Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

bor11 pet 16.9.2022 15:24

I dalje nudim tri pozivnice za TorrentDay, ne trazim nista...osim ako me iznenadite s nekim dobrim muzickim trackerom :)

 

Naravno, nekakvi dokazi u PM, pa se dogovorimo...

Zaporožac sri 21.9.2022 14:34

Dragoljube, nisi pouzdan.

Zadnji put si bio na forumu 2011 god. i sad si se kao sjetio BUG foruma..

 

Ili ti je ovo dupli račun.

Trebam stalnog forumaša, kojega mogu danima zlostavljati ako mu dam pozivnicu, a on zahebe, kuiš...

Dog 25 pet 23.9.2022 14:04

Pozdrav,

tražim invite za torrent hr tracker (ili domaću alternativu).

 

Mogu u zamjenu dati: avistaz (i njenu grupu stranica), torrentdb i torrentleech

 

Statovi na drugim trackerima: sveukupni ratio oko 10-11 sa sveukupim uploadom oko 3TB, šaljem slike za dokaz na PM (imam i seedbox).

ptiotail uto 29.11.2022 13:55

Ima li neki torrent ili drugi sajt koji ima (još) više HR sinkroniziranih crtića od THR i Balkandownload?

 

Ako ima, molim lijepo za pozivnicu ili bar link. Uzoran sam korisnik na THR i Partis.

 

tuna-1 uto 29.11.2022 14:57
ptiotail kaže...

Ima li neki torrent ili drugi sajt koji ima (još) više HR sinkroniziranih crtića od THR i Balkandownload?

 

 

 Takav ne postoji, kakve crtiće tražiš a da ih nema na THR?

Od svih poznatih i nepoznatih domaćih trackera THR jedini dobiva HR sinkronizirani materijal sa nama dostupnih streaming servisa u vrlo kratkom roku, a baza crtića je poveća.

ptiotail uto 29.11.2022 18:07
tuna-1 kaže...
ptiotail kaže...

Ima li neki torrent ili drugi sajt koji ima (još) više HR sinkroniziranih crtića od THR i Balkandownload?

 

 

 Takav ne postoji, kakve crtiće tražiš a da ih nema na THR?

Od svih poznatih i nepoznatih domaćih trackera THR jedini dobiva HR sinkronizirani materijal sa nama dostupnih streaming servisa u vrlo kratkom roku, a baza crtića je poveća.

 

A eto, recimo Go Jetteri, Bluey... Obično mi se dogodi da baš ono što bi klinci najviše htjeli gledati, toga nema nigdje. Npr. Susjedstvo tigrića Daniela, kojeg ne podnose, je uredno na THR...

tuna-1 uto 29.11.2022 18:45

Vidim da je Go Jetteri dostupan na online HRT platformi https://juhuhu.hrt.hr/emisija/93/naprijed-go-jetteri - možda baš ne točno taj serijal koji tražiš ali jesu oni.

Bluey... Da li je to uopće sinkronizirano za naše tržište? Bluey je trenutno na Disney+ platformi ali bez naših titlova i sinkronizacije. Ako crtić nikad nije bio ni namjenjen našem tržištu ili emitiran na nekoj od TV postaja teško da tako nešto može i postojati na bilo kojem tracker, zar ne.

ptiotail uto 29.11.2022 18:47

Bluey prva sezona je bila na Juhuhu/HRT3, prije cca mjesec dana je emitirana zadnja epizoda. Znam i ja za online Juhuhu, ali nema svega. Eto, o ovoj temi znam više nego što želim znati. :P