Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

flyordie sri 30.11.2022 11:19
ptiotail kaže...

Ne, Blue's Clues je drugo.

 

Bluey je ovo: https://hrtprikazuje.hrt.hr/hrt-preporucuje/bluey-9668560

 

Al dobro, znači ako nema na THR, bolje da ni ne tražim.

 

 Na TorrentHR ima rubrika Želje, pa ako prije ili tijekom početka emitiranje serije tamo zatražite, postoji velika vjerojatnost da će biti snimljeno i uploadano na THR.

 

OnTopic: Nudim 3 2 pozivnice za THR, uvjet da ste clan nekog private trackera i posaljete svoj profile link od tamo

Davorass čet 5.1.2023 16:02

Pozdrav ekipa,

Ima li netko pozivnicu za neki dobar e-learning tracker?

Imam trenutno TL, IPT, THR, ali na njima baš ne nalazim kurseve koje bi htio (ili su jako zastarjeli).

Thx

arbogast ned 26.2.2023 20:59

Pozdrav,

 

U potrazi sam za e-learning tracker prozivnicom. Nesto poput bitspyder ili learnflakes.

IPT npr ima par uploada sa coursere, sve staro puno godina. Nadam se pronalasku trackera gdje imaju redovan upload takvog sadrzaja. 

 

Nudim dokaze sa drugih trackera i seedboxa.

 

Hvala

Cojek čet 2.3.2023 17:29

Lp. 

Jedno pitanje, koji tracker je najbolji za skidanje glazbe(strane) ? Da ne skidam sa youtube sranje kvalitetu zvuka. I ako ko ima pozivnicu za isti?

Imam invite za torrenthr i iptorrents, a ako treba mogu dat i dokaz o seedu sa obadva. 

Cojek pet 3.3.2023 17:00

Okej,hvala. 

No ako netko ponudi pozivnicu, zauzvrat mogu dati thr ili ipt invite, sa seed proof :) 

EDIT: Nemam THR pozivnicu (imao 2 sad 0) ocito su nam uzeli pozivnice....

Kokot ned 5.3.2023 09:17

Imam par pozivnica za podijeliti:
Crna Berza [CB] - 5
Torrentleech [TL] - 4
TorrentHR [THR] - 2

Želim ih najbolje iskoristiti tj. podijeliti ih ljudima koji će koristiti trackere. Javi se pp.


Tražim ako netko ima:
Bibliotik [BiB]
BroadcasTheNet [BTN]
GazelleGames [GGn]
Karagarga [KG]

U privatnim torrent trackerima sam dugo. Pravila su jasna i treba ih poštivati, također koristim seedbox.

micko999 ned 5.3.2023 17:46
Kokot kaže...

Imam par pozivnica za podijeliti:
Crna Berza [CB] - 5
Torrentleech [TL] - 4
TorrentHR [THR] - 2

Želim ih najbolje iskoristiti tj. podijeliti ih ljudima koji će koristiti trackere. Javi se pp.


Tražim ako netko ima:
Bibliotik [BiB]
BroadcasTheNet [BTN]
GazelleGames [GGn]
Karagarga [KG]

U privatnim torrent trackerima sam dugo. Pravila su jasna i treba ih poštivati, također koristim seedbox.

 Crna Berza je otvorena za registraciju ima skoro mesec dana....

 

https://www.crnaberza.com/signup.php

Rondo9 pon 6.3.2023 19:20

Na Torrent.hr.org sam dosta dugo pa me zanima jeli se isplati registrirati na crnu brezu i kakav je tamo sadrzaj .

 

Uskoro ću skupiti karme pa imati pozivnicu za THR ako nekome bude trebala da je stari član i pouzdan...

Zaporožac uto 7.3.2023 23:20
Rondo9 kaže...

Na Torrent.hr.org sam dosta dugo pa me zanima jeli se isplati registrirati na crnu brezu i kakav je tamo sadrzaj .

 

 

Dugo godina sam tamo ali zadnjih godina rijetko svraćam...

Mijenjaju se vlasnici, ima dosta stranih filmova, ali su svi nekakvi od 1,5 do 2 Gb max

Crtića nema, serije stranih jednom godišnje, aplikacija, programa nema, srozali su se u pm.

 

THR je za njih New York... 

 

Još si pribavi IPT i dosta su ti ta dva trackera....

 

DukeOs sri 8.3.2023 05:24

Partis mi je najomiljeniji iako nisam ljubitelj slovenskog.

TDay je drugi po redu te THR  pa  IPT. Berza je smece . Nazalost par njih koji su mi bili odlicni su danas pokojni.

Zaporožac sri 8.3.2023 05:28
DukeOs kaže...

Partis mi je najomiljeniji iako nisam ljubitelj slovenskog.

TDay je drugi po redu te THR  pa  IPT. Berza je smece . Nazalost par njih koji su mi bili odlicni su danas pokojni.

Tooo, lega. 

Slažem se...