 100% reci jer ne koristim, ali u principu kupis neki VPN, skines app na racunalo i pokrenes, to bi trebalo biti to.

 Bez brige, do sad sam se već uigrao

antifriz13 ned 8.3.2020 23:54

Kako funkcionise ova CB i ovaj globalni ratio?
Imao sam ratio 8.7. Upload oko 300+ GB ukupan. E onda sam skinuo dve serije ukupno 9.8GB! E sad, ja sam za te dve serije odradio seed za ova 2-3 dana ukupno 33GB! Znaci skinuo 10GB a uploadovo seedom- te dve serije 33GB i ratio mi je 7.6? Kako to, da mi je manji nego sto je bio ako sam uploadovo 3 puta vise nego sto sam skinuo?
I tako je uvjek od kako imam acc tamo. 
Zar ne bi trebao da bude 1:1 ratio. Ako skines npr 10GB onda bi trebalo ako uploadujes 10GB da se ratio vrati na onoliko koliko je bio pre skidanja 

Haker_x pon 9.3.2020 05:53
antifriz13 kaže...

Kako funkcionise ova CB i ovaj globalni ratio?
Imao sam ratio 8.7. Upload oko 300+ GB ukupan. E onda sam skinuo dve serije ukupno 9.8GB! E sad, ja sam za te dve serije odradio seed za ova 2-3 dana ukupno 33GB! Znaci skinuo 10GB a uploadovo seedom- te dve serije 33GB i ratio mi je 7.6? Kako to, da mi je manji nego sto je bio ako sam uploadovo 3 puta vise nego sto sam skinuo?
I tako je uvjek od kako imam acc tamo. 
Zar ne bi trebao da bude 1:1 ratio. Ako skines npr 10GB onda bi trebalo ako uploadujes 10GB da se ratio vrati na onoliko koliko je bio pre skidanja 

 Ratio ti je ukupni odnos upload/download. Ako imaš 100GB upload a 10GB download to je 100/10 = 10.0 ratio, ako skineš nešto od 10GB i uploaduješ 10GB to će biti 110GB upload i 20GB download što je 110/20=5.50 ratio. Morao si da uploaduješ 87GB na tih skinutih 10GB da bi ti ostao isti ratio od 8.7

antifriz13 pon 9.3.2020 13:04
Haker_x kaže...
antifriz13 kaže...

Kako funkcionise ova CB i ovaj globalni ratio?
Imao sam ratio 8.7. Upload oko 300+ GB ukupan. E onda sam skinuo dve serije ukupno 9.8GB! E sad, ja sam za te dve serije odradio seed za ova 2-3 dana ukupno 33GB! Znaci skinuo 10GB a uploadovo seedom- te dve serije 33GB i ratio mi je 7.6? Kako to, da mi je manji nego sto je bio ako sam uploadovo 3 puta vise nego sto sam skinuo?
I tako je uvjek od kako imam acc tamo. 
Zar ne bi trebao da bude 1:1 ratio. Ako skines npr 10GB onda bi trebalo ako uploadujes 10GB da se ratio vrati na onoliko koliko je bio pre skidanja 

 Ratio ti je ukupni odnos upload/download. Ako imaš 100GB upload a 10GB download to je 100/10 = 10.0 ratio, ako skineš nešto od 10GB i uploaduješ 10GB to će biti 110GB upload i 20GB download što je 110/20=5.50 ratio. Morao si da uploaduješ 87GB na tih skinutih 10GB da bi ti ostao isti ratio od 8.7

Ako sam na nuli. Upload 0 download 0 napravio tek account naprimer, po defaultu dobijes 1.00 ratio. 

Ako skines 10GB i uploadujes 10GB imas ukupno 10GB/10GB upload/download to izadje opet na 1.00 ratio kao sto je i bio a uploadovo si onoliko koliko si skinuo, kako tu ispadne na manjoj kolicini isti ratio, a ovako na vecoj razliciti sve vise i vise se odrazava razlika?

Haker_x pon 9.3.2020 18:00
antifriz13 kaže...

Ako skines 10GB i uploadujes 10GB imas ukupno 10GB/10GB upload/download to izadje opet na 1.00 ratio kao sto je i bio a uploadovo si onoliko koliko si skinuo, kako tu ispadne na manjoj kolicini isti ratio, a ovako na vecoj razliciti sve vise i vise se odrazava razlika?

 Ponovo pročitaj šta sam napisao, ali polahko.

franina sri 29.4.2020 21:51

pozdrav
kako tek odnedavno pratim temu zanima me da li kolege imaju za preporučiti još koju private tracker grupu osim teško dostižnog i jako poželjnog thr, a možda i crna berza spada u tu kategoriju
preporuka za neku grupu u koju su upadi malo lakši, a imaju bar ponešto exYu sadržaja

može i kakva proširena rečenica o tome koje su domene interesa tih vaših preporuka
moja područja interesa su crtici (hr sinkronizacija poželjna), dokumentarci s domaćih programa i tih "max/vip(-tv-a" s titlovima, kakav alter film te ponešto literature i programa
ono što me malo muči je da bih volio znati, dobiti nekakav preview, što sve nudi thr i crna berza, da ne gnjavim i slinim za invite, pa ako ikad i upadnem shvatim da nisu baš moj đir i ispadnem nezahvalan :)

RuBiK čet 30.4.2020 21:29

Invite za THR sam dobio tu na forumu, rado bi ti podijelio pozivnicu ali nazalost trenutno to nije moguce iako bodova za kupiti istu imam i previse. Inace sam jako zadovoljan trackerom, htio sam upasti iz istog razloga kao i ti, zbog crtica i tih domacih stvari. Sto se toga tice stvarno ima svasta i ako si voljan seedati kako se spada po pravilima i imas neki tracker na kojem si aktivan kolko tolko cu ti poslati pozivnicu cim omoguce.

