Ostalo

Privatni torrent trackeri P&O

F1-IVO sub 17.7.2010 19:41

Da se tema o razmjeni pozivnica za privatne trackere ne zakrcava spamom otvaram ovu temu u kojoj možete raspravljati o privatnim trackerima.

Odmah napominjem da je strogo zabranjeno davanje ikakvih linkova na dotične i linkove na piratski sadržaj.

Ostale teme o privatnim trackerima će biti zaključane pa molim da raspravu vezanu uz njih preselite ovdje.

U ovoj temi nije dozvoljeno traženje pozivnica za iste nego to zatražite u ovoj temi.

 

BORG ned 18.7.2010 11:33
mobitel kaže...

tako sam mislio..

Traži profile linkove ali sa jačih trackera, tipa TL i sl.

 

Ak te zayebu prijavi ih staffu, naravno moraš priložiti dokaze.

ulinsky ned 18.7.2010 11:44

Kome trebaju pozivnice neka mi se obrati na PP,daću mu link foruma gdje se dijele pozivnice..Ima mnogo članova i provjereno je

Ali prije toga da bi vam verifikovali account morate napisati nešto o sebi,dati vašu brzinu neta,i jedan ratio proof.

 

Ja sam upao i nakon 20 postova (to se brzo skupi) otključani su vam Low Level Giveaways i Mid Level Giveaways.High level je tek nakon 100 postova ali u njemu se postavljaju iste tvari kao i u Mid.

 

 

Sjajan sajt,dobio sam odande mnogo pozivnica,pa koga zanima neka me kontaktira..Cool

BORG ned 18.7.2010 12:03
ulinsky kaže...
...

Također imam i ja link za jedan dobar strani invite forum ako nećete Hrv, a i otvoren je, btw :)

 

Naravno tamo nema trejda, što je i strogo zabranjeno inaće.

BORG ned 18.7.2010 18:05
Zvjerkan kaže...

Može li meni netko reći kakav je ovo extremebits privatni torrent.. registracije otvorene.. pa pitam.. kakav je isplati li se regat?

Ništa posebno još jedan u nizu 0day trackera imaju neke svoje packove koji su FL.

BORG ned 18.7.2010 18:14
Zvjerkan kaže...

A dali da se regam ili ne.. imam ipt i thr .. yowabits kak već--xD... demonoid.. pa neznam dali da i ovaj..?

Nepotrebno ti je, imas sve na ipt-u kao i tamo.

 

 

 

yowabits = yuwabits :)

GeForce pon 19.7.2010 10:01
mobitel kaže...

Ma joj ja trazim jos samo jedan tracker bitme a nemrem ga dobit sve sam pokuso..Mršti se

za BitMe se treba malo potrudit :D

 

EDIT: ako nemozes do njega probaj BitSpydera nabavit

BORG pon 19.7.2010 17:47
win32 kaže...
BORG kaže...

 

EDIT: sry izgleda da nije direktno otvoren ali se moze preko onoga ''Apply for invite''

 

Da, samo kako odgovoriti na njihova pitanja ako ne znas FAQ tj. pravila?

 

Ajde ako si registriran na trackeru postaj mi njihov FAQ i pravila......

 

Hvala!

Hm stalno se izmjenju pitanja, jedino ako mi postas SS, ja sam odgovorio onako kako sam mislio da bi trebalo biti i bilo je sve ok, nisam tamo član jel mi netreba.

GeForce uto 20.7.2010 23:00

htio bih se nadovezat na mobitel-a iz teme potraznja. kakve veze ima sta netko nudi za sta. ovo sto ti pricas je trejdanje koje je zabranjeno na svim poznatijim trackerima. ako imas neki l33t tracker trazi za njega jace, bolje proofove ne neki jaci invite.

moze bit da je taj koji daje thr neki od uploadera na doticnom trackeru sa 50 tb uploada. ocu reci ako imas neki "high" tracker trazi jace proofove, nemoj tradeat sa pozivnicama.

Dragon23288 uto 20.7.2010 23:06

Mozete li mi preporuciti torrent sa puno glazbe u FLAC formatu?

 

A da nije What.cd jer tamo se ne uspijevam nositi sa ratiom.

 

Znaci nesta za normalne ljude jer upload mi nije bas sjajan :-(

 

Na PP naravno!

BORG uto 20.7.2010 23:16
Dragon23288 kaže...

Mozete li mi preporuciti torrent sa puno glazbe u FLAC formatu?

 

A da nije What.cd jer tamo se ne uspijevam nositi sa ratiom.

