Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

Ico2005 pon 27.12.2021 06:31
Niramm kaže...
Pozdrav,
Molim neku dobru dušu jedan THr invite kod, bio sam godinama clan i imao rank L33t user-a ali zbog sezonskog posla skroz zaboravio na torrente i leech. Pokusao sam vratit profil preko njihovog foruma ali nije bas islo...
Imam iskustva u leechu i bit ce sve ok
Unaprijed hvala

 svi imaju jako dobrog iskustva u leechu i tu smo vi majstori... problem nastaje i zapne kad sreba seedat...

BoomerCRO čet 30.12.2021 12:06
ROXX kaže...
Imam za IPT,kome treba

 Da objavim i javno, kolega mi je poklonio pozivnicu .

 

Hvala puno!!

 

P.S zna li netko sto se dogodi na THR ukoliko netko kome sam poklonio pozivnicu dobije BAN . Da li sam i ja automatski fasovao ili sam još na životu??Ne mogu nigdje pronaći.....

ZdravacVZ čet 30.12.2021 13:06

Mislim da ne ide automatski, ali ideš na provjeru (nemam baš iskustva s tim, ne znam točno)

 

 

Vezano uz održavanje ratia, moram reći da je to prilično teško, zapravo, prema mojem iskustvu jaako teško. Zato jer se svi trude, i onda se dogodi situacija, npr za novi Matrix u 4K rezoluciji, web-dl cca 20 GB, da imate 9.217 seedera i samo 46 leechera.

Znači preko DEVET TISUĆA ljudi je skinilo 20 GB film, i sad trebaju to "uploadati", ali kako kad ima samo 46 onih kojima to treba.

 

Jako jako teško, taman i da mjesec dana držite u seedu taj film. To sam samo uzeo za primjer, tako je uglavnom sa svim popularnim fileovima.

 

Da bi kolko tolko bili mirni, ili trebate downloadati sve one fileove gdje se download ne računa (uglavnom su to kolekcije od preko 50 - 100 GB, pa i više), i moliti boga da ljudi kolko tolko to trebaju, ili svakodnevno pratiti što se pojavi i biti među prvima koji su skinuli film, pa da čim duže možete seedati. Ili redovito biti donator.

 

Možda nisam u pravu, ali to je iz mog (ne tako dugog) iskustva.

 

 

Overflow1984 čet 30.12.2021 13:17
ZdravacVZ kaže...

Mislim da ne ide automatski, ali ideš na provjeru (nemam baš iskustva s tim, ne znam točno)

 

 

Vezano uz održavanje ratia, moram reći da je to prilično teško, zapravo, prema mojem iskustvu jaako teško. Zato jer se svi trude, i onda se dogodi situacija, npr za novi Matrix u 4K rezoluciji, web-dl cca 20 GB, da imate 9.217 seedera i samo 46 leechera.

Znači preko DEVET TISUĆA ljudi je skinilo 20 GB film, i sad trebaju to "uploadati", ali kako kad ima samo 46 onih kojima to treba.

 

Jako jako teško, taman i da mjesec dana držite u seedu taj film. To sam samo uzeo za primjer, tako je uglavnom sa svim popularnim fileovima.

 

Da bi kolko tolko bili mirni, ili trebate downloadati sve one fileove gdje se download ne računa (uglavnom su to kolekcije od preko 50 - 100 GB, pa i više), i moliti boga da ljudi kolko tolko to trebaju, ili svakodnevno pratiti što se pojavi i biti među prvima koji su skinuli film, pa da čim duže možete seedati. Ili redovito biti donator.

 

Možda nisam u pravu, ali to je iz mog (ne tako dugog) iskustva.

 

 

 Ako govorimo o tHR onda je bitno seedati 3 dana (72 sati) bez obzira dal itko skida ili ne skida film / seriju / ostalo u datom trenutku ..

 

Najbitnije je imati ono gore desno podeseno da je "spojiv" (zelene boje je ikonica) .. S tim sam se ja poprilicno mucio, u svojim pocecima s tHR .. A u principu, uvijek ti netko moze pomoci, na forumu .. Ili preko IRCa ili cega vec .. Uglavnom, na to treba paziti, i da je uz to dobro podesen torrent client ..

ZdravacVZ čet 30.12.2021 20:33

Zapravo, referirao sam se na IPT

 

Ovo na THR-u je ok, korektno i fer.

 

 

EDIT:

Ovo za spojivost nije teško podesiti. Kod mene je npr. OS X, Transmission, PIA VPN na kojem mo'š otvoriti port (on ti da broj porta kojeg otvori, i onda samo u aplikaciji zadaš da promet ide prek tog porta). Skroz jednostavno.

Al nisam ja baš neki veliki torrentaš, samo povremeno nešt skinem, no, dobro je imati kad zatreba  :)

DukeOs čet 30.12.2021 22:59
ZdravacVZ kaže...

