Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

softwaremaniac čet 23.3.2023 00:47
Gleeson kaže...

Ima li netko možda BTN ili IPT?

 Nisu otvoreni već dugo, a do pozivnica je nemoguće doći. Ja pokušavam već mjesecima nabaviti BTN. Za BTN konkretno znam da su dodatno postrožili uvjete pa sada treba još više bodova za pozivnicu.

Zaporožac čet 23.3.2023 05:59

Mene uvijek fascinira kad netko tko je preko deset godina "aktivan" na Bug forumu, ima makar 3 pune zvjezdice,  traži pozivnicu za THR ?!

 

Ne mogu vjerovati da ta osoba već nije bila na THR-u, posvađala se tamo s moderatorima, ili nije izvršavao svoje "obaveze" pa je baniran. 

Sva sreća što na THR nije politika Crne Berze, jer tamo ako nešto ukaki osoba kojoj daš pozivnicu, letiš i ti koji si ju dao toj osobi, bez prava žalbe.

 

Jedina pozivnica koju sam poklonio za THR je ovom forumašu, jer ju ovdje nije ni tražio, nezainteresiran je za filmove, serije, sam sam mu ponudio jer je tražio tracker zbog nekih pdf knjiga kojih je tamo bilo.

 

 

zeryx čet 23.3.2023 10:30
Zaporožac kaže...

Mene uvijek fascinira kad netko tko je preko deset godina "aktivan" na Bug forumu, ima makar 3 pune zvjezdice,  traži pozivnicu za THR ?!

 

Ne mogu vjerovati da ta osoba već nije bila na THR-u, posvađala se tamo s moderatorima, ili nije izvršavao svoje "obaveze" pa je baniran. 

Sva sreća što na THR nije politika Crne Berze, jer tamo ako nešto ukaki osoba kojoj daš pozivnicu, letiš i ti koji si ju dao toj osobi, bez prava žalbe.

 

Jedina pozivnica koju sam poklonio za THR je ovom forumašu, jer ju ovdje nije ni tražio, nezainteresiran je za filmove, serije, sam sam mu ponudio jer je tražio tracker zbog nekih pdf knjiga kojih je tamo bilo.

 

 

 Na forumu sam od 2010. i nisam imao THR do prije godinu dana cca.

Nisam htio traziti jer jednostavno nisam imao potrebu. bio mi je dovoljan TPB i ostali free trackeri.


Kupio sam stan, imam pc koji koristim za plex server, imam optiku i sad mi dobro dode. I imam THR sad.

Tak da nisu svi isti :D

 

btw i nemam 3 pune zvjezdice. sta to znaci? kako to dobiti? :D offtopic malo

 

Zaporožac čet 23.3.2023 10:57
zeryx kaže...

Na forumu sam od 2010. i nisam imao THR do prije godinu dana cca.

btw i nemam 3 pune zvjezdice. sta to znaci? kako to dobiti? :D offtopic malo

Hm.... dobro, kad ti kažeš..

Ljudi iz Hrvatske su od početaka THR-a na njemu.

 

Bio sam tu od 2008 do 2013, poslije sam "provjeren"..i  nisam klon, nisam banirani korisnik, zato pitam.. 

Zaporožac čet 23.3.2023 13:48
zeryx kaže...

a nije mi trebao thr prije a i nisam imao od koga dobiti invite. 

 Želiš li od mene ?

Dat ću ti.

Pošalji... što treba pm... mail...

 

A, ovjdje piše, moraš biti dvije godine na forumu.. 

 

... a jebemti, popio samd anas na poslu,malo, imaš msreće

 

 

Samo poslije 17h 

Backdraft čet 23.3.2023 14:12

to valjda misli na mene, do sada niti sam cuo niti mi je trebao THR, uvijek sam koristio odlicni partis.si (dok nije izgorio) sa free registracijom koji je za moje potrebe imao apsolutno sve i to sa super brzinama (ostalo bi nasao na rarbg i 1337x te TPB)

 

sada kad mi trebaju neke hrvatske serije, crtici i tekme tek vidim neku svrhu od tog THR, pa sam ga i zatrazio

 

isto tako doma je setupan plex server, a1 gigabitni net preko coaxa i tu nema sta da fali

zeryx čet 23.3.2023 14:19
Zaporožac kaže...
zeryx kaže...

a nije mi trebao thr prije a i nisam imao od koga dobiti invite. 

 Želiš li od mene ?

Dat ću ti.

Pošalji... što treba pm... mail...

 

A, ovjdje piše, moraš biti dvije godine na forumu.. 

 

... a jebemti, popio samd anas na poslu,malo, imaš msreće

 

 

Samo poslije 17h 

 hahaha kolega lakse s alkoholom ili barem podijeli 

 

imam thr od prije godinu dana.

Zaporožac čet 23.3.2023 14:21
Backdraft kaže...

to valjda misli na mene, do sada niti sam cuo niti mi je trebao THR, uvijek sam koristio odlicni partis.si (dok nije izgorio) sa free registracijom koji je za moje potrebe imao apsolutno sve i to sa super brzinama (ostalo bi nasao na rarbg i 1337x te TPB)

 

sada kad mi trebaju neke hrvatske serije, crtici i tekme tek vidim neku svrhu od tog THR, pa sam ga i zatrazio

 

isto tako doma je setupan plex server, a1 gigabitni net preko coaxa i tu nema sta da fali

 Dobro, onda ću dati tebi , ako još nisi nabavio ...

Pošalji mail na pm...

Ili...ja ne smijem dati jer nemam dvije godine na Bug forumu 

 

Sorry , stvarno sam popio, kao aikido Učitelj koji ne bi smio, i ja sam ponekad čovjek.... 

 

btw;

 

Nisi se jučer javio, pozivnica ide drugoj osobi ako se ne javiš do 12 h...

DukeOs sub 25.3.2023 10:07
softwaremaniac kaže...

Partis opet radi.

 Stuca zasad. Ocito nisu vratili cijelu bazu podataka jer mnogi torenti na listi ne rade.

Ocigledno im fali osoblja i para kad sve ide tako sporo.

tuna-1 ned 2.4.2023 12:16
Rootwalla kaže...

nudim: IPtorrents

tražim: Redacted ili Myanonamouse

 Na oba koja tražiš možeš doći bez pozivnice

 

Redacted ima dobro poznati intervju za koji treba malo proučit njihov sajt a MAM je easy doslovno da se samo popuni invite application.

robisierra92 uto 4.4.2023 11:21

Vlasnik sam 13 godina starog THR accounta.

 

Nisam skinuo ondje ništa mjesecima, jer me ništa ne zanima, prepustio bih ga uz dogovor. 

 

1 200 000 karme, 470 gb upload, bez HNR-a. 

 

EDIT

 

Da ne bi bilo još glupih upada, ne prodajem ali odustajem od poklanjanja/prepuštanja računa.