Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

PowerRi sri 15.9.2021 21:38

Trazim pozivnicu za THR, bio sam dugogodisnji clan na Partis.si sad kad je prdnuo treba mi novi tracker, imam optiku 200/100, nažalost screenshot od ratio sa partisa nemam.

boonn pet 17.9.2021 08:27

Pozdrav ekipa, ako je moguće molio bih pozivnicu za THR. Imao sam account 2008. godine ali nazalost vise ne postoji. Kako sam dobio optiku opet bi se htio prikljuciti

Zaporožac pet 17.9.2021 11:30

Teško je sad dobiti pozivnicu za THR.

Ja sam tamo od 2015 i imam 753.000 nazovi karme.

 

Da bih dao nekom samo jednu pozivnicu, moram kupiti pozivnicu za 500.000 karme.

 

THR-ovci koji su duže tamo, mogli su ranije sakupljati jako puno karme, ali su s vremenom svima smanjili "mogućnost" dobivanja iste.

 

A Crna Berza je ludo "crna"...

Tamo, ako nekome daš karmu i taj se posvađa na nekoj temi na njihovom forumu, a on bude baniran, budeš i ti koji si mu dao pozivnicu bez prava žalbe..

 

Osobno iskustvo od 2014 god.

acmilan2 pet 17.9.2021 11:50

Osobno bih jedino htio na THR zbog starih serija i filmova i serija koje pretpostavljam imaju hrvatske titlove i sl.

Igre, glazbu, strane filmove skidam sa public siteova i to me ne muci, al eto, skidam 2-3 puta mjesecno nesto tako i PC mi je upaljen uvijek, torrent takodjer, da odseeda dalje...

Na partisu sam imao uvijek ratio preko 1,5. Pa sad, ako bih trebao nest, volio bih da mi netko uskoci mozda sa torrent fileom ili da on skine pa da mi uploada na neki drugi site pa nek si uploada to dalje.

nevbar pet 24.9.2021 10:31

Dragi forumaši,

nakon sto godina lurkanja pala je i registracija radi poniznog žicanja THR invitea.

Fali mi partis za popi....bio power user, ratio valjda 10:1 jer NAS zivotari i radi svoj đir.

Eto pa ako se netko smiluje mojem jadnom pokušaju užicavanja invitea blio bi za suzu radosnicu pustit.

Živili vi meni.

 

ks39478 sri 29.9.2021 18:40

Tražim pozivnicu za THR. Imam PLEX server sa kolekcijom svega i to uglavnom ne brišem, što znači da je raspoloživo za seedanje, imam optiku 200/100, komp je upaljen preko dana, microTorrent se automatski pali s Win... Ovo bi bio neki ratio s IPTorrents s tim da slabo skidam od tamo...

 

 


THR pozivnicu tražim već godinama...

 

 

edit: dobio sam pozivnicu, hvala!

razor_amd uto 12.10.2021 22:51
Zaporožac kaže...

Teško je sad dobiti pozivnicu za THR.

Ja sam tamo od 2015 i imam 753.000 nazovi karme.

 

Da bih dao nekom samo jednu pozivnicu, moram kupiti pozivnicu za 500.000 karme.

 

THR-ovci koji su duže tamo, mogli su ranije sakupljati jako puno karme, ali su s vremenom svima smanjili "mogućnost" dobivanja iste.

 

A Crna Berza je ludo "crna"...

Tamo, ako nekome daš karmu i taj se posvađa na nekoj temi na njihovom forumu, a on bude baniran, budeš i ti koji si mu dao pozivnicu bez prava žalbe..

 

Osobno iskustvo od 2014 god.

Karma nije problem na THR, već vreme koje treba proći nakon davanja pozivnice, a to je 3 meseca.

Ko želi dati poozivnicu, a fali mu karme, ja ću donirati karmu za 2 pozivnice. Vaš je izbor koga ćete pozvati.

Pozivnice ne mogu kreirati n00b, User i Power User, tek klase nakon toga...

Zaporožac sri 13.10.2021 06:49
razor_amd kaže...

Karma nije problem na THR, već vreme koje treba proći nakon davanja pozivnice, a to je 3 meseca.

Ko želi dati poozivnicu, a fali mu karme, ja ću donirati karmu za 2 pozivnice. Vaš je izbor koga ćete pozvati.

Pozivnice ne mogu kreirati n00b, User i Power User, tek klase nakon toga...

 Kako nije problem ?!

Nekada se na THR moglo natući karme jer su ljudi dobivali isto karme za mp3 od 10 mb ili za skinuti film od 7 GB pa su ljudi to masovno koristili.

Taman kad sam se ja vratio 2015 na THR administracija je to ukinula, i sad je teško nakupiti karme a pogotovo da bi ju dijelio za pozivnice...

 

Ti si vjerojatno nakupio nekoliko milijardi karme iz toga vremena pa ju možeš dijeliti, ili ?

 

Do sad sam podijelio dvije pozivnice.

Jednu, dok nije bilo ovih restrikcija i jednu sam platio 500 t karme da bih je dao kolegi s ovoga foruma.

 

Ne bih je ni dao padobrancu koji nije aktivan na forumu, ima sve skupa deset postova, a tu je kobajage 5 godina (dvostruki profil)

Znači da je nešto ukakio na THR-u...

Zaporožac sri 13.10.2021 14:47

nije loše upasti na THr ili IPT zbog mogućih EU zakona koje naši mogu uvesti preko noći..

a onda pubic trackeri...adio, slijedi nam seedbox, kvalitetan vpn (koji se može srušiti pa si nahebao) itd.

razor_amd sri 13.10.2021 17:10
Zaporožac kaže...
razor_amd kaže...

Karma nije problem na THR, već vreme koje treba proći nakon davanja pozivnice, a to je 3 meseca.

Ko želi dati poozivnicu, a fali mu karme, ja ću donirati karmu za 2 pozivnice. Vaš je izbor koga ćete pozvati.

Pozivnice ne mogu kreirati n00b, User i Power User, tek klase nakon toga...

 Kako nije problem ?!

Nekada se na THR moglo natući karme jer su ljudi dobivali isto karme za mp3 od 10 mb ili za skinuti film od 7 GB pa su ljudi to masovno koristili.

Taman kad sam se ja vratio 2015 na THR administracija je to ukinula, i sad je teško nakupiti karme a pogotovo da bi ju dijelio za pozivnice...

 

Ti si vjerojatno nakupio nekoliko milijardi karme iz toga vremena pa ju možeš dijeliti, ili ?

 

Do sad sam podijelio dvije pozivnice.

Jednu, dok nije bilo ovih restrikcija i jednu sam platio 500 t karme da bih je dao kolegi s ovoga foruma.

 

Ne bih je ni dao padobrancu koji nije aktivan na forumu, ima sve skupa deset postova, a tu je kobajage 5 godina (dvostruki profil)

Znači da je nešto ukakio na THR-u...

 

Član sam od Januara prošle godine, tačnije od 18.01.2020.

Dakle, moja ponuda i dalje stoji, kome treba, posudiću karmu kako bi napravio pozivnicu i pozvao nekog svog - proverenog člana.

 

Svako dobro,

Milan

mislav pon 18.10.2021 18:23

Molio bih pozivnicu za THR

 

Neće mi biti problem držati se pravila i seed-ati, trenutno imam 150/15 mbits, uskoro 1gbps. Komp mi non-stop radi jer ga koristim za plex između ostalog.

 

Hvala unaprijed

mislav pon 18.10.2021 20:00

Kakav je torrentday? Vidim da je on isto invite only, moguće dobiti pozivnocu za njega?

Ustvari, osim što bih povremeno nešto skinuo, sada mi je u 1. planu gledati gdje bih mogao skinuti sinkronizirane crtiće.

zeryx uto 19.10.2021 10:36

koristim torrentday vise od thr-a

a sad za crtice ne znam ima li sinkroniziranih.

 

vec sam jako dugo na tdayu i nisam dobio niti jednu jedinu pozivnicu....

ja sam svoju "kupio" direktno od njih tako da sam donirao 10$ ili mozda 15$ ne sjecam se vise.

mislav uto 19.10.2021 12:51

Hvala na infu. Da, vidim da je moguće kupiti "upad". Razmotriti ću tu opciju, nije mi problem platiti tih 15$.