Mislim da ne ide automatski, ali ideš na provjeru (nemam baš iskustva s tim, ne znam točno)

 

 

Vezano uz održavanje ratia, moram reći da je to prilično teško, zapravo, prema mojem iskustvu jaako teško. Zato jer se svi trude, i onda se dogodi situacija, npr za novi Matrix u 4K rezoluciji, web-dl cca 20 GB, da imate 9.217 seedera i samo 46 leechera.

Znači preko DEVET TISUĆA ljudi je skinilo 20 GB film, i sad trebaju to "uploadati", ali kako kad ima samo 46 onih kojima to treba.

 

Jako jako teško, taman i da mjesec dana držite u seedu taj film. To sam samo uzeo za primjer, tako je uglavnom sa svim popularnim fileovima.

 

Da bi kolko tolko bili mirni, ili trebate downloadati sve one fileove gdje se download ne računa (uglavnom su to kolekcije od preko 50 - 100 GB, pa i više), i moliti boga da ljudi kolko tolko to trebaju, ili svakodnevno pratiti što se pojavi i biti među prvima koji su skinuli film, pa da čim duže možete seedati. Ili redovito biti donator.

 

Možda nisam u pravu, ali to je iz mog (ne tako dugog) iskustva.

 

 

  U pravu si . Zato je povremeno potrebno koristiti seedbox da si povecas ratio. THR je medju najlaksima za odrzavanje iako nisam u routeru otvorio port tj. ona ikonica za spojivost mi nije zelena.

matijar čet 6.1.2022 16:52

Pozdrav svima, 

 

mijenjam TorrentLeech pozivnicu za THR

 

Sa seedanjem nemam problema, torrenti rade 24/7 vec preko 10 godina. na TL-u sam preko 15, sa ratiom 0.9 uz 11+TB downloada. 

bitno je i napomenuti da sad već dugo na TL-u ratio uopće nije relevantan, već se torrente samo treba seedati ukupno 10 dana.

 

ne mijenjam se sa bilo kime, moramo dokazati jedno drugom da smo sustavno uredni seederi.

Nuclear_Phoenix čet 6.1.2022 20:03

Partis ima inviteove? Ako ima, molim pozivnicu. Imao sam acc tamo ali preko net freemaila (tko se toga sjeća) koji je ugašen radi neaktivnosti i zbog toga ne mogu do partis acc.

 

Na THR od 2015, 5+ TB uploada, Synology aktivan 24/7. Dokaz na PM ako treba...

 

[edit] - nevermind, stari laptop je imao spremljen login...

skyrider ned 9.1.2022 12:29

Molim pozivnicu za Crnu berzu ili neki tracker gdje ima domaćih filmova. Imao sam davno acc na CB. Ratio je bio preko 2. Maknuli su me valjda zbog neaktivnosti. Mislim da se 6 mjeseci nisam ulogirao.

McRazorz pon 10.1.2022 17:19

Pozdrav, molim ako itko ima pozivnicu za thr. Korisnik sam već bio prije 10tak god ali sam pred koju godinu zbog prodaje kompa popušio acc, zbog inaktivnosti pretpostavljam. Sad bi mi ponovno trebao acc jer sam dobio dijete pa da mogu skidati crtiće pa ako ima koja dobra duša. Hvala unaprijed.

Također imam u planu uzeti seedbox pa ako ima netko tko može udijeliti koji savjet na PM bio bih zahvalan.

Edit: Vjerovali ili ne, uspio sam povratiti acc nakon malo čačkanja po starim mailovima i klikanja po zaboravljenim lozinkama. I dalje prihvaćam savjete po pitanju seedboxa. Hvala :)

Splićanin sri 12.1.2022 19:24
Orwandill kaže...

Trenutno je stranica dole, vjerojatno rade na nekim izmjenama i sl.

 

Meni je isto sad, doći će online kroz neko vrijeme..

 

Također mogu reći da je ista situacija i u mene

Niramm ned 16.1.2022 16:52

Poštovani,
Molim vas ako netko ima za posuditi jednu THR pozivnicu samo da napravim acc i potom cu bržim postupkom doć do druge pozivnice te je cim prije vratiti.
Hvala, Lp


Malenica ned 16.1.2022 18:54
Vrh :)
Niramm kaže...
Poštovani,
Molim vas ako netko ima za posuditi jednu THR pozivnicu samo da napravim acc i potom cu bržim postupkom doć do druge pozivnice te je cim prije vratiti.
Hvala, Lp

 

Ico2005 ned 16.1.2022 20:06
Niramm kaže...
Poštovani,
Molim vas ako netko ima za posuditi jednu THR pozivnicu samo da napravim acc i potom cu bržim postupkom doć do druge pozivnice te je cim prije vratiti.
Hvala, Lp

 Tim "bržim" postupkom mozes pobrat samo ban skupa sa ovim koji te pozvao