Haker_x pon 1.6.2020 19:19

Bitgamer se vratio.

 

bitGAMER is back online. Over the past week our server experienced a hardware failure which resulted in the prolonged downtime which occured. Our datacenter has replaced our server and we have now restored a backup.

If you have stopped seeding your torrents, please re-connect so our tracker can update our peers.

//bG Staff

RuBiK čet 18.6.2020 16:36
Preserverance kaže...

dajte mi malo pojasnite ukratko to sa privatnim torent trackerima

 

Ako ja skinem sadržaj, moram ga i dijeliti neko vrijeme. Koliko dugo ?

 

Kako vi pratite svoje rezutate ?

 

 Ovisi od trackera do trackera, npr na THR ti je minimum 3 dana seeda ili ratio 1, torrentleech 10 dana a za ratio ne znam. Svaki ima svoj dashboard na kojem vidis upload, download, seed time, ratio itd.

Anđeo bez falinge pet 19.6.2020 13:53
RuBiK kaže...

  Ovisi od trackera do trackera, npr na THR ti je minimum 3 dana seeda ili ratio 1, 

 3 dana, točnije moraš u 14 dana nakupiti 72 sata seeda da bi "pozelenio" odn. bio kvit.

da ne pomisle da moraju seedati konstantno 72 h ili uzastopno 3 dana bez prestanka.

antifriz13 pet 24.7.2020 22:53
franina kaže...

pozdrav
kako tek odnedavno pratim temu zanima me da li kolege imaju za preporučiti još koju private tracker grupu osim teško dostižnog i jako poželjnog thr, a možda i crna berza spada u tu kategoriju
preporuka za neku grupu u koju su upadi malo lakši, a imaju bar ponešto exYu sadržaja

može i kakva proširena rečenica o tome koje su domene interesa tih vaših preporuka
moja područja interesa su crtici (hr sinkronizacija poželjna), dokumentarci s domaćih programa i tih "max/vip(-tv-a" s titlovima, kakav alter film te ponešto literature i programa
ono što me malo muči je da bih volio znati, dobiti nekakav preview, što sve nudi thr i crna berza, da ne gnjavim i slinim za invite, pa ako ikad i upadnem shvatim da nisu baš moj đir i ispadnem nezahvalan :)

 CB ima domacih serija vise, tj svaku seriju koja se prikazuje na TV. NA THR nema bas tih svih serija domaci, za crtane ne znam nisam pratio to, ali ima na thr anime i to cesto ubacuju.

NA THR moze upload ko god hoce, cim se reg, mozes uploadovat svoje torente. Na CB moras biti clan nekolko mjeseci i onda popunit zahtjev pa ako te odobre i imaju sranje pravila sto se uploada tice, mala neka greska i ukinu ti opciju za upload.

Na THR su admini 10000x bolji i mozes 100 puta pogresit, napisu ti gresku u komentaru pre nego sto torent bude javan i ti ispravis i oni obajve i to je velika prednost jer tako se dobija vise sadrzaja kada svi mogu upload. 
A tamo kad je tako ograniceno, mnogi ljudi imaju i nesto znaimljivo ali ne mogu da uploaduju ili su im oduzeta uplaod prava sto je besmisleno

keks99 čet 3.9.2020 16:12

tleech pl otvorene prijave. Poljski kako vidim pravila su blaga i logicna u neku ruku. Ako odseedas npr 50% torenta, ne moras 48h seedat, nego 24 sata. Dok na drugim makar odesedao 299MB/300MB, ako nisi i onaj zadnji MB, onda moras puno vreme seedat koje je zadano.

Evo pravila pa kome odgovara

  • After downloading a given torrent, you are required to seed according to the following rules
    • Ratio on the downloaded item is less than 0.3 We seed a minimum of 48 hours (within 7 days from the moment of downloading).

    • Ratio on the downloaded item is not less than 0.3. We seed a minimum of 36 hours (within 7 days from the moment of downloading).

    • Ratio on the downloaded item is not less than 0.5 We seed a minimum of 24h (within 7 days from the moment of downloading).

    • Ratio on the downloaded position is not less than 0.7 We seed a minimum of 12 hours (within 7 days from the moment of downloading).

    • Ratio on the picked position not less than 1.0 Seeding does not apply.

     

punkrockos pet 6.11.2020 19:50

pozdrav,

 

može li popis nekoliko dobrih trackera za hd, 4k filmove? znaci samo filmovi i serije me zanimaju, sto bolja kvaliteta.,po mogucnosti da ima i svjetske kinematografije i starih klasika...nesto kao rutracker