woodgamesfx pet 10.6.2011 23:04

Da tada su još bili OK, mada me jedna stvar smetala u tom časpisu, a to je bilo preuveličavanje gamerskog snobizma, posebno pod kraj, sve u svem dobar časopis, naravno tada jedan jedini specijaizirani te tematike.

Joco55 ned 12.6.2011 14:47
EnlightenedPhoenix kaže...
I nitko ne zna gdje se to ima za skinuti...

Pogledaj po domaćim privatnim trackerima, warez stranicama...

 

Ako tu nema onda vrlo vjerojatno nema nigdje drugdje!

username ned 12.6.2011 16:29

Jedini časopis koji je tiberian sun-u dao ocjenu 92%. Poslije dva broja napišu da je TS dobio preveliku ocjenu. Jedno vrijeme su mi bili dragi ali sve u svemu PCPlay je daleko bio ispred njih.

RonoN ned 19.6.2011 21:47
EnlightenedPhoenix kaže...
I nitko ne zna gdje se to ima za skinuti...

ja sam intenzivno trazio (cak i pod želje stavio na neke trackere) jer je moja arhiva nestala nakon sto sam odselio od staraca, ali bez uspjeha :(

 

 

chibi23 ned 10.6.2012 18:49
g12356 kaže...

Dali ima tko bilokakve stare slične časopise u pdfu?Može i stare entere...

Isto pitanje. Imali tko volje i želje skenirati Hackere od prvog do zadnjeg pa uploadat na thr? Znam da nije mala stvar, ali dobio bi karme najmanje 50k od mene, a vjerujem da ni ostali ne bi bili ravnodušni jer ipak je to časopis uz kojeg su mnogi odrastali i puno nam znači.

 

Što se tiče entera, ako ima više zainteresiranih mogu ja skenirati pa uploadat na thr, imam od prvog broja nadalje. Imam ih bar jedno 5-6 korica jer je stari pošto je profesor prodavao u školi zajedno sa Drvom Znanja.

 

 

Miki9 sri 11.7.2012 16:55

92% Tiberian Sunu je precijenjeno, al još veći biser je bila "kriminalno" visoka ocjena The Phantom Menaceu koji broj ranije, neznam jel ikoji ozbiljni časopis toj igri dao tako visoku ocjenu.

garak uto 15.10.2013 20:23

zna li tko zašto je lockan hacker topic?

ako netko ima recenziju "half life" -a, neka skenira,taj broj nisam još uspio nabaviti

i ako netko se želi riješiti hackera,nek se javi

Miki9 sub 19.12.2015 15:38

Evo, napokon je dostupan Hacker broj 43. u pdfu (prosinac 1998.)

 

Da se malo podsjetite tih "davnih" vremena, koje su igre žarile i palile u to doba,

neki će se razveseliti kad vide da je unutra i recenzija legendarnog Half Lifea.

 

Znakovit mi je i današnji datum, jer sam na isti prije 17 godina prvi put primio Hacker u ruke (i to broj od studenog),tak da me i neka nostalgija blago pere, uvijek u ovo doba godine.

 

Link, download ima 130 mb (skenirano u viskoj rezoluciji i ništa nije izbačeno i kraćeno)

 

https://www.sendspace.com/file/4vfo22

GSP sub 19.12.2015 16:51
woodgamesfx kaže...
Da tada su još bili OK, mada me jedna stvar smetala u tom časpisu, a to je bilo preuveličavanje gamerskog snobizma, posebno pod kraj, sve u svem dobar časopis, naravno tada jedan jedini specijaizirani te tematike.

  a pcplay?

Indigo83 uto 12.1.2016 22:07

Dali je neka dobra duša voljna prodat Hacker broj 1?Naime to je jedini broj koji mi fali u kolekciji.Koliko pratim po njuškalu zadnji godinu dana nisam naišao na njega.Također me interesira onaj neizdani broj 66 (sa Mafiom na naslovnici) ali to nać je već čista fantazija

monkeybrain uto 16.2.2016 04:56
Indigo83 kaže...

Dali je neka dobra duša voljna prodat Hacker broj 1?Naime to je jedini broj koji mi fali u kolekciji.Koliko pratim po njuškalu zadnji godinu dana nisam naišao na njega.Također me interesira onaj neizdani broj 66 (sa Mafiom na naslovnici) ali to nać je već čista fantazija

 

MI ovdje placemo kako bi ubili da netko uploada sve brojeve u pdf, i evo javi se kolega koji skore sve ima, ali on bi radije zaradio. jadni mi 

 

budi ti dobra dusa koju trazis pa uploadaj sve