Ostalo

Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Joca Amsterdam sri 29.12.2021 22:02

Prodavač: WackyZG

 

Predmet: Lenovo Legion Y530

 

Kupac: Ja

 

Iskustvo: Dogovorio sam se s kolegom prodaju u bircu kako bih mogao isprobati laptop.

Gospodin mi je sve detaljno objasnio te smo testirali laptop.
Pišem ovo nakon dva mjeseca od kupnje, laptop odlično radi :)

Gospodin je bio jako ugodan i platio je piće :)

Sve preporuke za suradnju

 

Ocjena: 5/5

Over(C)lock uto 15.2.2022 17:51

Kupac: ja

 

Prodavač: Tomo53nja https://forum.bug.hr/forum/user/tomo53nja/47157.aspx

 

Predmet: GPU 2x P106 https://forum.bug.hr/forum/topic/kupnja-komponente/kupovina-graficka-kartica/286129.aspx

 

Ocjena 5/5 - Javio se na moj link u potraživanjima za GPU i dao ponudu za svoje dvije grafe, koja je bila fer i korektna, tako da iako nisam tražio taj tip grafike sam se odlučio za njih. Pakiranje je bilo super zaštićeno kako smo se i dogovorili, predmeti u bezprijekornom stanju. Uplatio sam mu unaprijed i nikakvih problema nije bilo. Sa čovjekom se možete sve dogovoriti i bez brige kako kaže tako i je. 

spox uto 15.2.2022 20:10
Over(C)lock kaže...

Kupac: ja

 

Prodavač: Tomo53nja https://forum.bug.hr/forum/user/tomo53nja/47157.aspx

 

Predmet: GPU 2x P106 https://forum.bug.hr/forum/topic/kupnja-komponente/kupovina-graficka-kartica/286129.aspx

 

Ocjena 5/5 - Javio se na moj link u potraživanjima za GPU i dao ponudu za svoje dvije grafe, koja je bila fer i korektna, tako da iako nisam tražio taj tip grafike sam se odlučio za njih. Pakiranje je bilo super zaštićeno kako smo se i dogovorili, predmeti u bezprijekornom stanju. Uplatio sam mu unaprijed i nikakvih problema nije bilo. Sa čovjekom se možete sve dogovoriti i bez brige kako kaže tako i je. 

 

Moram se pridruzit ovom...kupio ja lani od njega isto p106 (i to po ne scalper cijeni), kupio par risera od njega...bez problema se dogovorili i za placanje i dostavu...i sto je najbolje pomogo mi maximalno radi par naruzdbi iz njemacke sa dostavom....

Tako da se i od mene samo pohvala...

Najbrži sub 2.4.2022 18:36

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: 

cRokoC

Predmet:

 

Opis trgovanja: vidio da kolega prodaje 8TB, a pošto se stari bavi foto-video obradom i postojeći 8TB disk mu je već kratak - nedvojbeno se momentalno kupilo. Poslao unaprijed kolegi novce, on poslao disk kroz dan-dva, stiglo međutim zbog prenatrpanosti diskovima i nekog tehničkog problema nije još spojen na MBO - standby dok se ja ne vratim kučći iza uskrsa 

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: 

mariolla79

Predmet:

  

Opis trgovanja: a šta reći, kupio prvotno 3 venta, te kad je kolega nabavio sebi neke što je želio mi je javio da su i preostala dva na prodaju na što sam pristao. Već tu je ponudio i kontroler jer nisam nabavio Corsair Commander Pro te smo i to utržili odmah. Sve stiglo, jedino buraz ne zna gdje spojiti kontroler na MBO jer je 3pinski, opet čeka mene iza Uskrsa.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: 

Apachy

Predmet:

 

Opis trgovanja: legendarni F710, našem se lijeva gljiva sjebala te sam čekao da se pojavi na oglasima jedan. Brzo uplatio, brzo kolega poslao.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

Najbrži uto 5.4.2022 11:27

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: 

robisierra92 

Predmet:

 

Opis trgovanja: vidio da kolega prodaje 1+6 za veoma primamljivu cijenu, javio mu se, uplatio novce + trošak slanja te je odmah idući dan poslao i stiglo danas. Iste specifikacije kao moj Xiaomi Mi8, a OnePlus sam kupio dragoj za nadolazeći rođendan (ima low-budget A21s kojeg je dobila na poklon od nekog).

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

mind_challenge sri 13.4.2022 09:28

Prodavač: 

oenghus

 

Predmet:

 

 

 

 

 

 

Opis trgovanja: Dogovorili se bez problema, poslano hrvatskom postom (ne express), preporuceno, doslo drugi dan iz Zagreba do Rijeke. 
Dojam: Preporuka za kupovinu od ovog forumasa. Svaka cast i HP-u, iznenaden sam brzinom koju dosad nisam dozivio od njih.