Trenutno sam u potrazi za sinkroniziranim crtićima i vjerujem da bi ih na THR-u moglo biti za skinuti, a pozivnicu nikako dobiti 🤔

Možda se pojavi netko voljan dati pozivnicu za THR...

blackdevil uto 19.10.2021 12:54
zeryx kaže...

koristim torrentday vise od thr-a

a sad za crtice ne znam ima li sinkroniziranih.

 

vec sam jako dugo na tdayu i nisam dobio niti jednu jedinu pozivnicu....

ja sam svoju "kupio" direktno od njih tako da sam donirao 10$ ili mozda 15$ ne sjecam se vise.

 priznaj da thr koristiš samo za onlyfans :D

zeryx uto 19.10.2021 13:55
mislav kaže...
Hvala na infu. Da, vidim da je moguće kupiti "upad". Razmotriti ću tu opciju, nije mi problem platiti tih 15$.

Trenutno sam u potrazi za sinkroniziranim crtićima i vjerujem da bi ih na THR-u moglo biti za skinuti, a pozivnicu nikako dobiti 🤔

Možda se pojavi netko voljan dati pozivnicu za THR...

 da jako je tesko dobiti od nekoga. ja imam od 2. mjeseca ove godine i tek sam skupio nesto preko 250k karme. a 500k treba za kupiti pozivnicu.

ja sam dobio od ovog papka ispod...

blackdevil kaže...
zeryx kaže...

koristim torrentday vise od thr-a

a sad za crtice ne znam ima li sinkroniziranih.

 

vec sam jako dugo na tdayu i nisam dobio niti jednu jedinu pozivnicu....

ja sam svoju "kupio" direktno od njih tako da sam donirao 10$ ili mozda 15$ ne sjecam se vise.

 priznaj da thr koristiš samo za onlyfans :D

 naravno. pa di cu enu skinuti nego tamo...

miobel uto 26.10.2021 20:59
miobel kaže...

Također imam 3x IPT, 10x Bitspyder, 1xMAM (odlično za knjige). 

Dogovori u inbox.

Uz ovo, ponovno imam i jednu THR pozivnicu.

S obzirom da sam posljednju dao članu s foruma koji je u 3 mjeseca uploadao 400 Mb, molim da mi se takvi ni ne javljaju.

Želim je dati nekome tko će to stvarno znati cijeniti i iskoristiti :)

tuna-1 sri 27.10.2021 17:56
miobel kaže...
miobel kaže...

Također imam 3x IPT, 10x Bitspyder, 1xMAM (odlično za knjige). 

Dogovori u inbox.

Uz ovo, ponovno imam i jednu THR pozivnicu.

S obzirom da sam posljednju dao članu s foruma koji je u 3 mjeseca uploadao 400 Mb, molim da mi se takvi ni ne javljaju.

Želim je dati nekome tko će to stvarno znati cijeniti i iskoristiti :)

 Nažalost svi se diče optikom, NAS-ovima, PC-evi upaljeni 24/7 a 90% takvih imaju minimalno potreban seedtime i tek nekolicinu MB/GB uploadano a da ne spominjem da nakon 6  mjeseci accounti budu banirani zbog neaktivnosti. :)

mislav sub 30.10.2021 16:11
mislav kaže...
Hvala na infu. Da, vidim da je moguće kupiti "upad". Razmotriti ću tu opciju, nije mi problem platiti tih 15$.

Trenutno sam u potrazi za sinkroniziranim crtićima i vjerujem da bi ih na THR-u moglo biti za skinuti, a pozivnicu nikako dobiti 🤔

Možda se pojavi netko voljan dati pozivnicu za THR...

 Samo da javim, našla se dobra duša i udjelila mi je pozivnicu za THR i TD tako želim i ovim putem zahvaliti korisniku "Overflow1984"

ZdravacVZ sub 30.10.2021 17:20

Ekipa, pozdrav!

 

Ako može pozivnica za THR i IPT. Imam LTE internet, ali vjerujem da mogu odvojiti 50-ak GB uploada mjesečno za jedan i tolko za drugi. (kasnije možda i više)

Svađati se tamo sigurno neću tako da možete biti sigurni da neću uzrokovati ban, hehe!