Ostalo

Za nespavalice (22h - 06h)

Miro pet 10.1.2020 22:04

Ha, ha - kaže torrente kako ovdje nije bilo nikoga šest mjeseci - i od tada je prošlo devet mjeseci!

 

A javljam se u stvari da bih na još nekoj pozicji obavijestio svekoliko pučanstvo da je kreirana NOVA temam istog naziva - Smiješne slike:

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/smijesne-slike/273048.aspx

 

Pa, eto da netko ne bi bio zbunjen što se dogodilo. Stara je postala pregolema i teško se učitavala, ovo je bio najjednostavniji način kako tome doskočiti.

 

 

rambox pet 14.2.2020 15:56
eterna luchar kaže...
Prilažem svoju suzu (mada sam većinom neaktivan, samo ove metalika teme pratim :P) RIP Nespavalice

 Opet si pijan, pa si pomješal dan i noč fučkaj ga sad.

Miro pon 4.5.2020 23:44

Dižem temu iz mrtvih kako bih je dokonim trolerima (tko se prepozna, prepozna) stavio pod nos...

 

A tu su i drugarice hostese koje će vas ponuditi pićem, ako ih pristojno zamolite...

 

Saryne uto 5.5.2020 00:23
Miro kaže...

 

 

A tu su i drugarice hostese koje će vas ponuditi pićem, ako ih pristojno zamolite...

 

Radije bi ih zamolio da nešto skuhaju, a ove priložene baš nisu za takve egzibicije, sudeći po veličini noktiju. 

 

Evo ova se barem trudi. 

Štoviše, ovoj bi oprostio i praznu pećnicu.

Pa čak i da sarmu ne zna pravit.

 

 

Miro uto 5.5.2020 01:04
rambox kaže...

Hm da ti neko nije hakiral račun, jer obično je XXX-Man zadužen ili licenciran na lifranje Eros materijala.

 

 

 Ma htio sam neku glupost staviti s TikToka, pa naletio na ove razaračice i rekoh daj što daš, samo da se malo unese života u ovu zamrlu temu...

rambox uto 5.5.2020 01:18
Miro kaže...
rambox kaže...

Hm da ti neko nije hakiral račun, jer obično je XXX-Man zadužen ili licenciran na lifranje Eros materijala.

 

 

 Ma htio sam neku glupost staviti s TikToka, pa naletio na ove razaračicei rekoh da je što daš, samo da se malo unese života u ovu zamrlu temu...

 OK onda bum i ja nekaj dodal, ima i tu svakakvih razaračica pa nema frke.

 

https://youtu.be/_Tn_aefLRwc

Miro uto 26.5.2020 22:22
dreadmoore kaže...
Kad bi ova tema samo bila u nekom fazonu live chata, mislim da bi bila puno aktivnija.I ostaviti je u forumskom formatu.

 Davno smo to razmatrali...

 

Ispalo je da ekipa želi da se i chat moderira , pa smo onda odustali od toga.

rambox uto 1.6.2021 00:11
Bellatrix kaže...

Paučina se uhvatila u temi, šta je nespavalice su izumrle?

Il je se internet toliko promjenio da je ovo zastarjelo? :) :) 

Nisu ne, eto ti si primjer pa sad dalje moraš redovito nastavit u istom revijalnom tonu.

rambox uto 12.10.2021 23:15
Softwer kaže...

Ima li još uvijek stare ekipe, nisam dugo godina bio tu.... Nadam se da ima netko živ

 Ima kako ne, eto ja sam lokalni komandir hardveraša fučkaj ga.Kak je kod vas softveraša, i dalje imaš ili koristiš taj stari Ryzen 5 1400?

Softwer uto 12.10.2021 23:34
rambox kaže...
Softwer kaže...

Ima li još uvijek stare ekipe, nisam dugo godina bio tu.... Nadam se da ima netko živ

 Ima kako ne, eto ja sam lokalni komandir hardveraša fučkaj ga.Kak je kod vas softveraša, i dalje imaš ili koristiš taj stari Ryzen 5 1400?

 Kada sam vidio tvoj Nick sjetio sam se nekih postova tvojih, a i mojih tema koje sam pisao kao klinac tipa "Rad kompa 365/7/24"  i sličnih gluposti, a o gramatici pisanja da i ne govorim.

Puno godina je prošlo od tada, život me odnio na drugu stranu tako da je i Ryzen 5 1400 otišao u povijest. Svakako ću morati osvježiti specifikaciju u opisu. Vjerovatno ni nema stare ekipe koja je bila  nekada 2011. pa na dalje....Više se ni ne sjećam svih imena, a nekad sam znao

rambox uto 12.10.2021 23:52
Softwer kaže...
Kada sam vidio tvoj Nick sjetio sam se nekih postova tvojih, a i mojih tema koje sam pisao kao klinac tipa "Rad kompa 365/7/24"  i sličnih gluposti, a o gramatici pisanja da i ne govorim.

Puno godina je prošlo od tada, život me odnio na drugu stranu tako da je i Ryzen 5 1400 otišao u povijest. Svakako ću morati osvježiti specifikaciju u opisu. Vjerovatno ni nema stare ekipe koja je bila  nekada 2011. pa na dalje....Više se ni ne sjećam svih imena, a nekad sam znao

Dosta starih forumaša i dalje je aktivno u čitanju, ali stari zabušanti večinom slabo pišu tu je kvaka.Pogledaj po popisu forumaša, recimo prvih deset-dvadeset stranica puno starosjedioca i dalje je aktivno ili redovito manje ili više prijavljeno na forum.

 

https://forum.bug.hr/forum/bestusers/

Softwer pet 18.3.2022 00:10
rambox kaže...
Softwer kaže...

Ima li ne'spavalica još uvijek?

Ima kako ne, kad smo več tu jel ima kod tebe kaj novog hardvera?

 Ma ništa evo čudim se da je forum postao "pust". Ne piše se kao nekada haha, a od hardvera sam nedavno kupio HP LAPTOP 17-cp0336ng

Windows 11 Home X64

SSD: 512GB

Dijagonala zaslona: 17,3"

Procesor: AMD Ryzen™ 3 5300U 3,8GHz

Grafička Kartica: AMD Radeon™-Grafikkarte

Boja: Crni

 

 Nadam se da će se dobro pokazati, bar do sada HP nije pravio neko smeće, tako da vjerujem da me ni ovaj put neće razočarati. Što ima kod tebe? Je li se što od hardvera obnovilo?

rambox pet 18.3.2022 00:43
Softwer kaže...

 Nadam se da će se dobro pokazati, bar do sada HP nije pravio neko smeće, tako da vjerujem da me ni ovaj put neće razočarati. Što ima kod tebe? Je li se što od hardvera obnovilo?

 A ima, ali zadnji put je hardver ili komp updejtan(samo procesor)prije godinu dana.

 

- 2020 u AM4 socket krenuo sa Athlon 3000G, a dalje vidiš pod Moj PC aktualno stanje hardvera