 

Ocjena: 5/5 

josipst čet 28.4.2022 18:08

Kupac mariolla79

 

Prodavac: ja

 

Artikl Xiaomi 12x

 

Prodavao na forumu Xiaomi 12 x ili zamjena za oneplus 9 pro. Kolega mariolla79  s foruma se javio za zamjenu  jer ima oneplus 9pro. Mali problem je meni bio jer sam ja Split, a on Zg. Tražio sam broj mobitela da se dogovorimo oko detalja, te prilikom razgovora shvatio sam da je pošten, te sam njemu prvo poslao svoj 12x, a kad mu je došao on meni svoj 9 pro. Prvi put da sam to učinio na slijepo poslati tako skupu stvar, al sve kako je dogovoreno tako je i bilo.

Zato svaka preporuka za poštenog kolegu.

 

 

Svaka preporuka za trgovanje. 

 

 

 

 Ocjena 10/10!!

mariolla79 pet 29.4.2022 05:21

Kupac: mariolla79

 

Prodavac: josipst

 

Javio se kolegi za zamjenu jer mi je trebao kompaktniji mobitel radi posla,jer koristim mob i u privatne i poslovne svrhe jer mi je poslovni doslovno shit s kamerom i velicinom,te ga ni ne koristim uopce

Kolega se ponudio da ide na povjerenje,te prvi poslao svoj mob za Zagreb pa tek kad dodje ja njemu saljem svoj,on poslao svoj u subotu paketom 24 iz Splita,dosao u ponedjeljak,te sam ja njemu istim putem poslao u pon,njemu dosao moj u utorak ujutro

Sve korektno odradjeno i na povjerenje

Od mene ocijena 10/10

Slobidno mozete trgovat s doticnim kolegom

😃👍

Najbrži sub 23.7.2022 13:44

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: 

Quake6

Predmet:

 

Opis trgovanja: vidio da kolega prodaje X570, iako moja X370 još uvijek radi besprijekorno i nije mi bio nužni upgrade, dogovorili smo se za cijenu, uplatio sam novce + trošak slanja te je on odmah idući dan poslao ploču. Stigla, buraz kaže da izgleda dobro i da će idući tjedan generalno očistiti PC te zamijeniti ploču.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

Najbrži pon 22.8.2022 23:55

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: 

Daten007

Predmet:

 

Opis trgovanja: vidio da kolega prodaje Asus RoG kabl za vertikalni mount GPU, dao mu ponudu te smo se dogovorili za cijenu. Kolega unaprijed poslao paket putem tiska. Stiglo, buraz kaže da izgleda dobro međutim pričekati će montiranje jer moje trenutno kučište ne podržava vertical mount 

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

Najbrži pon 31.10.2022 20:42

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: 

volume

Predmet:

 

Opis trgovanja: vidio da kolega prodaje 5900x iako sam tražio 5800x3D. Kolega dao ponudu cijene, uplatio mu isti dan te je posla. Stigao, upogonio ga i diže tegove

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

nbdy32 ned 13.11.2022 16:18

Kupac: Nbdy32

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: Volume

Predmet:

MSI RTX 3070 Ventus 2X

Opis trgovanja: Ponudio cijenu, kolega prepravio, dogovorili zlatnu sredinu,poslano prije nego uplata sjela.Adresa i sitnice dogovorene watsapom u 3-4 poruke.Stigla, upogonio i radi OK.

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

Ocjena: 10/10 √

Gemmy pon 14.11.2022 14:01

Prodavač: Daten007

Predmet:Logitech g613

 

 

u petak se dogovorili oko cijene/dostave, covjek u subotu poslao i u ponedjeljak mi vec bila u rukama

preporuka za trgovinu

 

Ocjena: 5/5

Najbrži uto 29.11.2022 23:05

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: 

thebatman

Predmet:

 

Opis trgovanja: kolega mi se javio u PP jer sam prvotno se javio za Mi9 da želim kupiti, ali me je netko preduhitrio te mi javio da ima Mi 11 za koju mi je dao cijenu koju nisam mogao odbiti. Uplatio mu novce, kolega jučer poslao te stiglo danas, kao što vidite odlično upakirano.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

thebatman sri 30.11.2022 07:55
Najbrži kaže...

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: 

thebatman

Predmet:

 

Opis trgovanja: kolega mi se javio u PP jer sam prvotno se javio za Mi9 da želim kupiti, ali me je netko preduhitrio te mi javio da ima Mi 11 za koju mi je dao cijenu koju nisam mogao odbiti. Uplatio mu novce, kolega jučer poslao te stiglo danas, kao što vidite odlično upakirano.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

 Potvrdujem, dogovorili se, rjesili u minut.

 

5/5

Najbrži pon 19.12.2022 09:37

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: 

thebatman

Predmet:

 

Opis trgovanja: Nakon kupnje Mi11 za sebe kolega mi se javio u PP da ima i Mi 10 za prodati, ponudio mi je cijenu koju nisam mogao odbiti. Uplatio mu novce, kolega poslao prije tjedan te ga buraz već koristi punom parom zadnja dva dana.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √