Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

bubaQ sri 17.11.2021 08:57

Pozdrav, tražim pozivnicu za neki tracker sa e-knjigama. Uglavnom ICT literatura me zanima. 

Član sam na THR, Crna Berza... Seed nije problem. Hvala unaprijed.

bubaQ pet 19.11.2021 14:48
DukeOs kaže...

Partis se vratio 

Istina, beta je , izgleda super , i svi podatci o racunu sacuvani ..

 Jel postoji kakav nacin za registraciju, za one korisnike koji nisu imali account prije tamo?

acmilan2 ned 21.11.2021 16:37
nike098 kaže...
Vlado8 kaže...
Molim Vas mozete li mi poslati pozivnicu za HRTorrent.Unaprijed hvala.

 Hoces li odma ili sad da ti posaljem pozivnicu?

 Daj imeni za tu stranicu HRtorrent. Mora da je dobra neka :)

FileFicho pon 6.12.2021 17:50

Nudim jednu pozivnicu za THR.

 

Uvjeti: 2 godine staža tu na forumu, dokazi sa 2 privatna trackera o ratiu, speedtest ili seedbox dokaz i najvažnije - da ćete koristiti tracker i poštivati pravila.

 

Tko se prvi javi sa ispunjenim uvjetima, njemu ide pozivnica.

Ako jedan od uvjeta nije ispunjen, neću dati pozivnicu. Ekipa sa "imam optiku, 500/200 i komp mi radi cijelo vrijeme" obično dobije ban u roku 3 mjeseca, tako da to ne prolazi bez dokaza sa drugih trackera.

 

I prije nego krenu napadi na PM da objasnim stanje na THR. Do prije godinu dana pozivnica je koštala 100k bodova, danas košta 5 puta više i moguće je pozvati samo jednog člana u 3 mjeseca. Zbog toga je pozivnica sve manje i ne pozivaju se baš svi više kao prije 10ak godina kada je pozivnica koštala 50k i sustav za bodovanje je puno više davao...trebalo je 7 dana seed-a za pozivnicu, danas treba 2-3 mjeseca (naravno 24/7).

Rondo9 pet 10.12.2021 01:52

Pozdrav 

 

Ako te mogu zamoliti kako da dodem do administratora torrenthr.org jer sam dobio ban radi toga što nisam odseedao torente koje sam skinuo , a problem je bio što mi se PC pokvario i skoro tri tjedna ga nisam imao doma.

Uglavom tamo sam član skoro 7 godina i nikakvih problema nije bilo i čak imam karme da sma mogao ih bez problema kupiti seed.

 

Znači nije mi potrebna pozivnica već samo da vratim svoj account 🥺🥺🥺

 

Hvala

 

BoomerCRO pet 10.12.2021 09:43
FileFicho kaže...

Nudim jednu pozivnicu za THR.

 

Uvjeti: 2 godine staža tu na forumu, dokazi sa 2 privatna trackera o ratiu, speedtest ili seedbox dokaz i najvažnije - da ćete koristiti tracker i poštivati pravila.

 

Tko se prvi javi sa ispunjenim uvjetima, njemu ide pozivnica.

Ako jedan od uvjeta nije ispunjen, neću dati pozivnicu. Ekipa sa "imam optiku, 500/200 i komp mi radi cijelo vrijeme" obično dobije ban u roku 3 mjeseca, tako da to ne prolazi bez dokaza sa drugih trackera.

 

I prije nego krenu napadi na PM da objasnim stanje na THR. Do prije godinu dana pozivnica je koštala 100k bodova, danas košta 5 puta više i moguće je pozvati samo jednog člana u 3 mjeseca. Zbog toga je pozivnica sve manje i ne pozivaju se baš svi više kao prije 10ak godina kada je pozivnica koštala 50k i sustav za bodovanje je puno više davao...trebalo je 7 dana seed-a za pozivnicu, danas treba 2-3 mjeseca (naravno 24/7).

 Pozdrav,

 

I ja nudim jednu pozivnicu za Torrent HR. 

 

Uvjeti: Isti kao i od kolege gore ili neka tražim pozivnicu za neki bolji privat tracker. Po mogućnosti filmovi, serije ...

 

 

Gale92 sub 11.12.2021 19:51
ramzocro-HCR kaže...

Ima koga aktivnog na partisu? Nemam pristup accountu, a klasično, neam pristup ni freemail accountu. Imam zadnju lozinku i sve.

 ja sam se prijavio sa podatcima i sve radi kako treba...

ramzocro-HCR sub 11.12.2021 19:53
Gale92 kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Ima koga aktivnog na partisu? Nemam pristup accountu, a klasično, neam pristup ni freemail accountu. Imam zadnju lozinku i sve.

 ja sam se prijavio sa podatcima i sve radi kako treba...

 Poslao sam im mail, ali brijem da niš od toga dok ne uvedu opet registraciju....

DukeOs sub 11.12.2021 19:54
Gale92 kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Ima koga aktivnog na partisu? Nemam pristup accountu, a klasično, neam pristup ni freemail accountu. Imam zadnju lozinku i sve.

 ja sam se prijavio sa podatcima i sve radi kako treba...

 Meni uopce ne otvara stranicu, samo error 520. Ako vama radi jel moze link ? Hvala

tuna-1 uto 14.12.2021 21:09
Batista kaže...

Trebao bih tracker specijaliziran za knjige.

 

Mogu ponudit IPT/THR.

Imam NAS sa optickim internetom, seed nije problem.

myanonamouse.net/inviteapp.php

ExtremePower uto 21.12.2021 17:01

Pozdrav svima.

 

Molio bih torrent pozivnicu za tracker, koji sadrži domaće informatičke i audio-video, hifi časopise.

Na Crnoj berzi baš i nema previše takvih sadržaja.

Trenutno uredno seedujem na IPT, Crna berza i Torrentleech.

 

Niramm ned 26.12.2021 20:05

Pozdrav,
Molim neku dobru dušu jedan THr invite kod, bio sam godinama clan i imao rank L33t user-a ali zbog sezonskog posla skroz zaboravio na torrente i leech. Pokusao sam vratit profil preko njihovog foruma ali nije bas islo...
Imam iskustva u leechu i bit ce sve ok
Unaprijed hvala

hrwoyem ned 26.12.2021 23:18

Lijep pozdrav. Ima li tko pozivnicu viška za neku allaround tracker stranicu (THR možda)? Napokon sam nakon 10 godina s 10 Mbps doša na 200/200 Mbps. Naravno pazio bih na ratio. Nemojte ništa zamjeriti.