Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

Cansee čet 20.1.2022 21:45

ekipa znam da ću malo offtopičarit al vjerujem da ću ovdje dobiti brz i kvalitetan odgovor.

 

Od Božića sam član na TorrentHR i sve funkcionira super, seedam sve puno više nego što treba itd. Al prije par dana sam stavio nešto da se skida i primjetio da skoro uopće nema seedera, i evo dosad mi je skinulo samo 8%. Mene sad zanima jel ja to mogu obrisat ili sam kao dužan seedat? Jer mi tamo na profilu piše stalno 0% odseedano. Uopće mi nije bitna ta stvar nešto, najradije bi ju obrisao i da više ne razmišljam o tome. 

sminigo čet 20.1.2022 21:47
Cansee kaže...

ekipa znam da ću malo offtopičarit al vjerujem da ću ovdje dobiti brz i kvalitetan odgovor.

 

Od Božića sam član na TorrentHR i sve funkcionira super, seedam sve puno više nego što treba itd. Al prije par dana sam stavio nešto da se skida i primjetio da skoro uopće nema seedera, i evo dosad mi je skinulo samo 8%. Mene sad zanima jel ja to mogu obrisat ili sam kao dužan seedat? Jer mi tamo na profilu piše stalno 0% odseedano. Uopće mi nije bitna ta stvar nešto, najradije bi ju obrisao i da više ne razmišljam o tome. 

 Briši slobodno, nema sankcija

R4zOR229 pet 21.1.2022 00:48
Cansee kaže...

ekipa znam da ću malo offtopičarit al vjerujem da ću ovdje dobiti brz i kvalitetan odgovor.

 

Od Božića sam član na TorrentHR i sve funkcionira super, seedam sve puno više nego što treba itd. Al prije par dana sam stavio nešto da se skida i primjetio da skoro uopće nema seedera, i evo dosad mi je skinulo samo 8%. Mene sad zanima jel ja to mogu obrisat ili sam kao dužan seedat? Jer mi tamo na profilu piše stalno 0% odseedano. Uopće mi nije bitna ta stvar nešto, najradije bi ju obrisao i da više ne razmišljam o tome. 

 Da si procito pravila vidio bi da nisi dužan seedat nista sta nisi do kraja skinuo.

Mario7744 sri 26.1.2022 21:19

Pozdrav svima ima li itko pozivnicu za torenthr ili crnu berzu treba mi ponajviše zbog dokumentaraca i možda ponekad za filmove, ako trebate proof s drugog torrenta poslat ću vam.

Godfrey pon 7.2.2022 14:27

Dragi svi,
U svoj iskrenosti, dugi niz godina nisam koristio torrente. Smatrao sam da je u redu da placam za sadrzaje i poticem industriju.

No kako su svi postali pohlepni i fragmentirali sadrzaje na sada vec desetak streaming platformi, vise ne mislim placati za sadrzaje koje ne mogu gledati. Vrijeme je da se ovaj umirovljeni pirat vrati na visoka mora. :)
Zadnji acc na torrentday mi je obrisan radi neaktivnosti prije cca 5god. Nikada me nisu banali radi krsenja pravila.

Molio bih, ako netko ima, poziv za Pass the popcorn ili TorrentHR. Prvenstveno skidam filmove i serije. Imam optiku i odgovorno seedam (cak i na javnim trackerima).
What goes down, must go up.. :)
Unaprijed hvala.

Ico2005 pon 7.2.2022 14:55
Godfrey kaže...
Dragi svi,
U svoj iskrenosti, dugi niz godina nisam koristio torrente. Smatrao sam da je u redu da placam za sadrzaje i poticem industriju.

No kako su svi postali pohlepni i fragmentirali sadrzaje na sada vec desetak streaming platformi, vise ne mislim placati za sadrzaje koje ne mogu gledati. Vrijeme je da se ovaj umirovljeni pirat vrati na visoka mora. :)
Zadnji acc na torrentday mi je obrisan radi neaktivnosti prije cca 5god. Nikada me nisu banali radi krsenja pravila.

Molio bih, ako netko ima, poziv za Pass the popcorn ili TorrentHR. Prvenstveno skidam filmove i serije. Imam optiku i odgovorno seedam (cak i na javnim trackerima).
What goes down, must go up.. :)
Unaprijed hvala.

 imaš pm

gkelekov uto 8.2.2022 13:29

Ima koja dobra duša da mi pošalje invite za torrentHR.

Stvarno me razljutili Netflix, HBO, Disney i svi sa stalnim brisanjem sadržaja, tj otvaranjem novih i novih i novih stream servisa (maknu ti Star Trek sa Netflixa (facepalm))...
Reko ne podržavam ih više dok se ne skuliraju (kao što se desilo i glazbenoj inudstriji prije 15 godina).

Sa seedanjem nema problema (iako nisam torrente koristio pa valjda 5-6 godina), na optici sam i Synology NAS (sa 32TB diskova) radi takoionako 24x7, a i kad stavim skinuti nešto, obično to ostane na skinuto i do tjedan dana prije nego pogledam...

=====
UPDATE: Primljeni invite za TorrentHR. Puno hvala kolegi. :) 

Psoic uto 8.2.2022 15:20

Pozdrav, bio bih zahvalan ako koja dobra duša ima pozivnicu za TorrentHR ili CrnuBerzu da mi pošalje, u zamjenu ako treba mogu ponuditi IPTorrent, imam tamo 15.5 TB up / 5,7 TB down, tako da poprilično seedam :) 

Malenica sub 12.2.2022 19:14

Citiram službeno sa CrnaBerza:


Što se pozivnica tice nama više članova ne treba!! Te zbog toga je sklonjena opcija za kupovanje pozivnica i pozivnice su dozvoljenje samo za  klase vip, uploader, majstor uploader. Smartamo da su ove klase na "ovaj ili onaj" način pomogle sajtu i da mu sigurno loše ne žele. Korisnik koji pošalje pozivnicu odgovara za korisnika koji se učlani preko njegove pozivnice. Prekršaj pozvanog može da utiče na ban onog ko je pozivnicu poslao.

Overflow1984 sub 12.2.2022 19:19
zeryx kaže...

da to sam vidio. ali sta je kolega stvarno 3 puta donirao da bi dobio invite?

 

zanima me jel stvarno samo putem donacija. ili mu mozda vec duze stoje.

 Ja sam do sad dobio 2 pozivnice, a pojma nemam na koji nacin .. Ni ne skidam nešto pretjerano odonud, nemam ni veliki upload, ni išta.

Widowmaker sub 12.2.2022 22:35
zeryx kaže...

meni je ovako i nisam dobio do sada niti jednu

 Za 15 USD se dobije pristup i 2 invitea tako da ako se skupi troje ljudi može se dobiti upad za 5 USD po osobi...