 

Znaci nesta za normalne ljude jer upload mi nije bas sjajan :-(

 

Na PP naravno!

hm tesko ces naci nesto takvo a da nije problem drzati ratio i da ima dosta toga.

Probaj upasti na libble on je no ratio ili na supetorrents (bivsi STMusic).

GeForce kaže...

htio bih se nadovezat na mobitel-a iz teme potraznja. kakve veze ima sta netko nudi za sta. ovo sto ti pricas je trejdanje koje je zabranjeno na svim poznatijim trackerima. ako imas neki l33t tracker trazi za njega jace, bolje proofove ne neki jaci invite.

moze bit da je taj koji daje thr neki od uploadera na doticnom trackeru sa 50 tb uploada. ocu reci ako imas neki "high" tracker trazi jace proofove, nemoj tradeat sa pozivnicama.

Nažalost takva je situacija ovdje, svi misle da će dobiti sve trackere trejdanjem sto je glupost.

To je jedan od razloga zasto sam prestao djeliti invite-ove ovdje osim ako ne naletim na nekog dobrog čovjeka pa mu ispunim request

BORG uto 20.7.2010 23:21
VirtUoso kaže...

A Pedro's Music? Il kako se vec zove...

Da, to je tracker iskljucivo za flac (samo vlastiti ripovi), namjerno ga nisam naveo jer je izuzetno tezak upad velikoj vecini.

crni pauk uto 20.7.2010 23:30

e ljudi ja tražim neki torent serache s igrama , al da mi se skida 450 kb   jer su svi ostali ok 200 (pb, deimond,,,) pa me zanima dal tak nešt postoji kao (extreameshare) samo da ne trebam pozivnicu , ili da se samo regam :P jer sam na exshare napunio sve slote 15/15 i sad više nemogu skidat  Plač

BORG uto 20.7.2010 23:34
crni pauk kaže...

e ljudi ja tražim neki torent serache s igrama , al da mi se skida 450 kb   jer su svi ostali ok 200 (pb, deimond,,,) pa me zanima dal tak nešt postoji kao (extreameshare) samo da ne trebam pozivnicu , ili da se samo regam :P jer sam na exshare napunio sve slote 15/15 i sad više nemogu skidat Plač

otvoren ti je underground gamer, manje skidaj vise seedaj.

win32 sri 21.7.2010 09:55

Tu razmjenjujemo pozivnice, pricamo o trackerima...koji je ok, koji ne valja i tako dok u drugoj temi ekipa prica kako je najbolje ogranicit upload 7 kb/s i sl, katastrofa za P2P zajednicu!

 

Ovdje je rasprava pa da znate ako vas netko bude slucajno trazio invite za neki tracker da njima ne dajete slucajno:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/torrent-prekida-veu-net/58351.aspx?page=0&jumpto=1124099&sort=asc&view=flat

 

P.S.

 

BORG, evo prvi screenshot...no trebam samo FAQ i pravila pa ako netko ima neka mi ih posalje na PM.....radi se o trackeru HD-bits.ro!

 

 

 

 

BORG sri 21.7.2010 12:20
win32 kaže...

Tu razmjenjujemo pozivnice, pricamo o trackerima...koji je ok, koji ne valja i tako dok u drugoj temi ekipa prica kako je najbolje ogranicit upload 7 kb/s i sl, katastrofa za P2P zajednicu!

 

Ovdje je rasprava pa da znate ako vas netko bude slucajno trazio invite za neki tracker da njima ne dajete slucajno:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/torrent-prekida-veu-net/58351.aspx?page=0&jumpto=1124099&sort=asc&view=flat

 

P.S.

 

BORG, evo prvi screenshot...no trebam samo FAQ i pravila pa ako netko ima neka mi ih posalje na PM.....radi se o trackeru HD-bits.ro!

 

Faq sam ti nasao, rules nemogu jer nisam član ako se ne uspijes regati, javi mi se pa cemo te ubaciti na bithdtv koji je još bolji od hbits.ro-a.

win32 sri 21.7.2010 14:38
BORG kaže...
Faq sam ti nasao, rules nemogu jer nisam član ako se ne uspijes regati, javi mi se pa cemo te ubaciti na bithdtv koji je još bolji od hbits.ro-a.

 

Puno ti hvala.....nasao sam i rules te ispunio onaj cijeli obrazac sa kojime su malo sve zakomplicirali no sve sam strpljivo odradio pa cemo vidjeti.

 

Hvala jos jednom!