zelenapaprika pet 6.5.2022 20:11
b00 kaže...

 

ko je sad tu lud, ja ili oni? po mom misljenju se ne isplati kupovati koristenu stvar zbog svega 10-20 pa cak ni 30% manje cijene. na 4000 kn ici usparati 200 kuna. ili 1500 na 14.000. meni to jednostavno nije dovoljno velika razlika u cijeni da bi riskirao da mi uredaj rikne. dali vi mislite da je tako "mala" razlika u cijeni isplativa rizika?

 Svijet se promijenio, pa nečija očekivanja stara xy godina više ne vrijede. Ako netko može nešto što je kupio za 15000 kuna prodati sada za 14900 kuna, i nađe kupca, zašto to ne bi napravio? Zašto bi netko prodao nešto za 50% početne cijene, ako može prodati skuplje? Zato jer mu se pojedinci ovdje rugaju? I trgovci koji prodaju novo, itekako pretjeruju s cijenama. Jer mogu. Boli ih đon cipele za sve nas i što mi mislimo. Lupe cijenu i čekaju. Daju ponekad fiktivne popuste (dignu cijenu prije popusta, pa je s popustom vrate na punu cijenu od prije tjedan, dva). Prodaju stare modele, dok je do novih teško doći, a i papreno su skupi jednom kada dođu do nas. Tko misli da će proći super povoljno u ovom ludom vremenu, želim mu svu sreću ovog svijeta.

 

 

marac84 sri 11.5.2022 18:49

Mislim da je cijelo Njuskalo puno bisera, strasno je kako me to izbaci iz takta, koliko ljudi cijene svoje stare stvari... tipa, treba mi proizvod xy, pronjuskam cijene u shopovima za recimo 1500kn i mislim si kako bi mi mozda polovno valjalo tj. ne treba mi novo da bi se ispostavilo da korisnik Njuskala probaje isto za 2000kn jer jer on to valjda kupio 2005. za te novce

 

Mislim svi mi znamo situaciju na Njuskalu, stvano nikad nisam imao srece da nadjem po nekoj normalnoj cijeni

vrinho čet 12.5.2022 00:06
marac84 kaže...

Mislim da je cijelo Njuskalo puno bisera, strasno je kako me to izbaci iz takta, koliko ljudi cijene svoje stare stvari... tipa, treba mi proizvod xy, pronjuskam cijene u shopovima za recimo 1500kn i mislim si kako bi mi mozda polovno valjalo tj. ne treba mi novo da bi se ispostavilo da korisnik Njuskala probaje isto za 2000kn jer jer on to valjda kupio 2005. za te novce

 

Mislim svi mi znamo situaciju na Njuskalu, stvano nikad nisam imao srece da nadjem po nekoj normalnoj cijeni

 I mene je prije ovo boldano ali odavno više ne. Ima hrpe tih lovaca u mutnom i koji love one one koji nisu upućeni, ne prate Nabavu.net i tržište općenito. Iskreno, na internetu sve saznaš, ako možeš kliknuti na Njuškalo možeš se i malo potruditi da istražiš malo što taj na Njuškalu i prodaje, ne?

segregator sub 4.6.2022 08:44
protest431 kaže...

U čemu je scam ovdje? Sve je mrvicu jeftinije od ostalih ,slike s neta. Hrpu mobitela prodaje lik.

 

https://www.njuskalo.hr/samsung-ostali/samsung-a52s-5g-potpuno-zapakirani-2.299.00-kn-cr-bj-oglas-36601242

 

Ako nisu ukradeni, onda je vjerojatno stara shema...uzeo je sve na rate pa sad prodaje jer mu je trebalo

puno  keša na brzinu...vjerojatno je imao sigurnu dojavu da će Hrvatska izgubiti 3:0, pa da digne

veliku lovu na kladionici, ili je dužan kamatarima ili nešto slično

segregator sub 4.6.2022 10:20
danko99 kaže...

Neznam ko bi mu dal milju kuna za to..

Uostalom,ako tak dobro zarađuje,zašto prodavat?

 

 

 

 

Sa zaradom pretjeruje, a taj hashrate je ekvivalentan 400 RX580 kartica koje u toj količini vjerojatno možeš nabaviti

za max 500k kuna...znači ostatak (50 rigova i rad) cijeni 700k kuna, odnosno 14000 kuna po rigu

It'sMe932 sub 20.8.2022 11:20

Nije biser ali moram staviti da upozorim ljude. Javio mi se čovjek da bi kupio nešto od mene. Screenshot od DPDa koji mi je poslao mi je odmah izgledao kao da je napravljen u paintu i tu sam ga skužio. Rekao sam mu da mi je to sumnjivo i da nek uplati novce na moj IBAN ili ništa od dogovora. Naravno odmah me blokirao i tu je priča završila. Pazite se ljudi.

60nine sub 20.8.2022 15:43
It'sMe932 kaže...

Nije biser ali moram staviti da upozorim ljude. Javio mi se čovjek da bi kupio nešto od mene. Screenshot od DPDa koji mi je poslao mi je odmah izgledao kao da je napravljen u paintu i tu sam ga skužio. Rekao sam mu da mi je to sumnjivo i da nek uplati novce na moj IBAN ili ništa od dogovora. Naravno odmah me blokirao i tu je priča završila. Pazite se ljudi.

 

Mislim da imaš temu tu negdje na forumu samo o takvim prevarama. Postaj i tamo ak je nađeš

Lovac ned 25.9.2022 00:56

Lik prodaje 10+ godina starog "frankensteina" sastavljenog od 2 različita 5.1 sustava, ali nema 1 zvučnik pa lijepo objašnjava kako je to zapravo i bolje kad je 4.1. E da, usput kaka po Z906 iako mu je većina zvučnika od tamo :D
Cijena? Mizernih 1400kn 

segregator ned 25.9.2022 10:06
Lovac kaže...

Lik prodaje 10+ godina starog "frankensteina" sastavljenog od 2 različita 5.1 sustava, ali nema 1 zvučnik pa lijepo objašnjava kako je to zapravo i bolje kad je 4.1. E da, usput kaka po Z906 iako mu je većina zvučnika od tamo :D
Cijena? Mizernih 1400kn 

 

Najprije kaže za Z906 da je "još unapređeniji zvuk", a nakon toga pljuje po njoj da je neopravdani nasljednik