Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

spookymulder84 čet 7.7.2022 20:25

 

razor_amd kaže...

Pozdrav.

 

Meni je post delovao totalno iskreno i ja sam iz tog razlika korisniku PlavsicNS poslao pozivnicu za THR. Slična situacija je bila samnom kada je meni pozivnica bila potrebna i tada sam je dobio od spookymulder84 i još jednom mu hvala veliko!

 

Pozivnicu za THR mogu kreirati po 1 svaki mesec, tj. mesec dana nakon poslednje podeljene. Za sad sam podelio 4 i nisam imao problema.

 

Stobom je makar bilo lako :)

Imao si linkove na svoj account na drugim privatnim trackerima sa odličnim upload-ima, i činio si mi se kao da se sveukupno baš zanimaš za to. Malo si mi bio sumnjiv što si bio friški korisnik na bug.hr-u no bacio sam kocku.

Bitno je da vidiš da onaj ko traži invite razume odgovornost koju preuzima i da to nije bauk sa dobrim setup-om i povremenom aktivnošću, a ti si to definitivno pokazao svojim statistikama... Mene si već nadmašio a ja sam skoro 8 godina na THR-u... doduše ja još uvjek imam samo 10Mbps Upload :PPPPP

 

Ali da, ja sam zadovoljan s ljudima koje sam pozvao... neki nisu aktivni ali makar nisu banani.

Zovite ljude koji imaju što pokazati i dokazati, po mogućnosti koji već imaju trackere na drugim accountima. Ako nemaju trackere na drugim accountima dajte im prvo neke lošije/strane neka se uče, pa neka pokažu volju.

 

 

softwaremaniac ned 10.7.2022 23:08

Ima li još netko problema s FTP transferom sa/na seedhost(a)? I shared i dedicated mi se vuku ko krepane mačke zadnja dva-tri dana. Speedtestovi ok, konfa ok, testirano na drugom lapu, ista stvar. Support kaže da je sve ok i da nije do servera, a sve drugo radi savršeno.

 

EDIT: Očito preopterećenje, jer sad radi ok, ali od npr. 15-16 nadalje je sporo.

Nuclear_Phoenix pon 11.7.2022 13:06

Hrpa je razloga - kvaliteta sadržaja (jasno naznačeno što i kako, provjereni uploaderi koji neće stavljati smeće kao na javim trackerima - sa virusima, podvaliti rekodiran hdcam pod hd i slično), brzina dodavanja (većina prvo završi na privatnim trackerima a tek kasnije na javnim), dostupnost specifičnog i rijetkog sadržaja kojeg na javnim trackerima ili nema ili ima vrlo mali broj seedera, konstantne brzine za gotovo sve torrente na trackeru, requests sekcija na većini trackera...

 

Kako funkcionira? Ti trackeri su zatvoreni, moraš ili dobiti pozivnicu ili se registrirati kad su otvorene prijave. Kad se registriraš, moraš poštovati određena pravila koja ima svaki tracker - minimalno trajanje seeda ili minimalni upload (obično 2.0 ili više), redovita prijava (jer gase inaktivne acc) i slično. Hrpa ljudi dobije pozivnice, registrira se, poskidaju što ih zanima i pokupe ban jer ne seedaju, prijave se jednom i nikad više i tako - a onda i onaj tko te pozvao može dobiti po nosu pa zbog toga, nitko ne želi napamet dijeliti pozivnice i riskirati ban. Samo skidanje/seed je identičan kao na javnim trackerima, skineš torrent fajl i udri.

spajk1 sri 13.7.2022 10:53
spookymulder84 kaže...

 

razor_amd kaže...

Pozdrav.

 

Meni je post delovao totalno iskreno i ja sam iz tog razlika korisniku PlavsicNS poslao pozivnicu za THR. Slična situacija je bila samnom kada je meni pozivnica bila potrebna i tada sam je dobio od spookymulder84 i još jednom mu hvala veliko!

 

Pozivnicu za THR mogu kreirati po 1 svaki mesec, tj. mesec dana nakon poslednje podeljene. Za sad sam podelio 4 i nisam imao problema.

 

Stobom je makar bilo lako :)

Imao si linkove na svoj account na drugim privatnim trackerima sa odličnim upload-ima, i činio si mi se kao da se sveukupno baš zanimaš za to. Malo si mi bio sumnjiv što si bio friški korisnik na bug.hr-u no bacio sam kocku.

Bitno je da vidiš da onaj ko traži invite razume odgovornost koju preuzima i da to nije bauk sa dobrim setup-om i povremenom aktivnošću, a ti si to definitivno pokazao svojim statistikama... Mene si već nadmašio a ja sam skoro 8 godina na THR-u... doduše ja još uvjek imam samo 10Mbps Upload :PPPPP

 

Ali da, ja sam zadovoljan s ljudima koje sam pozvao... neki nisu aktivni ali makar nisu banani.

