Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

F1-IVO pon 6.2.2012 01:36

Pošto je stara tema misteriozno nestala na zahtjev mnogobrojne publike otvara se nova.

 

U temi možete ponuditi ili zatražiti pozivnicu za privatni tracker.

Razmjena je strogo zabranjena kao i traženje ili nuđenje novaca za pozivnice

 

Primjer posta kod traženja pozivnice:

 

Tražim: IPT

 

Primjer posta kod ponude pozivnica:

 

Nudim: TL x 1, IPT x 3...

 

Uvjet: 6 mjeseci staža, 2 zvjezdice, određeni upload ili ratio na drugom trackeru...

 

 

Sve ostalo obavljajte putem privatnih poruka ili mailova.

Također ukoliko je na nekom od privatnih trackera otvoren signup budite ljubazni i podijelite to sa ostalima.

Molim i bez direktnih linkova na trackere (i invite kodova) a za one koji neznaju što znače kratice neka se pitaju Google ili ovdje.

Izbjegavajte ulete tipa: tražim tracker gdje mogu skinuti GTA, CoD i slično jer će takvi postovi biti obrisani.

Registriranima 0 dana kao i onima kojima je to jedini post žicanje zabranjeno!

 

 

zbuzanic uto 14.2.2012 00:00

Nudim: awesome-hd.net - 3 pozivnice

 

Tražim: neki dobar site sa stranom muzikom, po mogućnosti da ima dnb, rnb, hip hop, jazz i slično...

 

Uvjet mora bit neki dokaz npr. screenshot da si OK seeder i da ćeš nešto i skinut i seedat, već su me dvojica is*arala, a treći puta imam ban.

Upozorenje: HD znači, filmovi od minimalno 7GB pa do 30+GB, nemojte se javljati ako nemate brzinu i diskove za to...

sminigo sri 15.2.2012 01:43

Nudim:

 

*2 X THR

*2 X TS

*1 X IPT

 

**2 X TL

**10 X BitGamer

**3 X HD-bits.net (bivši HD-bits.ro)

 

*Uvjet 1 SS sa pozitivnim ratiom sa nekih od privatnih torrent trackera i mojim nickom sa bug foruma u search baru i bez maskiranja vašeg nicka sa istih ,dokaz da imate flat internet i SS sa speed test net-a

**Uvjet 2 SS sa pozitivnim ratiom sa nekih od privatnih torrent trackera bez seed bonusa i mojim nickom sa bug foruma u search baru i bez maskiranja vašeg nicka sa istih ,dokaz da imate flat internet i SS sa speed test net-a ,prednost korisnicima sa seedbox-om

 

 

Ovo su uvjeti i molim da mi se ne javljaju oni koji ne zadovoljavaju gore navedeno ,takve poruke ču jednostavno ignorirat ,hvala i lijep pozdrav :D

 

xZero sri 15.2.2012 02:26

Nudim: YuWabits

Trazim: Sta ponudite, po mogucnosti neki glazbeni tracker ili neki sa filmovima. 

Uvjet: Dokaz o uploadu i downloadu, dokaz o ratiu s nekog drugog trackera. Jer ja ako vas pozovem odgovaram za VASE postupke.