Ostalo

Gdje kupujete robu?

Čitatelj sri 18.9.2019 20:43

Ovisi kakvu robu.

 

Majice na Qwertee, Amazonu itd.

Cipele na Ecco ili direkt u trgovini kod njih.

Hlace Mustang, Army Shop itd.

 

Radnu odjecu/cipele u za to specijaliziranim trgovinama.

Minneyar čet 19.9.2019 08:31

Hlače C&A, majice posvuda kak naletim na nesto sto mi se svidi & akcije (Peek, House, C&A, Primark :P ), obuća isključivo Ecco (naravno s bar 30% popusta :) ) i Salomon za hodanje/ planinarenje. Zalomi se nekad i Sportsdirect kad nas se skupi dovoljno koji zelimo narucit.

Čitatelj čet 19.9.2019 08:39

Eto nisam jedini koji kupuje iskljucivo Ecco - sva druga obuca mi se u pol godine raspadne,

i ne vrijedi novaca.

 

Ecco garancija na 12 mjeseci da nece promociti (za Goretex obucu) i 24 mjeseca da se nece rasiti,

popucati ili poderati.

 

Imao sam jedne kojima je nakon par mjeseci pukao dzon popola - odnio u Ecco sa racunom,

dobio Ecco bon u iznosu na racunu - jer takvih vise nije bilo, problem sa gumom od dobavljaca

i makli su taj model - uzeo druge, doplatio 15€ i vozi dalje.

 

Ecco cipele su za men "gotove" kad mi se dzon izlize do te mjere da je gladak - a izvana i iznutra su kao nove.

Cak ni znjiravci ne pucaju, a nema nista gore nego da kad ujutro vezes cipele, pukne znjiravac.

 

Nisam se susreo sa brandom koji je tako izdrzljiv i koji daje takvo dobro jamstvo i podrsku kao Ecco.

Minneyar čet 19.9.2019 08:44
Čitatelj kaže...

Eto nisam jedini koji kupuje iskljucivo Ecco - sva druga obuca mi se u pol godine raspadne,

i ne vrijedi novaca.

 

Ecco garancija na 12 mjeseci da nece promociti (za Goretex obucu) i 24 mjeseca da se nece rasiti,

popucati ili poderati.

 

Imao sam jedne kojima je nakon par mjeseci pukao dzon popola - odnio u Ecco sa racunom,

dobio Ecco bon u iznosu na racunu - jer takvih vise nije bilo, problem sa gumom od dobavljaca

i makli su taj model - uzeo druge, doplatio 15€ i vozi dalje.

 

Ecco cipele su za men "gotove" kad mi se dzon izlize do te mjere da je gladak - a izvana i iznutra su kao nove.

Cak ni znjiravci ne pucaju, a nema nista gore nego da kad ujutro vezes cipele, pukne znjiravac.

 

Nisam se susreo sa brandom koji je tako izdrzljiv i koji daje takvo dobro jamstvo i podrsku kao Ecco.

 Yup, skupi su ali definitivno je kod njih (rijedak) slučaj da kvaliteta stoji iza cijene. Obično kupim cipele po nekih 500-700 kn ovisno o sniženju, a mogu mi trajati X godina. Evo trenutni Kyle model imam vec preko 2 god i uz minimalnu brigu (tu i tamo četkanje i premaz onim njihovim sredstvom) i izgledaju jos uvijek ko prvi dan. Plus jednom kad se naviknes na tu udobnost, sve drugo je ko spanjolska cizmica :P

 

Dok me npr Timberland koji je isto na odlicnom glasu toliko razocarao da necu nikad vise uzeti njihovo, em je puno neudobnije, em cipele nakon pola sezone nosenja izgledaju ko da su stare 5 godina, a svaki vikend sam ih cistio, cetkao, mazao itd. Jednostavno puno nekvalitetnija koza koja se vrlo lako nabora i osjetljiva je na apsolutno sve...

fer-de-lance čet 19.9.2019 09:44

Još se nisam razbudio, i čitam naslov teme, izgleda mi kao: Gdje kupujete "robu"? 

Već sam mislio pisat kak sad sve ide prek Crne gore prema nama 

 

On topic, slažem se s kolegom iznad, Timberland nikad više, premda je to davno bilo, možda se kaj promijenilo.

 

 

Minneyar čet 10.10.2019 12:56
dtdtdt kaže...

Zainteresiran sam za Ecco cipele, kad će biti prva prilika za neki popust, black friday? općenito, koliko često oni imaju sniženja? 

 Obicno sezonski, krajem sezone budu 30-50% popusti. Osim toga nekad budu na 1-2 dana kao flash saleovi, poprati im stranicu na fejsu.

Fake_Alert čet 10.10.2019 13:10

Ima li tko savjet kako da odrzavam cipele. Uzeo sam u Timberlandu ( vidim da ih je netko popljuvao gore, vjerojatno s razlogom. ) Sa Goretex.

Ne  znam dali su koža, vjerojatno jesu, ona brušena sa 'dlačicama'

tpg ned 20.10.2019 15:47

Gdje u ZG naći Jackwolfskin jakne ? Ili sličnu "ozbiljniju " marku.Osim u intersportu ( ili ako u njemu ima u kojoj tačno trgovini, većina ih ima samo MCkinley) Nisam iz Zg, ali trebam doći poslovno.

prvobitno sri 9.12.2020 19:01

Sve trgovine za kupnju odjeće i obuće možete pretraživati po brendovima ili tipovima odjeće kao npr jakne, farmerice, odjela, tenisice, gležnjače itd.. https://www.moltiz.com/
Samo je bitno da odaberete Hrvatsku jer Vam onda izbaciva dućane koji dostavljaju u Hrvatsku i cjene su u kunama

bloodborne sri 9.12.2020 19:07
fer-de-lance kaže...

Još se nisam razbudio, i čitam naslov teme, izgleda mi kao: Gdje kupujete "robu"? 

Već sam mislio pisat kak sad sve ide prek Crne gore prema nama 

 

On topic, slažem se s kolegom iznad, Timberland nikad više, premda je to davno bilo, možda se kaj promijenilo.

 

 

 ja sam prosle godine varirao timberland il cat obje bile sa 1500 na nekih 800-900kn

 primim timberland vidim ljepljeno, primim cat vidim šivano reko uzimamo cat

 nisam pozalio. mislim da timberland previse uziva ime u odnosu na kvalitetu koja

 ide s tim imenom i cijenom barem danas.

 

 ostala roba hmm za posao europa92 pretezno tom tailor majice.

 kratke majice sve i svuda, sportsku robu isto sve i svuda hervis, intersport, sport vision, itd...

 cipele/tenisice isto tako.

 

 a sto se tice "robe" pive u rotu  

Čitatelj sri 9.12.2020 19:34

Meni su majice sasvim dobre - koristim svakodnevno za posao,

jer imam raznih motiva i simpaticno mi je. Ne volim monotoniju u uredu,

i nisam tip za kosulje i kravate, to samo za svatove, sprovode i jako vazne razgovore unutar poduzeca,

kad se okuplja cijeli team iz vise sjedista.

 

Al inace casual majice i traperice.