Zovite ljude koji imaju što pokazati i dokazati, po mogućnosti koji već imaju trackere na drugim accountima. Ako nemaju trackere na drugim accountima dajte im prvo neke lošije/strane neka se uče, pa neka pokažu volju.

 

 

 

 

Pozdrav,

 

ako se imaš volje još malo kockati, ja još uvijek tražim pozivnicu za THR :) Nemam ništa za priložiti kao dokaz. Ali jasno mi je kako funkcionira i nije mi problem ostaviti da seeda koliko god treba.

 

Zaporožac sri 13.7.2022 12:18
Kant kaže...

Bok!

 

Ima li netko pozivnicu za Crnu berzu???

 

 imam, ali ne dam nikome, jer tamo ako pogriješiš, samo se malo posvađaš na forumu, dobiješ bann, a ja isto s tobom, žao mi je.

spajk1 kaže...
Pozdrav,

 

ako se imaš volje još malo kockati, ja još uvijek tražim pozivnicu za THR :) Nemam ništa za priložiti kao dokaz. Ali jasno mi je kako funkcionira i nije mi problem ostaviti da seeda koliko god treba.

 

možda netko od njihovih moderatora, VIP članova.. admina.....bzzvz.. imam 900.000 karme, a da bih kupio jednu pozivnicu i dao ju tebi, moram platiti 500.000 karme...

 

za jednu jedinu glupu pozivnicu... 

razor_amd sub 16.7.2022 19:14

Karma je najmanji problem za redovne seeder-e, problem je u tome što retko ko poštuje pravila.

 

Inače, mogu ti poslati pozivnicu za neki drugi privatni tracker da vidimo kako ćeš se tamo pokazati pa ako bude sve kako treba, onda kasnije može i THR.

FileFicho sub 16.7.2022 19:22
spajk1 kaže...
spookymulder84 kaže...

 

razor_amd kaže...

Pozdrav.

 

Meni je post delovao totalno iskreno i ja sam iz tog razlika korisniku PlavsicNS poslao pozivnicu za THR. Slična situacija je bila samnom kada je meni pozivnica bila potrebna i tada sam je dobio od spookymulder84 i još jednom mu hvala veliko!

 

Pozivnicu za THR mogu kreirati po 1 svaki mesec, tj. mesec dana nakon poslednje podeljene. Za sad sam podelio 4 i nisam imao problema.

 

Stobom je makar bilo lako :)

Imao si linkove na svoj account na drugim privatnim trackerima sa odličnim upload-ima, i činio si mi se kao da se sveukupno baš zanimaš za to. Malo si mi bio sumnjiv što si bio friški korisnik na bug.hr-u no bacio sam kocku.

Bitno je da vidiš da onaj ko traži invite razume odgovornost koju preuzima i da to nije bauk sa dobrim setup-om i povremenom aktivnošću, a ti si to definitivno pokazao svojim statistikama... Mene si već nadmašio a ja sam skoro 8 godina na THR-u... doduše ja još uvjek imam samo 10Mbps Upload :PPPPP

 

Ali da, ja sam zadovoljan s ljudima koje sam pozvao... neki nisu aktivni ali makar nisu banani.

Zovite ljude koji imaju što pokazati i dokazati, po mogućnosti koji već imaju trackere na drugim accountima. Ako nemaju trackere na drugim accountima dajte im prvo neke lošije/strane neka se uče, pa neka pokažu volju.

 

 

 

 

Pozdrav,

 

ako se imaš volje još malo kockati, ja još uvijek tražim pozivnicu za THR :) Nemam ništa za priložiti kao dokaz. Ali jasno mi je kako funkcionira i nije mi problem ostaviti da seeda koliko god treba.

 

Mogu ti je poslati, ipak si 9 godina tu, treba ljudima dati šansu. Ako prekršiš riječi, stići će te Ico2005-ina ruka pravde

BeLLicus ned 17.7.2022 00:16

Kako na THR imati bolji upload. Imam oko 154gige u 4 godine i jednostavno sto god seedam ako recimo je nesto novo i popularno max 3 gige dobijem i to je to kod starih filmova i ono sto je uploadano prije ne dobijem nista jer nitko ne skida logicno. Ali kod ovih novih upload traje kratko i gotovo. A htio bih imati sto veci upload. Imam i odlican net 3mb/s upload. Cisto solidno.

Cmarobnjak ned 17.7.2022 08:34
BeLLicus kaže...

Kako na THR imati bolji upload. Imam oko 154gige u 4 godine i jednostavno sto god seedam ako recimo je nesto novo i popularno max 3 gige dobijem i to je to kod starih filmova i ono sto je uploadano prije ne dobijem nista jer nitko ne skida logicno. Ali kod ovih novih upload traje kratko i gotovo. A htio bih imati sto veci upload. Imam i odlican net 3mb/s upload. Cisto solidno.

