Ostalo

Kako napravit Temu za blog

AnNaL sub 28.5.2011 15:58
Tommy98 kaže...

Da stvarno neznam ni ja moze li mi neko objasnit kako da napravim svoju temu ??

Kad udes u Bug i otvoris npr;softwerski problemi gore desno ti pise pokreni novu temu..tako nesto....

 

 

jesi mislio na to...??{#}

captain_soap_McTawish ned 29.5.2011 22:14
Arxi kaže...

" Kako napravit Temu za blog " =    otvoriti temu u bug forumu.

 

sigurno.

  Ti još nisi shvatio. Ovo ne pita autor teme već @Tommy98. Pročitaj njegova dva posta iznad. Iz njih je očito da se radi o otvaranju threada na bugu.

Killy pet 24.10.2014 12:27

ljudi,imam problem,malo veci,a ne znasm sta bi to moglo bit....prvi puta pisem na forumu pa ne znam jel sam sad ovo dobro napravio,al idem pokusat....ovako,imam asrock 890fx deluxe5 mbo,cpu fx 8150,gpu sapphire r9 280x vapor x tri x,4 gb ram ddr 3 1600mhz adata,psu thermalker se smart modularno 530w i lg flatron m237wdp 23"....ubiti sve nove igrice mi stekaju na full hd rezi,crysis 3 je ne snosljivo igrat,o watch dogsu da ni ne pricam....ubiti sve igram na ultra detaljima jedino sto shadows stavim na medium ili low,v-sync obavezno gasim,motion blur isto,ali i dalje je katastrofa....sad sam bas iso malo provjerit,igro sam crysis 3 na windows modu,upalio ati catalist i task menager,procesor nije preso 55%,garfika je skroz varirala od 67% do 99%,cak sam malo podigo takt proca na 3,9,ali i dalje je bilo koma....sve je na defaultu,inace me strah clockat jer napajanje i nije bas naj,a ne znam u cemu bi mogo bit problem....operativi sustav je windows 7 ultimate 64-bit....ljudi,molim pomoc,savjet,bilo sta.....hvala :D

Vofo2 čet 21.10.2021 19:31

Pozdrav svima. Htio bi popričati o paypal računu. Imam loše iskustvo. Plaćati mogu bez problema. Kad trebam rezolucijski centar nikako do njih. Ne pošalju mi kod za potvrdu identiteta na mobitel, a piše da je poslan. Nemoguće račun niti izbrisati jer opet ne dobijem kod. Dali netko zna riješiti ovaj problem i kako? Hvala

Vofo2 čet 21.10.2021 19:36

I ja imam problema sa paypalom al niko mi ne odgovara. Plaćati mogu a otvoriti spor ili ući u rezolucijski centar nemoguće jer mi ne pošalju kode broj za potvrdu identiteta na mobitel a piše da su poslali. To je za mene veliki problem. Ljudi pomagajte.