 Seedbox rekao bih ako zelis imati sanse sa novim stvarima.

 Na THR-u postoje brojni korisnici s Seedboxovima koji automatski krenu skidat svaku novu stvar koja se uploada. Takodjer ti Seedboxovi su uglavnom 1 Gbps pa na dalje (daleko vise od tvojih 3 mb/s).

 Dok ti shvatis da je izasao novi torrent, oni su ga vec skinuli.

 

 Ali THR je ratioless tracker, tako da sasvim nije bitno imao ti 150GB uploada, ili 1 PB uploada. Bitno je da seedas jer kad tad ces biti jedini seeder (pogotovo na starim stvarima) na necemu i toj osobi koja pozeli to skinuti ce biti drago jer netko seeda. Njoj se onda jebe jel taj jedini seeder ima 150GB uploada, ili 1 PB.

 

 Isto tako mozes uploadati stvari na THR. Posto si gamer, mozes fino proci s igricama. Ima hrpa igrica kojih nema na THR-u. S uploadanjem svojih torrenata mozes natuc upload bez obzira imao ti kucni internet ili Seedbox.

 

 Mozda sam neke stvari zaboravio, ali mislim da su ti to u globalu opcije. Najjednostavnija solucija ti je po meni Seedbox + auto-dl nastimati i to je to (ali nije free). 

 

 

Haker_x pon 18.7.2022 00:09
BeLLicus kaže...

Kako na THR imati bolji upload. Imam oko 154gige u 4 godine i jednostavno sto god seedam ako recimo je nesto novo i popularno max 3 gige dobijem i to je to kod starih filmova i ono sto je uploadano prije ne dobijem nista jer nitko ne skida logicno. Ali kod ovih novih upload traje kratko i gotovo. A htio bih imati sto veci upload. Imam i odlican net 3mb/s upload. Cisto solidno.

 Samo što duži seed, mnogi će odustati ranije i onda "ti nastupaš".
Evo jedan moj primjer, ovaj torrent mi je na seedu od 2019e, s tim da ga od početka nisam imao čitavog već samo dio pack-a, kako sam imao slobodnog prostora tako sam i skidao dodatne epizode. 5 nas seeda trenutno, od toga su 3 boxa.
Imam 1.5TB HDD prostora i to je baš malo, ali se opet nabere solidan upload za mjesec dana. Na mnogim torrentima sam jedini seeder, kada neko novi skine odseeda ga 3-4 dana i obriše ga.

blenton uto 19.7.2022 19:32

Od početka, glede THR-a postoji taj fenomen davanja pozivnica.Dao sam jednu i zajeb ali ima ljudi koji poštuju pravila samo kako to znati.....

Ima puno strožih trackera pa mi je stvarno fenomen kako netko ne može seedat tri dana i to ne mora u komadu..........

Ovdje sam dobio nekoliko pozivnica,,,,,nikada nisam zaje.....jel bi me bilo sram,,,,,no ove novije generacije,,,,,užas,,,,kvocijent sobne temperature.....

Cmarobnjak pon 25.7.2022 16:17
BeLLicus kaže...

Jel ima netko pozivnicu za tracker na kojem ima hrpa 4K filmova, ovi stari blockbusteri me zanimaju, LOTR,Gladiator,Forrest Gump itd... 

 Barem blockbusteri nisu nikakav problem pronaci na javnim trackerima. Za filmove rekao bih da je rarbg najbolji (protip: koristi imdb tagove za trazenje filma)

 Imdb tag od Gladiatora npr je: tt0172495

panonski12 uto 26.7.2022 11:37

Pozdrav. Molim pozivnicu za Crnu Berzu. Od prekjučer se ne mogu logirati, a reset lozinke ne radi. Tamo i na Yuwabitsu sam u debelom plusu sa ratiom tako da ne znam šta se desilo.

Antonic uto 16.8.2022 15:25

Tu sam vec neko vrime. Na CB sam od 2009 i mogu pokazat detalje upload/download. To mi je dosada jedini pvt tracker na kojem sam bija registriran. U zadnje vrime imaju sve manje kvalitetnih stvari pa me zanima THR ako netko ima pozivnicu za share. Hvala, ljubezni ste.

Najbrži sri 17.8.2022 16:56
Cmarobnjak kaže...

 Za filmove rekao bih da je rarbg najbolji (protip: koristiti imdb tagove za trazenje filma)

 Imdb tag od Gladiatora npr je: tt0172495

 Ili za serije, baš sam prošle godine otkrio za te imdb tagove te je puno lakše i brže pronalaženje točno onoga što tražiš nego po ključnim riječima.